سنا در حال بررسی ادعاهای ساخته شده توسط IRS whistleblower که متهم حداقل یک سیاسی منصوب در وزارت خزانه داری از تداخل با ممیزی مالیاتی یا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا معاون رئیس جمهور مایک پنس.

سنا محققان با انجام مصاحبه گسترده با خلاف کاران که ادعا کرد که وجود داشته است نامناسب سیاسی دخالت در روند بازرسی آرا در هفته های اخیر با توجه به واشنگتن پست. Sens. چاک Grassley R-آیووا و Ron Wyden D-سنگ., که رئیس و عضو ارشد کمیته امور مالی مجلس سنا دریافت خلاف کاران را رونویسی اظهارات.

تبلیغات:

شکایت مشخص می کند که حداقل یکی سیاسی منصوب دخالت در این روند برای دست زدن به ممیزی برای یک یا هر دو مقامات. این موضوع در ابتدا اعلام شده توسط رئیس خانه راه و وسیله کمیته Rep. ریچارد نیل D-Mass., در مرداد دادگاه تشکیل پرونده که بخشی از یک طرح دعوی در دادگاه بیش از آزادی از مغلوب ساختن پیشی جستن مالیاتی. افرادی که در توصیف این شکایت در آن زمان گفت: whistleblower یک حرفه ای IRS رسمی. مقامات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را رد کرد و شکایت به شایعات.

“شده اند وجود دارد, قوانین و روش های قرار دادن در محل برای جلوگیری از دخالت های سیاسی توسط مقامات وزارت خزانه داری و یا دیگر مقامات دولتی با توجه به IRS و این امر می تواند بسیار غیر معمول و نامناسب برای هر گونه سیاسی منصوب سعی کنید برای به دست آوردن اطلاعات در مورد هر گونه حسابرسی مربوط به رئیس جمهور و یا معاون رئیس جمهور و یا برای که ماده هر شهروند” ویرجینیا چهار نعل ارشد اخلاق مشاور در اخلاق فدراسیون فوتبال در شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن (خدمه) گفت: سالن روز جمعه.

چهار نعل توضیح داد که مسائل در خطر است. برای اولین بار است “که وجود دارد در حال انجام درخواست از رئیس جمهور اظهارنامه مالیاتی و شکست از وزارت خزانه داری به تبدیل آنها به بیش از.” دومین واقعیت این است که اگر این افشاگر اطلاعاتی ادعاها درست “آن را سخت بدانید که آیا عدالت خواهد بود و خدمت در اینجا در زیر این دولت است. شما می توانید ببینید که در آن آنها به خطر بیافتد ما امنیت ملی و یکپارچگی انتخابات ما بیشتر به رئیس جمهور منافع سیاسی. ممکن است که آنها را به طور مشابه با استفاده از خزانه IRS در این زمینه ؟ البته. و این که آیا دولت پاسخگو خواهد بود ، آن سوال برانگیز است در پرتو اخیر استیضاح.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن را فراهم کرده است تعدادی از دلایل انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را. هر چند او گفت: در سال 2014 است که او را رها کنید و اگر او برای رئيس جمهور او بعدها ادعا کرد که در طول مبارزات انتخاباتی 2016 که او نمی تواند انجام این کار به دلیل ممیزی. (کارشناسان می گویند این درست نیست.) پس از انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور کلیان کانوی ادعا کرد که “ما کاونتی این همه از طریق انتخابات. مردم اهمیتی نمی دهند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که در سال گذشته این بود که هیچ قانون نیاز به او را به انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را به کنگره است که درخواست آنها را اضافه کرد که “همانطور که می دانید من از انتخاب آخرین بار با همین موضوع است. و در حالی که من تحت حسابرسی, من نمی خواهد آن را انجام دهد. اگر من تحت حسابرسی, من می خواهم آن را انجام دهد. من تا به حال هیچ مشکلی با آن. اما در حالی که من تحت حسابرسی, من نمی خواهد به من مالیات است. وجود دارد هیچ قانون ندارند.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی