است که یک میلیاردر یک disqualifier برای دفتر ؟

به عنوان پیش بینی شده در این فضا بازگشت در ماه دسامبر فاز یکی از بلومبرگ 2020 رسانه ها در تاجگذاری به خوبی جریان دارد.

شهردار سابق شهر نیویورک سپری کرده است در سال funneling صدها میلیون دلار به non-profits, نهادهای فرهنگی, اسکار و نامزدهای سیاسی. در حال حاضر آن را پرداخت کردن با یک محصول سپر از تایید.

تبلیغات:

در این روند او سقوط کرده است معاون سابق رئیس جمهور بایدن حمایت در آفریقا-جامعه آمریکا در کارولینای جنوبی بیش از فقط چند خبر چرخه.

در عین حال به اصطلاح پوشش خبری بلومبرگ افزایش به نامزد ریاست جمهوری تا حد زیادی شده است پوچ مسابقه اسب دوانی punditry و تهمت و بلومبرگ به tweeting در هر یک از دیگر.

آنچه که من هنوز برای دیدن است سر صحبت که بحث که آیا ثروت بزرگ در مقیاس اقبال بلومبرگ و تهمت باید رد صلاحیت یکی از برگزاری ملت ما بالاترین است.

تبلیغات:

Pro – جانبی ممکن است استدلال می کنند: فرهنگ آمریکایی تعریف شده توسط پرخوری avarice اضافی و لوکس با داشتن آن همه. پس چرا رهبران ما?

حتی ما کلید اعتقادات معنوی ریشه در اخلاق کاری پروتستان و Calvinist جهانبینی ببینید انباشت ثروت بزرگ به عنوان نشانه ای از ذاتی برتری اخلاقی و نزدیکی به بالاتر متعالی قدرت.

برعکس ضعیف بودن همواره دیده می شود به عنوان یک نشانه ای از نقص اخلاقی در امریکا است. چه چیز دیگری شما توضیح راه ما جرم باشد ، و یا چگونه ما پرتاب افراد در زندان برای بودن در پرداخت صورتحساب های پزشکی خود را به تازگی به عنوان مستند توسط ProPublica?

تبلیغات:

از لحاظ تاریخی ما دولت محل جمعیت تبدیل به حفاظت در برابر predations از برده های کارشناسی ارشد و دزد بارون. هنوز در قرن 21 وجود دارد در حال رشد سر و صدا به دست دفتر بیضی به یک cyber-oligarch مانند بلومبرگ ، اگر او به عنوان یک پادزهر برای آخرین میلیاردر رسانه ها ماشین foisted بر ما.

رسانه ها به دلداری خود را که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوء استفاده gyrations صرفا یک تابع منحصر به فرد عجیب و غریب شخصیت بدون بررسی چگونه مادام العمر تثبیت در ثروت می تواند تجلی یک آسیب شناسی. که آسیب شناسی که تا به حال پیامدهای شدید برای ملت ایران و جهان است.

تبلیغات:

آن است که بسیار ممکن است بر اساس رفتار او که مایکل بلومبرگ که به جمع ده ها میلیارد دلار بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن رنج می برد همان پاتولوژی.

می تواند از آن بود که ثروت و انباشت در مقیاس ما در حال صحبت کردن در مورد این است که خود جلوه ای از خودشیفتگی بدخیم است که بودجه فعلی ساکن کاخ سفید?

“واقعا منظور پول که بسیار از افراد دیگر کار مردم دادن کمتر و مصرف بیشتر را برای شما به از دست دادن رحم و شفقت برای کسانی که مردم را به جمع آوری بیشتر و بیشتر,” دکتر گفت: هریت Fraad یک روان درمانگر و میزبان پادکست “سرمایه داری بازدید:: خانه: ایمان و خانواده و آمریکا در آینده است.” “چه اتفاق می افتد به میلیاردرهای است که آنها دیگر درآمد برای خرید این یا آن به این یا آن و یا حتی به رایگان از اقتصادی نگرانی و اضطراب. آنها با انگیزه به جمع آوری بیشتر و بیشتر برای خود است که می شود برای آنها ‘برنده.'”

تبلیغات:

به عنوان شهردار بلومبرگ به نمایش گذاشته یک ظرفیت منحصر به فرد به طور کاملا جدا از بدبختی انسان در مجاورت. شما ممکن است احساس آن مگر اینکه شما در خیابان های شهر نیویورک مانند من بود, کار برای WNYC در آن مهر سال.

در محله های رنگ آن را مانند آپارتاید. NYPD رفت و از تحمیل اطراف 80,000 توقف-و-frisks در سال 2002 —بلومبرگ سال اول — به 685,700 در سال 2011. پس از اعتراضات گسترده در این شهر واگذار آن نژادپرستانه سیاست کمی و تعداد توقف و frisks پایین رفت “صرف” 532,900 سال آینده.

در سال 2013 در ایالات متحده دادگاه منطقه Shira Scheindlin حکومت عمل به اعدام NYPD به عنوان قانون اساسی.

تبلیغات:

عبارت “توقف & frisk” یک خوش خیم صدایی سفید لیبرال تعبیری برای روند تنه زدن گناه مردان جوان از رنگ در برابر یک دیوار و نوازش کردن — و یا حتی بدتر. این برخورد تصادفی رانده شده توسط یک واقعی سیستم سهمیه بندی تشدید کرد به پلیس-تحریم ضرب و جرح و این اسامی از مردم بی گناه از دست داده بورسیه مشاغل از دست رفته و شکسته زندگی می کند. مقیاس بلومبرگ سیاست و اجتماعی و آسیب فیزیکی آن رسید سزاوار خود غرامت کمیته.

کمی-گزارش پس از توقف-و-frisk: در طول شهردار مایک تصدی حل و فصل مناسب مدنی مربوط به سوء رفتار پلیس شهرستان هزینه مالیات دهندگان $1 میلیارد دلار است.

این یک بازنده سیاست تمام راه را در اطراف — برای افراد جوان از رنگ قربانی برای مالیات دهندگان این سیستم عدالت کیفری و حتی پلیس خود را.

تبلیغات:

“شهردار بلومبرگ می تواند به نجات خود این عذرخواهی اگر او تا به حال فقط گوش به افسران پلیس در خیابان” گفت: پلیس شهر نیویورک خیرخواه رئيس جمهور انجمن پت لینچ پس از بلومبرگ اول عذرخواهی بازگشت در ماه نوامبر. “ما گفت: در اوایل 2000s که سهمیه محور تاکيد بر خیابان متوقف شد و آلاینده رابطه بین پلیس و جوامع ما است.”

لینچ در ادامه گفت بلومبرگ است “غلط سیاست الهام ضد جنبش پلیس ساخته شده است که پلیس هدف از نفرت و خشونت است.”

اما حتی به عنوان بلومبرگ شد فشار دادن دکمه stop-و-frisk در جوامع رنگ او جلوگیری و مقابله خود را بگیرید و یاد دهید در وال استریت که در میان غارت خیابان اصلی و MLK بلوار.

جالب اینجاست که بیش از حد اضطراب بیش از “برنده شدن” است که بسیاری از رای دهندگان صدمه چشم انداز چهار سال بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق انتقادی خود را دانشکده ها و مشرف بلومبرگ بسیار واقعی انتخابات آسیب پذیری.

تبلیغات:

آنها reflexively تبدیل به بلومبرگ به عنوان یک شرط بندی مطمئن به ضرب و شتم همین در ماه نوامبر. به عنوان کودکان از دست رفته در جنگل از ظلم و ستم آنها شکل شهردار مایک خواهد بود خود پدر Warbucks که آنان را از نارنجی تهدید.

از این رو آنها با فشار به عقب زمانی که من این مساله در مورد مایک بلومبرگ شکست به افشای خود را مالیات برای 12 سال در حالی که او شهردار و بدبینانه شگرد استفاده از یک فرمت خود را از نظر قانونی مورد نیاز فدرال کمیسیون انتخابات افشای اشکال تا بعد از سه شنبه.

“شما نمی خواهد پیدا کردن هر چیزی اگر او آشکار بود گفت:” اخبار رسانه های اجرایی مشغول به کار به عنوان یک مشاور برای مهر سال 2020 است. دیگر روزنامه نگار در بلومبرگ حقوق و دستمزد اما الیزابت وارن حامی, نگران, هر, عمیق مطبوعات درخواست از شهردار سابق کمک خواهد کرد از همین انتخابات.

چه بلومبرگ مدافعان دریافت نمی, آن است که نه فقط در مورد آنچه که ممکن است در کسانی که مالیات براده. آن را در مورد یک نامزد داشتن تواضع به ارائه خود را برای بازرسی به رای دهندگان از احترام به آنها.

تبلیغات:

در مقدمه به re-صدور کتاب خود “مغلوب ساختن پیشی جستن ملت: هنر بودن دونالد” روزنامه نگار و بالا بلومبرگ مشاور تیم اوبراین توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن پایه:

“او موفق به کسب وفاداری از یک رای گیری بلوک که جریان اصلی سیاسی رسانه ها و نهادهای کسب و کار نادیده گرفته شده و برای بخشی بهتر از یک دهه: working-class, پست, -, صنعتی, آمریکایی پرتاب شده به زمین توسط نیروهای جهانی شدن اقتصادی و ریشه کنی از سال 2008 بحران مالی است.”

اوبراین جدول زمانی خاموش است توسط یک زن و شوهر از دهه یا بیشتر.

نخبگان بودند و بی اعتنا به شرایط از مردم آمریکا برای بسیار طولانی تر از آن است. از دهه 1970 در آمریکا طبقه کارگر بوده است سرقت از معنی دار رشد دستمزد که جایگزین با خانواده بدهی. در همان زمان میلیاردر کلاس اسیر سیاست ما در دولت و در سطح ملی و بدبختانه اسکریپت مالیات به طوری که سرمایه داران و فوق العاده غنی از پرداخت مالیات در کمتر از اکثر کشور است که به دست آورده نان روزانه خود را توسط عرق از پیشانی.

تبلیغات:

و در حالی که نسل بعد از نسل از آمریکایی ها می جنگیدند و جان خود را برای کشور ما حزبی جانشینی جهانی معامله گران رایگان (ریگان-بوش-کلینتون-بوش-اوباما) کمک کرد تا شرکت های چند ملیتی آمریکایی خیانت را افزوده و او را رها شهرستانها. و همه از این بود که یارانه ما مالیات و همیشه در حال گسترش نظامی ساخته شده است که جهان امن برای تخم ریزی از شرکت های بزرگ جهانی و عظیم است که با موفقیت برگزار کشورهای جهان از هر یک از دیگر.

این جهانی شدن از ثروت و بدهی ساخته شده است که مایک بلومبرگ یکی از ثروتمندترین مردان است. و او را در حال اجرا در حال حاضر به محافظت از آن است که هرم او نشسته است در بالای.

روانی-اجتماعی و زخم از چندین میلیون سلب حق مالکیت و $20 تریلیون دلار در خانواده ثروت به سرقت رفته توسط شهردار مایک وال استریت بگیرید و یاد دهید ماندگار. حتی اگر تهمت تصدی تنها شتاب ثروت نابرابری وجود دارد و رسانه ها روایت او را تحویل داده و برای خود مردم است.

و آن را به یک رسانه نابغه به کراوات شهردار مایک به وال استریت را unprosecuted موج جرم و جنایت. چه یک ابزار همه آنها مورد نیاز آنها به عنوان وام در آمریکا و همچنین مالیات هاکی در Caymans در حالی که خرید ما سیاست ؟

که حق خود را همیشه دستی بلومبرگ ترمینال — که با توجه بلومبرگ خدمات حرفه ای است “یک نماد جهانی نشسته بر روی میز از 325,000 از با نفوذ ترین در جهان تصمیم سازان” است که به این تیتان از سرمایه گذاری زمان واقعی قیمت گذاری به قتل را در دارایی های خود را.

 

پس شهردار مایک در حال رفتن به صرفه جویی در این سیاره است, اما او باید بیشتر زمان خود را در فرم?

در اوایل مهر راه اندازی شد فشار از نئولیبرالی جمعیت که نینا ترنر ملی co-صندلی سناتور برنی ساندرز توصیف بلومبرگ به عنوان یک oligarch.

شاید بعد از شراب خواری-مشاهده Rachel Maddow برای سال های بسیاری از دموکرات ها فکر می کنم الیگارشی تنها می تواند روس ها که دوستان با پوتین.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی