خبرنگار تحقیقی گرگ Palast: “coronavirus است رای گیری برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن”

تشویق درد و رنج و بدبختی و انحراف ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است از ادامه حمله آمریکا به دموکراسی و حکومت قانون است.

او در تازه ترین حرکت: از بین بردن حداقل هفت بازرسان کلی که ارائه مستقل نظارت در بخش های مختلف دولت ایالات متحده.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن است بدخیم عاشق با گرایش های استبدادی و ممکن است مخالف. مانند یک رئیس مافیا او views وفاداری شخصی به عنوان مهم تر از وفاداری به قانون اساسی و حکومت قانون است. با کمک دادستان کل ویلیام بر تهمت به نظر می رسد آماده به غارت coronavirus امداد بودجه تصویب شده توسط کنگره آزار و اذیت و سکوت سیاسی خود دشمنان سرعت این کشور را با اسلاید رو به پایین به دموکراسی شکست خورده و از بند باز کردن بیشتر ظلم و ستم در برابر کسانی که آمریکایی ها او بداند به اندازه کافی وفادار و یا در غیر این صورت “نامطلوب است.”

در توییتر والتر Shaub مدیر سابق دفتر دولت اخلاق خلاصه تحولات اخیر:

آخرین خط دفاع در این جنگ بر اخلاق و قانون است بازرس کل جامعه است. آنها چشم از مردم آمریکا هدف محققان به طور سنتی آزاد به دنبال پاسخگویی توسط حفاظت از هر دو حزب در کنگره حمایت می کند.

چه آغاز شد و با سقوط اخلاق در برنامه در حال ورود به پایان بازی با پتانسیل سقوط بازرس کل جامعه است. دولت شکست خورده است ما پادمان است که در زمان دو قرن برای ساخت باید از هم پاشیده و فاشیسم است eyeing این جمهوری مثل ناهار.

Shaub است که شاید خوش بینانه بودن: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان داخلی و خارجی در حال حاضر gorging در دموکراسی است. مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و از هیچ تلاشی برای پنهان کردن خود را تحقیر برای دموکراسی آمریکایی. او آشکار است و unapologetic.

تبلیغات:

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن اعتراف کرد که “شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور دوباره” اگر آمریکایی ها بودند جهانی مجاز به رای دادن از طریق پست.

مغلوب ساختن پیشی جستن است فقط هدایت یک باور است که مدت طولانی است که بیان هر دو صورت خصوصی و عمومی توسط اوباما و دیگر اعضای جنبش جناح راست. در این تهمت ها و جمهوری خواهان در حال درست: با توجه به نظر سنجی های افکار عمومی و تحقیقات دیگر مردم آمریکا به شدت رد سیاست ها و اهداف.

چرا که دموکراسی در تضاد به امروز حزب جمهوریخواه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها رای گیری از طریق پست به دلیل او معتقد است از آن خواهد شد به زیان خود شانس برنده شدن یکی دیگر از ریاست جمهوری در سال 2020 است. در تحلیل نهایی جمهوری خواهان می خواهند به رای گیری سخت تر است حتی اگر این معنی است که بیشتر آمریکایی ها خواهد سقوط بد و مرگ از COVID-19.

تبلیغات:

دوشنبه گذشته ایالات متحده دیوان عالی کشور تایید و تهمت و دولت آمریکا در جریان حمله به دموکراسی آمریکایی. در 5-4 تصمیم دادگاه را “محافظه کار” اکثریت دستور داد که ویسکانسین اولیه انتخابات نمی تواند به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و بدون پسوند اجازه داده می شود برای پست الکترونیکی-در برگه های رای. این تصمیم اجباری مردم ویسکانسین — مهمترین nonwhite مردم, دانش آموزان, افراد جوان و دیگر حزب دموکرات پایه در شهرستانها مانند میلواکی و مدیسون — را انتخاب کنید بین زندگی خود و خود را در قانون اساسی تضمین شده حق رای دادن.

حزب دموکرات به رهبران ظاهرا تصمیم گرفت که گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری اندازه گیری لازم است و بهترین راه برای شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمینه بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات:

در واقعیت مسائل خیلی ساده نیست.

گرگ Palast یک روزنامه نگار که کار برجسته شده است توسط بزرگ سیاه و سفید دیک, the Guardian, ملت, Rolling Stone, و همچنین در سالن.

