ایران خواستار اینترپل برای صدور “اخطار قرمز” برای بازداشت فوری از رئیس جمهور تهمت

ایران حکم صادر شده جمعه برای دستگیری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و 35 دیگر مقامات آن مدعی شد که در حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا که به کشته شدن بالا ايراني, ژنرال قاسم سلیمانی در اوایل سال جاری و نزدیک به نوک منطقه را به جنگ تمام.

ایران به نام برای اینترپل برای صدور “اخطار قرمز” برای بازداشت فوری از رئیس جمهور که گزارش شده است به گفته همکاران او دستور داد اعتصاب در بخش برای منحرف کردن اذهان از استیضاح.

تبلیغات:

اینترپل گفت: در یک بیانیه مطبوعاتی است که آن را نمی تواند انجام دهد بنابراین با استناد به قانون اساسی محدودیت در “هر گونه مداخله و یا فعالیت های سیاسی و نظامی و مذهبی و یا نژادی شخصیت.” مرزی سازمان اجرای قانون گفت: آن را نمی خواهد در نظر گرفتن چنین درخواست هر چند آن را نمی گویند که آیا ایران تا به حال ارائه شده رسمی اطلاع می دهد.

ایران دادستان Ali al-Qasimehr گفت: در جلسه دولت که روز شنبه حکم که جامعه بین المللی به عنوان دیدگاه تا حد زیادی نمادین مدعی “قتل و تروریسم اتهامات عنوان شده علیه.”

“36 افرادی که درگیر در ترور قاسم سلیمانی شناسایی شده اند و آنها عبارتند از سیاسی و نظامی مقامات آمریکا و دولت های دیگر,” al-Qasimehr گفت: بدون نام بردن از هر دستیاران و یا مقامات دفاعی.

تبلیغات:

“در بالای لیست است که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پیگرد قانونی خواهد دنبال شود حتی پس از پایان مدت خود را در دفتر,” او اضافه شده است.

آمریکا و نماینده ویژه به ایران برایان قلاب به نام حرکت یک “شیرین کاری تبلیغاتی” در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با عربستان وزیر امور خارجه عادل الجبیر اما.

“این تبلیغات که ما استفاده می شود به” قلاب گفت. “این هیچ ربطی به امنیت ملی صلح بین المللی یا ارتقای ثبات است. بنابراین ما آن را برای آنچه در آن است: این یک شیرین کاری تبلیغاتی است که هیچ کس طول می کشد به طور جدی می کند و به ایرانیان نگاه احمقانه.”

تبلیغات:

ترور سلیمانی و تعدادی از دستیاران خود را در Jan. 3 نزدیکی فرودگاه بغداد را تهدید به بی ثبات کردن مضطرب صلح بین دو ژئوپولیتیک رقبا که درگیر در دوره ای نظامی brinksmanship تا کنون پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از برجسته اوباما-دوران چند جانبه ایران و تشدید “حداکثر فشار” تحریم مبارزات انتخاباتی.

ایران به نام ترور یک قتل فراقضایی و U. N. نامیده می شود برای بررسی این که آیا این حمله ملاقات معیارهای.

تبلیغات:

ایالات متحده توجیه اعتصاب گسترده تحت خوانش نظامی مجوز اساسنامه و ادعا کردند که سردار سلیمانی در حال برنامه ریزی یک “حمله قریب الوقوع” در برابر آمریکایی ها. اما دولت هرگز ارائه شده اثبات چنین حمله ای. بعدا آن را تغییر داستان آن گفت: حمله یک عامل بازدارنده.

“اگر شواهد وجود دارد ما را دیده اند و نه آن” Rep. Pramila Jayapal صندلی از خانه مترقی حزبی گفت. “[رئیس جمهور تهمت] تا به حال هیچ شواهدی از یک حمله قریب الوقوع, و ما می گویند که از یک طبقه بندی جلسه توجیهی که در آن دیگر وجود نداشت خام شواهد ارائه شده بود که یک تهدید قریب الوقوع است.”

سناتور. مایک لی R-یوتا گفت که جلسه او دریافت “احتمالا بدترین جلسه من دیده ام حداقل در یک نظامی مسئله در نه سال من خدمت در کشور ایالات متحده آمریکا.”

تبلیغات:

ایران انتقام با حملات دو ارتش عراق پایگاه های میزبانی نیروهای آمریکایی و پیمانکاران است. پایگاه های داده شد تا سران و هیچ کس کشته شد. نزدیک به 100 سرباز مجروح در حمله بعدها مبتلا به صدمات شدید مغزی که تهمت پیف-poohed به عنوان “سردرد.”

از پارلمان عراق رای به اخراج تمام سربازان آمریکایی اما آمریکا خودداری کرد. این اعتصاب تا به حال یک اثر سرما بر روابط. دو ماه بعد پنتاگون اعلام کرد خروج بخشی از کشور است.

ایران و آمریکا پس از خودداری از تشدید بیشتر اما تهران گفت: در اوایل این ماه که آن را به حال اعدام یک شهروند ایرانی به مرگ به اتهام اطلاع رسانی به اطلاعاتی ایالات متحده درباره سلیمانی حرکات.

تبلیغات:

در روز دوشنبه مشترک عربستان و آمریکا در کنفرانس مطبوعاتی هواپیماهای بدون سرنشین و موشک به نمایش گذاشته شدند که عربستان سعودی ادعا می کنند ایران عرضه کرده است به شورشیان حوثی در یمن است.

نمایندگان از هر دو کشور به نام سازمان ملل به گسترش سلاح های ممنوع در ایران هشدار داد که اگر تحریم منقضی شده تهران خواهد این فرصت را به سیل یمن با سلاح های بیشتر و بی ثبات کردن منطقه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>