آیووا قفقاز شروع 2020 نامزدی ریاست جمهوری مسابقه به صورت جدی شنبه شب با تجمع در سراسر کشور آغاز و در 7 بعد از ظهر مرکزی زمان و نتایج در آینده پس از آن.

این اولین انتخاباتی آزمون برای, جو بایدن, Bernie Sanders, الیزابت وارن, پیت Buttigieg و بقیه 2020 دموکراتیک زمینه بسیاری از آنها در ماه را صرف مبارزه feverishly در آیووا و اساسا شرط بندی مبارزات خود را بر روی نتایج حاصل از قفقاز.

این وضعیت بازی در دموکراتیک مسابقه در سراسر کشور به شرح زیر است. بایدن است که هنوز هم برنده (به عنوان او در تمام طول شده است). ساندرز به تازگی به نظر می رسد به قویترین رقیب. و هر کس دیگری است که به شدت امیدوار برای عملکرد قوی در اوایل دولت برای بازگشت در مشاجره. (به جز مایک بلومبرگ که پرش اوایل متحده و به دنبال استراتژی های مختلف.)

در عین حال قدرت قفقاز است که آنها می توانید تغییر دهید که وضعیت بازی. بر اساس آیووا, نتایج داوطلبان تصور می شود در ردیف بالا هم می تواند تحکیم که وضعیت و یا تلو تلو خوردن و شکست هم می تواند شکستن و یا سقوط تخت. آیووا است این اثر به دلیل آن تا حد زیادی تحت تاثیر ادراک از جهان سیاسی — رسانه ها, فعالان حزب خودی اهدا کنندگان نامزدهای خود رای دهندگان — در مورد کسی که می تواند برنده.

اما تعیین که در واقع برنده آیووا در این سال می تواند یک کمی روی حیله و تزویر. چرا که برای اولین بار آیووا حزب دموکرات را گزارش سه مجموعه از نتایج برآورد که چگونه بسیاری از دولت نمایندگان هر نامزد خواهد دریافت اولیه تعداد واقعی آرا هر نامزد و رای نهایی کل (گرفته شده بعد از هر جلسه گردهمایی بین می برد پایین انجام نامزدهای). ما را به شما نشان دولت نمایندگان در اینجا به عنوان آنها در آمده است (بقیه از شماره های زیر می باشد):

اما در یک مسابقه نزدیک و متفاوت نامزدها می تواند در برنده شدن در آن دسته های مختلف. و آیووا مطمئن به نظر می رسد با توجه به نظر سنجی. این megyn kelly متوسط را نشان می دهد ساندرز و بایدن نزدیک به گره خورده برای رهبری Buttigieg و وارن فقط چند امتیاز پشت سر آنها و سپس ctq چند امتیاز بیشتر به عقب.

بنابراین آن را به خوبی ممکن است طولانی و گیج کننده شب. و شما می توانید نتایج هر سه آنها — به عنوان آنها در آمده در این صفحه.

به جای عادی انتخابات که در آن آرا بازیگران و شمارش در سطح ایالت آیووا قفقاز بسیاری از مسابقات که گشوده محلی در 1,678 حوزه حزبی سایت و بیش از 90 “ماهواره انجمن سایت” (جایگزین برای مردم آیووا نمایندگان شان که می توانید آن را به حوزه اجتماعات).

در هر حزبی سایت, شرکت کنندگان تقسیم به دو گروه با توجه به کدام نامزد آنها حمایت می کنند. که ما اولین حزبی آیووا نتیجه ای که خواهد آمد در: افزودن ایالت آن را قبل از تجدید رای کل یا دور 1.

سپس در هر تجمع حامیان نامزدها که ماندگار — بالاتر از یک آستانه خاص پشتیبانی (15 درصد برای اکثر حوزه) — در حال قفل شده است. اما حامیان nonviable نامزدهای سپس به تغییر رای خود را (به کسی دیگر و یا اگر آنها ترجیح می دهند). این است واقعیت. بعد از این ما رای نهایی کل (که ما در حال نمایش تا بالا و همچنین در اینجا).

اما سنتی متریک برای موفقیت در آیووا دموکرات قفقاز است یک متفاوت: هيئت دولت معادل. اساسا رای گیری نهایی در مجموع در هر حزبی سایت تعیین چگونه بسیاری از شهرستان کنوانسیون نمایندگان هر نامزد می شود — و پس از آن که نتیجه وزن به برآورد که چگونه بسیاری از دولت کنوانسیون نمایندگان هر نامزد را دریافت کنید. (اگر شما علاقه مند در درک ریاضی در جزئیات بیشتر من یک دیگر مبین در این لینک ببینید.)

برای قبلی آیووا دموکرات قفقاز, دولت, نماینده, معادل تنها متریک برای تعیین اینکه چه کسی برنده. در واقع نه رای کل بود و حتی ثبت و یا گزارش در هر راه. اما مجادلات در سال 2016 مسابقه آنه این واقعیت بود که هیچ کاغذی در قفقاز. بنابراین برای سال 2020 آیووا دموکرات تغییر روند به طوری که آنها خواهد شد در واقع ثبت و گزارش آرا.

این تغییر هر چند پرسش از نحوه واقعا تعیین این که چه کسی “برنده” آیووا. برای مثال اگر یک نامزد می شود اکثر ایالت آرا پس از تجدید اما یکی دیگر از نامزد پیروزی در پیچیده تر و دشوار به توضیح هيئت دولت معادل متریک?

برخی از نمایندگان می گویند مهم ترین دلیل نامزدی مسابقه است در مورد برنده شدن نمایندگان در پایان. اما آیوا لاشی شماره ملی نمایندگان در خطر است — فقط 1 درصد از کل — که به احتمال زیاد تقسیم می شود بسیار به طور مساوی در میان نامزدهای چرا که آنها در حال اختصاص داده شده به همان نسبت. و آیووا نفوذ هرگز واقع شده است در مورد نمایندگان; به جای آن در مورد تنظیم این روایت برای رسانه ها و بزرگتر های سیاسی جهان است.

پس آیووا است که عمدتا مهم است زیرا مردم بر این باورند که این مهم نتایج آن اغلب نیاز به برخی از رمز گشایی. داوطلبان اغلب اندازه گیری در برابر انتظارات — مثلا تعجب آور مقام دوم می توانید یک نامزد توجه زیادی می تواند به عنوان یک ناامید کننده از یک نامزد قبلا اعتقاد بر این بود توانمند. و انتظارات مختلف در بازی برای همه نامزدها.

جو بایدن: بایدن رهبری در نظر سنجی های ملی و frontrunner همه از طریق این مسابقه اما در حال حاضر او رو به اولین انتخاباتی آزمون. و این می تواند یکی از سخت برای معاون سابق رئیس جمهور. او هرگز تحت سلطه در نظرسنجی آیووا. فرمت قفقاز می تواند مزیت نامزدها با بسیاری از, از حامیان و قوی زمین سازمان و معلوم نیست که آیا بایدن به هر کدام از آن.

هنوز از آیووا, نظر سنجی, بایدن قطعا به نظر می رسد در کشاکش را به نفع خود. و بسته به اینکه چگونه تجدید نقش بایدن می تواند مزایای (مثلا اگر Klobuchar اغلب برآورده نمی زنده ماندن آستانه و طرفداران او بیشتر انتخاب بایدن به عنوان انتخاب دوم).

اگر بایدن کند جلو و یک پیروزی را آرام حداقل برخی از دموکراتها شک و تردید در مورد مبارزات انتخاباتی خود. او اما پس از آن صورت دیگر آزمون دشوار پیش رو در نیوهمپشایر که در آن او در حال حاضر انتهایی Sanders. و اگر بایدن ناامید در آیووا, این امر لزوما به او بد گویی کردن از مسابقه — این واقعا بستگی دارد که آیا نتایج لرزش پشتیبانی قوی خود در کارولینای جنوبی و در سراسر کشور.

برنی ساندرز: ساندرز است که به وضوح در شکوفایی — او شکسته است و دور از بسته افزایش به روشنی جایگاه دوم در نظر سنجی های ملی و به بالا در آیووا (هر چند نظر سنجی متفاوت در مورد اینکه آیا او و یا بایدن در اول).

پیروزی در آیوا خواهد راه اندازی ساندرز برای یکی از قدرتمند دو پانچ هنگامی که در ترکیب با نیوهمپشایر (یک دولت همسایه ورمونت که در آن او در انتخابات به طور قابل توجهی که در آن او موفق به کسب 60 درصد آرا در سال 2016 اولیه) — و اگر او می شود و گزاف گویی در نظر سنجی های ملی و همچنین او می تواند تبدیل به روشن frontrunner در سراسر کشور.

دلایل مشابه خفیف ناامیدی در آیووا نمی تواند پایان برای ساندرز از او نیوهمپشایر در حال آمدن به سمت راست. اما جدی منصه را در بالا بردن سوال در مورد آنچه رفت را اشتباه و خطر ارتفاع از یکی از نامزدهای دیگر به عنوان هسته اصلی رقیب.

الیزابت وارن پیت Buttigieg و ctq: آیووا نتایج موضوع یک معامله بزرگ برای همه این نامزدها چرا که همه آنها رای گیری در پشت بایدن و ساندرز در سراسر کشور. آنها نیاز به لرزش تا مسابقه — و آیووا که در آن مسابقه هنوز هم به نظر می رسد کاملا نزدیک به نظر می رسد بهترین فرصت هر سه آنها را به انجام این کار.

همه در حال شدت رقابت در آیووا و امید به ظهور به عنوان یک جایگزین برای ساندرز یا بایدن. حتی اگر یکی از این نامزدها می شود قوی مقام دوم را از آن می تواند یک افزایش عمده مبارزات انتخاباتی خود را. اما اگر همه آنها پایان پشت ساندرز و بایدن که آن را به طور فزاینده ای به احتمال زیاد است که مسابقه به عنوان یکی از بین این دو است.

بقیه زمینه: آیووا است که به طور کلی به عنوان یکی از مسابقات که در آن تعجب آور underdog نامزد بهترین شانس را از طریق شکستن.

اندرو یانگ است که رقابت در آیووا و هر چند او نبوده است رای گیری خوب هواداران خود بسیار متعهد و امکان پذیر می تواند کمک به او را انجام و در برخی از حوزه. تام Steyer نیز رقابت در قفقاز — اما خود رای دهی قوی است در نوادا و کارولینای جنوبی (زیرا او را با بودجه یک تن از تبلیغات وجود دارد) بنابراین فقیر آیووا نشان نمی لزوما از بین بردن او از مشاجره.

اما این زمان در اطراف چند تا از پایین رای نامزدها در مسابقه اساسا پرش قفقاز. مایکل بنت Tulsi Gabbard و Deval پاتریک در حال تمرکز بر روی New Hampshire در عوض در حالی که مایک بلومبرگ پرش است هر چهار از اوایل متحده در حمایت از در حال اجرا بسیار گران قیمت تبلیغات انتخاباتی متمرکز شده در مارس 3 شنبه متحده است. بنابراین انتظار نداریم که هر یک از آنها را به رها کردن به خاطر یک پایان ناامید کننده در قفقاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی