روزنامه نگار گرگ Palast: در اینجا چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن را سرقت 2020 انتخابات

به عنوان روز انتخابات سال 2020 نزدیک به نظر می رسد که presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن و حزب او بسیار به جشن می گیرند.

بایدن آگهی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور متوسط هشت درصد در رای گیری ملی با برخی از نظرسنجی ها نشان بایدن پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بسیاری به عنوان 14 درصد است.

تبلیغات:

بایدن همچنین لذت می برد بزرگ منجر میان حزب دموکرات کلیدی ترکیبات از جمله سیاه و سفید رای دهندگان لاتین تبار و دیگر nonwhites, کالج تحصیل سفید و رای دهندگان. نظرسنجی همچنین نشان می دهد جو بایدن سود در میان سفید رای دهندگان یک گروه که به طور مداوم پشتیبانی از جمهوری خواهان شده است و به ویژه وفادار به مغلوب ساختن پیشی جستن. بایدن همچنین منجر مغلوب ساختن پیشی جستن در کلید میدان نبرد متحده مانند میشیگان و ویسکانسین.

در بازرسی نزدیک تر, اما, این مسائل پیچیده تر هستند.

روز انتخابات است که هنوز هم بیش از چهار ماه دور تقریبا یک ابدیت در سیاست های انتخاباتی. قبلی دموکراتیک نامزد مانند هیلاری کلینتون و مایکل Dukakis درس شی بی رحمانه و چالاک راه های سیاسی سرنوشت: هر دو به نظر می رسد برای نگه داشتن تالار آگهی خود را جمهوری خواه و از مخالفان در این تقریبی نقطه در چرخه تنها به از دست دادن در روز انتخابات.

تبلیغات:

نیز وجود دارد که نه غیر واقعی فاصله بین آنچه که آینده نگر رای دهندگان بگویید نظرسنجی و چگونه آنها را در واقع تصمیم به رای دادن — اگر رای آنها در همه.

گرگ Palast یک روزنامه نگار که کار برجسته شده است توسط بزرگ سیاه و سفید دیک, the Guardian, ملت, Rolling Stone و در اینجا در سالن. او تبدیل به یکی از کشور مهمترین کارشناسان در رای سرکوب رای سرقت و رای تقلب. او نویسنده کتاب پرفروش “میلیاردرهای & رای راهزنان” و “بهترین دموکراسی می تواند پول خرید.” کتاب جدید او “چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن به سرقت برده 2020: شکار برای امریکا از بین رفت رای دهندگان.”

در اخیر ما گفتگو Palast هشدار می دهد که جو بایدن شانس برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال بدتر از این نظر سنجی نشان می دهد چرا که میلیون ها نفر از دموکرات ها خواهد شد که رای خود را به پایین پرتاب در روز انتخابات. علاوه بر این بسیاری از کسانی که رای دهندگان خواهد شد که هیچ ایده که رای خود را پاکسازی شد و در نتیجه شمارش نیست.

تبلیغات:

Palast توضیح می دهد که چگونه حزب جمهوری خواه تصفیه شده استراتژی خود را از رای دهندگان سرکوب و ارعاب رای دهندگان و رای سرقت در انتخابات در سراسر کشور است. Palast همچنین بر چگونگی برنامه ریزی هرج و مرج در طول های اخیر گرجستان دموکراتیک مقدماتی است که یک پیش نمایش از چگونه حزب جمهوری خواه در نظر دارد به سرقت 2020 انتخابات ریاست جمهوری برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در نهایت Palast مسائل شوم هشدار: تهمت و آزار او معتقد است که در حال توطئه برای استفاده از 12 متمم قانون اساسی به اعلام آرای مردمی و کالج انتخاباتی نتایج نامعتبر است به طوری که در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری خواهد شد و تصمیم گیری در مجلس نمایندگان — که آن را باور یا نه ممکن است به خوبی رای در مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع.

تبلیغات:

شما همچنین می توانید گوش دادن به مکالمه من با گرگ Palast در پادکست “حقیقت گزارش” و یا از طریق پلیر تعبیه شده در زیر.

این گفتگو ویرایش شده برای وضوح و طول.

یکی از غالب روایات در اخبار است که هفته گذشته دموکراتیک اولیه در گرجستان است که یک پیش نمایش از خرابکاری و هرج و مرج و دخالت است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان خواهد شد با استفاده از در برابر جو بایدن و دموکرات ها در انتخابات عمومی ماه نوامبر. این است که نتیجه گیری درست است ؟

تبلیغات:

کاملا. و آن را برای رفتن به بدتر است.

جمهوری خواهان شده اند این تمرین پس از سال 2018 در گرجستان است. آنچه اتفاق افتاده است وجود دارد یک اجرای آزمون برای کل ملت است. برایان کمپ برنده [گرجستان فرمانداری انتخابات] در نوامبر سال 2018 به دلیل انبوه رای دهندگان تصفیه. جمهوریخواهان همچنین سعی ترفندهای دیگر.

برایان کمپ شده است بازی این بازی با رول رای دهندگان به مدت هفت سال. او فرماندار گرجستان و او به سرقت برده است که انتخابات از استیسی آبرامز, اول زن برای اجرا برای آن ،

تبلیغات:

یکی از چیزهای اولیه جمهوریخواهان آزمایش در گرجستان خواهد بود برای دیدن اگر اخبار رسانه ها و یا دیگران را امتحان کنید برای پیدا کردن فقط چرا این خطوط به رای شد بسیار طولانی است. چهل و حوزه در آتلانتا تا به حال هیچ رای گیری ماشین آلات. که باعث ایجاد صف های طولانی به ویژه هنگامی که وجود دارد هیچ برگه کاغذ. اگر ماشین آلات شکستن آنها قرار است به نسخه پشتیبان تهیه برگه کاغذ. البته هیچ برگه کاغذ.

چرا تمام کسانی که از مردم خارج وجود دارد در وسط COVID-19 virus چرا که آنها در حال انتظار در خط برای یک رای گیری ، پاسخ این است که میلیون ها نفر از گرجستان خواست برای پست الکترونیکی-در برگه های رای و پس از آن صدها هزار نفر از مردم خود را دریافت نمی آراء و نمی شد گفت که چرا. پاسخ این است که این رای دهندگان پاکسازی شد. سالن یک میلیون از آنها را! اگر شما در حال پاکسازی و سپس شما نمی دریافت یک پست الکترونیکی-در رای گیری. اگر شما نمی توانید رای خود را, شما می توانید ایمیل آن را به عقب.

در گرجستان و در اوهایو و که می داند که چگونه بسیاری از کشورهای دیگر — آن دسته از مقامات دولت نمی خواهد به من بگویید چه قوانین خود را در حال — برگه های رای که دیگر فرستاده شده به مردم در این به اصطلاح غیر فعال لیست. که بسیار عجیب و غریب است. “غیر فعال” به این معنی است که شما از دست رفته گذشته دو انتخابات در سال 2016 و 2018. با توجه به قانون فدرال — آن است که در واقع پررنگ در ملی ثبت نام رای دهندگان عمل می کنند — یک فرد نمی تواند از دست دادن حق رای رای گیری نیست.

اگر شما موفق به رای این کشورها در حال رفتن به ارسال به شما یک رای و شما نمی دانید چرا. سپس آن را خیلی دیر شده و شما مجبور به جسمی رفتن به پای صندوق های رای. وجود دارد شما خواهد شد پیوستن به تمام سیاه و قهوه ای مردمی که هم خود را دریافت برگه های رای. همه شما را مجبور به انتظار در صف های طولانی.

تبلیغات:

در سال 2020 ما می رویم به یک فاجعه و آن را بسیار خوب طراحی شده و عمدی یک. جمهوری خواهان فکر می کردم تمام آن را از طریق و آزمایش آن در گرجستان و ویسکانسین و جاهای دیگر. در سال 2020 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن است برای انتخابات مجدد این هرج و مرج در همه جا خواهد بود.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان شده اند بسیار مورد این واقعیت است که اگر اکثر آمریکایی ها می تواند رای به خصوص nonwhite آمریکایی, آنها محکوم به فنا خواهد بود به عنوان یک جنبش سیاسی و یک حزب است. سفید هویت سیاسی و سفید برتری است که در حال حاضر بیانیه ماموریت امروز حزب جمهوری خواه. جمهوری خواهان و مغلوب ساختن پیشی جستن در حال خیانت به پیروزی در انتخابات و مواجه اند بدون عواقب آن است. چرا باید آنها را متوقف کند ؟

رای theft کامل جرم و جنایت است. اگر شما با موفقیت سرقت رای شما به سرقت رفته اند رای پلیس افرادی که قرار است برای نظارت بر رای گیری به اطمینان حاصل شود که قوانین به دنبال داشت. برای مثال وزارت دادگستری قرار است به دستگیری رای دزد. آیا هیچ فکر و منطقی فرد در واقع بر این باورند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری به رهبری بیل بار در حال رفتن به انجام این کار ؟

ما تنها کشور دیگر به رسمیت شناخته شده جعلی دموکراسی مانند روسیه و چین و ایران که در آن رای شمارنده انتخاب شده توسط فعالان سیاسی.

تبلیغات:

جمهوری خواه وزرای امور خارجه از جمله برایان کمپ (که در حال حاضر فرماندار گرجستان) و کریس Kobach [قبلا از کانزاس] بسیار شریر حزبی هایی که داده می شود به منظور تعیین قدرت که می شود یک رای هنگامی که شما را وادار به رای دادن که در آن شما را وادار به رای دادن و که رای محسوب می شود. حتی وال استریت ژورنال گفت که برایان کمپ برگزاری است که عنوان [گرجستان به عنوان وزیر امور خارجه) در حالی که در حال اجرا برای فرماندار غیر اخلاقی بود. داشتن سیاسی منصوب رای گیری مقامات در ایالات متحده چیزی است که باید باشد قرار داده برای پایان دادن به.

در طول مصاحبه چند سال پیش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به معنای واقعی کلمه گفت که او می خواست شورش و ناآرامی های اجتماعی احتمالا به عنوان یک راه برای او را به قدرت و “امریکا بزرگ دوباره.” با ایالات متحده در وضعیت اقتصادی فاجعه همه گیر و ناآرامی های اجتماعی است و این یک فرصت برای مغلوب ساختن پیشی جستن و حرکت خود را برای پیشبرد اهداف خود را ؟

این سیاستمداران هستند همراه با میلیاردرهای کسی را که رشد کردن هرج و مرج است. این است که چگونه آنها پول خود را. همچنین چگونه آنها خود را برنده انتخابات است. آن است که همان روند هرج و مرج و ضرب وشتم. اول از همه آنها استفاده از جن غیر قانونی رای دهندگان جعلی رای دهندگان مرده رای دهندگان خارجی رای دهندگان و رای دهندگان برای ایجاد هیستری. این نوع از جناح راست هیستری کارخانه هدف از آن این است که به تغییر رای گیری مورد نیاز است.

آنچه من بسیار نگران این است که چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان می تواند با استفاده از 12 متمم قانون اساسی به سرقت 2020 انتخابات. ما تا به حال دو انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده است که در آن یک نامزد برنده هر دو رای مردمی و رای کالج انتخاباتی اما نشد رئيس جمهور است.

تبلیغات:

12 اصلاحیه آمده است که اگر کالج انتخاباتی نمی کند رسیدن به یک اکثریت است که 270 انتخابات می رود و سپس به مجلس نمایندگان. چگونه می تواند که احتمالا اتفاق می افتد با تهمت و بایدن در سال 2020? پاسخ این است که پول نقد جناح راست قانونگذاران ویسکانسین اوهایو و فلوریدا می گویند که وجود دارد این است که خیلی تقلب انتخابات و پست الکترونیکی-در برگه های رای که نمی شود اعتماد کرد. به من اعتماد آن دسته از کشورهای در حال رفتن به انجام چنین چیزهایی به عنوان غلط چاپی برگه های رای. بسیاری از “اشتباهات” در حال رفتن به رخ می دهد در آن قرمز متحده است.

بنابراین نتیجه می شود که ویسکانسین اوهایو و فلوریدا نه تایید خود را انتخاب کنندگان و بایدن دهکدهای از دست آن سه متحده’ رای. هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن اما بایدن برخورد کند 270 آستانه در کالج انتخاباتی به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد.

2020 انتخابات شرکت می رود به مجلس نمایندگان که در آن هر دولت می شود تنها یک رای. نیویورک و کالیفرنیا و ایلینویز هر کدام یک رای. وایومینگ, داکوتای جنوبی و اوکلاهما هر کدام یک رای. چه کسی برنده است ؟ اکثر هیئت دولت در حال اکثریت جمهوری خواه حتی اگر جمهوری خواهان کنترل نیست و باید به مراتب کمتر رای دهندگان در امریکا است. اما در قوانین اساسی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند انتخاب مجدد حتی اگر او از دست می دهد هر دو کالج انتخاباتی و رای مردم.

او در مبارزات انتخاباتی, ایمیل, مغلوب ساختن پیشی جستن شده است تهدید به افزایش یک “MAGA-مغلوب ساختن پیشی جستن ارتش.” او را تشویق خشونت با خود و طرف مقابل باید و دیگر اراذل و اوباش خیابانی. مغلوب ساختن پیشی جستن و فعالان نیز گفت که آنها می خواهند 50,000 جمهوری خواهان به خدمت به عنوان رای دهندگان “ناظران” در پای صندوق های رای در روز انتخابات سال 2020 است. هدف وجود دارد آشکار است — به ارعاب تهدید و ارعاب و سعی کنید برای متوقف کردن دموکراتها از رأی گیری. با توجه به این که تهمت خواهد با هدف قرار دادن سیاه و قهوه ای مردم برای چنین تروریسم آن است که واقعا یک فرم جیم کلاغ در قرن 21 است.

امریکا با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به سفید شهروندان شوراها و دیگر راه های تهدید آمیز و سیاه و قهوه ای رای دهندگان در طول Jim Crow. تهدید و ارعاب نیز در حال استفاده در مکان هایی مانند آریزونا برای حفظ اسپانیایی و لاتین از رای گیری. برخی از این ارعاب رای دهندگان توسط جمهوری خواهان فقط خالص فیزیکی تهدید.

اما حتی مهم تر از تهدید و ارعاب دموکراتیک رای دهندگان خواسته برای اثبات اقامت و اثبات تابعیت. وجود دارد راه های دیگر برای نگه داشتن مردم از رای گیری مانند چک کردن برای دیدن اگر یک فرد دارای خود را پرداخت نفقه و یا دادگاه جریمه. رای دهندگان می تواند دستگیر شد. در آینده 2020 انتخابات وجود دارد رفتن به ضرب وشتم. وجود خواهد داشت تعداد زیادی از شکایات در مورد ایستگاه های رای گیری بسته بودن دو ساعت اولیه و ادعا می کند که با وجود تمام این “غیر قانونی رای دهندگان.” مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان در حال رفتن به می گویند که نتیجه انتخابات نامشروع بود. این را پرتاب آن به خانه و تهمت می شود دوباره انتخاب شود.

چگونه این مجریان در واقع سعی کنید برای متوقف کردن دموکراتها از رأی دادن دارد ؟ چه که در زمین ؟

وجود خواهد داشت یک مقام سیزده رای. در تقریبا در هر کشور ، احزاب سیاسی مجاز به اختصاص رسمی نظرسنجی کارگران که حق به چالش کشیدن یک رای. با توجه به تحقیقات من این فرد حتی نمی مجبور به زندگی در این منطقه است. برخی از این نظرسنجی رسمی کارگران در حال رفتن به طور خودکار چالش هر رای دهنده آنها می توانند.

متاسفانه بسیاری از نظرسنجی کارگران را فقط همراه با آن و می گویند: “خوب ما به شما موقت رای گیری.” یک میلیون موقت رای در پرتاب زباله در سال 2016. آن را بسیار مهم برای مردم به صحبت کردن با سایر نظرسنجی کارگران و احضار انتخابات قاضی و تقاضا است که شما مجاز به رای دادن. قبول نمی موقت رای گیری. آنها به طور موثر و بی فایده است. این نوع از دارونما است که باعث می شود مردم فکر می کنم آنها رای دادند و هنگامی که آنها واقعا نمی. واقعیت این است که این موقت آراء شمارش نیست چرا که هر چه را متوقف داده شده رای دهندگان از اجازه برای رای دادن به طور معمول در وهله اول این است که رفتن به همان دلیل موقت رای گیری را رد کرد.

به تازگی در ویسکانسین حزب دموکرات و رای دهندگان آن قادر به برنده شدن در یک صندلی در دادگاه عالی ایالت. این خیلی مهم است که در شرایط توقف ایران از’ تلاش برای پاکسازی دموکراتیک رای دهندگان و به احتمال زیاد هواداران از رای گیری رول. حزب جمهوری خواه البته هل دادن به عقب. آنچه در جریان است در ویسکانسین در حال حاضر ؟

دموکرات ها دچار مشکل واقعی هستند. من فقط صحبت با یکی از کمیسیون انتخابات در ویسکانسین. وجود جناح راست گروه تحت پیگرد به زور دولت به حذف از یک چهارم از یک میلیون رای دهندگان. این گروه قادر به دریافت یک دادگاه با آنها به توافق برسند.

در حال حاضر پرونده در حال رفتن به دادگاه عالی ایالت ویسکانسین است که آنچه که کل اولیه در وسط coronavirus همه گیر بود. جمهوری خواهان اصرار بر داشتن یک رای در طول virus چرا که آنها فکر می کردند که بلوک رای دهندگان در میلواکی خواهد بود که بیش از حد ترس به بیرون می آیند و رای می دهند. این تا حدی درست است اما مردم به اندازه کافی در میلواکی در معرض خطر مرگ به بیرون می آیند و رای می دهند. تعداد مراکز رای دهی در میلواکی رفت و از 180 تا فقط پنج.

دموکرات ها خیلی خوشحال بودند چرا که با وجود حزب جمهوری خواه موانع و دخالت دموکراتیک حمایت قاضی به دست آورد. دموکرات ها فکر خواهد بود که پایان آن و این که رای دهندگان رول در امان بودند. که نمی خواهد در این مورد. نامزد جمهوری خواه که از دست رفته و سپس چیزی بی سابقه در سال درگیر بودن با دادگاه: او در سازمان ملل متحد recused خود را.

مردی که از دست داده که انتخابات در حال حاضر به شنیدن در مورد جولای و رای دادن بر روی آن. ویسکانسین هنوز هم ممکن است حذف 250,000 رای دهندگان. این است که بسیار خطرناک برای دموکراسی است. اگر خواهان موفقیت در از بین بردن کسانی که در سه ماهه میلیون رای دهندگان متمرکز در مدیسون که در آن دانش آموزان هستند و در میلواکی که آفریقایی-آمریکایی ها متمرکز — که 10 بار مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 حاشیه رای در دولت است. چگونه می توانم به شما در غلبه بر است که انگشت شست در انتخابات مقیاس ؟ ما باید بسیار نگران چگونگی جمهوری خواهان با استفاده از توده تصفیه رای دهندگان در نوسان متحده برای باقی ماندن در قدرت.

با توجه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را حزب جمهوری خواه را با استفاده از رای دهندگان سرکوب gerrymandering رای سرقت و دیگر تلاش برای “برنده شدن” انتخابات در گرجستان و بسیاری از کشورهای دیگر وجود داشته است خواسته های فعالان و دیگران که سازمان ملل متحد باید ارسال ناظران برای نظارت بر رای گیری در این کشور است. آنچه می خواهم که نگاه در عمل ؟

سازمان ملل نمی خواهد بود قادر به نظارت بر انتخابات آمریکا. سازمان ملل متحد subcontracts به مرکز کارتر در آتلانتا. مرکز کارتر و سازمان ملل متحد قوانین نیاز است که وجود یک حداقل استاندارد دموکراتیک رای گیری روش. آنها گزارش می دهند که ایالات متحده را برآورده نمی کند آن استانداردها.

سازمان ملل متحد و مرکز کارتر نمی تواند نظارت بر انتخابات است که آنها در حال حاضر گواهی به عنوان شکسته شدن. بزرگترین مشکل تنها با رای گیری در ایالات متحده عظیم پالايش رول رای دهندگان که در حال حاضر انجام شده است قبل از روز انتخابات. همه سازمان ملل متحد و مرکز کارتر ناظران خواهد بود قادر به انجام این کار در امریکا خواهد بود برای نشستن وجود دارد و نظارت بر این واقعیت است که میلیون ها نفر از مردم که فکر می کردند که رای می گفت که آنها نمی توانند رای بدهند.

دومین مشکل جدی با رای گیری در آمریکا نشان داده شده است که چگونه رسانه های خبری متکی در وزارت امور خارجه به گواهی خارجی انتخابات است. وزارت امور خارجه با استفاده از خروج سنجی برای تعیین صحت انتخابات ، اما در این کشور ما شاهد یک پدیده در گذشته چند انتخابات ریاست جمهوری که در آن خروج سنجی گزارش که نامزدهای دموکرات را به دست آورد.

برای مثال در ایالت ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا خروج سنجی نشان می دهد که هیلاری کلینتون برنده یک پیروزی بزرگ بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن. اما رسمی نشان می دهد تعداد تهمت تق و لق در این کشورها است. اگر چنین چیزی رخ داده در اوکراین و یا پرو یا صربستان — من با استناد به این سه کشور به دلیل خروج سنجی وجود دارد در تضاد با رسمی شمارش و ایالات متحده خودداری از به رسمیت شناختن این دولت است. دولت ما در واقع اعلام آن پیروزی به ساختگی. در عین حال در سال 2016 ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا, آیووا و چندین ایالت دیگر نشان داد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دست دادن در نظرسنجی های خروج. توسط وزارت امور خارجه خود قوانین مربوط به انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دست داد.

احترام نظر سنجی های عمومی نشان می دهد جو بایدن با دو رقمی سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 انتخابات. در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد برگ برنده خواهد بود روت در ماه نوامبر. من شفاف خواهد بود: من پیش بینی کرد که برنده برنده خواهد بود در سال 2016 و من درست بود. من باور دارم او برنده خواهد شد دوباره در سال 2020 است. من امیدوارم که من اشتباه کنم. از طریق skullduggery, حیله گری و دخالت خارجی و به معنای دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد به نفع خود — با فرض وجود حتی یک انتخابات و این که او را ترک کاخ سفید زمانی که او را شکست خورده است. بایدن سرب به من احساس می کند مانند یک تکرار دموکراتیک شکست در گذشته است. مایکل Dukakis راه جلوتر از George H. W. Bush در اوایل نظر سنجی در سال 1988. هیلاری کلینتون نیز راه جلوتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای بسیاری از کمپین 2016.

جو بایدن سرب در حال حاضر نه تنها به طور کامل بی معنی اما چیزی به مراتب بدتر به دلیل آن است که قرار دادن دموکرات ها به خواب. تقریبا وجود دارد 7.9 میلیون برگه های رای که یا شمارش نیست و یا که در آن رای دهندگان مسدود شد از رای گیری در سال 2016. اگر شما به تماس کسانی که رای دهندگان تا مانند یک ناظر انتخابات بسیاری از آنها را به شما بگویم آنها در رای گیری برای هیلاری کلینتون ، اما همان کسانی که مردم نمی دانند که آنها می تواند مسدود شده از رای گیری در روز انتخابات و یا رای خود انداخته بودند.

غیر-تعداد رای دهندگان که در آن مردم هستند یا آشکار مسدود شده از رای دادن و یا رای خود را در حال پرتاب توسط جمهوری خواهان تضعیف قدرت پيش بينی هر نظرسنجی که پیش بینی بزرگ بایدن پیروزی. دموکرات ها باید در مقابله با این موانع ساختاری که بسیاری از آنها رانده شده توسط سفید برتری دارد و در حال رفتن به واقعا انتخابات آزاد و منصفانه در ایالات متحده است.

دموکرات ها در حال اقدام مانند آنها هنوز هم در هیلاری کلینتون را در مراسم تحلیف و آنها را به سمت چپ. آنها نمی دانند چرا بالن نمی رها کردن از طریق سقف شیشه ای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escortbuy instagram followershtml nullednulled themes1x betMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvole