خروج سنجی نشان می دهد ایرلند سه حزب سیاسی اصلی تقریبا بسته شده پس از روز انتخابات و نتیجه نشان داد که پایانی برای حمایت از مرکز-راست حزب حاکم خوب Gael و چشمگیر سود برای جناح چپ حزب Sinn Féin است که دیده می شود آن اقبال افزایش پس از موفقیت در ضربه زدن به سرخوردگی بیش از مراقبت های بهداشتی و بالا رفتن سرسام آور قیمت مسکن.

آرا شمارش خواهد شد در طول پنج شنبه و نتایج رسمی انتظار می رود در اوایل این هفته. خروج سنجی نشان می دهد که مرکز پیشرو-حزب راست خوب Gael است 22.4 درصد از آرا Sinn Féin به 22.3 درصد و Fianna Fáil مرکز-چپ اصلی حزب مخالف اتحاد 22.2 درصد است. با توجه به کسانی که در نظرسنجی های خروج باید یک حاشیه خطا از 1.3 درصد امتیاز هر سه طرف اساسا گره خورده است.

ایرلند حزب سبز معتقد به رهبری یک ردیف دوم از احزاب دریافت 7.9 درصد از آرا با کار برد 4.6 درصد سوسیال دمکرات مصرف 3.4 درصد و همبستگی مردم قبل از سود برنده 2.8 درصد از آرا.

“این ممکن است چند روز قبل از ما می دانیم که به طور کامل آنچه در شنبه رای به معنی در نظر تخصیص” از کرسی های ایرلندی مقننه نوشت ایرلندی بار نویس Fintan اوتول. “اما این که ما می دانیم و می دانید و کامل است که سیستم های قدیمی به پایان رسید و آن را به آینده را هر زمان به زودی.”

ما می دانیم که این واقعیت است که هیچ حزب برنده خواهد شد آشکار اکثریت به معنی پیشرو احزاب خواهد بود مجبور به مذاکره ائتلاف دولت — که به احتمال زیاد خیلی سختتر از آن به نظر می رسد.

خوب Gael و Fianna Fáil حفظ شکننده ائتلاف پس از سال 2016 و رهبران هر دو میانه احزاب گفت: آنها نمی خواهد کار با Sinn Féin برای ایجاد یک ائتلاف. اما با Sinn Féin عظیم خروش در پای صندوق های رای (آنها 13.8 درصد از آرا در سال 2016 انتخابات) به استثنای حزب ممکن است یک گزینه است.

ایرلند با استفاده از یک نوع رتبه-انتخاب سیستم رای گیری که بدان معنی است که آن را هنوز هم در هوا چگونه بسیاری از کرسی های قوه مقننه هر یک از طرفین خواهد شد. همچنین مهم است به یاد داشته باشید Sinn Féin زد در حدود نیمی به عنوان بسیاری از مسابقات به عنوان جریمه Gael و Fianna Fáil که ممکن است محدود نمایندگی خود را حتی اگر آن را تبدیل به یک شریک ائتلافی.

خوب Gael برگزار کرده است قدرت بر سیاست ایرلند از سال 2011 و نگهداری آن موقعیت با کمک Fianna Fáil از سال 2016. خوب Gael رهبر لئو Varadkar آمد به قدرت در سال 2017 در یک پیروزی تاریخی به عنوان اولین کشور آشکارا همجنسگرا و جوانترین-تا کنون نخست وزیر.

در Brexit مذاکرات او امن باز کردن مرز با ایرلند شمالی و اتحادیه اروپا برای ایستادن پشت سر این کشور منافع — پیروزی او امیدوار بود که حمل خود را از طریق انتخابات عمومی موجب با فرو ریختن این حزب در ائتلاف با Fianna Fáil.

اما این پیام به نظر نمی رسد که تاثیر زیادی با رای دهندگان ایرلندی که نگران بودند با رکورد سطح بالایی از بی خانمانی افزایش هزینه های مسکن و یک سیستم مراقبت های بهداشتی بسیاری را به عنوان ناکافی است.

“تغییر بوده و با تسلط بر موضوع” Gary مورفی, استاد سیاست در دانشگاه شهر دوبلین گفت: Vox را تنها کربی. “بسیاری از مردم نمی دیدن یک تغییر بزرگ در شرایط خود را بر روی زمین و اگر شما یک حزب حاکم در ایرلندی سیستم زمانی که روایت می رود در برابر شما آن را بسیار دشوار است برای مهار آن را به عقب.”

Sinn Féin فریم خود را به عنوان یک عامل برای تغییر به نظر می رسید به شیر را به آن ناکامی به خصوص در میان افراد جوان است. این حزب موفق به دریافت بزرگترین عدد اول انتخاب رای, 31.8 درصد در میان افراد 18 تا 24 با توجه به نظرسنجی های خروج.

این حزب تلاش کرده است با گذشته خود ارتباط با ارتش جمهوریخواه ایرلند (IRA) در طول این مشکلات یک خشونت سه دهه درگیری در ایرلند شمالی. که یکی از دلایل برجسته و احزاب باید متعهد به تشکیل یک ائتلاف با Sinn Féin با وجود حزب سیاسی تغییر وضعیت در جمهوری ایرلند در طول چند سال گذشته.

کارشناسان پیش بینی کلی نتایج انتخابات خواهد بود بسیار نزدیک بین سه طرف است. که معلوم شد درست است با Gael حائل باریک آن منجر شود. آن سوگند یاد کردن یک رابطه با چپ Sinn Féin حزب و تلاش برای حفظ آن دیرین ائتلاف با Fianna Fáil پس از آن مشخص نیست که چگونه یک دولت ائتلافی تشکیل خواهد شد. اما یک چیز روشن است: این کشور دو نظام شده است طرح میتوانست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی