معرفی تهمت Vincibility دیده بان: آیا سفید قدرت و پتانسیل خیانت را برای یک مبارزه خوب اجرا بشه ؟


Trump, wearing a white polo shirt and a red hat that says 45, holds a newspaper as he walks from an SUV onto the White House grounds
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به کاخ سفید در روز یکشنبه.
نیکلاس Kamm/خبرگزاری گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن Vincibility دیده بان ذهنی و نظری برآورد احتمال که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع از دست می دهد 2020 انتخابات و یا به عبارت دیگر که او رنج می برد عواقب اقدامات خود را برای اولین بار در زندگی خود به جای wriggling از دیگری جم (ببینید: مولر تحقیقات اوکراین رسوایی 2016 رای محبوب خود را شش ورشکستگی و هر چیز دیگری).

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برخی از بد نظرسنجی, اخبار هفته گذشته است. نه درست است. او بسیاری از بد نظرسنجی, اخبار هفته گذشته به حدی است که او را در حال حاضر انتهایی جو بایدن با 9.4 امتیاز در megyn kelly را رای گیری متوسط است. با توجه به همان سایت او حتی انتهایی بایدن با 5 امتیاز در آریزونا است که از بین رفته آبی در انتخابات ریاست جمهوری تنها یک بار (در دوران بیل کلینتون در سال 1996 لغزش) در 70 سال گذشته. چیزهایی که به دنبال بد برای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر که تنها فرض که چپ-چرخش ملی مجله دانشمند جاش Kraushaar می تواند آمد تا با آخرین ترول ستون است که بایدن در انتخابات ائتلاف به نظر می رسد آنقدر بزرگ و فراگیر است که او ممکن است احساس موظف به واسطه کار بد به سمت چپ به عنوان رئیس جمهور.

پس چه ؟ , بسیاری از دموکرات ها که به یاد داشته باشید شب انتخابات 2016 هستند با اینحال درخواست خود را. که مراقبت در مورد نظر سنجی و صاحب نظران? یک رای گیری رهبری یک دانشمند اجماع و 25 سنت خرید شما یک تماس محلی در تلفن پرداخت توسط ادیت پنج-و-سکه. (اینها مسن-حملات تظاهر دموکرات.) خوب در اینجا چند دلیل به این باور است که این زمان واقعی است.

1. نظر سنجی متفاوت هستند. به عنوان megyn kelly, یادداشت بایدن بزرگتر ملی سرب از هیلاری کلینتون تا کنون (او در روز انتخابات بود 3.8 امتیاز). سرب خود را نیز به اندازه کافی بزرگ در حال حاضر برای غلبه بر این مزیت است که مغلوب ساختن پیشی جستن از دستاوردهای کالج انتخاباتی است. در حالی که کلینتون برنده رای مردمی لطف بزرگ حاشیه پیروزی در مکان هایی مانند کالیفرنیا تهمت پیروزی در کالج انتخاباتی بر اساس بسیار باریک و برنده در نوسان متحده است. اما بایدن در حال حاضر آگهی در نقطه اوج متحده مانند فلوریدا و میشیگان و ویسکانسین است که در خارج از حاشیه خطا. به عنوان های مختلف دیگر رای گیری حرفهایها باید اشاره کرد, نظر سنجی که پیش بینی بزرگ دموکراتیک برنده در سال 2018 به طور کلی دقیق وجود دارد به نظر نمی رسد به سراسر کشور گروه از راز زیرزمینی MAGA رای دهندگان که به نظر می رسد تنها در روز انتخابات. (که گفت: به عنوان مقابله کوهن با اشاره به در, نیویورک تایمز انتخابات هنوز underpredicted حمایت از حزب جمهوری خواه در سال 2018 در چند متحده بنابراین اگر در این مسابقه جلوتر تا آن را نمی خواهد بی دلیل به فکر تهمت می تواند جلو, تعجب برنده در اینجا وجود دارد.)

2. حتی تهمت است اعتراف به این احتمال که او از دست دادن. هیچ کس در طول تاریخ شده است بیشتر متقاعد شده است که نظر سنجی درک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و آن این است که خود را با عموم موقعیت است که نیویورک تایمز نتیجه و فاکس نیوز, نظر سنجی که نشان داد او را دو رقمی در سراسر کشور هستند “جعلی” و “یک شوخی است.” او آمد نزدیک به تصدیق خود را به طور کلی عدم محبوبیت از او تا کنون است هر چند در ژوئن 26 مصاحبه با Sean Hannity, morosely نشخوار به رادیو فردا میزبان است که بایدن “در حال رفتن به رئیس جمهور به دلیل برخی از مردم به من عشق نیست شاید.” سیاسی همچنین گزارش می دهد که “در پشت صحنه … رییس جمهور در این فرمان اذعان کرد که او را با توجه به سه نفر که آشنا هستند با تفکر خود را.” اگر یک مغلوب ساختن پیشی جستن-غیر دوستانه واقعیت این است که آنقدر واقعی است که تهمت و اذعان به آن را جعلی نیست … احتمالا واقعی است. به عنوان آنها می گویند.

3. او تنها از یک رویکرد به مبارزه و آن را کار نمی کند. مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است که او به دست آورد در سال 2016 با نادیده گرفتن “صحت سیاسی” و توسل به آمریکایی ها روده-سطح اعتقادات. (این است که متاسفانه دقیق جایی که او قوی تر ضد مهاجر تمایلات مسائل دیگر از “white خشم” ضد هیلاری تبعیض و رسانه ها وسواس با کمپین حوادث که در آن او توسعه یافته این تم برای رسیدن به پیروزی و سفید رای دهندگان در زنگ کمربند.) وجود دارد به عنوان مثال تنها یک صفحه در مغلوب ساختن پیشی جستن راهکار: گفت التهابی چیز در توییتر و در تظاهرات. اما در بخشی به دلیل از مغلوب ساختن پیشی جستن, انتخابات, سفید رای دهندگان با مدرک دانشگاهی تبدیل شده اند بیشتر لیبرال در مسابقه از آنها چهار سال پیش در حالی که حزب دموکرات نامزد قدیمی است متوسط سفید مرد که نمی ترساندن پیر متوسط مردان سفید. به Tweeting یک ویدیو از یکی از حامیان خود را فریاد عبارت “قدرت سفید” را به عنوان برگ برنده را در این آخر هفته است نه برنده شدن حرکت در این محیط. آن را نیز سخت تر برای مردم را به آمدن به تظاهرات زمانی که ایستاده در کنار یک غریبه ممکن است به معنای دستیابی به یک بیماری کشنده است که بدان معنی است که هنگامی که شما آنها را نگه دارید, شما را تا پایان با پوشش مطبوعاتی است که بر چه تعداد کمی از مردم می خواهید برای آمدن به تظاهرات.

4. او در حال رئيس جمهور. در سال 2016 اقتصاد آمریکا بود “خوب” با تاریخی استانداردهای (هر چند سیستمیک نابرابر نژادپرستانه و غیره.) و تهمت بود در حال اجرا به عنوان یک جایگزین برای وضعیت موجود شکل مورد آنها بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر با تشکیل یک ineradicably نظر منفی. در این سال تهمت به اجرا در سابقه خود را از رئیس جمهور می شود و او را ادامه دهد که رئیس جمهور در طول مبارزات انتخاباتی. با هدف استاندارد از اینکه آمریکایی ها سالم هستند و کار او در حال انجام یک کار بسیار ضعیف است. این هفته در ضمن پیشرو کمربندی اخبار داستان این است که او به نظر می رسد نادیده گرفته اند یک گزارش که دوستان قدیمی خود را در روسیه اطلاعات نظامی ممکن است پرداخت می شود نعمت برای مرگ و میر ناشی از نیروهای ایالات متحده در افغانستان است. این انفعال آشکار شده است انتقاد دیگر جمهوری خواهان و آن را بالقوه به متاستاز به دراز مدت اکسیژن-مکیدن رسوایی مربوط به جلسات و bombshells و مانند. صحبت که:

5. این ایده که از دست دادن او بسیار خاص است که او ممکن است رها و خارج از مسابقه در حالی که هنوز بسیار طولانی شات است که همیشه تا به آرامی حباب از اموات که از آن “وزوز” متولد شده است. چیزها همیشه اتفاق می افتد به صورت کاملا خطی دلایل منطقی. گاهی اوقات کسی که فقط چیزی می گوید و سپس شخص دیگری آن میدارد و در نهایت این ایده خیلی “حرکت” است که مردم در اتهام فکر می کنم آنها نیاز به انجام کاری در مورد آن فقط به این دلیل که هر کس دیگری آن را انجام می دهند و همه ناگهانی شما می توانید پیدا کردن یک پلاستیک کلش در هر نقطه حتی اگر ممنوعیت آنها تنها ناچیز اثر بر روی محیط زیست است. (یک سیاسی اخیر نمونه ای از این است که دموکرات ها با تاخیر شروع مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه برای چند هفته بدون هیچ دلیل دیگر از یک استاد حقوق و پیشنهاد آن به نظر می رسید مانند یک ایده خوب است.) روز جمعه جو اسکاربورو MSNBC این باورند که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است رها کردن انتخابات ریاست جمهوری اگر او فکر نمی کنم او می تواند برنده; بیش از آخر هفته فاکس کسب و کار مرد ماچو چارلز Gasparino گزارش داد که ناشناس “عربستان عملیات” بحث شد و امکان بیش از حد. در این مرحله که ما یافتیم hypotheticals تعقیب خود را در یک دایره اما اگر نظر سنجی در ادامه به بد و تظاهرات خالی و اخبار چرخه وحشتناک بیشتر صاحب نظران خواهد شروع به صحبت کردن در مورد تهمت انداختن و بیشتر جمهوریخواهان اهدا خواهد شد نگران نباشید اگر آنها باید صرف پول خود را در یک باعث از دست داده و بیشتر سیاستمداران جمهوری خواه تعجب خواهد بود اگر MAGA تجاری مناسب برای آینده خود و جاه طلبی.

شاید این اتفاق نمی افتد. اما من نمی شرط در برابر این احتمال که برخی از سیاست سردبیر در جایی در حال حاضر اختصاص یک داستان در مورد مایک پنس و نیکی هیلی ساخت “آرام حرکت می کند” را به “فاصله خود را” از رئیس جمهور.

اگر انتخابات برگزار شد فردا با فرض اینکه همه گیر زده ملت قادر به برگزاری یک انتخابات در هر موجود شاخص می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست خواهد داد. اما در ماه نوامبر بیش از چهار ماه دور و بسیاری از چیزهایی که می توانید تغییر دهید در حال حاضر و پس از آن. از لحاظ تئوری برخی از کسانی که همه چیز ممکن است بد جو بایدن به جای بد برای مغلوب ساختن پیشی جستن. حکم: در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن است کمی غیر ناپذیر.

A "Trump Vincibility Watch" graphic of six rows containing the letters T-R-U-M-P. The row that is highlighted reads "RUMP," with a hand removing the T
تصویر عکس توسط ناتالی ماتیوز-Ramo/تخته سنگ. عکس توسط Bryan R. Smith/خبرگزاری گتی ایماژ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>