سازمان های اطلاعاتی بارها و بارها هشدار داده مغلوب ساختن پیشی جستن از احتمال بیماری همه گیر. او نکردند.


President Donald Trump and Anthony Fauci, Director of the National Institute of Allergy and Infectious Diseases, react to a question during a briefing in the James Brady Press Briefing Room at the White House on March 21, 2020 in Washington, D.C.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی واکنش نشان می دهند به یک سوال در یک جلسه مطبوعاتی در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید در 21 مارس سال 2020 در واشنگتن ،

Tasos Katopodis/گتی ایماژ

آمریکا و سازمان های اطلاعاتی نیست کلمات گوشت چرخ کرده. در طول ماه های ژانویه و فوریه آنها بارها و بارها هشدار داد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات دولت در مورد در حال رشد خطر coronavirus و چگونه آن را می تواند به سرعت گسترش در سراسر جهان است به گزارش واشنگتن پست. با شروع در ماه ژانویه تهمت شروع به دریافت گزارش و هشدار داد که مقامات چینی به نظر می رسد به کم اهمیت جلوه دادن شدت از این ویروس در میان اطلاعات چگونه covid-19 به نظر می رسد به سرعت در حال گسترش.

گزارش هرگز پیش بینی زمانی که این ویروس ممکن است آمار ایالات متحده و نه آنها توصیه کارهایی که دولت باید انجام دهید برای آماده سازی اما زمانی که نگاه به عنوان یک کل آنها روشن ساخته است که این ویروس احتمالا تبدیل به عنوان یک جهانی همه گیر. با وجود این هشدارها هر چند تهمت به طور مستمر کاهش شدت ویروس و مقامات تلاش برای به دست آوردن او را به تمرکز بر روی این موضوع است. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشده اند ممکن است انتظار این اما بسیاری از افراد دیگر در دولت بودند—آنها فقط نمی تواند او را به انجام هر چیزی در مورد آن” یک مقام رسمی گفت. “سیستم قرمز چشمک می زند.” مورد در نقطه زمانی که بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر شد و در نهایت قادر به مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت با او در مورد ویروس رئیس جمهور او را قطع کرد به سوال در مورد vaping.

هیلاری کلینتون توییتی, لینک, مقاله, متهم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از عدم عمل “برای ترس از spooking بازار” که منجر به “از دست دادن هفته از زمان آماده شدن است که ما نمی خواهد به عقب بر گردیم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و در حمله علیه پست زمانی که از او خواسته شد در مورد داستان در یک کنفرانس خبری در روز شنبه. “من فکر می کنم واشنگتن پست را پوشش می دهد ما بسیار نادرست را پوشش می دهد و من بسیار نادرست,” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “من تو را دیدم این داستان. من فکر می کنم آن را یک رسوایی اما واشنگتن پست و من حدس می زنم ما باید با آن زندگی می کنند. آن را بسیار نادرست و…” هنگامی که یک روزنامه نگار تلاش برای مداخله تهمت گفت: “آرام آرام.” مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به محکوم چین برای اخراج روزنامه نگاران برای ایالات متحده آمریکا رسانه اما او اضافه کرد که “من هم فکر می کنم این وحشتناک است که مردم نوشتن نادرست در مورد شما و آنها نوشتن نادرست در مورد من هر روز و هر ساعت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>