بومی تماس فعالان در Hickenlooper به رها کردن از کلرادو مسابقه بیش از “redface” عکس

یک گروه از زنان بومی و متحدان آنها با صدور نامه سرگشاده شنبه خواستار سابق کلرادو رژیم صهیونیستی است. shive به خروج از دولت دموکراتیک سنا اولیه بیش از دخالت خود را در یک رویداد که در آن شرکت کنندگان لباس در تقلیدی بومی آمریکایی لباس.

“این نوع از رنگ قرمز چهره نژاد پرستی هیچ جایی در سیاست ایم” روزنامه نگار جولیان شجاع Noisecat.

تبلیغات:

در این نامه به نقل از چند ظاهر توسط Hickenlooper در یک شات بز کوهی شکار در وایومینگ یک رویداد که در آن شرکت کنندگان به رقابت برای دیدن که می تواند سقوط یک بز کوهی را در یک شات. برندگان لباس در یک تقلید ارایش مو در حالی که بازنده لباس به عنوان به اصطلاح “squaws” یک نژادپرست مدت برای زنان بومی.

“رژیم صهیونیستی. Hickenlooper نمایش داده می شود غیر قابل قبول عدم قضاوت در انتخاب برای شرکت در این رویداد در حالی که بی احترامی بومی زنان و تصاحب لباس های سنتی مردم بومی می گوید:” این نامه است.

نامه اولیه امضا کنندگان هستند تارا sulla black از Couchiching اول ملت Anishinaabe آماندا Blackhorse از دینه, Tokata Ironeyes از Hunkpapa لاکوتا, Lyla ژوئن جانستون از دینه/Tsétsêhéstâhese, کندی سفید از مندن, Hidatsa و Arikara, ان Abeyta از ثبت نام شرقی شوشون و Joye براون از چینن رودخانه Sioux.

تبلیغات:

تعدادی از گروه ها از جمله طلوع آفتاب حرکت همگرا کلرادو و بومی محیط زیست شبکه پیوست این نامه و همچنین متحدان مانند نگه داشتن آن در زمین مبارز دالاس Goldtooth از داکوتای ملت و Mexica هیپ هاپ هنرمند و آب و هوا فعال Xiuhtezcatl مارتینز.

به گزارش نیویورک تایمز روز شنبه, Hickenlooper ساخته شده است که تعدادی از نظرات که منجر منتقدان به سوال دیدگاه های خود را در مسابقه:

در یک سری از انجمن ها و بحث با حریف خود آقای Hickenlooper, 68, ساخته شده چندین ابرو-بالا بردن اظهارات. او گفت که جورج فلوید, سیاه, مینیاپولیس, مردی که پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او ضرب گلوله کشته شده بود. در پاسخ به یک سوال در مورد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش آقای Hickenlooper گفت که هر زندگی مسائل نظر گرفته شده بی اعتنا از مشروع سیاه نارضایتی. او بعدها اذعان کرد که او چرا خود را پاسخ.

سپس شش سال از ظاهر آقای Hickenlooper مقایسه لرز از یک سیاستمدار را در برنامه به کار برده کشتی اظهار منتقدان اشاره کرد که به شدت حساس است. او دوباره عذرخواهی کرد.

در این نامه به نقل از آن موارد اشاره کرد که Hickenlooper مشارکت در وایومینگ رویداد بخشی از یک الگوی برای فرماندار سابق بی توجهی به منافع مردم رنگ هر دو در نظرات و سیاست های زیست محیطی او پشتیبانی به عنوان فرماندار.

تبلیغات:

“این اقدامات نه اشتباه” می خواند این نامه است. “آنها یک بار جدا شده حوادث است.”

“آنها بخشی از یک اخلال الگوی نادان و مضر در رفتار پوشا بیش از یک دهه” در این نامه همچنان ادامه دارد. “این نژادی و عدالت اجتماعی مشکلات مرکب با رژیم صهیونیستی است. Hickenlooper را بی دریغ حمایت fracking و محیط زیست نژادپرستی دولت او مشغول در طول تصدی خود به عنوان فرماندار.”

تبلیغات:

فعالان روز یکشنبه تعجب اگر Hickenlooper حفظ خواهد حمایت از قانونگذاران دموکرات مانند سنسور. الیزابت وارن D-Mass., و Cory Booker, D-N. J. هر دو از آنها را تایید فرماندار سابق را اجرا کنید برای سنا در ژوئن 20.

“این شرم آور است و من امیدوارم که الیزابت وارن را در نظر بگیرید جمع او حمایت از shive” مردم برای برنی بنیانگذار وینی وانگ گفت که در توییتر. “Coloradans سزاوار بهتر است.”

به عنوان از مطبوعات نه وارن و نه بوکر را تایید کرده بود لغو شده است.

تبلیغات:

سابق اولیه نامزد Lorena گارسیا توییتی که هر چند نظر او دیده نمی شود باید به تایید او نمی تواند Hickenlooper اولیه حریف اندرو Romanoff شرکت در چنین رویداد.

“این کاملا وحشتناک” گارسیا گفت: از این عکس ها. “این شرم آور است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>