در داخل “تاکو بل فصلنامه” به طور جدی خوشمزه مجله ادبی تجلیل فست فود زنجیره ای

ادبی جهان شهرت دارد که کمی محافظه کار (جرات ما می گویند پرمدعا?) اما یک نشریه جدید است اخلال وضعیت موجود. تاکو بل سه ماهه که راه اندازی در اوایل سال جاری است که دقیقا آنچه در آن مانند تلفن های موبایل: مجله ادبی اختصاص داده شده به نوشتن در مورد و یا شامل زنجیره ای مواد غذایی سریع.

هر وب سایت خود را “تاکو بل فصلنامه ادبی مجله برای تاکو بل هنر و حروف. ما یک واکنش در برابر همه چیز. Gatekeepers. طعم سازان. این hipsters. بهداشت مواد غذایی. هنرمندانی که پوشیدن, ناز, روسری. سگ ماده الاغ وندی. ما به دنبال رفع ابهام آنچه در آن به معنی ادبی هنری مهم و نخبگان است.”

تبلیغات:

سالن صحبت با انتشار ویرایشگر گراند عالی, M. M. Carrigan در مورد چگونه تاکو بل سه ماهه به دست می آمد به صورت مجله و چرا خوراک توییتر خود را توسط عکس از تابستان سوسیس.

چه چیزی الهام بخش شما برای راه اندازی یک مجله ادبی اختصاص داده شده به تاکو بل ؟

بنابراین من فکر می کنم آن آغاز شده و با سوال: چگونه می توانم شما را تبدیل به یک نویسنده ؟ به چه معنی است به مشارکت در نوشتن زندگی ؟ و اگر شما شروع به نگاه کردن به آن سوال وجود دارد که کل صنعت کلبه که تلاش برای پاسخ به آنها. ما وزارت امور خارجه است, کارگاه های آموزشی, خلوت — همه این کلاس ها تمام این کتاب است. من فکر می کنم بسیاری از کسانی که همه چیز فوق العاده هستند اما برای من این بود: “بیایید جلو که همه را کنار گذاشته و فقط به نگرانی در مورد تاکو بل.”

تبلیغات:

به این منظور من فکر می کنم چیزی که به من زده — به خصوص پس از صرف زمان در وزارت امور خارجه برنامه — این است که یک پروژه مثل این واقعا دگرگون برخی از گرفتگی است که گاهی ذاتی ادبی جهان است. آن را مانند تلفن های موبایل است که عمدی بود.

خوب و چه چیزی باعث می شود ما متفاوت است که من نمی خواهم به لزوما مسخره گرفتگی برخی از مقدس نهادهای ادبی. در برخی از راه ما به نوعی می خواهید را به ایستادگی در میان آنها است. ما به نوعی می خواهید به یکی از آنها. ما می خواهیم به یک محل است که نویسندگان برای دریافت منتشر شده است. وجود دارد کمی از حماقت نیست اما این لزوما به تمسخر گرفتهاند ، من می خواهم به یکی دیگر از گزینه در میان طیف وسیعی از مکان های که در آن شما می توانید منتشر کنید.

من می دانم که مردم ممکن است شنیدن این موضوع تاکو بل و فرض کنیم که این قطعات نیست جدی اما این مورد نیست. قبل از اینکه ما صحبت کرد من تا به حال شما به من ارسال برخی از قطعه مورد علاقه خود را. من امیدوار بودم به صحبت از طریق آنها کمی با شروع با “سنت در روز است.” آنچه که تجدید نظر به شما در مورد این قطعه ؟

تبلیغات:

آن وجود دارد در نوعی جادویی استعاری سطح. وجود دارد بسیاری از خطوط در آن مانند “خروج خود را یک منشاء اسطوره است.” آن را فقط از طریق جریان داستان است که از راه دور در مورد تاکو بل اما تاکو بل وجود دارد در داخل قطعه و اطلاع از آن. من فکر می کنم این یکی از بهترین نمونه هایی از آنچه که ما در حال تلاش برای انتشار.

راست. من هم دوست دارم این شعر که شما فرستاده “با آتش سس.” آن را به اندازه کافی کوتاه است که من قصد دارم به آن را بخوانید: “من معاشقه با شب خدمه/ وقتی یک دختر متنفر بودم در دبیرستان/ فرار به تاکو بل فریاد/ خدای من ، من فکر می کنم ماشین شما/ در آتش! /داستان واقعی/ هنوز هم nachos.” این بسته بسیار به آن هفت خط.

تبلیغات:

آن را نیز که فضای خالی [بین “داستان واقعی” و “هنوز هم nachos”] است که آن را احتمالا بهترین قسمت.

که منجر به من بپرسید در مورد پذیرش به تاکو بل سه ماهه. چگونه از مردم — به خصوص نویسندگان — پاسخ? آیا شما در پیدا کردن مردم در زمان آن را به طور جدی و یا این بود که یک قوز شما تا به حال به بیش از ؟

بنابراین حق دور شدم خیره کننده ترین مسائل است. من می توانم آن را باور نمی کند. این که چگونه من می دانستم که من تا به حال چیزی خاص چون شما می دانید که اگر تا پایان آن روز اول که من قرار دادن یک تماس برای مطالب ارسالی من فقط به پایان رسید تا با چیزی احمقانه من ممکن است بی سر و صدا حذف صدای جیر جیر. اما در عوض آنچه اتفاق افتاده است, من این رو واقعا الهام بخش مسائل از یک نویسنده به نام جاش اولسون. او اولین کسی است که فرستاده شده و او را در ویلیام کارلوس ویلیامز “قرمز چرخ دستی.”

تبلیغات:

و او تا به حال این خط: “خیلی بستگی دارد/یک مرغ خرد شده quesarito/خدمت با باجا انفجار/ در کنار دلار به طور کلی.” و من فقط واقعا مربوط به آن که از جایی که من در یک طبقه کارگر منطقه حومه. کسانی هستند که مکان ما رفت به دلار طور کلی تاکو بل خیلی بستگی به آنها.

که واقعا relatable تجربه. من فکر می کنم هر کس بیشتر شده است به Taco Bell; آن جهانی است. است که یکی دیگر از دلایل است که شما کشیده شد به این موضوع ؟

منظورم این است که برای من, آن نوع از “اولین ایده بهترین ایده” درست است ؟ بنابراین بعد این ایده ظهور به سر من, من فقط فکر کردم “وای که این.” چیزی است که وجود دارد در اینجا. من این شروع که در آن من تا به حال بسیار پیچیده فکر می کردم که چگونه می توانم واژگون ادبی جهان است. بیشتر از آن این بود: “اگر من یک تاکو بل مجله چیست؟” و سپس من فکر کردم: “چگونه می تواند من اعمال می شود که پس از آن ایده های هوشمند است و نه فقط یک شوخی است.”

تبلیغات:

چه نوع از کار به پایان می رسد تا در رد شمع?

پس اول دو موضوع ما را رد کرد بسیار کوچک چون ما فقط شروع است. بنابراین آنچه که ما در ما منتشر شده است. اما پس از شماره دوم شروع کردم به گرفتن مصاحبه — اما نیویورک پست و LitHub و همه این سایت های بزرگ. به طوری که در یک محدوده بزرگتر از مطالب ارسالی. بنابراین در حال حاضر ما صدها نفر که ما در حال رفتن را از طریق برای حجم 3.

و من می گویند که در رد شمع در حال رفتن به چیزهای که ما در حال حاضر منتشر شده نسخه های مشابه از در حجم های 1 و 2. علاوه بر این سال 2020 است “تاریک ترین جدول زمانی” پس از دو مسائل بیرون آمد و قبل از این سال رو به طور کامل آغاز شده است. بنابراین وجود دارد مقدار زیادی از تمرکز بر سقوط در عشق در تاکو بل, نوستالژی. Vol. 3 در حال رفتن به اطلاع توسط یک نگرانی; آن را نه لزوما در مورد همه گیر اما من فکر می کنم آن را فقط پس هر یک از این قطعات که در حال مرتب کردن بر اساس یک کمی در سمت روشن تر در حال رفتن به آن را در این زمان.

همانطور که شما اشاره کردید شما باید حجم 3 میاد بیرون اما من نیز دیده می شود تصاویر از سبدهای تابستان سوسیس در توییتر خود را. این یعنی چی ؟

تبلیغات:

بنابراین علاوه بر ایجاد این مجله من نیز در تلاش برای فکر می کنم در مورد راه های ایجاد شادی است. یکی از ایده ها برای من وقتی که من یک کودک بود, نویسنده و اولین انتشار در یک مجله. زمانی که آن را در چاپ رفتم به کتابفروشی به آن را خرید و من مثل 10 نسخه. من خیلی افتخار می کنم. من تا به ثبت نام نقدی و مرد بود که “آیا شما در این مجله چیست؟” و من گفتم: “من هستم.”

و او را مانند “خوب است که سزاوار یک نویسنده تخفیف” و او به من مانند 10 ٪ خاموش. و من فکر می کنم چیزی فقط تغییر در درون من. بنابراین من می خواستم برای انجام این کار برای نویسندگان دیگر و من فکر کردم آن را نمی خنده دار اگر زمانی که مردم خود را برای اولین بار انتشار فرستاديم و آنها را یک هدیه سبد پر از گوشت و فراورده های لبنی. این جایی که من آغاز شده است.

من شده اند دامن زده که پس از انتشار اولین.

آره منظورم من نوعی می خواهند کسی را که آنها را دوست دارد بیش از حد. نویسندگان ما واقعا که. ما همه نوع از مبارزه برای دریافت به عنوان خوانده شده توسط 15 نفر.

تبلیغات:

پس از نهایی, سوال مهم: چه معمولی خود را تاکو بل منظور ؟

من یک هارد تبدیل به Crunchwrap. قبل از تاکو بل فصلنامه من گیر با همین منظور برای سال هفت لایه burrito و پیتزا مکزیکی. من تا به حال تغییر به ’90s. بنابراین هنگامی که من شروع به گرفتن این قطعه از افراد جوان که همه را هیجان انگیز تر سفارشات من شروع به تلاش آنها و متوجه Crunchwrap است که واقعا بهترین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>