“جنون در خارج از کاخ سفید”: پس از مغلوب ساختن پیشی جستن استوکس تنش پلیس و معترضان برخورد

به عنوان تظاهرات علیه خشونت پلیس و قتل جورج فلوید ادامه داد: در شهرستانها در سراسر ایالات متحده در شنبه عظیم جمعیت جمع آوری شده در خارج از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در کاخ سفید به عنوان تظاهرکنندگان دوباره خود را به خشم و خواستار عدالت و درمان نسبت به ملت قدرتمند ترین انتخاب شد. پس از تنش های ساخته درگیری های خشونت بار بین اجرای قانون و تظاهر.

“جنون در خارج از کاخ سفید ایم” Alejandro Alvarez دیجیتال یک روزنامه نگار برای fardia electronics, اخبار همراه با فیلم از صحنه فقط بعد از 5:30 p. m. ET. “سه هشدارهای غیر قانونی مجمع از سرویس مخفی قبل از طوفان به جمعیت. بسیاری از مردم را مختل کرده است با کاغذ اسپری. در همه هرج و مرج حداقل یک فرد پرتاب شده به زمین و احتمالا بازداشت شده است.”

تبلیغات:

هر چند تهمت چپ برای فلوریدا صبح روز شنبه او را متهم به کاشت بیشتر بخش شبانه tweeting در دعوت نامه خود را برای جناح راست هواداران برای آمدن به کاخ سفید برای مقابله با تظاهرات در مقابل کسانی که به دنبال جبران برای قتل فلوید گزارشی در دست—و یا به جای زانو از یک افسر پلیس در شهر دوشنبه.

پس از جمعیت زیادی جمع شده بودند در خارج از کاخ سفید در شب جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هر کسی نقض حصار امنیتی خواهد بود ملاقات با “سگ باطل” و “شوم سلاح” و در صبح روز شنبه در توئیتر خود نوشت: “امشب من درک می کنم این است MAGA شب در کاخ سفید???”

MSNBC خبرنگار گرت Hake گزارش از صحنه فقط بعد از 4:00 p. m. ET در روز شنبه گفت: این وضعیت بود که “صلح آمیز اما پر تنش” به عنوان جمعیت از آنچه او گفته بود چند صد نفر را از طریق یکی بیرونی مجموعه ای از موانع و مواجهه با انواع اجرای قانون مقامات از جمله سرویس مخفی کاپیتول پلیس و دیگران.

تبلیغات:

با توجه به ان بی سی نیوز:

در کاخ سفید با معترضان دیده می شود می تواند ایستاده در بالای راز وسایل نقلیه خدمات و امنیت غرفه بعدی به آیزنهاور اجرایی ساختمان اداری است.

برخی در میان جمعیت نیز پاره پاره و دور دوچرخه دندانه دار کردن موانع است که جداگانه خیابان 17 از خیابان پنسیلوانیا پلازا. دیگر تظاهر کنندگان دیده می شد ایستاده چهره به چهره با یک بند از سرویس مخفی در پلازا.

واشنگتن شهردار موریل E. Bowser یک دموکرات محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن از نظرات و دست زدن به تظاهرات علنی در روز شنبه.

“در حالی که او پنهان خود را پشت حصار ترس/تنهایی” توییتی Bowser خود “من ایستاده با مردم مسالمت آمیز ورزش اول خود را اصلاح و درست پس از قتل #GeorgeFloyd & صدها سال از نژادپرستی نهادی وجود ندارد باطل سگ & شوم سلاح. وجود دارد فقط یک ترس مرد.”

تبلیغات:

“من شهر ما و ملت ما به ورزش بزرگ داری حتی در حالی که این رئیس جمهور همچنان به تلاش برای تقسیم ما,” او اضافه شده است. “قدرت ما این است که در صلح و آرامش در صدای ما و در نهایت در صندوق های رای در ماه نوامبر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>