آیووا دموکرات’ اولین شکست تست نکنید که فاجعه باری برنامه


A hand holds a smartphone showing the sign-in interface for the Iowa vote reporting app.

Des Moines, عضو شورای شهر Carl واس نشان می دهد که عکاسان این برنامه که به صورت حزبی نتایج گزارش.

الکس ونگ/گتی ایماژ

در مرکز رای-گزارش تاخیر که روز دوشنبه آیووا انجمن به شرم آور شب نا conspiracymongering و کابل-اخبار meltdowns است یک برنامه تلفن همراه است که حوزه سعی کردم به استفاده از به ارسال نتایج خود را به دولت حزب دموکرات است. این برنامه ساخته شده بود که در دو ماه گذشته توسط مبهم دموکراتیک شرکت فناوری به نام سایه قرار بود به آن را سریع تر برای مقامات به جمع آوری و رله رای دهندگان اطلاعات از حدود 1700 در انجمن سایت. مقامات سرزنش “برنامه نویسی موضوع” برای تناقضات آنها در بر داشت در این گزارش از سه مجموعه داده ها از هر یک از حوزه اگر چه آنها گفت: دنباله مقاله واقعی حزبی نتایج دوری از فساد. علاوه بر آن, مسئله, چند, دموکراتیک, شهرستان, صندلی, گفته بلومبرگ آنها نیز تا به حال مشکل دانلود و ورود به برنامه در حالی که مردم مشغول به کار قفقاز گفت: آنها قادر به دریافت از طریق به پشتیبان گیری خط تلفن برای گزارش نتایج از طریق تلفن.

سایه انتشار بیانیه ای در روز سه شنبه عذرخواهی برای این افتضاح:

این هنوز مشخص نیست که دقیقا چه چیزی را اشتباه رفت و با برنامه اما همه این مسائل به نظر می رسد به یک چیز مشترک دارند: آیووا حزب دموکرات به وضوح آماده نیست برای هر گونه مسائل با برنامه و بیشتر درگیر روش رای گیری گزارش های معرفی شده در این سال—و مطمئن شوید که به اندازه کافی در این گزارش می رسد که برنامه هرگز آزمایش در مقیاس در سطح ایالت. سایه است که اجرا توسط فارغ التحصیلان از باراک اوباما و هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی و همچنین گوگل پرداخت شد $60,000 برای توسعه برنامه, اما آن را تا به حال تنها دو ماه پس از مقامات حزب تصمیم به کنار گذاشتن برنامه ای برای گزارش نتایج از طریق تلفن.*

این بهترین تمرین برای آزمون جدید هر نرم افزار در پایین-نتیجه موقعیت های دنیای واقعی برای اشکالات و یا کاربر بالقوه خطا که در غیر این صورت می تواند دشوار است برای تشخیص در خلاء فرایند توسعه. آن را قطعا یک ایده خوب است که این نرم افزار تنها با استفاده از یک خبر یک رویداد ملی اهمیت سیاسی.

قفقاز یک چالش در حال حاضر به این عمل است. در یک مفهوم سیاسی تلاش نرم افزار در یک انتخابات محلی با کوچکتر مردم در انتخابات خواهد بود مناسب تست قبل از debuting آن را در یک مقیاس بزرگتر. برای مثال, شده اند وجود دارد تعدادی از برنامه های خلبان تست blockchain رای گیری برنامه در سراسر کشور در جلسات سهامداران, دانشجو, انتخابات دولت, و دولت و انتخابات شهرداری ها. اما این آسان نیست برای انجام این کار در پیش از انتخابات ریاست جمهوری حزبی. “وجود دارد هیچ چیز مانند یک واقعی انتخابات گفت:” داگلاس جونز, علوم کامپیوتر استاد در دانشگاه آیووا استفاده می شود که برای اجرای قفقاز در دولت است. “مشکل با قفقاز است که ما نمی اجرای آنها جز در عمده ملی, انتخابات, بنابراین هیچ راهی وجود دارد به سطح شیب دار بالا به آن است. تصور کنید رفتن به جنگ با تنها بازی جنگ زیر کمربند خود را بدون مواجهه واقعی نبرد.” در واقع این نوع خاص از استادانه درست شده مانور و فعالیت سیاسی که اتفاق می افتد در طول آیووا قفقاز واقعا اتفاق می افتد تنها یک بار در هر چهار سال پس از آن دشوار است برای شبیه سازی و یا محاکمه در یک مقیاس کوچکتر. وجود ندارد و چنین فرصتی به نظر می رسد که این حزب تصمیم به راه اندازی یک برنامه برای استفاده در انجمن سایت در یکی از مشخصات بالا شب با هزاران نفر از مردم که به احتمال زیاد به درجات مختلف از آشنایی با فن آوری نرم افزار. (شایان ذکر است که مقامات ایالتی آیووا با استفاده از یک شبیه رای-جدول بندی برنامه توسعه یافته توسط مایکروسافت در سال 2016 که آیا مشکلات شدید. مشخص نیست که چرا مایکروسافت درگیر نمی شد این سال است.)

با وجود فقدان فرصت های ایده آل برای trialing این نوع تکنولوژی به نظر می رسد که این حزب هنوز نمی دنبال تست تضمین کیفیت به حدی است که آن را می تواند داشته باشد—به خصوص از سایه یک شرکت جدید است که در غیر این صورت به نظر می رسد به تمرکز بر روی رای دهندگان-پیام کوتاه, فن آوری است. با توجه به وال استریت ژورنال, آیووا دموکراتیک مقامات کاهش یافته است ارائه می دهد و از وزارت امنیت داخلی به اجرا cybersecurity تست بر روی برنامه. کن Birman, یک علوم کامپیوتر در دانشگاه کورنل نشان می دهد که وجود دارد در حال حاضر نیاز به فدرال آزمایش و ممیزی برای رای گیری فن آوری های مشابه چگونه دولت تنظیم کنترل ترافیک هوایی و electronic health record systems.

به عنوان گرد و غبار حل و فصل از آیووا افتضاح و حال چرخش به سمت نوادا حزب دموکرات بود که بنا به گزارش ها در حال برنامه ریزی برای استفاده از این برنامه در قفقاز در اواخر این ماه اما اعلام کرد در روز سه شنبه “ما نمی خواهد به کارگیری همان برنامه یا فروشنده مورد استفاده در آیووا انجمن. ما در حال حاضر توسعه یک سری از پشتیبان گیری و کار برکنار گزارش سیستم و در حال حاضر در حال بررسی بهترین راه رو به جلو است.” (نوادا حزب دموکرات را پاسخ نمی دهند به تخته سنگ را پرس و جو.) به گفته جونز تعویض همه چیز در این مرحله در این بازی نیز می تواند مشکل را با توجه به این که آموزش و مواد اطلاعاتی و دیگر فرآورده های این نرم افزار استفاده کنید به احتمال زیاد در حال حاضر در حال حرکت در نوادا است.

Future Tense یک همکاری از تخته سنگ, جدید امریکاو دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

اصلاح Feb. 4, 2020: با توجه به ویرایش و خطا این قطعه در اصل اشتباه هیلاری کلینتون نام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی