“نا امنی” ستاره ایوان Orji است بازنویسی مهاجر روایت “یک شوخی در یک زمان”

ایوان Orji که بهترین و شناخته شده به عنوان مولی از آمار HBO نمایش “ناامن” است که با انتشار اولین ساعته HBO comedy, ویژه, “مامان من از آن ساخته شده!,” اکران در چهار شنبه, ژوئن 6. Orji که نیجریه-آمریکا ارائه می دهد تازه داستان ها و دیدگاه فشارهای بسیاری از خانواده های مهاجر را در خود کودکان به پزشکان و وکلا تعادل بین برگزاری بر روی خانواده اش ریشه و هضم فرهنگ آمریکایی و مهمتر از لگد کردن درب برای دیگر زنان در کمدی.

Orji به من پیوست و برای یک قسمت از “سالن ایران” به بحث در مورد قلب ویژه از جمله چگونه او نه تنها باید به مقابله با یک خانواده که درک نمی کنند که چرا او کمدی را انتخاب کنید به عنوان یک حرفه ای– بلکه جنسیتی صنعت که در آن داستان های موفقیت برای زنان به مراتب و بین چند در مقایسه با همتایان مرد خود’.

تبلیغات:

سازمان دیده بان من “سالن ایران” با Kennedy در اینجا و یا خواندن یک Q&A از مکالمه ما در زیر برای دیدن نام او زن کمیک است که الهام بخش او و به شنیدن بیشتر در مورد او در اوایل زندگی به عنوان یک جوان کمدین. به علاوه او در مورد اتصال خود را به او شخصیت مولی بر “ناامن” و به همین دلیل او فکر می کند مردم تنها به دنبال عشق باید شکوفایی در طول بیماری همه گیر.

در زیر مصاحبه شده است به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح.

تبلیغات:

شما فقط کاهش یافته است با نام تجاری جدید خود ایستاده ویژه HBO. چگونه آن را احساس به تحویل آن به جمعیت در سی?

اول از همه من احساس مانند یک قهرمان زادگاه. من احساس می کردم در حال آمدن به عقب با که S on my chest, مانند “ما آن را هر چند!” احساس کردم خیلی دوست دارم در آینده به خانه به دو خانه در واقع از آنجا که ما یک کمی در نیجریه و سپس ما یک کمی در سی و دو مخاطبان بودند زندگی می کنند, به خاطر من, کمدی مجموعه در لاگوس و من یکی Howard تئاتر است. سی و گفتند به ما بگویید بیشتر; ما را در اینجا است.” من فکر می کنم برای بسیاری از مردم که احتمالا یکی از آخرین big گردش قبل از قرنطینه رسید. دو هفته بعد از من عکاسی ویژه, همه چیز تعطیل.

فقط به دنبال در مخاطبان هر کس به نظر می رسد خیلی خوشحال بود و از آن لحظه زیبا. من از بالتیمور و من زندگی می کنند در بالتیمور و حتی اگر بالتیمور به طور رسمی بخشی از DMV اما ما رو دوست دارم برای راهنمایی و رانندگی.

تبلیغات:

ما گسترش عشق همه I-95.

وجود دارد واقعا خوب در غرب آفریقا مواد غذایی در سی

دی سی است, من فکر می کنم دومین و بزرگترین مرکز نیجریه. وجود دارد نیویورک وجود دارد هوستون و سی بنابراین ما در خارج وجود دارد برای اطمینان حاصل کنید.

من مانند خورش از صهیون. آنها می دانند که آنچه آنها انجام می دهند وجود دارد. هر بار که من در سی من مشت زدن است.

تبلیغات:

گوش دادن شما فقط با قرار دادن من در. من آینده را از طریق.

من شده است به ابوجا, نیجریه. من قرار بود وجود دارد برای یک هفته و به پایان رسید تا اقامت برای یک ماه.

آن را ندارد که. من می دانم که افرادی که بود “با سلام ما فقط برای رفتن و رفتن از غنا به لاگوس, اما آن را فقط برای رفتن به یک تعطیلات آخر هفته و یا دو. Yo پسر ما ماند.” و آن را مانند “آیا شما معنی است که شما در آنجا ماند?” چرا که آن را ارزان نیست.

تبلیغات:

این عشق بود — انرژی پرنیان. من ملاقات بسیاری از مردم شگفت انگیز. و از آن ساخته شده من فکر می کنم که زمانی که من از تماشای فقط بیت ها و قطعه از شما در لاگوس. چه کمدی صحنه مانند در نیجریه ؟

وجود دارد یک کمدی صحنه. من اساسا بسیاری از من شروع به در کمدی با انجام عمدتا نیجریه عروسی نیجریه کلیساهای نیجریه مد نشان می دهد. هر رویداد اتفاق می افتد که در غرب آفریقا به یک تشریفات. زمانی که من می توانم قرار داده و در مرحله اصلی من بود “من emcee به خاطر این همه عمل.” آن را به من و من میکروفن تلاش برای ایجاد یک گروه از خنده مردم که عمل.

چیزی که در مورد آن وجود دارد نه بسیاری از کمدین زن. حتی زمانی که شما یک پوستر و یا بروشور برای کمدین, آن را مانند 20 دیدن. و گفتم: “کجا ؟ من فکر می کنم که او.” من فکر می کنم خوب اگر من چپ نگاه کردن و پرش روی یک پا آن را مانند دنگ. من امیدوار هستم که از طریق “مامان من از آن ساخته شده!” وجود خواهد داشت که دیگر خانم های جوان که می, مانند, “اوه, من, جوک, بیش از حد. و من می دانم که چگونه به تقسیم آن هر دو راه.” من می دانم که ما در خارج وجود دارد پس این شانس خود را برای دیده می شود.

تبلیغات:

من فکر می کنم همه باید به نیجریه, به خصوص اگر شما یک فرد سیاه و سفید از امریکا است.

مردم چقدر سرگرم کننده [است]. ما عاشق داشتن یک زمان خوب است. ما نمی باید هیچ چیز دیگری برای انجام این کار, اما برای یک زمان خوب است. این مثل این است که “خوب, خوبی, فقط, همه, فقط, بیا, فقط بیا. شما نمی نیاز به یک دعوت نامه فقط آمده است. ما همه وجود دارد.”

با همه چیز را که شما انجام می دهند در حال حاضر — از این کمدی های ویژه به “نا امنی” برای فیلم ها — شما در حال باز کردن بسیاری از درب. یکی از چیزهایی که من واقعا لذت بردم در مورد ایستاده بود کل این ایده از تجربه مهاجرت در امریکا است. هر کس می خواهد به حرکت به امریکا و برای بچه های خود را به پزشکان مناسب است ؟ هیچ کس می خواهد یک بچه است که هر چیز دیگری است. اما همه داستان خود را. و من احساس می کنم مثل شما به خصوص در حال تغییر است. شما در حال بازنویسی است که روایت.

بنابراین من امیدوارم. یک شوخی در یک زمان مناسب است ؟ من فکر می کنم این خیلی خنده دار است زیرا در آینده وجود ندارد بسیاری از مردم به خصوص نیجریه که من می تواند نقطه به نقطه که بود “مادر نگاه آنها در حال انجام آن بیش از حد.” و من هرگز فراموش نکنید که آن را سال 2013 زمانی که Lupita [Nyong زن نما, زن کیردار] برنده اسکار “12 سال یک برده.” من مادر نامیده می شود و مانند “دوست شما برنده اسکار.” من گفتم: “مادر من او را نمی دانم.” “نا امنی” تا به حال بیرون آمده مانند “مادر ما دوستان نیست.” فقط این ایده که کسی از این قاره چیزی بزرگ به طوری که مادر من می تواند مانند “خوب, من فکر می کنم من درک می کنم آنچه که دختر من در حال انجام در حال حاضر است.” در آن زمان مانند David Oyelowo, Chiwetel [Ejiofor] ادریس [Elba] از نظر تشخیص آفریقایی. و سپس سر او را از کنیا از طریق مکزیک.

تبلیغات:

من به یاد داشته باشید کسی تا به حال یک جلسه با کسی و صحبت کردن در مورد آنها چگونه تریلر برای “FirstGen” است که چیزی که من منتشر شد پنج سال پیش که پدرش آن را به او و به خودم گفتم: “پس این است آنچه شما می خواهید به انجام?” گاهی اوقات پدر و مادر نیاز به یک بصری. آنها می دانند که آنچه آنها می دانند: دکتر وکیل مهندس. آنها نمی دانند که “شما می خواهید به. . . [یک] TV, نویسنده گوینده برنامه ورزشی?” حتی اگر شما می گویند “من می خواهم به یک هنرمند مشهور و هنرمند آرایش.” “بنابراین شما می خواهید به فقط رنگ چهره مردم برای یک زندگی؟” شما هستید اما لازم است.” “بنابراین شما به امریکا برای رنگ چهره؟”

این خنده دار است. اما پس از آن چک در آمده و سپس آن را می شود واقعی است.

و سپس چک می آیند و شما مانند “او رنگ چهره برای زندگی, اما نه فقط هر چهره چهره های مشهور بله.”

من آن را دوست دارم. من آن را دوست دارم. وجود دارد بسیاری از درخشان زنان که انجام می دهند ایستاده در سراسر کشور و بسیاری از آنها نمی تواند اعتبار آنها سزاوار است. ما سعی کنید به بازی مترقی اما ما می تواند خیلی بیشتر مترقی است.

تبلیغات:

وجود دارد هیچ دلیلی Sommore نباید بزرگتر از او است در حال حاضر. Sommore او همه چیز او تا به حال سبک او تا به حال به لطف او swag, او تا به حال جوک. او فوق العاده بود اما من فقط می خواهم “که در آن به تلویزیون خود را نشان می دهد؟” شما می دانید چه کنم ؟ که در آن او است فرصت را فراتر از جایی که او در حال حاضر ؟ وجود دارد مقدار زیادی از آنها را اگر شما شرط می بندم اگر شما تماشای “ComicView.” آن را مانند شما بزرگ شدم خانم لورا شما بزرگ شده و در بسیاری از مردمی است. و من مانند “خوب ما بیرون آمدن از نجاری در حال حاضر.”

من فکر می کنم آنچه تیفانی Haddish در حال انجام است در نظر قرار دادن سایر کمدین زن در, به مانند “شما نمی کردم به سوال شما ندارم به دنبال جایی که آنها در?” آنها حق در اینجا آنها همه حق در اینجا. پس از آن زمان را برای مردم نمی دانستند. چون ما آن را مانند “سلام ما اینجا هستیم.”

که زیبایی از آن ، فقط قادر به وارد شدن به این فضاها و سپس باز کردن درب و به اشتراک گذاری این فرصت ها با افراد دیگر. من آرزو می کنم ما تا به حال که بیشتر در نوشتن جهانی که در آن من هستم. مردم نوشتن کتاب ها کمی خود را و سپس آنها را به خوبی انجام دهد و آنها فقط پنهان کردن. ما باید برای ایجاد این بنیاد است.

قطعا.

یکی از موضوعات دیگر را در خود ایستاده است که من واقعا لذت می برد بود این قطعه در دوستیابی. زمانی که من صحبت کرد به من تک دوستان در مورد آشنایی من همیشه شنیدن داستان در مورد این که چگونه این مردان متاهل, عشق, نرم افزار دوستیابی.

که هیستریک. ما در اینجا تلاش برای ساخت یک خرس.

شما می توانید بحث در مورد آن ؟ آنچه در آن است مانند خارج وجود دارد ؟

من احساس می کنم بیشتر روابط باید اتفاق افتاده است در قرنطینه به دلیل این است که خود را لحظه ای به خود شلیک گلوله bro. شما می دانید که در آن او در? خوب. وجود دارد باید خیلی بیشتر DM چاک دار و نه رفتن به صورت اسلاید در و امن است. من صحبت کردن در مورد f***پسران. من صحبت کردن در مورد افرادی که به طور معمول رفته اند به یک ساعت یک مبارک برای دیدار با یک بانوی جوان خوب و یا یک مرد خوب و جوان. و آنها گیر در خانه ؟ من مانند هر شخص است که بار خوانده شده کتاب ها و تلاش برای رسیدن به آنها باید بدست همه پسران دیگر که همچنین به عنوان خوانده شده کتاب ها و در حال تلاش برای ازدواج و حاوی مانند یک بیمار زوم حزب و یا هر چیز دیگری مانند زوم شب بازی. و فقط دعوت— این 20 از شما هر یکی را یکی—و سپس همه آنها 40 نفر است. می توان آن را واقعی و درجه یک. همه نام نشان می دهد تا در پایین, مانند, خاویر, oh my God, و سپس شما می توانید ارسال پیام های خصوصی. ما باید در روابط در حال حاضر آنچه که من در تلاش هستم تا به شما بگویم. اما هیچ کس باران. خوب است که مشکل است. هیچ کس دوش گرفتن.

وجود دارد یک طرف خوب به آنچه که می گفت اما پس از آن در سمت تلنگر وجود دارد. طرف خوب است و حتی افرادی که هرگز واقعا هیچ چیز به بحث در مورد چرا که آنها نمی مطالعه و یا خواندن و جدا کنید آنچه در جهان اتفاق می افتد که این اولین بار است که آنها چیزی برای بحث در مورد.

شما تمام شروع گفتگو در جهان است. “چه شما انجام می دهند برای پیدا کردن خود را Zen؟” . . . “در وهله اول شما را هنگامی که آنها اجازه خارج به عقب؟” من احساس می کنم ما از دست رفته بسیار اسیر مخاطبان را به افراد مجرد با هم.

قسمت بد در مورد آن است که برخی از مردم ممکن است احساس مانند آنها بیش از حد بسیاری از گزینه های. مانند “من ملاقات این زن شگفت انگیز در زوم. و سپس همه ناگهانی آشنا شدم حدود 47 زنان در زوم. من زوم مرد.”

که فرد جدی نیست.

آن شخص هرگز گزینه های.

اما او هنوز هم نمی کنند. فقط به خاطر اینکه آنها در دسترس است به این معنی نیست که آنها یک گزینه است. فقط به خاطر اینکه شما آنها را ببینید به این معنی نیست که آنها را ببینید شما را به عقب. شخص دیوانه که تشنه – “من به رابطه جنسی” مانند “آیا شما در, آیا شما?”

آره بسیاری از f***پسران در زوم. آنها در خارج وجود دارد.

آنها رفتن به ماندن وجود دارد. در خارج می گذرد به پشت باز و آنها خواهد بود “که در آن همه رفتن؟”

فریاد “ناامن” بودن تمدید برای یک فصل دیگر. من عاشق این درام که مولی و عیسی است که با داشتن این فصل است. من به آن است. من تیم مولی و من حتی تیم Condola. من عاشق عیسی اما من فقط احساس می کنم مثل زمانی که من به تماشای نمایش من مثل هیچ کس کمک مالی یک وکیل. هیچ کس گفت: مولی به سوئیچ شرکت. مولی چه مالی انجام دهد. عیسی نیاز به یک جزوه مکالمه به صحبت کردن با کسی. مولی فقط حرکت می کند. من سواری برای مولی من بسیاری از سوء استفاده.

من قدردانی شما. شما رو به واقعی اعتماد به نفس در شما که به مولی. شما می دانید چه کنم ؟ شما رو به خود مسائل خود را و مانند “من قصد دارم به آن را تعمیر. من کار بر روی من است.” من از شما سواری برای مولی. من فکر می کنم مردم دست کم گرفتن نوع دوست که او است. منظور من هی که نمی توان یک تصمیم بد هر یک بار در در حالی که, اما همچنین می شود تحت فشار قرار دادند به لبه را گفت: تصمیم گیری های بد? پس از آن طول می کشد دو تا تانگو.

آن را دشوار ساخت که انتقال از ایستاده به بازیگری? و یا آن را تنها طبیعی است ؟

چون هر زمان شما را در یک مرحله شما در حال انجام درسته ؟ شما می دانید مجموعه خود را, اما شما رو به حلقه مردم در. شما رو به باور به اندازه کافی برای آن که مردم به آویزان بر روی کلمات خود را به طوری که شما لازم نیست به دور punchline. بنابراین آن را به شما آموزش مخاطبان در راه است. اقدام بسیار مشابه است. آن را کمتر از یک مرحله اما آن را مانند شما تصور کنید که هر کسی در خانه در حال رفتن به تماشای این لحظه. شما باید آن را باور. شما باید برای پیدا کردن حقیقت و صداقت در این لحظه. که کمدی شما در پیدا کردن حقیقت و صداقت در درد و در مشاهده است. و این چیزی است که باعث می شود همه چیز خنده دار است.

خواهد ایوان دوستان با مولی?

من فکر می کنم او خواهد rock با مولی. من فکر می کنم مولی است کمی متفاوت تر از من. من فکر می کنم او خواهد بود. من فکر می کنم من قطعا لذت بردن از داشتن یک مولی در اطراف من, اما من نمی تواند دوست و عیسی است به مولی. ایوان است که دوستان خواهد بود که مانند او می تواند دام مانند “چه کار می کنی؟” من قطعا “هی شما رو در مورد دو بار به اشتباهات مشابه. زیرا من خواستار درمانگر برای شما.” و اگر نه پس چه نوع از دوستان من ؟ چون دوست من, دایره, همه ما می خواهیم به رشد است. و در نقطه ای که در آن کسی است که اقدام آن است که آن را مانند کسی در تلاش است به یک نسخه بهتر از آنها در روز گذشته ، آن را مانند شما به تدریج با سنگ تیز کردن او را. من نیاز مردم در اطراف من به طور مداوم من را بهتر کنترل و توازن. و اگر شما مانند “من قصد دارم فقط به من بود.” که من ؟ که من ؟

دوستی باید در دادن و گرفتن است. این نباید یک طرفه.

برای اطمینان حاصل کنید. من نگه داشتن تمام انواع مختلف از مردم در اطراف من.

عیسی یک طرفه.

چگونه است ؟

شما در داخل اطلاعات از آنجا که شما به عنوان خوانده شده تمام اسکریپت بنابراین شما می دانید چه اتفاقی خواهد افتاد. اما فقط برای من فقط به تماشای نشان می دهد عیسی است یک طرفه. زندگی در یک پسر روی نیمکت شما می دانید چه کنم ؟ که گرفته شده است. او ممکن است ام به او برخی از مشاوره مانند باز خود را به فروش می تپد به مردم که شما نمی فروش ضربه به. همه می گویند که. که نیست.

من می دانم که من فکر می کنم شما ضرب و شتم. در آنجا بود و عیسی را در زندگی خود را و او شما را دیوانه.

من عاشق عیسی Rae هر چند. صحبت از نشان دادن آنچه اتفاق افتاده است به مولی سگ. که در آن عطر و طعم Flav ؟

عطر و طعم Flav او bougie. او قطره او را در مهد کودک سگی. درست مثل زمانی که بالا می آیند و شما باید یک کودک آن را مانند “اوه کودک در خانه مادر بزرگ.” عطر و طعم Flav در خونه پدر و مادرم گاهی اوقات. من سگ پرستاران. و مولی مانند اندی آینده بیش از.

زمانی که قرنطینه بیش از ما باید به دنبال شما در سفر ؟

آهنگ مرد من بسیاری از چیزها است. من قصد دارم به رفتن در یک تور کتاب که doggone اطمینان حاصل کنید. بعد از این من تا به حال یک فیلم که قرار بود تیر اندازی در آتلانتا که تعطیل. بنابراین من مطمئن هستم که من قصد دارم که به پایان آن است. پس از آن “نا امنی” فصل 5 و سپس 2021 من انجام من کتاب تور.

شما باید یک کتاب میاد بیرون ؟

من یک کتاب بیرون می آید “گول خورده توسط عیسی: چگونه خدا فریب من به زندگی از رویاهای من است.” من گفتن اولین بخش از سفر من چون من هنوز هم رفتن. من موازی نوع از مبارزات و موفقیت های من با افراد مختلف در کتاب مقدس است. گاهی اوقات مردم به خصوص افراد جوان خواهد بود “اوه هک منسوخ شده است. آن را نمی کند عامل به زندگی من امروز است.” و من فقط می خواهم “شما فکر می کنم شما تنها کسی است که گفت برای انجام کاری دیوانه و شما نمی دانید چه باید بکنید ؟ نمایشگاه: جوزف.”

آن را فقط به نوع موازی درس های مختلف را به من آموخته هر سه از افراد مختلف در این کتاب مقدس در ساخت آن زمان و آن را قابل دسترسی و مانند “گوش کن ما همه در یک سفر.”

حتی تلاش برای خنده دار باشه اما من می دانم که مردم رو شات مانند 12 بار و زندگی می کردند. که نوع از چیزی است که کتاب مقدس.

صبر کنید ؟ آنها شات 12 بار ؟

بله, آنها, شات 12 بار و زندگی می کردند. او کمی از گونه گوشت رو زدم. اما من فقط فکر می کنم بسیاری از چیزهای شگفت انگیز اتفاق می افتد و بسیاری از ما هستند و معنوی مردم است. ما اعتقاد داریم هر کس به اعتقاد ما در, و ما در مطالعه هر چه مطالعه کنیم. اما وجود دارد بسیاری از چیزهای شگفت انگیز اتفاق می افتد. و من فکر می کنم آنها باید مستند در راه است که نه تنها متصل با کتاب مقدس مانند آنچه شما انجام, اما آن را نیز فقط برای الهام بخشیدن به. من به دنبال به جلو به آن.

من نمی توانم صبر کنید. در حال حاضر زمان برای نوشتن و مجله و به همه این چیزها را از آنجا که شما هرگز نمی دانید که ممکن است پیدا کردن آن و می گویند “بیایید بگویید که داستان.”

“ایوان Kennedy: مامان من از آن ساخته شده!” برای اولین بار در ژوئن 6 در 10 p. m. در HBO.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum turkuaz korsan taksikuşadası escortsu tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurma