آیووا خواهان حرکت به محدود کردن پست الکترونیکی-در رای گیری این سقوط: “این است چگونه ترس آنها از دموکراسی”

فقط بیش از یک هفته پس از یک افزایش در پست الکترونیکی-در رای گیری سوخت شکستن رکورد مشارکت مردم در انتخابات ژوئن مقدماتی 2 Hawkeye دولت خواه کنترل مجلس سنا در روز چهارشنبه به تصویب یک لایحه که نوار خواه وزیر امور خارجه از ارسال absentee ballot برنامه های کاربردی برای همه ثبت نام رای دهندگان برای انتخابات عمومی بدون دریافت درخواست کتبی.

آیووا دموکرات بلافاصله گریه ناپاک مشخص این قانون به عنوان یک تلاش آشکار برای دکل Nov. 3 انتخابات در حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر جمهوری خواهان با سرکوب رای دهندگان. این لایحه به تصویب سنا آیووا توسط یک حزب تا حد زیادی خط رای 30-19 و در حال حاضر سر به خانه که آن هم تحت کنترل جمهوری خواهان.

تبلیغات:

آیووا رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز یک جمهوری خواه نیست گفت: آیا او حمایت این قانون است.

“اگر تنها راه ما می تواند برنده انتخابات که با تقلب آن را خدا به ما کمک کند” گفت: دولت دموکراتیک بهداشت ، پم Jochum. “این چیزی بیش از تلاش برای دکل انتخابات.”

جمهوری خواه وزیر امور خارجه پل کله تصمیم گرفت در اواخر ماه مارس به گسترش آیووا اولیه رای گیری دوره و ایمیل absentee ballot برنامه های کاربردی به دولت بیش از دو میلیون فعال و ثبت نام رای دهندگان از هر دو حزب عمده برای 2 ژوئن مقدماتی با استناد به سلامت عمومی را تهدید ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات:

“ایمنی در حالی که رای دهندگان مستقل نظارت بر انتخابات اولویت ما است” Pate گفت: در مارس 31, بیانیه. “ژوئن 2 اولیه انتخابات را به عنوان برنامه ریزی شده چرا که این مهم برای مردم آیووا نمایندگان شان را به صدای خود را شنیده و با رای دادن. امن ترین راه برای رای دادن خواهد شد از طریق پست.”

Pate تصمیم کمک به رکورد مشارکت در انتخابات برای یک ماه ژوئن اولیه انتخابات در آیووا با بیش از 530,000 آراء بازیگران. با توجه به سر دفتر 232,438 ثبت نام دموکرات و 177,843 ثبت نام جمهوری خواهان رای دادند غایب.

در یک داغدار تحریریه در دوشنبه , Des Moines, ثبت نام محکوم, آیووا, اوباما برای اقدام به “آن را به عنوان سخت به عنوان ممکن است برای مردم آیووا نمایندگان شان به رای” با محدود کردن absentee ballot دسترسی پیش از انتخابات عمومی ماه نوامبر.

تبلیغات:

“هدف این است که رای دهندگان سرکوب” روزنامه جمهوری خواه لایحه. “مشارکت بیشتر مردم در دموکراسی ما یک موفقیت است. اما این که چگونه قانونی جمهوری خواهان آن را ببینید. متاسفانه که باید به عنوان جای شگفتی نیست در حال حاضر.”

“سر راست بود به ارسال absentee ballot درخواست برای هر ثبت نام رای دهندگان. او باید تقدیر و تشویق به انجام این کار دوباره در انتخابات عمومی” سرمقاله همچنان ادامه دارد. “در عین حال قانونگذاران جمهوری خواه هستند با داشتن هر یک از آن. شاید آنها از ترس اینکه رای دادند از دفتر اگر بیشتر مردم ریخته اند.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی