داخل Netflix مناقصه tearjerker, “راز عشق” و در عجیب و غریب حک

در تابستان سال 2009 “راز عشق” مدیر کریس بولان و همسرش رفت و به دیدار او عمه بزرگ تری Donahue و دوست نزدیک او پت Henschel. پت و تری تا به حال با هم زندگی می کردند برای چندین دهه است. “اجاره ارزان تر است به تقسیم در شیکاگو” تری را توضیح دهد به دوستان و خانواده.

“اما پس از چند رم و کک است که در نوشیدنی های خود از انتخاب آنها گفت:” ما چیزی به شما بگویم — با ما باشید, گی,'” بولان گفت. “پس از آن که آنها مبتلا به دوار سر. آن را مانند صحبت کردن با یک زن و شوهر که به تازگی در عشق است.”

تبلیغات:

عشق خود را ممکن است احساس تازه, اما در این گفتگو این زن و شوهر نشان داد که آنها تا به حال شده است با هم شاعرانه برای بیش از 60 سال است.

“اعضای خانواده خواسته بود آنها را در طول سال, point-blank, اگر آنها [زن و شوهر],” بولان گفت. “شما باید به یاد داشته باشید که آنها هر دو در یک نقطه مشغول به مردان هر دو مورخ مردان زمانی که آنها جوان بودند. و من حتی نمی سوال آن است. آنها فقط عمه من تری و پت.”

در طول این گفتگو بولان متوجه شدم که داستان یکی بود که نیاز به توان گفت اما به عنوان یک بازیگر و کارگردان تئاتر او می دانست که او نیاز به کمک برخی از انتقال به طرف دیگر این دوربین است. او داوطلب خدمت سربازی به کمک سوپراستار مصاحبه مدیر الکسا L. فوگل (“آتلانتا” “Ozark” “ژست”) و راش Hill, فیلم شریک زندگی, مدیر, Brendan میسون.

تبلیغات:

“کار بر روی ‘ژست’ من قطعا هستم واقعا کشیده شده به پروژه هایی که داستان آن است که اغلب نمی کنید گفت:” فوگل گفت. “و هنگامی که کریس به من گفت در مورد پت و تری من بلافاصله قلاب.”

گفتن این داستان در نهایت به هفت سال بین بودجه محدودیت و اختصاصی فیلمبرداری اما نتیجه مناقصه پرتره از Donahue و Henschel عشق اجرا می شود که کمتر از 90 دقیقه. “راز عشق” که در اصل قرار است توسط یک SXSW اولین بازی است که در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

داستان واقعا آغاز شد و در سال 1947 زمانی که Donahue بازی هاکی برای Moose Jaw Wildcats. این بود که او خارج از فصل; او به طور معمول برای پیوریا Redwings در همه-دختران آمریکایی حرفه ای بیس بال لیگ این سازمان که بر اساس آن “لیگ از خود به خود” استوار بود. او و Henschel ملاقات در میدان یخ بازی و رابطه خود را به زودی شروع مخفیانه.

تبلیغات:

زمانی که Donahue به شیکاگو نقل مکان کرد و در سال 1949 به حرفه ای بازی می کند زمین برای شیکاگو موسیقی خدمتکاران غیر سفر لیگ Henschel پس به زودی پس از. دو زندگی در شهر برای دهه ها با هم — ایجاد یک گره دایره ای از دوستان که هر دو می دانستند و عاشقانه پشتیبانی همکاری خود را در حالی که آنها می دانستند که خود را محافظه کار اعضای خانواده به احتمال زیاد نمی خواهد — قبل از حرکت به سنت چارلز شیکاگو و حومه در سال 1994.

آنها بیرون آمد و به اعضای خانواده از جمله بولان 15 سال بعد.

تبلیغات:

در “راز عشق” ما در Donahue و Henschel در سن به عنوان Donahue خواهر زاده (بولان مادر) است و اصرار این جفت ارز را به حرکت به یک ارشد مرکز مراقبت. آن را مملو گفتگو. Donahue برخی از بدتر شدن مسائل مربوط به سلامت و در حالی که Henschel بدیهی است که می خواهد به او را برای مراقبت او به وضوح می ترسید که زن و شوهر خواهد به صورت یک سطح معینی از هوموفوبیا و انزوا در جامعه است که تا به حال هرگز هر گونه آشکارا زوج های همجنسگرا به عنوان ساکنان.

پس از همه, به عنوان بولان میسازد در فیلم Henschel و Donahue از سن آمد در زمانی که پلیس را تصاحب مشتریان از گی و لزبین, میله, دستگیری آنها و سپس علنا شرم آنها را با تضمین خود نام گرفتند و چاپ در روزنامه. هیچ تضمینی وجود ندارد که خود را همکار ساکنان در جامعه بازنشستگی نمی خواهد هنوز هم عمیقا تثبیت شده در هوموفوبیا یک “زمان های مختلف” و حرکت در خواهد به این معنی است که پس از بیش از شش دهه از مستور بودن آنها را مجبور به آمدن به یک کل جدید جامعه از مردم است.

فیلم از زن و شوهر انتقال به مرکز مراقبت و Henschel را به سرعت در حال کاهش, سلامت, است که در تقابل با 8mm صفحه اصلی ویدئوها از دو زمانی که آنها جوان بودند فراهم می کند که ایده آل زمینه برای زن و شوهر به موم نوستالژی های اولیه خود را دوست دارم. در یک نقطه این دو پیدا کردن یک عشق نامه.

تبلیغات:

آن را بار خوانده شده در قسمت: “این ممکن است فقط یک پیاده روی زیر نور ماه رنگ. عزیزم این همه چیز چرا که من راه می رفت با شما. این ممکن است فقط یک شب, یک شب هفت. عزیزم شما وجود دارد با من ’twas یک شب از بهشت است.”

Nestled بین عکس ها از یک جوان Donahue و Henschel آن را آشکار حرف متصل شد, به آنها, اما, امضا, تا به حال مدت طولانی است که پاره کردن بینندگان یادآوری از هر دو چگونه با ارزش و مخاطره آمیز زن و شوهر را زود عاشق شده بود. اما زمانی که ما fastforward چند سال و دیدن این زن و شوهر — در حال حاضر در 80s — نگاهی به ازدواج خود قول روشن است قدرت خود را دوست دارم هر چند تا حد زیادی از جهان هرگز در سوال بود.

“این یک داستان از پیری, تمایلات جنسی خانواده است. در این مستند شما رو چهار یا پنج بزرگ اتصال تم.” تولید کننده برندان میسون گفت. “حتی اگر آن را داستان خود را من فکر می کنم تماشای همه را ببینید چیزی که مربوط به.”

تبلیغات:

در انتشار اخبار, تهیه کننده, Ryan Murphy, شناخته شده برای کار خود را در پروژه های مانند “مطرح” “Glee” و Netflix بکشد سری جدید “هالیوود” نیز صحبت کرد و در مورد چگونگی این وزش داستان این دو لمس بر روی برخی از جهانی ترین موضوعات در جهان است.

“پس از من فرزندان متولد شد من متوجه شدم که چقدر از من کار بررسی ایده های خانوادگی و داستان های عجیب و غریب گفت: در این چارچوب می گوید:” مورفی. “از آن شده است بسیار لذت بخش برای دیدن چگونه این تجاوز تم به وضوح طنین انداز برای طیف گسترده ای از مخاطبان است.

“برای بسیاری از قرن 20th خانواده ها با همان شرکای جنسی در دراز مدت روابط عاشقانه بودند تقسیم و یا قرار دادن در عاطفی جعبه” مورفی همچنان ادامه دارد. “تا زمانی که خود را حقیقت هرگز اذعان کرد یا به نام آنها هنوز هم مجاز به حضور و شرکت. آن را تحت اللفظی حک عجیب و غریب را دوست دارم.”

با توجه به بولان, پاسخ به فیلم در حال حاضر فوق العاده ای است. تریلر تنهایی بیداد می کرد تا میلیون ها نفر از نمایش های اولیه مخاطبان را شروع کرده اند ارسال مکاتبات او.

تبلیغات:

“زمانی که من فیلمبرداری پت و تری آن را گاهی اوقات می خواهم آنها را درک نمی کنند به همین دلیل هر کسی که خواهد بود علاقه مند در داستان خود را — مانند همین دلیل ساخت یک فیلم در مورد آنها ؟” او گفت:. “اما داستان از این دوران به خصوص لزبین زنان از این دوران فقط نمی گفت. و من شروع به دریافت ایمیل از افرادی که به من ارسال تصاویر خود را به اعضای خانواده مانند اینها عموهای من’ یا ‘این است که مادر بزرگ من و من متوجه شدم که او تا به حال یک رابطه بیش از حد.'”

و در پایان که قدرت “راز عشق است.” آن را می دهد صدای خود را به یک نسل کامل از تجاوز سرایان که — با توجه به سن و از دست دادن زندگی در طول اپیدمی ایدز — ما به سرعت در حال از دست دادن است.

وقتی پرسیده شد که اگر آنها را به ادامه کار در این مستند فضا فوگل گفت: “کاملا.”

“من فکر می کنم ما قطعا اشکال گاز گرفته” فوگل گفت: قبل از خنده. “فقط شاید نه هفت سال پروژه” اشکال.”

تبلیغات:

“راز عشق” در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>