او نویسنده کتاب پرفروش “میلیاردرهای & رای راهزنان” و “بهترین دموکراسی می تواند پول خرید.” Palast یکی از کشور را مهمترین کارشناسان در تقلب انتخابات و نحوه انتخابات تقلب به سرکوب و در غیر این صورت با دخالت اراده مردم در یک دموکراسی است.

تبلیغات:

او هشدار می دهد که پست الکترونیکی-در رای گیری آن را به عنوان در حال حاضر وجود دارد این است که به احتمال زیاد برای تضمین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی در سال 2020 انتخابات. Palast همچنین توضیح می دهد که چگونه تصمیم دیوان عالی کشور در ویسکانسین اولیه انتخابات بود واقعا در مورد پالايش nonwhite رای دهندگان به منظور به حداکثر رساندن مغلوب ساختن پیشی جستن شانس برنده شدن که کلید میدان نبرد دولت است.

Palast می گوید که حزب دموکرات جدید پست الکترونیکی-در رای گیری طرح می تواند بهبود یافته به طوری که خواهد از مردم آمریکا می تواند به طور کامل متوجه شدم در پای صندوقهای رای — که به احتمال زیاد اطمینان از مغلوب ساختن پیشی جستن شکست در نوامبر است.

این گفتگو ویرایش شده برای وضوح و طول.

تبلیغات:

چه دموکراسی چیست ؟ چه معنی آن را به شما ؟

به نظر من این بسیار ساده است: هر شهروند می شود به رای هر رای محسوب می شود. اگر شما لازم نیست که آن دو چیز شما لازم نیست که در یک دموکراسی است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها گفت که او مخالف پست الکترونیکی-در آراء و اگر پست الکترونیکی-در برگه های رای مجاز است که هیچ جمهوریخواه تا کنون را انتخاب کنید در ایالات متحده دوباره. چه شد افکار خود را هنگامی که شما شنیده ام رئیس جمهور ایالات متحده ساخت چنین جسورانه و تهدید آشکار علیه این کشور دموکراسی است ؟

البته این نشان می دهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توتالیتر طرز فکر. من فکر دوم این است که دموکرات ها در حال ساخت یک اشتباه در تفکر “خوب اگر تهمت می گوید: پست الکترونیکی-در برگه های رای که یک ایده بد سپس اجازه دهید مطمئن شوید که همه آمریکایی ها ایمیل خود را در برگه های رای.”

تبلیغات:

فقط منطق آن است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “من از آنها بدم میاید پست الکترونیکی-در برگه های رای” و دموکرات ها می گویند ما باید گسترش پست الکترونیکی-در برگه های رای به دلیل coronavirus. اما چگونه ما کار را از طریق پازل است که حزب جمهوری خواه در واقع خیلی بهتر با پست الکترونیکی-در رای گیری? نباید تهمت تشویق شود که در راه, رای گیری به دلیل خواهان تجربه زیادی در سرکوب آرا و دیگر راه های تقلب در انتخابات ؟

جمهوری خواهان می دانند که آنها فقط می تواند پرتاب کردن پست الکترونیکی-در برگه های رای.

به یاد داشته باشید زمانی که یک فرد پر کردن یک پست الکترونیکی-در رای گیری آن است که این کار ساده از فقط چیدن یک نامزد بندی پاکت و سپس پستی آن. شما باید سمت راست پاکت. شما باید برای پاسخ به سوالات در خارج از پاکت نامه. شما باید درست هزینه پست. شما باید تمام این اطلاعات است. در بسیاری از ایالت ها وجود دارد به عنوان یک شاهد یا یک دفتر اسناد رسمی است که آسان به انجام است. پست الکترونیکی-در برگه های رای در بسیاری از ایالت ها نیست هزینه پستی پرداخت می شود. این یک مشکل بزرگ است زیرا برای مثال در اوهایو یک مربع کوچک که در آن می گوید: “قرار داده و مهر خود را در اینجا.” که پاکت نیاز به دو تمبر. اما اگر شما نگاهی به پاکت اکثر مردم فرض آن است که فقط یک تمبر.

