هند coronavirus مستند و بلندی بحران توضیح داد

در نگاه اول هند به نظر می رسد مانند یک coronavirus داستان موفقیت با آن نسبتا کم تعداد موارد در مقایسه با بقیه جهان است. اما نگاهی دقیق تر نشان می دهد یک گریم واقعیت: این احتمال وجود دارد تنها ماه دور از عمده بهداشت بحران است.

با توجه به دولت رسمی شماره مارس 24 کشور کمتر از 500 مجموع موارد Covid-19 و تنها نه نفر کشته شده اند از این بیماری است. برای یک کشور با جمعیت 1.3 میلیارد نفر در جهان دومین پشت چین این اعداد و ارقام به نظر می رسد تقریبا بیش از حد خوب درست باشد.

متاسفانه کارشناسان می گویند این تعداد تقریبا به طور قطع در حال بیش از حد خوب درست باشد و ممکن است پوشش بسیار بزرگتر شیوع.

شاید شناخت این امکان نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه اعلام کرد در سه هفته مستند برای تمام هند است. “صرفه جویی در هند و هند وجود دارد خواهد بود در مجموع ممنوعیت جسارت خارج از خانه خود را,” او گفت: در یک ملی آدرس.

نخست وزیر نارندرا آدرس کشور در یک سخنرانی تلویزیونی در مورد شیوع کروناویروس در 19 مارس سال 2020 است.
Ajit Solanki/AP

با وجود سریع و زود هنگام حرکت به محدود کردن سفر هوایی دولت مرکزی مشکل اصلی این است که کیفیت و کمبود تست. بدون اطلاعات از آن تست های هندی, مقامات بهداشتی هستند که مجبور به زندگی یا مرگ تصمیمات بدون اطلاعات قابل اعتماد در مورد چه کسی و چه کسی انجام نمی Covid-19.

“ما فعال شده است اما بین” Shamika راوی یک سیاستگذاری سلامت کارشناس در موسسه بروکینگز در هند به من گفت.

که خواهد بود یک چالش برای هر کشور اما برای هند این خصوص ویرانگر. بهداشت عمومی در این کشور ضعیف است. مراقبت های بهداشتی خصوصی گران است. حدود یک چهارم از جمعیت بیسواد است و در نتیجه ممکن است به عنوان آگاهی از خطر است. و عظیم شهروندان می سازد اجتماعی فاصله تقریبا غیر ممکن است — یک مسئله بزرگ که حدود 100 میلیون نفر در کشور هستند که بیش از سن 60.

همه از این است که بسیاری از بسیار نگران چه می آید بعدی. “اگر ما به دنبال مسیر ایتالیا به عنوان مثال این امر می تواند یک فاجعه به خصوص در کشورهای فقیر که در آینده به صفر ظرفیت برای مقابله با چیزی شبیه به این گفت:” Manoj جوشی, یک کارشناس سیاست هند در بنیاد تحقیقات آبزرور در دهلی نو.

برای جلوگیری از رشد عفونت های دولت مرکزی مشغول به کار بود با این کشور 36 متحده و سرزمین های به اعمال حکومت و مستندات. اما حتی پس از آن مردم را ندارد آن را بیش از حد جدی سرگردان خارج را دنبال نمی کند سلامت عمومی و دستورالعمل های ایمنی کارشناسان می گویند.

مردم جمع آوری در یک داروخانه در بمبئی به خرید لوازم زیر نخست وزیر هند اعلام یک دولت تحمیلی در سراسر کشور مستند.
Indranil موکرجی/خبرگزاری گتی ایماژ

فقدان اطلاعات و نظم اجتماعی است متخصصان پزشکی از ترس بدترین.

“ما انتظار داریم که 55 درصد از مردم هند را دریافت Covid-19 عفونت: 300 تا 500 میلیون نفر در طول چهار ماه آینده” دکتر SP Kalantri پزشکی سرپرست از Kasturba بیمارستان مرکزی هند گفت: من قبل از مودی اعلام کرد این مستند. “اگر زمان بیماری مسیر هر چیزی به رفتن ما انتظار داریم 1 میلیون یا 2 میلیون مرگ و میر در هند بیش از یک دوره یک ساله.”

“در ماهاراشترا یک دولت که در آن من زندگی می کنند و 60 میلیون از 120 میلیون به احتمال زیاد آلوده در یک سال ادامه داشته باشد.

بنابراین اگر چه هند ممکن است نشان رسمی نشانه ای از مشکل در حال حاضر چراغ هشدار دهنده به وضوح قرمز چشمک می زند.

هیچ کس با من صحبت کرد گفت: هند تا به حال موفق به گرفتن این تهدید جدی است. در واقع دولت در زمان بسیار تهاجمی اقدامات اولیه در.

اولین مورد تایید شده در هند گزارش شده در ژانویه 30. یک دانشجوی دانشگاه, تحصیل در ووهان چین سفر کرده بود در بازگشت به خانه به کرالا دولت در هند نوک جنوبی در طول تعطیلات. بیش از چهار روز آینده دو بیشتر مردم در کرالا آزمایش مثبت برای این بیماری است.

که راه اندازی دولت مرکزی به عمل است. مایکل زندگی زیبا, یک هند متخصص در مرکز ویلسون اتاق فکر در واشنگتن به من گفت که او متوجه کشور شد و در حال حاضر airlifting اتباع هند از ووهان در طول سفر خود به دهلی نو در اوایل فوریه.

“واضح است که تلاش برای محدود کردن سفر از چین اتفاق می افتد شد راه آن حتی اگر پرواز نیست به طور رسمی ممنوع اعلام کرد تا زمانی که کمی بعد از” زندگی زیبا گفت. که در مارس 19, گام نهایی پس از این کشور در حال حاضر به حالت تعلیق ویزای توریستی یک هفته قبل است.

اما در طول دوره که مقامات دولتی تنها تست افرادی که تا به حال سفر بین المللی و یا در حال آمدن به تماس با کسی که تست مثبت است. از آنجا که تمرکز هند یکی از بالاترین تست میزان در جهان از مارس 13 همانطور که نمودار زیر نشان می دهد. (توجه داشته باشید که ایالات متحده نبود خیلی بیشتر پیش رو.)

مجله کاروان

چه بدتر اولیه آن تلاش ثابت مشکل خود به خود.

Jayaprakash Muliyil یکی از هند مشهور ترین اپیدیولوژی گفت: هند اخبار سایت اسکرول روز دوشنبه که کسانی که تست های اولیه بودند “ضعیف است.” آنها نمی به طور خاص آزمون برای Covid-19 گفت: اما فقط هر سویه از coronavirus از جمله SARS و MERS.

“این امر منجر به بسیاری از غیر ضروری مثبت و بی ارزش مردم بودن قرنطینه” Muliyil ادامه داد. “اما در حال حاضر ما عالی کیت های آزمایش با حساسيت و ويژگی بعدی تقریبا به 100 درصد,” او گفت:, و اضافه کرد که او انتظار می رود هند “را شروع تست, تست, تست” به زودی.

تست بیشتر است به طور کلی چیز خوبی است اما کارشناسان به من بگویید که وجود دارد دو مشکل بزرگ که با خوش بینی.

اولین و تنها دولت مرکزی در حال حاضر مجاز به انجام آزمایش. این بدان معناست که رهبران دولت نمی تواند امکان استفاده از شبکه های خود را به آزمون خود مردم با فرض اینکه منابع در دسترس بودند.

مقامات بهداشت بررسی درجه حرارت از رانندگان در تامیل نادو-آندرا پرادش مرز بین ایالتی در حومه چنای در مارس 24 سال 2020 است.
آرون Sankar/خبرگزاری گتی ایماژ

دوم سیاست برای تست تغییر نکرده: هنوز هم تنها برای مسافران و یا کسانی که در تماس با افراد آلوده. که برگ صدها میلیون نفر است که ممکن است حامل این بیماری اما آن را نمی دانند.

بدون تغییر به هر دو موضع را به احتمال زیاد هند نمی خواهد درک شرکت در میزان شیوع. “تست پروتکل است برای تبدیل شدن به تهاجمی تر” بروکینگز راوی را به من گفت. “ما در حال آزمایش بیش از حد چند.”

اما حتی اگر هند شده بود تست کاملا از شروع آن هنوز هم در تلاش برای اجرای بحرانی دیگر اقدامات مورد نیاز برای کنترل شیوع — یعنی مستندات.

اندی که زندگی در غرب ایالت بنگال و درخواست بورسی خودداری و نام خانوادگی خود به دلایل امنیتی نگران است چگونه همسایگان خود در برخورد با این بحران است.

در طول سفر اخیر به فروشگاه مواد غذایی در کلکته او در بر داشت که بسیاری از نبود پوشش دهان خود را یا با استفاده از ماسک. برخی حتی بودند تف ، “آنها باید محتاط تر و دارای دانش بیشتر در مورد چه و چه نیست,” او به من گفت.

این عدم پایبندی به ایمنی و بهداشت درخواست خود را به رهبری دولت برای تحمیل یک هفته مستند در روز دوشنبه. دیگر از گرفتن مواد غذایی و پزشکی و یا سایر موارد لازم اندی و پدر و مادر او باید بماند مشترک خود را در خانه. “این بسیار خوب — در حال حاضر” اندی گفت: chuckling.

صدها میلیون هندی ها در شرایط مشابه است.

در سراسر کشور مردم در حال سفر بودند خانه و یا به مکان های مادری خود در پی coronavirus تهدید منجر متحده مانند ماهاراشترا تعطیل سفر با قطار.
Pratik Chorge/Hindustan Times via Getty Images

از آنجا که هند بسیار زیادی متحده باید مقدار زیادی از قدرت به حکومت خود را هر چند آنها هماهنگ کردن تلاش های خود را با دولت مرکزی است. مقامات دولتی در آمریکا با بزرگتر شیوع و بیشتر جمعیت جهان وطنی گرفته اند ترین اقدامات شدید.

برای مثال ایالت ماهاراشترا که کشور مالی توپی از بمبئی به عنوان سرمایه خود را تعطیل و غیر ضروری کسب و کار و قطار تا پایان ماه مارس. کسانی که تحت قرنطینه در دولت باید به مهر و در دست چپ خود را.

Sahiti Chedalavada 27-year-old آن متخصص که در شهرستان زندگی می کند می گوید که حتی خدمات خوبی را در حال مبارزه. “Bigbasket این مواد غذایی خدمات تحویل من و بسیاری از همسایه ها استفاده شده است از تحویل اسلات برای سه روز” او به من گفت. “آمازون منتقل شده به ملزومات-تنها تحویل, اما آن را هنوز هم حمایت کردن.”

“هر ارائه خدمات است و یا مثل این بدتر” Chedalavada گفت: در حالی که اشاره کرد که او نگردند تا در محصولات برای هفته ها و لوکس از کار از خانه.

چه جهانی است که شهروندان در همه جا ادامه به رفتن به خارج در سرپیچی از خود محلی مستندات.

بخشی از آن ممکن است برای انجام با این کشور بالا نرخ بی سوادی و فقر سطح. “جمعیت بیسواد است و حتی آن نخبگان است بی سواد و در نتیجه آنها است و باید آن را به آرامی تا زمانی که در حال حاضر می گوید:” ناظر پژوهش بنیاد Joshi. “مردم تنها یک ایده مبهم از آنچه ویروس مورد تمام شده است.”

بخش دیگر این است که برخی از مردم فقط نمی خواهید به cooped داخل — و آن سخت است برای اجرای چنین سیاستی برای میلیون ها نفر از مردم به ویژه هنگامی که برخی از حکومت و مستندات قوی تر بودند اجرا بیش از دیگران است.

که مطمئنا چرا نخست وزیر مودی در زمان قدم به تحمیل یک مستند در سراسر کشور در همه 1.3 میلیارد سرخپوستان به مدت سه هفته.

“اگر ما نمی رسیدگی به این 21 روز پس کشور ما خانواده خود را می خواهد به عقب به 21 سال گفت:” در طول روز ملی آدرس, و اضافه کرد که دولت ارائه خواهد شد برای حمایت از تجهیزات پزشکی مانند ماسک و هواکش.

برای کارشناسان این سادگی خیره کننده در تصمیم گیری است.

یک جاده خالی در Mumbai, Maharashtra, دولت, مالی این کشور hub. دولت تعطیل غیر ضروری کسب و کار و قطار تا پایان ماه مارس.
Imtiyaz Shaikh/Anadolu Agency via Getty Images

“شما نمی توانید از دست بالا گرفتن اهمیت و چالش های عمیق خاموش کردن یک ملت از بیش از یک میلیارد نفر” ویلسون مرکز زندگی زیبا گفت. “مودی مطمئنا درک بسیار زیاد خطرات اقتصادی به خصوص در یک کشور در حال حاضر در حال تجربه یکی از جدی ترین آن slowdowns در سال, از قفل کردن برای یک دوره طولانی و در عین حال او تصمیم گرفتند به بلع است که خطر و همه در.”

“مودی است که به خوبی شناخته شده برای ساخت تصمیم گیری های جسورانه” او ادامه داد: “و این است که او برجسته ترین تا کنون.”

اما این یکی دیگر از تصمیم جسورانه مودی ساخته شده یک و نیم سال پیش است که بسیاری از مردم و حتی بیشتر نگران است.

آخرین ماه اوت دولت مودی ساخته شده یک حرکت جنجالی به غصب قدرت از این کشور تنها کشور با اکثریت جمعیت مسلمان: نزدیکی-خودمختار جامو و کشمیر (J&K). بلافاصله دولت مرکزی قرار داده و این منطقه تحت وحشیانه نظامی مستند به سرکوب هر گونه مخالفت وجود دارد.

در حال حاضر در زمانی که مردم به خصوص نیاز به اعتماد به دولت خود در سفارش به آب و coronavirus بحران آن در J&K به وضوح — و به حق — نمی.

“این است که بسیار متشنج و محیط استبدادی است که باعث می شود بسیاری از کشمیری بی اعتمادی به مقامات و هر آنچه که اقدامات آنها را” ویلسون مرکز زندگی زیبا به من گفت. “فرار پویایی در کشمیر معرفی منحصر به فرد سطح از پیچیدگی را به تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس وجود دارد.”

سربازان گارد محافظت در موانع زیر محدودیت های اعمال شده به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر coronavirus در سرینگر بزرگترین شهر در جامو و کشمیر در 19 مارس سال 2020 است.
Tauseef مصطفی/خبرگزاری گتی ایماژ

J&K اولین مورد از coronavirus گزارش شده پنج شنبه گذشته و در نزدیکی سرزمین لاداخ — که یک بار بخشی از J&K تا دولت را تصاحب سال گذشته — دارای 13 نفر بعد از یک گروه به ایران سفر کرده. که افزایش نگرانی که وجود دارد خواهد بود یک بزرگتر شیوع در منطقه کشمیر — که همچنین سهام بسیار طولانی مرزی با چین است.

بخش عمده ای از مشکل این است که J&K 8 میلیون مردم هیچ قابل اعتماد دسترسی به اینترنت است که جایگزین بین بودن به طور چشمگیری آهسته و یا خاموش به طور کامل توسط مقامات. حتی اگر مردم محلی می خواستم برای دریافت اطلاعات حیاتی در مورد این بیماری از منابع قابل اعتماد کار از خانه و یا ادامه تحصیلات خود حاضر آنها نمی تواند.

“من نمی توانم باز حتی پایه وب سایت های که ارائه اطلاعات و مشاوره در مورد این بیماری همه گیر” Nayeem بلکه یک نویسنده مستقل در سرینگر J&K بزرگترین شهرستان گفت BuzzFeed هفته گذشته است.

میر Moien یک دانشجوی پزشکی از J&K نیز به اشتراک گذاشته ناکامی خود را با BuzzFeed. پس از انجام یک جستجوی گوگل برای coronavirus اطلاعات او متوجه شد که او هر لینک کلیک بر نمی دانلود. حتی اطلاعات که بیش از واتساپ پیام کوتاه پلت فرم به طور گسترده ای مورد استفاده توسط سرخپوستان بار نیست. “این یک فاجعه” Moien گفت.

ارتباطات باقی می ماند بسیار کند و محدود است که آن را به خصوص نگران کننده برای پزشکان که درمان بیماران است. سیستم مراقبت های بهداشتی در منطقه در حال حاضر فقیر اما محدودیت های اعمال شده بر روی اینترنت در حال ساخت آن را حتی سخت تر به ارائه مراقبت های پزشکی.

اقبال Saleem یک عمل جراحی استاد در دولت کالج پزشکی در سرینگر توییتی در هفته گذشته در مورد مشکلات خود را به سادگی دانلود راهنمای پزشکان در مورد چگونه به درمان Covid-19.

زندگی زیبا با اشاره به یکی دیگر عمیقا در مورد امکان: “همچنین به دلیل ترس با توجه به کشمیر است که به حاشیه رانده شده است که مقامات در دهلی نو نمی خواهد به عنوان به سرعت به سطح شیب دار بالا محروم از امکانات پزشکی و منابع وجود دارد به عنوان آن را به ارمغان بیاورد مشابه تشویقها به مناطق دیگر کشور” زندگی زیبا گفت. “عادات قدیمی سخت می میرند.”

بین مستند و تنش های چند هر گونه امید واقعی. “اگر این [بیماری همه گیر کوروناویروس] در اینجا اتفاق می افتد ما را ویران خواهد شد,” ناشناس جانباز دکتر از منطقه الجزیره گفت: در روز دوشنبه. “ما می میرند مانند گاو.”

به عنوان ذکر شده در بالا متحده کنترل خود را مراقبت از سلامت سیستم در هند — و بروکینگز را راوی به من گفت که بزرگترین متحده تمایل به بدترین آنهایی که. که مطرح می تواند مشکلات عمده ای را برای میلیون ها نفر از بیماران که ممکن است نیاز به دنبال مراقبت از آنها باید با آلوده coronavirus.

راوی همچنین اشاره کرد که 75 درصد از مراقبت های بهداشتی در هند است که در بیمارستان های خصوصی است که کارشناسان می گویند به طور کلی در حال بهتر و بهتر مجهز شده است. در حالی که ممکن است یک خبر خوب برای کسانی که استطاعت چنین درمان این نوع از حمایت خواهد شد و از رسیدن به میلیون ها فقیر در کشور است. بیمارستان های خصوصی در حال حاضر تبدیل به دور برخی از بیماران آینده نگر که به اعتقاد آنها ممکن است این بیماری است.

به عنوان کاروان گزارش مجله در هند “دولت بیمارستان ها بیمار مجهز و بیمارستان های خصوصی هستند و کسی جوابگو نیست.”

مردم خط در coronavirus غربالگری مرکز در دهلی نو در تاریخ 4 مارس سال 2020 است.
Imtiyaz خان/Anadolu Agency via Getty Images

Paramedic کارکنان در داخل بخش اورژانس یک بیمارستان در دهلی نو در تاریخ 11 مارس سال 2020 است.
Sanchit Khanna/Hindustan Times via Getty Images

این است که چرا مقامات هندی در حال صدایی زنگ. “اگر ما رسیدن به مرحله 3 بیماری همه گیر” — به معنی جامعه انتقال — “هند سیستم بهداشت و درمان سقوط خواهد کرد” ناشناس وزارت بهداشت گفت: با توجه به یکشنبه نگهبان هفته گذشته است.

مشکل این است که هند احتمالا در حال حاضر وجود دارد. “جامعه انتقال را آغاز کرده است” Muliyil این اپیدمیولوژی گفت: حرکت در روز دوشنبه. “ما می دانیم که این از این واقعیت وجود دارد که ظهور در چند مورد بدون هیچ گونه تماس و یا سفر تاریخ است.”

این چیزی است که Kalantri پزشک در مرکز هند بسیار نگران است. او نزدیک به 1000 تخت بيمارستان در حال حاضر در حال ساخت تن از تنظیمات آماده برای هجوم بیماران.

“ما ایجاد یک جداسازی بخش و یک [intensive care unit] برای بیماران مشکوک یا تایید با Covid-19 عفونت” او به من گفت. او ادامه داد:

ما متوقف آموزش دانشجویان پزشکی و بسته همه ما فعالیت های پژوهشی. خواسته ما از همکاران ادارات آناتومی فیزیولوژی بیوشیمی پاتولوژی و فارماکولوژی و میکروبیولوژی به ما قرض دادن یک دست کمک در زمان بحران است. ما را متوقف و تمام اعمال جراحی به تعویق افتاد ما محیطی بهداشت و درمان روستایی فعالیت محدود تعداد بخش پذیرش و تغییر نقش بهداشت حرفه ای در بیمارستان است.

“شیوع قطعا آزمون ظرفیت ما,” او اضافه شده است.

مودی مستند ممکن است قرار دادن یک مکث کوتاه در coronavirus بحران در کشور خود و سپس اما این وضعیت به احتمال زیاد به بدتر قبل از آن بهتر می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>