آیووا سناتور می گوید جمهوری خواهان بلافاصله استیضاح رئیس جمهور بایدن


Sen. Joni Ernst is seen holding notebooks.

سناتور. جونی ارنست دیده می شود در کنگره آمریکا در مجلس سنا استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه.

ژاک گیبسون/گتی ایماژ

ایالت آیووا جونی ارنست روز یکشنبه گفت که او فکر آن را به احتمال زیاد جمهوری خواهان به سرعت راه اندازی استیضاح در برابر جو بایدن اگر او رئيس جمهور انتخاب شد.

ارنست ساخته شده است که به نظر در مصاحبه با بلومبرگ ادعا کرد که دموکرات ها خواهد بود در گسل اگر سناریو بازی از او به عنوان پیش بینی کرد.

“من فکر می کنم این درب از impeachable هر باز شده است,” او گفت:. “جو بایدن باید بسیار مراقب باشید آنچه که او را برای درخواست به دلیل شما می دانید ما می توانیم یک وضعیت که در آن اگر آن را همیشه باید رئیس جمهور بایدن که بلافاصله مردم درست روز بعد از او خواهد بود انتخاب خواهد بود گفت:” ما در حال رفتن به استیضاح او.'”

با توجه به ارنست جمهوری خواهان خواهد استیضاح بایدن “برای اختصاص به فساد در اوکراین در عین حال چشم پوشی Burisma چرا که او در هیئت مدیره ساخت بیش از یک میلیون دلار در سال است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد به خود را استیضاح محاکمه پشت سر او این هفته است. و در حال حاضر جمهوری خواهان باید بشود به تلاش برای تغییر تمرکز از رسوایی بر روی بایدن. سناتور. لیندزی گراهام گفت: صبح روز یکشنبه که کمیته روابط خارجی بررسی خواهد شد بایدن و خلاف کاران که برای اولین بار هشدار کنگره به مغلوب ساختن پیشی جستن گفتگو با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky مورد Bidens—پس از استیضاح دادگاه پایان می رسد.

“اگر خلاف کاران توسط یک کارمند سابق, دانشیار از جو بایدن من فکر می کنم که خواهد بود مهم” گراهام گفت. بعدا در مکالمه او اصرار داشت که بایدن در اوکراین مبارزه با فساد “بود که فروختن” توسط پسرش شکارچی موقعیت در هیئت مدیره شرکت گاز اوکراین Burisma و این که “ما در حال رفتن به او منتقل کنم.”

در طول این استیضاح به عنوان بیشتر و بیشتر شواهد انباشت اشیاء بدست آمده نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده کمک نظامی به اوکراین مشروط در یک بیانیه عمومی توسط Zelensky گفته او بررسی Bidens جمهوری خواهان در تلاش برای تغییر مسیر برخی از توجه عمومی بر روی معاون رئیس جمهور سابق. در طول باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری بایدن تحت فشار قرار دادند به اوکراین دادستان کل ویکتور Shokin حذف شده از دفتر اردوغان اتهامات عنوان شده علیه. Shokin که اخراج شد در سال 2016 بعد استدلال کرد که او تحمل کرده چرا که او در حال بررسی Burisma و بایدن در تلاش بود برای محافظت از پسرش است. هیچ مدرکی دال بر حمایت از این ادعا است.

بایدن را حفظ کرده است که تهمت اصرار بر داشتن Bidens بررسی نشان داد که رئیس جمهور ترس او را به عنوان یک انتخابات تهدید. بایدن نیز برجسته زودتر نظر توسط ارنست پس از او این باورند که مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه خواهد آسیب بایدن عملکرد در قفقاز. بایدن گفت: حامیان شنبه که ارنست بود “ریخته لوبیا” در آمریکا نیت به لام او. “شما آیووا caucusgoers فرصتی برای دو fer,” او گفت: جمعیت. “شما می توانید خراب کردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شب caucusing برای من و شما می تواند خراب کردن جونی ارنست شب را به عنوان به خوبی.”

روز یکشنبه بایدن گفت که ارنست آخرین نظرات درباره استیضاح بیشتر ثابت کرد آمریکا قصد. “آنها خیلی نمی خواهید به صورت من بدیهی است,” او گفت: Des Moines ثبت نام کنید.

ارنست یک عمیقا محافظه کار سناتور معتقد است قبل از اینکه برای استیضاح یک دموکرات و بدون هر گونه واقعی “بالا جنایت یا جنحه” به استناد. در سال 2014 ارنست گفت: یک جمعیت در آیووا که با ساخت زنگ تفریح قرار ملاقات اوباما تا به حال “تبدیل به یک دیکتاتور” و که او نیاز به پاسخگو “این که آیا آن را حذف از دفتر چه که استیضاح.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی