معاون وزیر بهداشت آزمایش مثبت برای Coronavirus نشان دادن ویروس در حال رشد برسد


Pakistani soldiers wearing face masks patrol near the closed Pakistan-Iran border on Feb. 25, 2020

سربازان پاکستانی با پوشیدن ماسک صورت گشت زنی در نزدیکی های بسته ایران و پاکستان مرز on Feb. 25, 2020

بنارس خان/گتی ایماژ

معاون وزیر بهداشت آزمایش مثبت برای coronavirus شنبه نشان از رشد برسد از COVID-19 ویروس به عنوان دولت در سراسر جهان در تلاش برای سعی کنید به آن را شامل. رشد موارد در ایران یک نگرانی جدید برای بهداشت جهانی کارشناسان دلیل این کشور نقش به عنوان یک قطب منطقه ای و با حضور تعداد زیادی از تغییر مداوم منطقه ای جمعیت از جمله زائران مذهبی و کارگران مهاجر که اغلب گذشتن از مرزهای دولتی به کشورهای همسایه. ایران در جغرافیای سیاسی انزوا نیز به شمار مشکلات در تبادل اطلاعات حاوی ویروس است که ایران وزارت بهداشت و درمان تایید شده از طرف معاون وزیر ایرج Harirchi که در حال حاضر در قرنطینه.

این خبر پس از دولت ايران اعلام کرد که 15 نفر مرده بود از این ویروس که پنج نفر از ایران و کشورهای همسایه خود را گزارش اولین موارد در افرادی که تا به حال لینک کلیک کنید برای ایران. عراق و افغانستان هر دو بسته مرزهای خود را با ایران پس از تشخیص اولین coronavirus موارد است. امارات متحده عربی با یکی از شلوغ ترین فرودگاه به حالت تعلیق در تمام سفر به و از ایران ، دولت ایران گفت: تعداد کل coronavirus موارد در حال حاضر در ایستاده بود 95 اما این تعداد قطعا بسیار کم با توجه به تعداد مرگ و میر نسبت به این ویروس است که حفظ در سراسر جهان مرگ و مير در محدوده 2 درصد از موارد تا کنون.

یک نماینده مجلس ایران گفت: در نیمه رسمی ایلنا که مرگ و میر بود و در واقع 50 قدمت آن به قبل از ایران رسما اعلام کرد که اولین مورد است. نگرانی وجود دارد که این ویروس شده است در این کشور به مراتب بیش از دولت به طور رسمی اذعان داده می شود فارس-همزمان با اعلام کشور را مورد اول و اول مرگ است. اضافه کردن به نگرانی در مورد همه گیر ویروس, ایرانی, اخبار, گزارش رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با سرکشی به پاسخ در این شهرستان است که در حال حاضر در قرنطینه.

“اقتصاد ايران شده توسط انسان تحریم های مردم خود را از دست داده اند و اعتماد خود را به دولت و رهبران آن در حال جدا شده از بسیاری از جهان ارائه کمی وضوح در مورد میزان این بیماری همه گیر” گزارش نیویورک تایمز. “ایرانیان distrusting مقامات بودند نادیده گرفتن رسمی urgings به دور ماندن از بیمارستان ها به خاطر ترس از گسترش این بیماری به جای ازدحام به اتاق اورژانس به خود را مورد آزمایش قرار.”

در جای دیگر کره جنوبی را تایید کرد 144 جدید کروناویروس سهشنبه آوردن کل کشور به کمتر از 1000 بیشتر در خارج از چین است. دولت چین گزارش 508 موارد جدید و 74 اضافی مرگ و میر قرار دادن عفونت در سراسر کشور در حدود 78,000 و کل مرگ و میر در 2,663. ایتالیا ثبت کرده است در بسیاری از موارد خارج از آسیا و اعمال محدودیت های گسترده در جنبش در این کشور ، در ضمن در دهلی نو رییس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رهبران کسب و کار در یک میزگرد که او فکر می کند coronavirus است “یک مشکل این است که رفتن به دور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>