روز دوشنبه مردم آیووا نمایندگان شان را باید یک فرصت برای رای مورد نظر خود را نامزد ریاست جمهوری در دولت حزبی ما اولین نشانه ای که در نهایت پیروزی حزب دموکرات نامزدی. آن نیز خواهد بود ما اول نگاه کنید که چگونه متحده بردن خود را در انتخابات ریاست جمهوری cybersecurity بازی پس از سال 2016 زمانی که روسیه اقدام به هک ما رای گیری ماشین آلات — و که در آن است به احتمال زیاد به تلاش دوباره این چرخه انتخابات و با چهار سال تجربه.

اما نگران نباشید, Iowa دموکراتیک حزب سازماندهی انقلابی ابزار جدید است که هیچ کامپیوتر و هکر می تواند احتمالا شکست: یک 2,200-سال-تکنولوژی قدیمی به نام “کاغذ است.”

در پی مشکل پانچ کارت های رای است که ممکن است تصمیم گرفته اند در نتیجه از 2000 انتخابات ریاست جمهوری, رای گیری الکترونیکی ماشین دیده می شد به عنوان یک راه برای بهبود دقت و انتخابات بیشتر در دسترس است. اما پس از سال ها از مسائل با ماشین آلات و ترس که آنها را می توان هک شده — به اوج خود رسید و در انتخابات ریاست جمهوری 2016 — بسیاری از ایالت ها تماس گرفته شده خود را به سوی یک آینده بدون کاغذ بازگشت به مقاله رای گیری ماشین آلات و کاغذ پشتیبان گیری.

آیووا انجمن تکیه می کند ماشین های رای گیری در همه; بلکه caucusgoers ملاقات در حوزه های مختلف در سراسر کشور و (در صورت دموکراتیک قفقاز است که جمهوری خواهان باید سیستم های مختلف) به معنای واقعی کلمه با پاهای خود رای. آنها ایستاده در بخش های مختلف از اتاق بسته به کسی که خود را نامزد ریاست جمهوری انتخاب شده است. این علمی ترین روند اما به عنوان اولین نامزد ریاست جمهوری مسابقه در کشور را نتیجه می دهد نامزد برنده شتاب به عنوان ریاست جمهوری ابتدایی فصل است. آیووا انجمن پیش بینی کرده است صحیح دموکراتیک نامزد در 7 از 10 رقابت قفقاز پس از آن آغاز شد و در سال 1972. آن و بعد فورا رفت واز این اشتباه از سال 1992.

آیووا حزب دموکرات و دموکرات کمیته ملی برقرار چند اقدامات جدید این چرخه است که آنها می گویند افزایش امنیت زیر این اتهام که روسیه هک 2016 انتخابات. اما برخی از کارشناسان معتقدند حتی این اقدامات به اندازه کافی برای دفع یک تعیین می شود و هکر ماهر.

یکی از رئیس دغدغه های این برنامه است که در آیووا انجمن داوطلبان خواهد بود با استفاده از محاسبه و ثبت نام خود را در حوزه ” رای خواهد شد که نصب شده بر روی گوشی های هوشمند شخصی خود. همانطور که ما دیده ایم گوشی های هوشمند می توانید هک کنید حتی در بهترین شرایط. اگر یکی از ثروتمندترین مردان جهان می توانید تلفن همراه خود را هک, چگونه امن است یک حزبی داوطلب گوشی های هوشمند?

Linn County حسابرس Joel میلر گفت: Des Moines Register که او امیدوار در مورد نرم افزار امنیتی اشاره به این که مردم به طور معمول استفاده از گوشی های هوشمند برای معاملات مهم.

“ما با استفاده از برنامه های گوشی های هوشمند بانکی برای هر روز,” او گفت:. “امیدوارم این است که به عنوان قوی و امن به عنوان برنامه های بانکی.”

که نیست به خصوص اطمینان که حتی قوی ترین نرم افزار بانکی است که به راحتی شکست داد در صورتی که کاربر فقیر سایبر بهداشت.

رهبران حزب شده اند و مقدار کمی با جزئیات بیشتر در مورد برنامه اقدامات امنیتی امتناع حتی به نشان می دهد که شرکت های طراحی شده آن (آنها می گویند این به خودی خود یک اقدام امنیتی). نیویورک تایمز گزارش داد که این برنامه تست شده توسط کارشناسان امنیتی و وزارت امنیت داخلی. در سال 2016 — ساده تر زمان — هر دو طرف با استفاده از یک رای شمارش برنامه که طراحی شده توسط مایکروسافت است. داوطلبان که مایل به استفاده از برنامه و یا لازم نیست که یک گوشی هوشمند همیشه می توانید تماس بگیرید و نتایج از طریق یک خط تلفن.

و به عنوان یک اضافه شده اندازه گیری امنیت و برای اولین بار در انجمن تاریخ آیووا حزب دموکرات است که سازماندهی یک “دنباله مقاله” دادن caucusgoers یک کارت که بر روی آنها باید نوشتن مورد نظر خود را نامزد نام و امضای خود را به جمع آوری شده توسط انجمن حوزه. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد در صورت بازشماری. قوانین نیاز به برخی از نوع از کاغذ رکورد برای رای متفاوت دولت برای, دولت با تنها 13 نیاز نیست آنها را در همه. آیووا برای ثبت یکی از 14 متحده که نیاز به برگه کاغذ (این است که یک حزبی نه یک انتخابات پس این قانون صدق نمی کند و در این مورد).

روسیه را موثر ترین ابزار در تاثیرگذاری بر انتخابات 2016 بود نه هک دستگاه رای گیری اما گسترده کمپین دروغ است که تا حد زیادی به بازی کردن در رسانه های اجتماعی. آن را تقریبا به طور قطع ادامه این استراتژی در سال 2020 است. سیستم عامل رسانه های اجتماعی می گویند که آنها در حال هماهنگ به تهدید و نهاد های مختلف اقدامات آنها بر این باورند جلوگیری خواهد شد پیش بینی اطلاعات غلط بنماید. توانایی خود را برای شناسایی و حذف مضر از سیستم عامل خود را, اما همچنان پر از لکه.

آیووا انجمن یک دمدمی روند اما نمادین مهم یکی هم برای کسانی که برنده آن و توانایی خود را به مقاومت در برابر تداخل تلاش از بازیگران بد. یک برنامه گوشی های هوشمند هک نمی تواند پایان جهان — با تشکر به دنباله مقاله باید آن را آسان به اندازه کافی برای دریافت صحیح شمارش به هر حال. بزرگترین آسیب احتمالا شوم تن آن را برای بقیه از انتخابات فصل مصاحبه که خیلی بیشتر شک و تردید در رای نهایی.


به روز رسانی فوریه 3, 2020, 3:45 pm ET: به نظر می رسد مانند گوشی های هوشمند برنامه کار نمی کند تا به خوبی. با توجه به بلومبرگ برخی از حوزه صندلی داشتن مشکل در دانلود برنامه و ورود به سیستم در. آنها را به تماس و نتایج در عوض احتمالا تاخیر در نتایج چند ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی