گزارش های اطلاعاتی هشدار در مورد یک بیماری همه گیر در ژانویه. مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش نکردند.

آژانس اطلاعاتی آمریکا گزارش هشدار داد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره درباره تهدیدات مطرح شده توسط رمان coronavirus ابتدا در اوایل ژانویه — هفته قبل از کاخ سفید و قانونگذاران شروع اجرای دقیق بهداشت عمومی اقدامات و به عنوان رئیس جمهور به حداقل برسد تهدید ناشی از این ویروس در سخنان و بیانیه های عمومی است.

این واقعیت که هشدارها شد تا حد زیادی نادیده گرفته, چیزی اول گزارش واشنگتن پست شین هریس, Greg Miller جاش Dawsey و الن Nakashima — نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت موفق به اقدام است که می تواند آماده کرده ایم که سیستم مراقبت های بهداشتی برای رسیدگی به هجوم بیماران, کمک های آمریکایی ها در جلوگیری از جرم اجتماعی فاصله و زندگی را نجات داد.

بالا مقامات بهداشتی برای اولین بار آموخته ویروس’ گسترش در چین در ژانویه 3, بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در روز جمعه گفت. در طول ماه های ژانویه و فوریه مقامات امنیتی و هشدارهای شد و بیشتر و بیشتر و فوری با توجه به پست و اوایل ماه فوریه بسیار از دفتر مدیر اطلاعات ملی و سازمان سیا گزارش های اطلاعاتی اختصاص داده شد برای هشدار در مورد Covid-19.

در حالی که همه مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان ویروس علنا گفتن عمومی coronavirus “است که به خوبی تحت کنترل در کشور ما” و نشان می دهد گرم آب و هوا خواهد خنثی کردن تهدید این ویروس به شمار.

خصوصی, تهمت گزارش موقع توجه کرد سلامت و مقامات اطلاعاتی’ تلاش برای به دست آوردن او را به اقدام برای آماده سازی جوامع در ایالات متحده در حالی که rebuking مقامات که ارائه شد هوشیار ارزیابی ریسک.

برای مثال در اواخر ماه فوریه زمانی که نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گفت: “این یک سوال اگر [جامعه گسترش] اتفاق خواهد افتاد اما زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور را مجبور شدید بیماری” مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش در پاسخ خواستار آذر به شکایت “که r. schultze ، شد موجب ترس بازار سهام با توجه به دو مقام ارشد دولت مقامات” ارسال گزارش.

در بیانیه دولت موقع توجه کرد این پست را گزارش میکند که آن را بخشی از تلاش های رسانه ها و دموکرات “به بازنویسی تاریخ” و ادعای “رئیس جمهور تهمت گرفته شده تاریخی اقدامات تهاجمی برای حفاظت از سلامت و ثروت و امنیت مردم آمریکا است.”

دولت هم شروع به گرفتن برخی از اقدام محدود حدود یک ماه پس از آذر می گوید: دولت برای اولین بار شروع به دریافت هشدارهای مسدود کردن غیر شهروندان که تا به حال شده به چین در دو هفته گذشته از ورود به کشور در فوریه 3 — یک حرکت عمومی کارشناسان استدلال کرده اند در بهترین خرید ما هم به سطح شیب دار تا آن تست قابلیت های آن استفاده نمی کند و در بدترین حالت تا به حال هیچ اثرات مفیدی در تمام.

مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت مونتاژ یک کارگروه برای رسیدگی به این ویروس قرار دادن معاون رئیس جمهور مایک پنس در اتهام تلاش در فوریه 26 و اعلام ملی اضطراری در, مارس 13. و فقط این هفته نزدیک به سه ماه پس از دریافت اولین اخطار خود را از مقامات اطلاعاتی — رئیس جمهور عمومی تون در مورد بحران منتقل شده: “من همیشه شناخته شده است, این واقعی است — این است که یک بیماری همه گیر” او گفت: او به عنوان بستری “[ویروس] تحت کنترل برای هر مکان در جهان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع از اذعان به شدت از این ویروس در اوایل تا به حال اثرات واقعی در چگونه این ویروس در سراسر ایالات متحده و چگونه بسیاری از آمریکایی ها در حال تجربه این بیماری همه گیر.

به عنوان رئیس جمهور و مقامات کاخ سفید را رد کرد و پتانسیل شدت از ویروس’ گسترش در ما آنها موفق به بسیج ملی سلامت سیستم برای آماده سازی به صورت گسترده تست. در حال حاضر این کشور در تلاش برای باکلاس تست و فاصله زیادی در پشت کشورهای دیگر — حتی کسانی مانند کره جنوبی که اولین موارد کشف شد در حدود همان زمان به عنوان ایالات متحده است. به عنوان Vox آلمان لوپز گزارش داد:

اول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حاضر به استفاده از تست های مستقر در کشورهای دیگر و ارائه شده توسط سازمان بهداشت جهانی به ظاهر از نگرانی است که این آزمون نیست به اندازه کافی دقیق. ثانیا در خانه آزمون مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری رفت و با حال از مشکلات فنی که منجر به تاخیر در گرفتن گسترده تست کردن زمین. در نهایت یک سری از سیاسی و مسائل اداری در هفته های اخیر بیشتر متوقف تست حتی به عنوان برگ برنده دولت وعده داده است “میلیون ها نفر” از آزمایشات است.

همه در حالی که اکثر آمریکایی ها ادامه داد: در مورد زندگی روزانه خود را با قرار دادن خود در معرض خطر عفونت است. و رئیس جمهور بی بند و مداخله نگرش تا به حال اثرات ماندگار و حتی به عنوان او منتقل شده تن او: اخیرا در این هفته پس از کاخ سفید خواسته همه آمریکایی ها به تمرین سخت اجتماعی فاصله 15 روز spring breakers در زمان به سواحل فلوریدا به حزب با وجود هشدارهای.

عدم وجود تست در دسترس بودن نه تنها بدان معنی است که مردم در سراسر کشور شروع به نشان دادن علائم تقاضاهای مصرانه برای محدود آزمایش است که می تواند کمک به آنها را نجات بخش درمان, اما این شکست در ارائه که تست بدان معنی است که ما باید بیشتر تکیه می کنند به شدت اجتماعی و فاصله گرفتن از آن ممکن است در غیر این صورت باید به حال به دانشگاه ییل اپیدمیولوژی ناتان Grubaugh گفته لوپز.

“بدون نظارت ما حتی نمی دانند که به کجا نگاه [برای غلظت از عفونت],” Grubaugh گفت. “ما حتی نمی دانند که در آن به استخدام خود در انزوا و یا اجتماعی فاصله. بنابراین در حال حاضر ما در گیر این وضعیت که در آن تقریبا در همه جا, و بنابراین ما باید به اعمال این روش ها در سراسر هیئت مدیره.”

کارشناسان هشدار می دهند که این فاصله اقدامات به احتمال زیاد لازم است برای ماه ها و حتی به عنوان کشور رمپ تا تهاجمی تر تست. و نیاز به تکیه بر اجتماعی فاصله برای کاهش خطر عفونت در حال حاضر ناشی از سهام به شاقول و شروع به یک اثر عظیم در اقتصاد ایالات متحده به عنوان خدمات مهمان نوازی و در بسیاری از موارد صنایع تولیدی باید زمین را متوقف کند. که سمت چپ صدها نفر از هزاران نفر از کارگران بدون چک و کمی ایمنی net. مغلوب ساختن پیشی جستن است در نهایت گرفتن این ویروس به طور جدی تر اما هنوز هم مشخص نیست که چگونه گسترده اثرات تاخیر در عمل خواهد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>