هیچ سوال وجود دارد که خواهان انجام دهید خیلی بهتر است با پست الکترونیکی-در رای گیری از دموکرات ها. جمهوری خواهان در حال بهتر است با پست الکترونیکی-در رای گیری به دلیل تعداد بیشتری از آنها آن را انجام دهد. بنابراین وجود یک استفاده عملی با تجربه. در نهایت باید وجود داشته است در شخص رای گیری و انتخابات برگزار شد در ویسکانسین در روز سه شنبه. برای انجام چنین کاری دیوانه است. وجود دارد باید دیگر و راه های بهتر برای رای دادن به خصوص با توجه به کوروناویروس. این راه حل شامل زود در شخص رای گیری و بهبود پست الکترونیکی-در رای گیری.

تبلیغات:

برای مثال در هالیوود وجود دارد رانندگی کنید تا رای گیری که در آن یک فرد نمی باید به ترک خودرو خود را. وجود دارد نیز باید رها کردن جعبه و راه های دیگر برای به دست آوردن یک رای گیری دیگر از انتظار برای یک کارت است که یک فرد ممکن است هرگز حتی دیدن و یا دریافت کنید. جمهوری خواهان با استفاده از این استعاره که در آن پست الکترونیکی-در رای گیری یک چیز بد است — اگر آن را به نفع دموکرات ها. فراموش نکنید که جمهوری خواهان در واقع استفاده از پست الکترونیکی-در رای گیری بیشتر و آنها را شکست دموکرات ها با استفاده از آن.

دیوان عالی ایالات متحده حکم داد که این بیماری همه گیر کوروناویروس تلقی نمی اضطراری کافی به اندازه کافی برای به تاخیر انداختن رای گیری در ویسکانسین و مردم باید داده شود زمان بیشتری را به پست الکترونیکی خود را در برگه های رای. به مناسب ناظر تصمیم دادگاه باعث می شود هیچ حس و بدیهی است که با به خطر انداختن زندگی از رای دهندگان. چه انگیزه واقعی اینجا ؟

منطق اساسی وجود دارد که جمهوری خواهان در دیوان عالی ایالات متحده که می تواند به دیگر قاضیان “پیچ شما! مورد بسته!”

در اینجا این است که خود واقعی استدلال: “ما خواهان. این چیزی است که ما می خواهیم. دوره.”

تبلیغات:

در نظر بگیرید چه اتفاقی افتاد چند هفته پیش. مایک DeWine جمهوریخواه فرماندار اوهایو نمی خواهید رای را به محل. دموکرات ها شکایت کرد و به زور او را به نگه اولیه. که فرماندار او گفت: “پیچ شما. من نه برگزاری انتخابات است.” او آن را تعطیل کند.

زمانی که اوباما تصمیم به تاخیر یا نه باید یک انتخابات خوب است با دیوان عالی ایالات متحده. دموکرات ها می تواند حتی یک جلسه با دادگاه در مورد آنچه DeWine را در اوهایو. اما زمانی که اوباما می خواهد برای جلوگیری از تاخیر در ویسکانسین دیوان عالی کشور دخالت کرده است.

تصویر بزرگ: چرا این همه اتفاق می افتد ؟ آنچه که در این مبارزه واقعا در مورد ؟ جمهوریخواهان نمی مراقبت در مورد برنی ساندرز در مقابل جو بایدن. که حل و فصل موضوع آن را بیش از. جمهوری خواهان انداخت مناسب در ویسکانسین به خاطر مسئله واقعی ایالتی ویسکانسین دیوان عالی کشور است.

جمهوریخواه مجلس قانونگذاری رای دادند که دولت باید حذف 232,000 رای دهندگان که آنها ادعا می کنند باید نقل مکان کرد. که درست نیست البته. کسانی که رای دهندگان باید منتقل نمی شود. بسیاری از مردم در این لیست هرگز نقل مکان کرد در هر نقطه. آنها نقل مکان کرد و از خود شهرستان است. فرماندار و معاون فرماندار دموکرات هستند و آنها در حال رفتن به پاکسازی آن دسته از رای دهندگان. جمهوریخواهان پس از آن به دادگاه رفت و به نیروی دموکرات ها به آن رای دهندگان واجد شرایط. روز شنبه نیز انتخابات عمومی برای ویسکانسین دیوان عالی کشور است. که این مسئله واقعی است.

ویسکانسین دیوان عالی کشور است که تحت کنترل جمهوری خواهان و دموکرات ها در تلاش بودند تا آن را به دور از آنها. با تصمیم گیری در مورد کوروناویروس و پست الکترونیکی-در آراء حزب جمهوری خواه از ویسکانسین دیوان عالی کشور است قفل شده است. جمهوریخواهان خواهد بود قادر به حذف از یک چهارم میلیون نفر از رای گیری رول — رای دهندگان که به احتمال زیاد به حمایت دموکرات ها.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهرا برنده ویسکانسین توسط 22,000 آرا در سال 2016. در حال حاضر 10 برابر این تعداد خواهد بود پاکسازی توسط خواهان. که به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایالت ویسکانسین در سال 2020 است. این چیزی است که اختلاف و دادگاه عالی ایالات متحده تصمیم گیری است که واقعا در مورد.

این همه بخشی از یک استراتژی بزرگتر که در آن جمهوری خواهان دکل انتخابات است. در شهری و عمدتا سیاه و سفید و قهوه ای در مناطق ویسکانسین وجود دارد تقریبا هیچ رای گیری ماشین آلات. انتظار مردم در صف های طولانی و خطر جان خود را به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در مناطق روستایی از ویسکانسین که در آن ویروس هنوز آمار در یک راه واقعی وجود دارد در فرد رای گیری. جمهوری خواهان به احتمال زیاد به پست الکترونیکی خود را در برگه های رای از دموکرات ها و به طوری که آنها در حال حاضر رای دادند. مناطق روستایی نیز به عنوان شلوغ در پای صندوقهای رای است. که باعث می شود آن را امن تر است. نظرسنجی کارگران مسن تر هستند و آنها را در معرض خطر. آنها همچنین بی پروا نیست. یک مشکل وجود دارد گرفتن یک تعداد کافی از رای گیری مقامات و کارگران برای میلواکی. به این ترتیب تعداد مراکز رای دهی کاهش می یابد از 180 به سه.

از آنجا که بسیاری از مردم نمی باید ماشین حتی به پای صندوق های رای در بیشتر جمعیت در مناطق شهری در طول coronavirus خطرناک است. و این ریسک وجود دارد از رفتن به جرم حمل و نقل به عنوان به خوبی. روز سه شنبه انتخابات بود و در کل ثابت توسط خواهان. این یک شوخی بود از یک انتخابات است. جمهوری خواهان آن را دوست داشتم. آنها نمی خواهند به گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری.

در پست الکترونیکی-در رای گیری را توجه داشته باشید از چگونه تهمت شکایت در مورد دموکراتها پیشنهادات. او شکایت در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری به طور کلی. او به طور خاص محکوم دموکراتها پیشنهاد برای پست الکترونیکی-در رای گیری. تهمت می داند که اگر نهاد های دموکرات’ پست الکترونیکی-در رای گیری طرح پاک خواهد شد از جمهوریخواهان.

دموکرات ها می خواهید را به پست الکترونیکی-در رای گیری واقعا کار می کنند و آنها می خواهند به گسترش اولیه رای گیری برای یک دوره سه هفته ای. که همچنین شامل شب رای گیری. اگر عمومی مجاز به رای دادن در زمان های مختلف آن را به آن را آسان تر به نگه داشتن یک فاصله امن در طول coronavirus بیماری همه گیر. رای گیری خواهد شد بسیار امن تر است. چه دموکرات ها می خواهند به پیاده سازی در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری و دیگر چنین تغییراتی بسیار عالی است.

اما اگر با پست الکترونیکی-در رای گیری به عنوان آن در حال حاضر در حال اجرا در اکثر ایالت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی تواند از دست بدهند. پست الکترونیکی-در سیستم رای گیری به عنوان آن وجود دارد تقریبا تضمین خواهد کرد تهمت و حزب جمهوری خواه را به پیروزی. پست الکترونیکی-در رای گیری یک فاجعه برای دموکرات و آن را همواره در مجموع فاجعه است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن می کند باید یک چیز: اگر هر واجد شرایط رأی آمریکا پس از آن جمهوری خواهان پیچ هستند.

اگر دموکرات ها می دانند که آنها در حال رفتن برای یک پست الکترونیکی-در انتخابات در سال 2020 به دلیل coronavirus, اما, سپس آنها می تواند در بهبود این روند و همچنین زمان برای آموزش عمومی در مورد این جدید و بهتر سیستم.

وجود دارد و این ناامید کننده ای ساده و در بسیاری از احساساتی بودن روایت منتشر شده توسط بیش از حد بسیاری از روزنامه نگاران و دیگر ناظران سیاسی که هر گونه بحث در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لغو 2020 انتخابات ریاست جمهوری است و به نوعی مسخره است که چنین چیزی اتفاق نمی تواند در ایالات متحده است. اما بسیاری از مردم از جمله صفر اعتبار داده شده است که آنها نیز گفت که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن احتمالا نمی تواند به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد. شما چگونه ارزیابی این نگرانی ها ؟

آنچه که ما می رویم برای آمریکا نیست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لغو 2020 انتخابات ریاست جمهوری اما فقط لغو آمریکا مردم حق رای دادن.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فقط می توانید نگه دارید وانمود انتخابات. امریکا تا به مقدار زیادی از تجربه با انجام چنین چیزی. وجود یک سیستم در محل برای پاکسازی رای دهندگان. بسیاری از آمریکایی ها هرگز دریافت ایمیل خود را در برگه های رای. برگه های رای را هرگز محسوب می شود. آنها همچنین صلاحیت برای مسخره دلایل.

در هر زمان وجود دارد این است که یک مانع برای رای گیری و ثبت نام در امریکا و اهداف آن را افراد جوان مردم سیاه و سفید و قهوه ای مردم است. افراد کم درآمد هستند هدف قرار داده است. این نسخه یکی دیگر از Jim Crow نژادی تفکیک سرکوب رای دهندگان و رای سرقت. مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان را از بسیاری جهات از برگزاری انتخابات و وانمود که او قانونی و منتخب که البته از او نمی شد.

چه هستند برخی از تاکتیک های خاص و استراتژی حزب جمهوری خواه و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عوامل می توانید استفاده کنید برای تقویت خود و دخالت در آمریکا مردم حق رای دارند و رای خود را به درستی شمارش — در سال 2020 انتخابات ؟

یک مطالعه از دانشگاه MIT قرار می دهد از دست دادن پست در برگه های رای در 22 درصد است. است که 25 میلیون رای اگر ایالات متحده می رود به 80 درصد ایمیل در سیستم رای گیری.

جمهوریخواهان نمی خواهد نیاز به افراد جدید و یا سطح شیب دار تا رای دهندگان خود را سرکوب و ستم. با کالج انتخاباتی آن آسان است به سرقت یک انتخابات. سرقت یک انتخابات بسیار آسان تر است چرا که در این سیستم همه یکی است هدف “میدان نبرد متحده” مانند اوهایو و میشیگان و ویسکانسین.

مکان هایی که ما نمی فکر می کنم به عنوان “نوسان متحده” — کارولینای شمالی و گرجستان به عنوان مثال — به تدریج در حال تبدیل شدن به “اقلیت و اکثریت.” جمهوری خواهان می دانند که آنها دچار مشکل هستند در گرجستان است. چگونه می توانم آنها را نگه داشتن کنترل از جنوب ؟ آنها دستکاری رای های تصفیه و کشتار gerrymandering, کلاهبرداری با ایمیل-در رای گیری و تکنیک های دیگر. جمهوریخواهان حاضر بسیاری از راه های نگه داشتن مردم از داشتن رای خود را شمارش. اگر دموکرات ها تعمیر سیستم آنها می تواند به کاهش تاثیر حزب جمهوری خواه تداخل و در نتیجه مطمئن شوید که رای در حمایت از حزب دموکرات به طور کامل محاسبه می شود.

چه نقش coronavirus همه گیر در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری ؟

Coronavirus است رای گیری برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر فرد در حوزه رای گیری مورد نیاز است و کوروناویروس در حال حاضر در جامعه که پس از آن مردم در حال رفتن به ترس.

ممکن است ترس طولانی از coronavirus حتی اگر از آن است که “رسما” رفته چون هیچ کس اعتماد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او. که ترس از coronavirus در حال رفتن به انبوه صدمه دیده شهری رای دموکرات ها. اگر که اتفاق می افتد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده دوباره در سال 2020 است. اگر ایالات متحده همچنان با پست الکترونیکی-در سیستم آن را در حال حاضر و سپس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده دوباره در سال 2020 است. Coronavirus آرا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آن است که واقعا ساده است. رای حتی نمی توان دید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>