بعد از ظهر چهارشنبه Flatiron کتاب — نیویورک-بر اساس انتشارات — اعلام کرد که این امر می تواند لغو نویسنده جانین کامینز’ تور کتاب برای او به تازگی منتشر شده رمان “خاک آمریکا.” فقط دو هفته پیش از این می توانست یک بیانیه تکان دهنده; بسیاری از اندیشه “خاک آمریکا” بود و آماده بود عزیزم از 2020 انتشارات جهان. آن را به حال عمده بودجه برخی از ترشح پیشبرد نظرات و حمایت اپرا باشگاه کتاب ماشین.

اما در طول چند هفته گذشته انتقادات علیه این کتاب و نویسنده آن به طور پیوسته نصب شده به خصوص توسط Latinx و نویسندگان مهاجر. سوالات مطرح شده در مورد ایجاد داستانی صدای “تروما انجمن” و به نمایندگی از نویسندگان از رنگ در یک اکثریت سفید انتشارات چشم انداز است.

تبلیغات:

این یک نزول سریع است که در سمت چپ کتاب جامعه وضعیتی وخیم و چپ با سوالاتی که در سالن پاسخ های زیر را برای ردیابی چگونه “خاک آمریکا” به چنین نتیجه.

آنچه که “خاک آمریکا” در مورد و چگونه جانین کامینز نوشتن آن است ؟

در این کتاب آکاپولکو, مکزیک, کتابفروشی صاحب لیدیا Quixano پرز است که زندگی خیلی راحت زندگی طبقه متوسط با پسرش لوکا و شوهر که یک روزنامه نگار. اما پس از آن همسرش منتشر بگو همه مشخصات خاویر رهبر یک کارتل مواد مخدر است که وحشتناکی بیش از شهرستان گرفته. این بدیهی است که نمی رفتن بیش از خوب و خانواده مجبور به فرار.

این کتاب شرح ادامه می دهد: “بلافاصله تبدیل به مهاجران لیدیا و لوکا سوار la bestia ― قطار که راه خود را به سمت شمال به ایالات متحده که تنها جایی است که خاویر دسترس نمی کند و گسترش دهد. به عنوان آنها پیوستن به مردم بی شماری در تلاش برای رسیدن به el norteلیدیا به زودی می بیند که هر کس در حال اجرا است از چیزی. اما آنچه که دقیقا آنها در حال اجرا است؟”

تبلیغات:

کامینز است که یک مهاجر است و شناسایی به عنوان سفید در گذشته کار می کنند – از جمله در این نیویورک تایمز در نظر قطعه که در آن او نوشت: “در هر عملی راه خانواده من است که عمدتا سفید. من هرگز می دانم خشم ناتوان بودن برفلد و یا برخورد نهادینه موانع به موفقیت به خاطر من پوست یا مو و یا نام و نام خانوادگی.” از این رو در تحقیق مهاجر تجربه برای “خاک آمریکا,” کامینز صرف زمان در مکزیک و انجام مصاحبه با خانواده هایی که شده بود نهفته اخراج مهاجران در پناهگاه در تیجوانا فعالان حقوق بشر و وکلای مهاجرت.

چگونه “خاک آمریکا” توجه زیادی قبل از آن منتشر شده ؟ ؟ ؟

“خاک آمریکا” یکی از کسانی که رمان که شد بهترین فروشنده قبل از آن حتی منتشر شد. آن را به فروش به Flatiron کتاب در هفت رقم معامله پس از گزارش جنگ مناقصه بین نه ناشران مختلف; اولین اجرا از 500 ، 000 کتاب های بود که پس از آن اعلام کرد (که حدود 250 درصد بیشتر از متوسط اولین اجرا).

پیشرفت بررسی — از جمله تجارت بررسی توسط Kirkus و ناشر هفتگی — خیلی درخشان است. نویسندگان همکار وزن در مطلوب ،

تبلیغات:

“من در تلاش برای نوشتن صفحه-turners چون من دوست دارم به آنها را بخوانند و از آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی که من تبدیل صفحات به عنوان سریع که من با آمریکایی ‘خاک'” نوشت: نویسنده جان گریشام. “طرح آن تنگ است, هوشمند, و غیر قابل پیش بینی. آن پیام مهم و به موقع است اما نه سیاسی.”

دومینیکن نویسنده آمریکایی جولیا آلوارز, شناخته شده برای “چگونه گارسیا دختران خود را از دست داده لهجه” و “در زمان پروانه ها” نوشت که اگر یک کتاب “می توانید تغییر قلب و تبدیل سیاست این یکی!”

تبلیغات:

در Jan. 21, “خاک آمریکا” منتشر شد — به عنوان خبری بود که در جدیدترین کتاب های انتخاب برای اپرا باشگاه کتاب. این بود که یک مشترک اعلام با تلویزیون اپل+ که طعنه مکالمه بین وینفری و کامینز که برتر 6 مارس به طور انحصاری در جریان پلت فرم را در “باشگاه کتاب اپرا” سری.

چگونه “خاک آمریکا” سقوط از نفع ؟

به نظر می رسد کامینز بود که همیشه آماده برای یک سطح مقاومت مواجه برای “خاک آمریکا.”

در مقاله نیویورک تایمز پیش از انتشار نویسنده اذعان او ناقص است messenger برای یک داستان در مورد مهاجران. “به عنوان یک غیر مهاجر, او تمایلی در ابتدا به نوشتن کل رمان از منظر مهاجران مکزیکی به خاطر ترس از گرفتن آن اشتباه و یا ظاهر می شود فرصت طلبانه تصرف در یک بحران انسانی. آن را هنوز هم nags او حتی به عنوان نشریه روش روز.”

تبلیغات:

اما آنچه او و رمان ناشران — به نظر نمی رسد برای آماده بود فقط چگونه به سرعت روایت اطراف این کتاب تغییر از “ترین پیش بینی شده کتاب سال” به “فقط یکی دیگر از داستان فرهنگی تخصیص است.”

اما وجود داشته اند نشانه هایی از این پس در اواخر سال گذشته.

در ماه دسامبر نویسنده میریام Gurba نوشت: در “مناطق استوایی از متا” دانشگاهی, وبلاگ که “خاک آمریکا” بود “تروما که می پوشد عدالت اجتماعی شکل برگ” متولد شده: “(1) اختصاص نابغه آثار توسط مردم رنگ; (2) آن زمان که قطراتش یک کت mayonesa بر روی آنها را خوش طعم برای جوانه های چشایی estados-unidenses و (3) بسته بندی آنها برای توده نژادی ‘colorblind’ مصرف است.”

تبلیغات:

بیش از یک ماه بعد که پست ویروسی رفت و پس از انتشار “خاک آمریکا.”

پس از آن وجود دارد پس از آن ضربه از نیویورک تایمز که منتقد, Parul Seghal گفت که این کتاب در حالی که آن را ممکن است تا به حال unimpeachable انگیزه های flounders و نتواند وقتی که می آید به اعدام است. در کامینز’ تلاش برای نوشتن یک داستان انسانی که آنچه او را توصیف به عنوان “فقیر, بیچهره قهوه ای توده” از مهاجران در او ایجاد محزون می خوانی یک dimensial شخصیت.

“چه نازک خلق این شخصیت ها — و چگونه تحریف آنها با آب و تاب نثر و خصوصیات,” Seghal نوشت. “قهرمانان تنها به رشد بیشتر قهرمانانه خائنانی بیشتر خیلی بد.”

خوانندگان نیز اعتراض به نحوه کامینز تعبیر تمایل خود را برای نوشتن این کتاب.

تبلیغات:

“من نگران است که به عنوان یک nonmigrant و غیر مکزیکی, من تا به حال هیچ کسب و کار نوشتن یک کتاب مجموعه ای تقریبا به طور کامل در مکزیک مجموعه به طور کامل در میان مهاجران” کامینز نوشت. “من آرزو کسی کمی براونر از من خواهد آن را بنویسید.”

و در عین حال تعدادی از “کمی براونر” نویسندگان در دسترس بود به نوشتن در مورد مهاجرت و بازداشت. تگزاس ناظر هم قرار دادن این لیست دستی از 17 گزینه های.

و در نهایت ابرو همچنین مطرح شده در کامینز’ گنجاندن جزئیات است که شوهر او یک مهاجر مستند نشده – که بتواند برخی از حس قدرت و یا صحت – به جز او از مطالعه حذف جزئیات است که او از ایرلند.

صبر کنید — چرا مردم به tweeting در مورد “سیم خاردار” و “خاک آمریکا” در همان جمله ؟

در بی مزه محور های زیر دیده می شود استفاده می شود در یک کتاب حزب قرار داده و در Flatiron, مطبوعات, بله, که سیم خاردار پیچیده شده در اطراف جعبه ترتیبات گل. این نمایش به معنای تقلید از پوشش “خاک آمریکا” که ویژگی های یک استارک پس زمینه سفید و آبی و گل و موضوعات از سیم خاردار. این عکس ها گسترش به سرعت در رسانه های اجتماعی پس از توییتی توسط Gurba در روز “خاک آمریکا” منتشر شد.

تبلیغات:

“یک فرد تروما هرگز نباید شخص دیگری زیبایی” یک کاربر توییتر پاسخ داد. یکی دیگر از توییتی یک عکس به اشتراک گذاشته شده توسط کامینز در پاسخ; در آن از طرفداران این کتاب تا به حال ناخن های خود را نقاشی شده به مانند کامینز ” کتاب باد و آراسته با نقاشی گل و سیم خاردار.

یکی از تمایلات بود که بارها و بارها تکرار شده بود که چگونه محتوای کتاب و پس از آن رول شد نشان دهنده سیستمیک کاستی در صنعت نشر می آید به دقت به نمایندگی و دفاع از صداهای متنوع.

“این کتاب/نویسنده واقعا به یک عالم صغیر برای همه چیز اشتباه در ادبیات معاصر و انتشارات, huh?” یک کاربر توییتر نوشت. “باید توجه تعهد به cringeyness گمان می کنم.”

تبلیغات:

اما “خاک آمریکا” داستان است. چرا نباید کامینز قادر به نوشتن در مورد یک تجربه نیست که خود به خود ؟

هیچ کس استدلال می کند که یک نویسنده داستان نیاز به تجربه هر چیزی که شخصیت خود را (ما نمی هر گونه فانتزی نوشتن در صورتی که مورد. ببینید: “ارباب حلقه ها”). چه “خاک آمریکا” الهام گرفته شده است و گفتگو در مورد کسی که به معنای واقعی کلمه این فرصت را به نوشتن داستان در مورد جوامع به حاشیه رانده شده; کسانی که تجربه کرده اند این داستان نیست در واقع داشتن این فرصت را به آنها بگویید و به جای آن اغلب بیش از گذشته برای سفید نویسندگان مانند کامینز.

یک 2018 فوربس مقاله پیدا کردم که فقط 1 درصد از کتاب های کودکان از ویژگی های شخصیت های اصلی که سیاه و سفید و یا دیگر اقلیت ها قومیت و که در میان انگلیسی, بزرگسالان جوان کتاب فقط 8 درصد از عناوین منتشر شده در 2006-2016 دهه بودند توسط نویسندگان از رنگ. و در ایالات متحده به عنوان Sadie Trombetta نوشت شلوغی بیشتر وجود دارد “متنوع کتاب از همیشه — اما بیش از حد چند نوشته شده توسط POC.

شده اند وجود دارد تلاش برای جلب توجه به این موضوع است. من فکر می کنم از #ownvoices برچسب است که به استفاده از در 2015. آن ابداع شد توسط نویسنده Corinne Duyvis به عنوان یک راه برای “توصیه kidlit در مورد شخصیت های متنوع نوشته شده توسط نویسندگان از همان گروه متنوع.”

اما این اختلاف بین حاشيه سرب شخصیت ها و حاشيه نویسندگان خود را هنوز هم وجود دارد, به عنوان نشانی از قریب به اتفاق مشکل در این صنعت برای نویسندگان از رنگ ها برای گرفتن متوجه شده به عنوان رمان نویس آنجلا Flourney گفت: در مصاحبه با Buzzfeed. بسیاری از این می توان به عدم وجود تنوع نژادی در میان تصمیم گیرندگان در صنعت چاپ و نشر.

“بسیاری از زنان سفید که در حال مرتب کردن بر اساس از عبور از باک تا آنجا که این مسئله چیست بر روی دیدن که وجود نداریم” Flourney گفت. “Yeah, آنها ممکن است در بالا, اما آنها به خواندن کتاب. آنها هیجان زده در مورد کتاب های آنها در حال گفتن شما برای به دست آوردن در مورد هیجان زده . . . من فکر می کنم آن را یک بار بی برای نویسنده از رنگ است که فقط تلاش برای بدست آوردن مردم را به مراقبت در مورد کتاب خود را به عنوان آنجا که مردم دیگر کتاب به پس از آن نیز به پاسخ دارند.”

چه جمعیتی از صنعت چاپ و نشر در سال 2020 چگونه است ؟

با توجه به مطالعه توسط ناشر هفتگی, “صنعت نژادی آرایش شد کمی متنوع تر از سال گذشته — هر چند با سفیده متشکل از 84 درصد از نیروی کار چاپ و نشر همچنان به شدت سفید, کسب و کار است.”

علاوه بر این, صنعت, اعضای, رنگ شد خیلی بیشتر احتمال دارد به جدید به این صنعت از سفید اعضا. نوزده درصد از اعضای color گفته است: “در انتشارات به مدت سه سال در مقایسه با 10 درصد از سفید اعضا.

گام بعدی برای “خاک آمریکا”?

در پی جنجال — و همچنین گزارش از برنامه ریزی تظاهرات مسالمت آمیز — تعدادی از “خاک آمریکا” حوادث لغو شد. Flatiron کتاب ذکر شده “نگرانی های ایمنی.”

Vroman کتابفروشی یکی از برنامه ریزی متوقف می شود در کتاب های تور خود را منتشر بیانیه خود پس از لغو:

“ماه پیش زمانی که رزرو رویداد ما بر این باور بودیم رزرو یک رمان در مورد یک مسئله مهم زمان ما است و امید آن خواهد جرقه نیاز به بحث در مورد مهاجرت. بحث در اطراف این کتاب به پایان رسیده است تا جرقه مهم دیگر گفتگو در مورد خود صدای. در پایان این ناشر را لغو کرده است, این رویداد, اما نه قبل از کارکنان ما و جامعه ما درگیر بحرانی گفتگو در مورد مهاجرت وحشتناک بی رحمی اتفاق می افتد در مرز ایالات متحده توسط دولت ایالات متحده آزادی بیان و صدای خود.”

سپس در بعد از ظهر چهارشنبه Flatiron در نهایت صادر شده خود را در بیانیه ای در مورد این کتاب را نشر و در صورت لغو شد. در این بیانیهناشر باب میلر می گوید که او و بقیه کارکنان شده بود غافلگیر شده توسط واکنش به “خاک آمریکا.

“این واقعیت که ما شگفت زده شدند که نشان دهنده یک مشکل است که در موقعیت این رمان ما موفق به اذعان خود ما محدودیت” میلر گفت. “بحث در اطراف این کتاب در معرض عمیق بیآنکه در چگونه ما در Flatiron, کتاب مسائل نمایندگی هر دو در کتاب منتشر می کنیم و در تیمهایی که در آنها کار می کنند.”

میلر همچنین عذرخواهی برای این راه است که در آن “خاک آمریکا” ترویج شد و قبل از انتشار آن است.

“در یک مقیاس خاص ما ساخته شده اشتباهات جدی در راه ما نورد از این کتاب” میلر گفت. “ما هرگز ادعا کرده اند که این یک رمان است که تعریف مهاجر تجربه; ما نمی باید گفت که جانین شوهر بود یک مهاجر مستند نشده در حالی که نه مشخص است که او از ایرلند; ما باید تا به حال یک محور در کتاب شام گذشته ممکن است که تکرار این کتاب ژاکت بنابراین tastelessly. ما در حال حاضر می توانید ببینید که چگونه حساس آن و دیگر تصمیم گیری شد و ما حسرت آنها را.”

این بیانیه همچنین موقعیت کامینز به عنوان یک قربانی و حرکت از شرمندگی به سرزنش. یک پاراگراف در آزادی می گوید که آن را “مایه تاسف است که او دریافت کننده از نفرت در جوامع او به دنبال افتخار است. ما متاسف است که یک اثر داستانی است که حسن نیت منجر به چنین تند و تیز کینه.”

در نهایت Flatiron اعلام کرد که برخی از برنامه ریزی کتاب خوانش جایگزین خواهد شد با تاون هال سبک جلسات که در آن کامینز و همچنین گروه “مطرح اعتراض به کتاب” در دسترس خواهد بود به میدان سوالات و حرکت به سمت یک راه حل است.

اما پس از انتشار کتاب تقریبا از 50 ، 000 نسخه فروخته اند. آن را در حال حاضر نشسته در بالای نیویورک تایمز بهترین لیست فروشندگان. نظرات از خوانندگان به طور کلی در سایت های مانند Goodreads و علامت های کتاب, همه آنها به شدت مثبت است.

واضح است قطع ارتباط بین تجربه Latinx نویسندگان — که با ارائه نقد به این کتاب در حال ارائه خدمات به مهاجران و به طور کلی آمریکا و دروغ بزرگترین مسئله با رمان است. در حالی که “خاک آمریکا” ممکن است داستان این همه ریشه در تجارب آن دسته از مهاجران و وانمود کند در غیر این صورت در حال انجام است خطرناک زیانی به فهم جمعی ما بسیار واقعی و بسیار با فشار دادن مسئله سیاسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی