یک مشروب فروشی “ضروری” کسب و کار ؟ چه در مورد یک نانوایی?


A man in the middle of the frame rolls out dough while wearing a mask. Another man in a mask works behind him.

نانوا آماده سازی خمیر در یک boulangerie در Hédé-Bazouges حومه شهر رن فرانسه در روز سه شنبه.

دامین مایر/گتی ایماژ

چه باگت و گلف در مشترک دارند ؟ خوب بسته به جایی که شما در جهان هستند و هر دو در نظر گرفته شده ضروری است—حتی در مستند. به عنوان شهرهای متحده و کل کشور جهت کسب و کار به سعی کنید به سرعت گسترش رمان coronavirus وجود دارد سردرگمی مداوم بیش از آنچه ضروری است و چه چیزی نیست. وجود دارد آنهایی که واضح: فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها و ایستگاه های گاز. اما آنچه در مورد مشروب فروشگاه ها ؟ علف های هرز درمانگاه? نانوایی? گل?

این همه کمی اتفاقی—گاهی اوقات حتی شهر و دولت احکام نیست خط. در برخی از حوزه های قضایی, سالن مو, پناهگاه های حیوانات و باغ خرده فروشان باز هستند در حالی که آنها توقیف در دیگران است. مراقبت روز یکی دیگر از منطقه خاکستری. مریلند که نیست یک مادر اقامت در خانه, منظور روز پنج شنبه تصمیم گرفت به آن مراقبت روز برای همه به جز فرزندان کارگران ضروری. کانکتیکات که می کند می گوید که آنها می تواند باز بماند هر چند نیمی از مراقبت روز مورد بررسی توسط دولت در هفته گذشته بسته شده بود. و یا فروشگاه ها مشروب: آنها بیشتر باز مانده است حتی اگر فقط برای منظقه فروش و یا تحویل. اما پنسیلوانیا که فروشگاه های دولتی یک استثنا است. در یک ورید مشابه بسیاری از کشورهای که قانونی تفریحی یا ماری جوانا پزشکی اجازه داده درمانگاه به باز باقی می ماند. برخی از مکان های گرفته شده از یک رویکرد میانه: ماساچوست مثلا توقیف تفریحی مغازه ها اما نه پزشکی درمانگاه.

برخی از “ملزومات” نسبتا منحصر به فرد. آریزونا شامل دوره های گلف در لیست خود را از کسب و کار مجاز به ادامه عملیات “اگر محدودیت در مواد غذایی و آشامیدنی و خدمات و … به دنبال” به ترس از تعدادی از دولت شهرداران. در دلاور, گل هنوز هم می تواند باز باقی می ماند برای تحویل. فروشگاه اسلحه شده اند به ویژه انگیز به عنوان تقاضا برای سلاح گرم رشد می کند و لابی و تفنگ فعالان حقوق استدلال می کنند که یک بیماری همه گیر نباید تهمت متمم دوم, نیویورک تایمز گزارش داد. متحده در حال تقسیم در مورد اینکه آیا فروشگاه اسلحه می تواند همچنان به کار گیرند. در میان دیگران, ایلینوی, میشیگان و اوهایو با توجه به آنها ضروری است; ماساچوست و نیوجرسی و نیویورک نیست.

روشن است که مقامات دولتی در حال تلاش برای تعیین چه مطلقا لازم است در میان یک بیماری همه گیر. فقط سه ساعت پس از تصمیم گیری برای خاموش مشروب فروشگاه ها و درمانگاه ماری جوانا در دوشنبه دنور تغییر رشته پس از پاچه جمعیت swarmed مغازه در آخرین بریده بریده نفس کشیدن تلاش برای انبار کردن. لاتون اوکلاهما نیز به طور خلاصه تلقی فروشگاه ها مشروب غیر ضروری در این هفته قبل از حرکت آن را به عقب به “ضروری” ستون. روز دوشنبه Los Angeles County sheriff معکوس تصمیم خود را به منظور نمایندگان برای اطمینان از بسته شدن مغازه اسلحه. و اگر چه سی شهردار موریل Bowser خود در ابتدا مشخص شد که دوچرخه مغازه ها نبودند ضروری او backpedaled در طول دوره از یک بعد از ظهر. (دوچرخه مغازه ها نیز در نظر گرفته شده ضروری در فیلادلفیا New Orleans و سان فرانسیسکو است.)

کسب و کار هستند مشکل از مرور قوانین جدید و حصول اطمینان از که آنها سازگار—و یا با استفاده از عدم اطمینان به نگه داشتن درهای خود را باز می شود. در لیگ شهرستان تگزاس, عمومی, تفریحی, خرده فروش cabela’s همچنان باز بماند تگزاس تریبیون گزارش داد که ضروری است چرا که آن را به فروش می رساند محصولات مرتبط با “تولید مواد غذایی”—یعنی ماهیگیری تجهیزات و آماده به خوردن وعده های غذایی. در دیگر شهرستانهای تگزاس است که مورد نیاز کالاهای ورزشی فروشگاه ها به تعطیل cabela’s بسته شده است. اوهایو سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Jon Husted پاسخ به سردرگمی در دولت خود را با درخواست از صاحبان کسب و کار به “استفاده از قضاوت خوب” و ایجاد یک سند “ارائه منطق چگونه شما واجد شرایط به عنوان یک کسب و کار ضروری.” اما کلمبوس دیسپچ در بر داشت یک فروشگاه تشک و کاشی مغازه هنوز باز—دو کسب و کارهای بسیاری را در نظر غیر ضروری.

بیشتر afield در اروپا مستندات نیز آشکار چگونه فرهنگ وابسته به “ضروری” کسب و کار می تواند. در بلژیک که در آن سیب زمینی سرخ کرده یک نماد ملی این کشور 4,600 friteries شده اند مجاز به ماندن باز, وال استریت ژورنال گزارش شده است. و حتی به عنوان فرانسه شده است در سخت مستند از مارس 16 کشور boulangeries و پنیر و مغازه های قصابی, تنباکو, مغازه ها و پاک کننده ها و خشک هستند و هنوز هم در عمل. Boulangeries به ویژه مهم است که نهادهای اجتماعی در جوامع پس از باگت اجرا می شود روزانه یک مراسم در فرانسه. “آن صبح و ظهر و عصر سنت برای فرانسه” پاکسازی گفت: در سال 2018 به حمایت از این کمپین به قاب وضعیت میراث فرهنگی یونسکو.

اما حتی در فرانسه است که صرف نظر کردن از سنت به اطمینان از ایمنی عمومی حداقل در مقیاس کوچکتر. نگران فرانسوی در حال خرید چند باگت و انجماد آنها آسوشیتد پرس گزارش داد و این شهر مدیترانه ای Sanary-sur-Mer را آغاز کرده است fining ساکنان 135 یورو برای ظاهر فقط برای یک قاب در یک زمان. این قاب در حال حاضر تبدیل به یک نماد در یک معنا از پر تقاطع میراث اجتماعی حمایت اجتماعی و فاصله. برای برخی از, این مواد غذایی راحتی. برای دیگران به عنوان یک نانوا گفت: AP آن چمنها یک نقش اجتماعی در یک دوره از توده انزوا. اما “[t]او این است که هیچ وقت برای مردم خلق و خو. اولویت این است که به بیمار نیست” گفت: شهردار Sanary-sur-Mer AP گزارش شده است. “شما می توانید یخ نان. شما حتی می توانید بدون آن زندگی می کنند.”

حتی در میان یک گیر کوچک لذت از زندگی—پوسته ترد تازه باگت یا بوربن پس از یک روز طولانی در دفتر خانه—می توان از لوازم ضروری برای زنده ماندن خاموش شدن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>