داخل آبی “نشت” یک گنجینه از هک پلیس اسناد منتشر شده توسط ناشناس

هماهنگ همزمان با Juneteenth, hacktivist گروه توزیع شده انکار اسرار منتشر عظیم نشت داخلی پلیس اطلاعات یک گنجینه که شامل ایمیل های صوتی و تصویری و اطلاعات اسناد و مدارک. در مجموع نشت به منزله بیش از یک میلیون اسناد و مدارک.

با توجه به سیمیکه مصاحبه سازمان موسس اما بهترین هک فایل های در حال کار جمعی از هکر های ناشناس و یا یک منبع که بخشی از ناشناس. فایل ها را تا 269 GB از داده های گرفته شده از بیش از 200 سازمان های اجرای قانون شده اند و در زمینه نام آبی نشت.

تبلیغات:

در توییتر اعلام توزیع شده انکار اسرار گفت که آبی نشت شاخص “ده سال از داده ها از بیش از 200 ادارات پلیس فیوژن و مراکز دیگر اجرای قانون آموزش و پشتیبانی منابع” است که آن را “فراهم می کند بینش منحصر به فرد به اجرای قانون و یک آرایه وسیعی از فعالیت های دولت از جمله هزاران نفر از اسناد ذکر #COVID19.”

امنیت روزنامه نگار برایان کربس گزارش داد که یک سند او به دست آمده از ملی Fusion مرکز انجمن (NFCA) که نشان دهنده این کشور fusion مراکز تایید نشت.

“علاوه بر این داده های کمپرسی شامل ایمیل و همراه فایل پیوست” به NFCA سند متحده با توجه به KrebsOnSecurity. “تجزیه و تحلیل اولیه ما نشان داد که برخی از این فایل حاوی بسیار اطلاعات حساس مانند ACH مسیریابی و شماره بین المللی بانک شماره حساب (IBANs) و دیگر اطلاعات مالی و همچنین اطلاعات قابل شناسایی شخصی (PII) و تصاویر از متهمان ذکر شده در درخواست برای اطلاعات (RFIs) و دیگر اجرای قانون و سازمان های دولتی گزارش شده است.”

تبلیغات:

با توجه به گزارش کربس اطلاعات گرفته شده از Nesential است که یک توسعه دهنده وب است که با این نسخهها کار با فیوژن مراکز و سازمان های اجرای قانون. فیوژن مراکز دولتی جمع آوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل مراکز که اغلب هماهنگی بین های مختلف منطقه ای و محلی و فدرال اجرای قانون تقسیمات. به طور خاص گروه ها و فیوژن مراکز تحت تاثیر عبارتند از: Missouri تجزیه و تحلیل اطلاعات مرکز شمال کالیفرنیا منطقه ای هوش مرکز مشترک منطقه ای هوش مرکز دلاور اطلاعات و تجزیه و تحلیل مرکز Austin منطقه ای مرکز هوش و Infragard.

با توجه به گسترده ای از اسناد و مدارک کامل در حد آنچه آشکار است که هنوز مشخص نشده است که محققان و روزنامه نگاران حفاری در. اما DDoSecrets می گوید که اسناد ارائه عمومی با بینش بیشتر به استراتژی و طرز فکر اجرای قانون در ایالات متحده است.

“اساسی نگرش اجرای قانون است و یکی از چیزهایی که من فکر می کنم BlueLeaks اسناد واقعا خوب” بهترین توضیح داد: به سیمی. “من دیده ام چند نظر در مورد آن در حال بعید به کشف ناخالص پلیس سوء, اما من فکر می کنم کسانی که تا حدودی دست نقطه و یا حداقل برابر سوء رفتار پلیس تنها با رفتار غیر قانونی. بخشی از آنچه که بسیاری از زمان اعتراضات در مورد چیزی است که پلیس انجام دهد و انجام داده اند قانونی است.”

تبلیغات:

بهترین افزود: “این بزرگترین منتشر هک آمریکایی سازمان های اجرای قانون آن را فراهم می کند نزدیک ترین نگاه در داخل دولت محلی و سازمان های فدرال با حفاظت عمومی از جمله [این] پاسخ دولت به COVID و پل شد.”

بهترین گفته های سیمی گروه انجام بهترین خود را به مالش دادن اطلاعات به خصوص اطلاعات حساس است.

تبلیغات:

“با توجه به اندازه مجموعه داده ما احتمالا همه چیز از دست رفته” بهترین گفته های سیمی. “من آرزو می کنم ما می تواند انجام داده اند اما من خوشحال با آنچه ما انجام داد و ما همچنان به یادگیری است.”

نشت شامل یکی از به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده “هوش توجه داشته باشید” توسط New Jersey, اداره امنیت داخلی و آمادگی که قبلا به اشتراک گذاشته شده در توییتر در ژوئن 4 سال 2020 است. در توجه داشته باشید که مأموران اجرای قانون دستور به “را “مشاهدات” در “ANTIFA وابسته به افراط گرایان” زیر سوال برانگیز روایت است که ضد فاشیستی فعالان به طور کامل تحریک. عجیب و غریب دیگری آموزش می گوید مأموران اجرای قانون به “دسترسی” تلفن همراه “با رضایت از حکم جستجو.”

دوم سند به اشتراک گذاشته شده در توییتر نشان می دهد که اتهام FBI سند دولتی سفید supremacist باند موتور سیکلت در زمان استفاده از “در جریان ناآرامی های مدنی” تلاش برای ایجاد Antifa مانند یک تهدید بزرگتر از آن است.

تبلیغات:

با توجه به KrebsOnSecurityبرایان کربس امنیت سایت خبری اطلاعات به بیرون درز می تواند در معرض حساس عملیات.

“با این حجم از مواد وجود دارد ملزم به خطر انداخته حساس عملیات و شاید حتی منابع انسانی و یا مخفی پلیس, بنابراین من ترس آن را زندگی در معرض خطر” استوارت بیکریک وکیل در واشنگتن دفتر Steptoe & Johnson LLP گفت KrebsOnSecurity. “هر جرم و جنایت سازمان یافته عملیات در این کشور خواهد شد و به احتمال زیاد جستجو برای نام خود را قبل از اجرای قانون می داند چه چیزی در فایل های پس از آسیب می تواند به سرعت انجام می شود. من همچنین می خواهم به تعجب اگر فایل های تولید بسیار رسوایی و یا شواهدی از سوء رفتار پلیس. که نوع کار تلفیقی مراکز انجام دهد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>