نوادا نفوذ آشپزی اتحادیه کارگران روز پنجشنبه اعلام کرد که اتحادیه خود را نمی خواهد حمایت از یک نامزد در سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. به جای این اتحادیه را “تایید” سه اهداف خود — که شامل حصول اطمینان از یک شغل کافی است به ارائه برای اعضای اتحادیه حفاظت از خانه خود را, بهداشت و درمان و اصلاحات مهاجرت.

“ما نمی خواهد حمایت از هیچ کاندیدای سیاسی اما ما کار سخت برای شکست دادن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” Geoconda Argüello کلاین, این اتحادیه با وزیر خزانه دار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در لاس وگاس. Argüello-کلاین افزود که اتحادیه جهات “هر نامزد در حال حاضر” اما حمایت خود را از نامزدها که خود سه گل.

تبلیغات:

اعلام کرد: اتحادیه — که نشان دهنده 60,000 نوادا کارگران در صنعت مهمان نوازی مانند اتاق مهمان مسئولین کوکتل, و مواد غذایی, سرور, آشپز, bartenders رختشویي, آشپزخانه کارگران — عناوین ساخته شده برای چاپ یک بروشور که اظهار داشت که اگر انتخاب دیابت برنی ساندرز (I-Vt.) خواهد “end آشپزی, بهداشت و درمان” “نیاز به ‘مدیکر برای همه” و “کاهش قیمت مواد مخدر.”

این بروشور که در توصیف موقعیت شش از بالا دموکراتیک داوطلبان در کارت امتیازی فرمت توضیح داد که ایالت ماساچوست الیزابت وارن “‘مدیکر برای همه,'” طرح همچنین “جایگزین آشپزی بهداشت و درمان پس از 3 سال از انتقال و یا در پایان از قراردادهای معامله.” تحت “بهداشت و درمان” ستون بروشور و گفت که دموکرات نامزد جو بایدن ctq و تام Steyer خواهد “محافظت از آشپزی بهداشت و درمان.”

اخبار در مورد بروشور, که برای اولین بار گزارش شده توسط نوادا مستقلمنجر به مقاومت مواجه از ساندرز و وارن عناصر و هواداران است. در بیانیه روز چهارشنبه Argüello-کلاین در توصیف این پاسخ به عنوان باطل و “ناامید کننده است.”

تبلیغات:

“کارگران باید حق انتخاب به نگه داشتن بهداشت و درمان آشپزی اعضای اتحادیه ساخته شده است, قربانی برای, و در اعتصاب به مدت 6 سال, 4 ماه و 10 روز برای محافظت از” Argüello-کلاین گفت: در روز چهارشنبه.

جزئیات خاص در مورد مقاومت مواجه هستند اندک اما در اتحادیه Facebook صفحه وجود دارد متعدد به چالش کشیدن نظرات اتحادیه موضع که مایل به محافظت از سلامت خود را بیمه. برخی نظر گفته اند که برخی از نظرات از جعلی ساندرز حامیان.

در طول پنج شنبه کنفرانس Argüello-کلاین کاهش یافته است به نظر در مقاومت مواجه بیان کرد که این اتحادیه تمرکز باید بر روی اهداف آن است.

تبلیغات:

با توجه به آشپزی اتحادیه است که یک نوادا وابسته متحد در اینجا سلامتی خود را بیمه فراهم می کند مزایای مراقبت های بهداشتی به بیش از 130,000 مردم از جمله کارگران و وابستگان آنها. آشپزی اعضای اتحادیه نمی پرداخت یک حق بیمه ماهانه برای خانواده و به پوشش بیمه بهداشت و درمان ارائه شده است از طریق یک ویژه صندوق. این اتحادیه همچنین دارای یک عامل مرکز بهداشت برای اعضای. رهبران اتحادیه دولت است که آنها می خواهند گزینه ای برای نگه داشتن فعلی خود را بیمه بهداشت و درمان از آنجا که آنها می گویند آن را با این نسخهها کار برای اعضای خود را, اما همچنین به این دلیل آنها بر این باورند که اعضای این حق را برای “انتخاب” بیمه خود را.

“ما می دانیم و معتقدیم هر انسانی حق دارد که به بهداشت و درمان” Argüello-کلاین اظهار داشت در روز پنج شنبه. “ما اعتقاد داریم که ما را به انتخاب بیش از حد و همه حق را انتخاب کند.”

تبلیغات:

در حالی که اتحادیه موضع است که علنا مورد بحث در رسانه ها و عدم اطمینان در میان اعضای اتحادیه چیز جدیدی نیست. مراقبت های بهداشتی موضوع مطرح شده در هر انتخابات ریاست جمهوری تاون هال در اتحادیه دفتر مرکزی. آشپزی اتحادیه عضو چاد Neanover توضیح داد: به AP اخبار در ماه اوت سال 2019: “من نمی خواهم به من بدهید تا من بیمه بهداشت و درمان. من شخصا درگیر در مبارزه به آن را نگه دارید; بسیاری از مردم مبارزه کرده اند تا به آنچه که ما امروز داریم.”

اخیرا Neanover گفت NBC News وابسته KSNV که بهداشت و درمان است که هنوز هم یک اولویت مسئله برای او. “بهداشت و درمان موضوع این است که قطعا یک عدد من, موضوع, چون با آشپزی بهداشت و درمان صندوق ذخیره زندگی همسر من حداقل دو بار” Neanover گفت.

منتقدان از این موقعیت اتحادیه های کارگری که در حمایت از مدیکر برای همه نشان می دهد که این خط فکری — که اعضای اتحادیه’ بهداشت و درمان خواهد شد دور گرفته شده از آنها معنی ندارد. برخی آن را به عنوان یک ضربه برای همبستگی میان ایدئولوژیها در سمت چپ.

تبلیغات:

“اتحادیه های کارگری را یک تعهد به اعضای خود — که طبیعت از چانه زنی جمعی” جبرئیل Winant نوشت: در Jacobin. “اما این محاسبات باید به صورت متعادل در برابر آگاهی از این لحظه تاریخی و مطالبات گسترده تر همبستگی است که نه فقط اخلاقی سوال اما سیاسی و استراتژیک یک. در این شمارش آشپزی ساخت یک خطای جدی.”

Winant اضافه شده که این حرکت می تواند از لحاظ سیاسی منزوی اتحادیه و سازمان بیشتر “آسیب پذیر به کارفرما حمله.”

مت Bruenig بنیانگذار جناح چپ فکر مردم پروژه سیاست باعث می شود این مورد در یک پست وبلاگ است که اتحادیه بیمه بهداشت و درمان است که با وجود آنچه اتحادیه روزنامه نگاران می گوید. “این مهم است که در همه این است که ما نه از دست دادن بینایی از این واقعیت است که مدیکر برای همه, به عنوان پیشنهاد ارائه می کنند آشپزی اعضای اتحادیه با عینی بهتر بیمه در حالی که همچنین بالا بردن خود را-صفحه اصلی پرداخت” Bruenig نوشت.

تبلیغات:

ساندرز قبلا استدلال کرد که مدیکر برای همه به نفع اتحادیه کارگران در بخشی به دلیل داشتن بیمه درمانی دیگر نمی خواهد وابسته به داشتن یک شغل. به ویژه اعضای اتحادیه اعتصاب را بهره مند از این طرح. به همین ترتیب ساندرز نیز استدلال کرد که اتحادیه های کارگری را بیشتر اتاق مذاکره دستمزد بالاتر و مزایای دیگر که بهداشت و درمان است ، در میان قبلی نگرانی ساندرز گفت: کار با اتحادیه های کارگری در این مسئله است.

آشپزی اتحادیه یک نیروی قدرتمند در نوادا به نمایندگی از متنوع طبقه کارگر در یک چرخش دولت است. فوریه. 22 نوادا حزبی آشکار خواهد شد نامزدهای’ درخواست تجدید نظر به این جمعیت.

قابل توجه, آشپزی اتحادیه موضع در مدیکر برای همه است نه نماینده همه اتحادیه های کارگری در سراسر کشور است. خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی (SEIU) حمایت از مدیکر برای همه, همراه با پرستاران ملی ایران. سارا نلسون بین المللی رئیس جمهور از انجمن از خدمه پرواز نیز علنا به حمایت مدیکر برای همه است.

به عنوان Argüello-کلاین گفت: در روز پنج شنبه در این کنفرانس مطبوعاتی آشپزی اتحادیه است در برابر مدیکر برای همه آنها فقط نمی خواهم بیمه ای خود را به دور گرفته شده است. “ما اعتقاد داریم در انتخاب,” او گفت:.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی