آیووا جمهوریخواه فرماندار متعهد به امضای فرمان اجرایی در felons رای گیری حقوق طرفداران می گویند

Des Moines Register گزارش روز دوشنبه که رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز ارائه “تضمین” برای گروه است که او را به امضای یک فرمان اجرایی اجازه می دهد تا felons رأی است.

Black Lives Matter, NAACP و ACLU همه گفت که فرماندار به آنها قول می دهم که این اتفاق می افتد قبل از انتخابات در ماه نوامبر هر چند مشخص نیست اگر این بدان معناست که felons خواهد شد که دسترسی به, رای گیری در ماه نوامبر.

تبلیغات:

“آنچه او ارائه شده بود تعهد — تضمین — که او را برای امضای یک فرمان اجرایی قبل از انتخابات و پس از آن او گفت: بر اساس آخرین اواخر تابستان به اوایل پاییز” گفت: BLM سازمان متی بروس.

حرکت آمد و به عنوان یک شوک رینولدز به عنوان یک جمهوری خواه حزب است که به طور کلی با این نسخهها کار برای محدود کردن آمریکایی ها دسترسی به پای صندوق های رای.

“اما مقامات با NAACP این اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و دولت تشکر. Ako Abdul-صمد بودند که در این نشست تایید کرد که رینولدز گفت که امضای یک دستور اجرایی که او انجام خواهد داد تا اواخر تابستان یا اوایل پاییز قبل از ماه نوامبر انتخابات گفت:” ثبت نام کنید.

تبلیغات:

این دولت تنها دولتی در کشور است که ممنوعیت تمام felons از انتخابات مگر اینکه یک فرماندار به آنها اجازه می دهد. در اکثر ایالت felons مجاز به رای دادن پس از خدمت خود را در زندان است. در کشورهای دیگر felons مجاز به رای دادن پس از خدمت زمان خود را به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه آزادی مشروط. با توجه به ACLU نقشه کنتاکی و ویرجینیا هستند و دو کشور دیگر که در آن همه مردم با محکومیت جنایت به طور دائم محروم از دسترسی به حق خود برای رای دادن.

در حال حاضر وجود دارد 60,000 مردم آیووا نمایندگان شان خواهد بود که قادر به رای دادن اگر فرماندار مجاز آن است.

“برای دو سال گذشته رینولدز تحت فشار قرار دادند تا قوه مقننه به تصویب اصلاحیه به دولت در قانون اساسی به روند به دست آوردن حق رای به صورت خودکار هنگامی که felons را به اتمام محکومیت خود می باشد”. “اما جمهوری خواهان در آیووا در سنای کشته پیشنهاد در هر سال. روز یکشنبه مجلس موکول بدون سنا در نظر گرفتن یک رای در اندازه گیری.”

تبلیغات:

فلوریدا گذشت یک رای گیری ابتکار عمل اجازه می دهد خود را felons حق رای در سال 2018 است.

خواندن گزارش کامل در Des Moines ثبت نام کنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی