در گذشته طولانی آیووا حزب دموکرات در مورد شروع به گزارش 2020 حزبی نتایج — و یا پس از آن ادعا می کند.

پس از یک تاخیر تقریبا یک روز از قفقاز صورت گرفت, دولت گفته است که ارسال خواهد شد “اکثریت” از نتایج حدود 5 شرقی.

تاخیر در تعداد بسیار غیر معمول و ظاهرا رانده شده توسط ترکیبی از مشکلات فنی و خطای انسانی. ضعیف انجام برنامه برای گزارش نتایج ضعیف کارکنان پشتیبان گیری خط تلفن برای گزارش نتایج و پیچیده قوانین جدید همه به نظر می رسد که نقش مهمی در به تاخیر بیاندازد.

تا کنون آیووا حزب دموکرات است که یک جدول زمانی برای زمانی که آن را عرضه خواهد کرد و نتایج کامل.

و هنگامی که این نتایج قسمی را شروع در آینده وجود خواهد داشت سه معیارهای جداگانه به سازمان دیده بان.

سنتی راه آیووا دموکرات باید مشخص شود که چه کسی برنده آیووا قفقاز است که توسط هيئت دولت معادل. این است که اساسا در نظر گرفتن نتایج نهایی 1600-plus حوزه قفقاز — که این نتیجه در allotting شهرستان کنوانسیون نمایندگان به نامزد — و وزن آنها به برآورد که چگونه بسیاری از دولت نمایندگان که مربوط به. را به شما نشان دهیم که شماره در اینجا به عنوان آن می آید و اگر شما علاقه مند در درک ریاضی در پشت این در جزئیات بیشتر من یک دیگر مبین در این لینک.

اما در این سال برای اولین بار, Iowa دموکرات نیز آزادی واقعی مجموع رای. اول آنها را انتشار اولیه مجموع رای هر نامزد کردم در هر حوزه — اضافه شده تا به صورت یک ایالت در کل. این است که قبل از تجدید رای کل یا دور 1.

پس از آن در هر جلسه گردهمایی حامیان نامزدها که ماندگار — بالاتر از یک آستانه خاص (15 درصد در اکثر حوزه) — در حال قفل شده است. اما حامیان nonviable نامزدها و سپس این فرصت را به یک تراز و تغییر رای خود را. بعد از این ما رای نهایی مجموع زیر نمایش داده میشود.

سه جداگانه معیارهای مطرح این احتمال که نامزد های مختلف را منجر شود. اولیه رای کل را نشان می دهد که نامزد برنده کثرت پشتیبانی به طور کلی, اما پس از آن رای گیری نهایی در مجموع نشان خواهد داد که آیا برخی نامزدها بودند بهتر است در چیدن دوم انتخاب شدند. سپس هيئت دولت معادل مصمم هستند از طریق یک فرمول محرمانه است که ممکن است از مزیت های بخش های خاصی از دولت است.

بی دست و پا تاخیر در گزارش این نتایج منجر به برخی از عجیب و غریب شرایط — برای مثال پیت Buttigieg اعلام کرد پیروزی با وجود عدم نتیجه. اما برنی ساندرز رهبری پای صندوق رفتن و انتظار می رود که توسط بسیاری به کسب حداقل رای گیری نتیجه هر چند که مشخص نیست که آیا او به دست آورد حمایت زیادی از حامیان نامزدهای دیگر در تجدید. الیزابت وارن نیز معتقد بودند به پایان رسید و در سه صفحه به طور کلی.

در همین حال سناتور جو بایدن به نظر می رسد که underperformed بر اساس حدیثی نتایج و مبارزات’ جزئی برگه — در حال حاضر انتظار می رود او را به پایان نزدیک ctq. اما همه از این است که البته منوط به تغییر بر اساس نتایج واقعی آن در آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی