است کمدن یک مدل برای پلیس اصلاحات ؟ فعالان که زندگی می کنند وجود دارد فکر نمی کنم

بسیاری از پلیس اصلاح طلبان باید با اشاره به Camden, New Jersey, به عنوان یک مدل برای تعمیرات اساسی ادارات پلیس در سراسر کشور در پاسخ به اعتراضات پلیس قتل غیر مسلح بودند. اما بر خلاف زمان ابتکارات مبتنی بر جامعه دیده می شود در بسیاری از شهرستانها پس از جورج فلوید, killing, Camden تصمیم به از بین بردن آن پلیس تا حدی بود که باعث جمهوریخواه کاهش بودجه و نتایج حاصل شده اند پیچیده تر از طرفداران آن اعتراف.

به عنوان سیاه و سفید زندگی توجه معترضان به reallocate پلیس بودجه به خدمات اجتماعی که مینیاپولیس شورای شهر قول داده است برای انجام و ایجاد روابط با جوامع ادارات خدمت, Camden شده است تبلیغ به عنوان یک داستان موفقیت پس از حل آن به اداره پلیس شهر در سال 2013. اخیرا کمدن رئیس پلیس جوزف Wysocki جلب ستایش برای راهپیمایی در کنار معترضان در طول فلوید تظاهرات. رئیس جمهور سابق باراک اوباما در ستایش این شهر اصلاحات در سال 2015 آن را “نمادی از امید برای ملت است.”

تبلیغات:

اما برخی از شهرستان های سیاه ساکنان مخالف با این استدلال که این شهر در حدود 75,000 سراسر رودخانه دلاور از فیلادلفیا نیست و ارائه یک مدل مناسب برای این نوع از اصلاحات معترضان به دنبال.

“کمدن یک مدل زیرا ساکنان تا به حال هیچ چیزی برای انجام با این حال هیچ می گویند در این وجه” کیت بنسون سر از شهر معلمان اتحادیه گفت: سالن در یک مصاحبه. “این یک مدل از آنچه که در برخی از مکان های دیگر مانند مینیاپولیس که در آن به نظر می رسد از اینجا است که آنها در پاسخ به آنچه ساکنان یمن هستند.”

پلیس راه اندازی مجدد باقی می ماند سیاسی تفرقه موضوع در کامدن (آرکانزاس) حتی آن را به عنوان تبلیغ به عنوان یک مدل برای اصلاحات توسط طرفداران آن.

تبلیغات:

این اصلاحات باعث شد که کمدن بود مجبور به اخراج نیمی از آن در اداره پلیس پس از رژیم صهیونیستی است. کریس کریستی یک جمهوری خواه که بعد از تلاش برای انحلال کمدن نیروی پلیس به شدت کاهش کمک های دولتی به تلاش شهرستان. قتل آمار یک رکورد پس از اخراج و به اداره پلیس شهر شد اوراق و جایگزین با یک county-اجرای گروه که افزایش دریافت مالیات دهندگان بودجه و دهها میلیون نفر در کمک های مالی فدرال. چرا که این حرکت درگیر متلاشیکننده پلیس اتحادیه مکرر حریف از اصلاحات معنی دار جدید گروه قادر به استخدام پلیس در کاهش دستمزد. با وجود اینکه ذکر شده به عنوان یک مدل برای “defunding پلیس” این گروه در حال حاضر به عنوان بسیاری از پلیس به عنوان آن را قبل از بودجه را کاهش دهد.

معماران اصلی این اصلاحات استدلال می کنند که پلیس راه اندازی مجدد موفقیت آمیز بوده است.

“همه سطوح دولت و جامعه محلی رهبران آمد و با هم به reimagine چه پلیس می تواند مانند نگاه در کمدن” Rep. دونالد نورکراس D-N. J. تحت فشار قرار دادند که اصلاحات همراه با برادر خود در جنوب نیوجرسی قدرت کارگزار جورج نورکراس در بیانیه ای گفت: به سالن. “ما مجددا در جوامع ما و متعهد به طور مداوم بررسی پلیس استانداردها و سیاست. پس کمدن پلیس اصلاحات شهر نه تنها شاهد کاهش قابل توجه جرم و جنایت از جمله 63 درصد کاهش در قتل, اما این شهر نیز دیده می شود باور نکردنی رابطه تکامل بین اعضای جامعه و اجرای قانون است. افسران تبدیل شده اند بخشی از تار و پود جامعه ما است. تغییر و اصلاحات هستند آسان نیست – اما در جنوب نیوجرسی می داند که آنها ممکن است.”

تبلیغات:

کمدن رتبه بندی به عنوان خطرناک ترین شهر در آمریکا در سال 2009, 2011, 2012 و 2013. این شهر نیز تا به حال یک مشکل با بد پلیس. وجود دارد ده ها تن از نیروی بیش از حد شکایت در هر سال اما کمی انجام شد در پاسخ. در سال 2010 پنج افسران متهم شدند با کاشت شواهد جعل و دروغ پیشرو دادگاه برای سرنگونی محکومیت 88 افراد بازداشت شده توسط آن دسته از افسران.

در سال 2012, شهرستان, شهرستان و رهبران دولت تصمیم به از بین بردن کل گروه و جایگزین کردن آن با یک اداره پلیس شهرستان متمرکز بر “جامعه محور پلیس.” پس از سال 2014 قتل کاهش یافته 72 درصد قتل, ترخیص کالا از گمرک میزان افزایش از 16 درصد به 80 درصد و تعداد نیروی بیش از حد شکایات کاهش یافته و از 65 به سه با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط Camden County است.

تبلیغات:

بنسون استدلال کرد که اعداد متورم شد به دلیل قتل سنبله آمد که پس از کاهش بودجه. با وجود افت شهرستان هنوز صفوف به عنوان 10 خطرناک ترین شهر در امریکا و خطرناک ترین شهر در نیوجرسی.

“به جز چند outlier سال اخیرا در سال 2012 کمدن است واگردانی به طیف وسیعی از 20 تا 30 قتل در هر سال حتی با به طور کامل CCPD,” او گفت:.

Camden County اجرایی لوئیس Cappelli دیگر معمار پلیس راه اندازی مجدد گفت: سالن که ساکنان این شهر بدون شک احساس امن تر از آنها تحت قبلی بخش.

تبلیغات:

“نرخ جرم و جنایت به شدت کاهش یافته است,” او گفت:. “وجود دارد هزاران نفر از کمتر قربانیان جرم و جنایت بر اساس سالانه. قتل نرخ پایین 70 ٪ است. و بسیاری از ساکنان این شهر احساس بسیار امن تر از آنها هفت سال پیش. بنابراین امنیت عمومی است که به وضوح بهبود در شهرستان کامدن (آرکانزاس) و محله بسیار امن تر است.”

“موفقیت در حال مسلم” او استدلال کرد.

بنسون مورد مناقشه موفقیت تبلیغ توسط Cappelli.

تبلیغات:

“نرخ جرم و جنایت در همه جا در حال سقوط,” او گفت: سالن. “به همین دلیل پاترسون را در نرخ جرم و جنایت کاهش یافته است, نیوآرک را جرم و جنایت کاهش یافته است, آن را تا به چیزی برای انجام با Camden County Police Force ، و جرم و جنایت خشونت آمیز در سراسر کشور پایین رفته قطعا بیش از دو دهه گذشته است. بنابراین واقعیت این است که این چیزهایی که هیچ ربطی به با تغییر نیروی پلیس در کامدن (آرکانزاس).”

در حقیقت اگر چه جرم و جنایت کاهش یافته است در بخش دیگر از نیوجرسی و سراسر کشور, Camden کاهش بوده است به مراتب تندتر.

پس از کاهش بودجه خدمت Norcross ، Cappelli کریستی و پس از آن — Camden شهردار دانا Redd مجموعه ای برای از بین بردن بخش.

“شما تا به حال به تغییر اصول اساسی از راه افسران پلیس بودند که آموزش دیده و آموزش و فرهنگ در بخش” کریستی گفت سیاسی. “موثر ترین راه برای انجام این کار بود به بیش از شروع.”

تبلیغات:

شورای شهر رای دادند و در سال 2012 به حل آن اداره پلیس اما برخی از ساکنان را به عقب رانده ارسال یک درخواست به آن را متوقف کند. Redd شکایت ساکنان برای جلوگیری از درخواست. این مورد به دادگاه اما این شهر نقل مکان کرد پیش با از بین بردن آن اداره پلیس و جایگزینی آن با یک اجرا توسط شهرستان. این مورد در نهایت رسیده نیوجرسی دیوان عالی کشور در سال 2015 که رای دادند 6-0 به نفع ساکنان اما خیلی دیر شده بود. این شهر بخش بود حل شده و Camden County Police Department تا به حال وجود داشته ،

برخی از اعضای شهر قبلی نیروی پلیس بودند rehired توسط شهرستان و البته بدون قرارداد اتحادیه و با دستمزد پایین تر از آنها تا به حال قبل از.

با کاهش حقوق نیروی انتظامی قادر به استخدام پلیس بیشتر افزایش بخش اندازه از 250 به 400 تقریبا به اندازه کمدن نیروی قبل از سال 2010 اخراج.

تحت رهبری رئیس پلیس سابق شهر اسکات تامسون بخش اجرا در یک “جامعه گرا” پلیس مدل در نظر گرفته شده برای بهبود رابطه بین پلیس و ساکنان.

تبلیغات:

که مدل شده است کلیدی برای اصلاحات را موفقیت Cappelli گفت.

“No. 1, هنگامی که شما به آن اعتماد بین جوامع و اداره پلیس وجود دارد مقدار زیادی بیشتر در ارتباط است. که ارتباطی به ما کمک می کند تا برای شناسایی مناطق مشکل و یا مشکل افراد است. این به ما کمک می کند به جلوگیری از جرم و جنایت و همچنین کمک می کند تا ما را به حل جنایات هنگامی که آنها متعهد شده است,” او گفت:. “ثانیا چون جامعه محور ساکنان به پشت در خیابان. ده سال پیش ساکنان از ترس به بیرون آمدن از خانه ها و خیابان ها اداره می شد و دیکته شده توسط اعضای باند و فروشندگان مواد مخدر. با داشتن ساکنان در خیابان آنها گرفته اند خیابان ها از عناصر جنایی.”

برخی از ساکنان شهر اختلاف نظر دارند. بنسون که آموخته است در کامدن (آرکانزاس) مدارس دولتی و دانشگاه ” راتگرز گفت: ساکنان به حال کمی برای انجام با وصله پینه کردن.

“رژیم صهیونیستی است. کریستی برای خود منافع سیاسی چرا که او تا به حال آرمان های ریاست جمهوری عمدا برچیده ما نیروی پلیس به دلیل کمدن او خوکچه هندی,” او گفت:. “من می دانم که چرا لو Cappelli گفتن است در روایت است که او را گفتن چرا که او یک پسر که در تصویب آن است. من می دانم که چرا اسکات تامسون گفتن داستان است که او را از گفتن زیرا او رئیس پلیس بود و او بسیار بهره مند مالی بر اساس تغییری که صورت گرفت. بنابراین من می دانم که چرا آنها در حال گفتن داستان است. آنچه من درک نمی کنم که چرا روزنامه نگاری موسسات یا لباس در ادامه به بگویید که داستان حتی اگر آن را نادرست است.”

تبلیغات:

جامعه محور بوده است نه موفقیت که Cappelli سیاهی بنسون استدلال کرد.

“آنها تغییر رویکرد خود را امروز مقابل چه آن زمانی بود که آنها برای اولین بار در اینجا بود که آن را واقعا شکسته-ویندوز-esque. به طوری که آنها می تواند بیشتر آشنا و دوستانه تر با جامعه اما این لزوما به این معنی نیست که آنها به تغییر نگرش که کمدن ساکنان نسبت به آنها و یا آنها در واقع به حال تاثیر آن منجر به جنایت” او گفت:. “در این مناطق قابل مشاهده مانند بخش مرکزی در امتداد منطقه کسب و کار آنها وجود دارد ؟ آره. اتومبیل گشت زنی? کاملا. اما در مکان های که در آن مردم زندگی می کنند آنها در حال بالا رفتن و پایین خیابان ؟ جهنم ندارد.”

بنسون همچنین استدلال کرد که یکی از دلایل جرم و جنایت کاهش این شهر کاهش جمعیت آن کاهش یافته است توسط چندین هزار نفر پس از سرشماری سال 2010 است.

“همبستگی نیست و معلولی” بنسون گفت. “اگر شما خود را کاهش می دهد جمعیت شهرستان است توسط هزاران نفر از افرادی که از لحاظ اقتصادی در موقعیت های از جان گذشته خود را در جرم و جنایت است که رفتن به پایین. اما راه من دیدن چیزهایی است که در کامدن (آرکانزاس) یکی از آخرین قیمت مناسب مکان هایی برای افرادی که نمی زیادی از پول است. بنابراین افرادی که حمل به خارج از شهر است نه یک چیز خوب از دیدگاه من. من در مورد مراقبت از کسانی که مردمی که واقعا از نظر مالی در موقعیت شکننده.”

جدید اداره پلیس شهرستان بخشی از تغییر علامت تجاری تلاش به نام “کمدن افزایش” موضوع بنسون اخیر کتاب “اصلاحات در آموزش و پرورش و Gentrification در سن #CamdenRising.” او می گوید: طرح “ایجاد شده توسط قدرتمند غیر کمدن ساکنان با هدف جذب جوان سفید حرفه ای برای حرکت است.”

“بخش عمده ای از تغییر علامت تجاری از کامدن (آرکانزاس) تا به حال انجام با بازسازی که در اینجا زندگی می کند. بنابراین بسیاری از مردمی هزاران نفر از مردمی که زندگی در مسکن عمومی و یا کم درآمد, مسکن, ارسال شده است, مکان های دیگر. پس این مردمی دیگر در شهرستان زندگی می کنند,” او گفت:. “وجود دارد تمام بلوک از شمال کمدن که نمی همان نگاه و این افراد از لحاظ جسمی ندارد, وجود ندارد, چرا که بلوک خریداری شده توسط یک سازمان غیر انتفاعی و یا چیزی شبیه به آن. وجود دارد یک بلوک است که بود, مانند, واقعا بالا مواد مخدر-ترافیک منطقه است. اما اگر این افراد از نظر فیزیکی وجود ندارد چرا که وجود دارد هیچ جایی برای آنها را به زندگی دیگر چگونه ما به اعتبار کمدن پلیس برای در آوردن جرم و جنایت پایین؟”

بنسون در ارتباط با کاهش جرم و جنایت به جابجایی هزاران نفر از آسیب پذیر ترین نقاط شهر.

“دیگر وجود دارد چیزهایی که در داخل شهر است که ممکن است تاثیر جرم و جنایت, به خصوص اگر شما را در درک چگونه محکم بافته فقر با جرم به ویژه در شرایط تجارت مواد مخدر و چیزهایی مانند این که” او گفت:. “هنگامی که شما اعزام هزاران نفر از مردم کم درآمد مردمی ترین از نظر مالی بی بضاعت مردمی در شهرستان ها و ارسال آنها را به جایی دیگر آن را به دلیل ایستادگی است که جرم و جنایت پایین بروید. اما این است که به دلیل Camden County police force? جهنم ندارد.”

Cappelli اذعان کرد که این شهر هنوز با “چالش های عمده ای” وقتی که می آید به فقر است.

“ما هنوز هم برخی از محله ها با جیب عمیق فقر,” او گفت:. “و در آن محله آن را سخت به شکل اعتماد با ساکنان و مشارکت با ساکنان که ما لذت بردن از در دیگر نقاط شهر است. بنابراین فقر همچنان یک چالش بزرگ در برخی از محله ها.”

Cappelli اضافه شده که این بخش را استفاده از نیروی سیاست شده است کلید در ساختمان جامعه اعتماد است.

“آن را با NYU و NAACP. ما همچنین رفتن به طول های بزرگ به ما آموزش افسران در د تشدید تکنیک های به طوری که وجود دارد بسیار کمتر از استفاده از زور در گروه ما است که کمک می کند تا به ساخت اعتماد با ساکنان” او گفت:. “به ادارات پلیس در حال اصلاح و یا دوباره آن را بسیار مهم برای گوش دادن به کسانی که در این بخش خدمت است. ما که بر اساس ثابت. ما آن را از ابتدا. شما می خواهید به شنیدن از خود ساکنان آنچه آنها دنبال آن هستید در یک افسر پلیس و آنچه آنها دنبال آن هستید در یک امنیت عمومی و ترکیب آن موارد را به استخدام خود و شیوه های پلیس.”

هر چند تعدادی از نیروی بیش از حد شکایات کاهش یافته است بنسون گفت: ساکنان این شهرستان هنوز غرق ویدئوها از سوء استفاده پلیس.

“پلیس هنوز در حال ضرب و شتم مردم,” او گفت:. “وقتی کسی در کامدن (آرکانزاس) پست ها چیزی در Facebook بسیاری از مردمی در کامدن (آرکانزاس) آن را ببینید… است که نگرش کلی کمدن عمومی تغییر با پلیس ؟ چون شهری پلیس به عنوان یک نهاد یک مشکل است.”

که مشکل او گفت این است که شهری پلیس است “گرفته شده در یک تابع از افزایش درآمد برای شهرداری دولت وقتی بودجه است قطع شده است.”

“شاید آن را کمتر در حال حاضر,” او گفت:. “اما آن را قطعا احساس است که شما هنگامی که شما روبرو می شوند و افسران پلیس معمولا آن را تحت یک شرایط منفی.”

تامسون سابق رئیس پلیس گفت: بازرسی و نگهداری بخش داخلی عملکرد سیستم به طوری که افسران دیگر پاداش برای تعدادی از بلیط های آنها نوشت و یا تعدادی از بازداشت ساخته شده است.

“من نمی خواهم شما را به ارسال بلیط, من نمی خواهم شما را به قفل کسی تا” تامپسون به یاد می آورد گفتن افسران در مصاحبه با سیاسی.

این بخش نیز مواجه انتقاد بیش از نژادی آرایش از نیروی خود را. اگر چه مردم از رنگ را تشکیل می دهند بیش از 95 درصد از جمعیت این شهر آنها را 54 درصد از نیروی پلیس است.

Cappelli گفت: نژادپرستی نهادی که در خور سرزنش بود.

“از آنجا که از نیوجرسی خدمات ملکی کمیسیون استخدام مورد نیاز, ما تا به حال مشکلات استخدام ساکنان این شهرستان در این بخش به دلیل خدمات مدنی آزمون که مورد نیاز است که کمیسیون,” او گفت:. “پس از آن همواره هدف ما برای استخدام به عنوان بسیاری از ساکنان به عنوان امکان پذیر است و همچنین به ترویج اقلیت ها در این بخش است. اما خدمات مدنی فرآیند عمل به عنوان یک مانع به ما جلسه آن اهداف است.”

فقط یکی از گروه هفت کاپیتان سیاه و سفید است.

“در موارد متعدد ما مشروط ترویج یک اقلیت به افسر مافوق موقعیت. و هنگامی که ما انجام این کار در یک شرطی اساس است که بدان معنی است که ما نمی توانیم آن را دائمی ارتقاء تا افسر طول می کشد خدمات مدنی آزمون” Cappelli گفت. “خدمات مدنی آزمون ثابت شده است به لحاظ نژادی و فرهنگی مغرضانه. و در موارد متعدد, ما تا به حال برای معکوس کردن تبلیغات به دلیل نتایج آزمون های گرفته شده توسط اقلیت افسران.”

کوین Barfield سر از Camden County, NAACP فصل گفت: این بخش نیز دیده می شود گردش مالی بالا در سال های اولیه خود را.

“این سخت است برای گفتن که همه چیز در حال تغییر زمانی که شما با داشتن یک درب گردان از افسران در آینده گفت:” Politico. “و بسیاری از آنها جوان هستند. بسیاری از آنها واقعا آشنا با جامعه که با آنها خدمت می کنند.”

Rann میلر رئیس قرن 21 جامعه مرکز آموزش و دیرین کمدن معلم اشاره کرد در یک op-ed در Truthout که اداره پلیس تحت کنترل Camden County است که اکثریت سفید.

“این به این معنی است که ساکنان کمدن دیگر هیچ گونه ظاهر از کنترل مستقیم از افسران که گشت زنی در خیابان های خود را,” او نوشت. “مردم سفید در کمدن کانتی در نهایت کنترل و Latinx ساکنان ای اداره با رای خود بدون حتی زندگی در شهرستان کامدن (آرکانزاس). بر خلاف ساکنان شهر کمدن غیر کمدن ساکنان این شهرستان تصمیم به انصراف از شرکت در یک county police force.”

Cappelli مورد مناقشه است که خصوصیات این استدلال که ساکنان این شهرستان باید یک صدا در چگونه پلیس به کار گیرند.

“این چنین نیست چرا که ما یک همکاری با شهر Camden, دولت,” او گفت:. “بنابراین ما این کار را انجام نمی کورکورانه. ما در تماس مداوم و ارتباط با بدن حاکم از شهرستان کامدن (آرکانزاس). و است که اعضای بدن حاکم که منعکس ساکنان این شهر که بسیاری می گویند ما در پلیس مدل و چگونه عمل می کنیم.”

یک چیز معماران از راه اندازی مجدد, و منتقدان توافق بر این است که کمدن مدل یک مدل برای “defunding پلیس است.” اگر هر چیزی Cappelli گفت: کاهش جرم و جنایت شده است در نتیجه پلیس بیشتر و نه کمتر.

“ما افزود: پلیس ما سرمایه گذاری در بخش ما داده شده ما افسران پلیس ابزار لازم برای پیاده سازی مدل پولیس جامعه است که ما داریم. برای من, آن را می سازد هیچ حس به پال خواستار قطع بودجه دولت اداره پلیس. شماره 1 نقش دولت در فراهم کردن امنیت عمومی” او گفت:. “آنچه مهم است از مدل ما این واقعیت است که آن را بر اساس جامعه محور. و در آن جامعه محور این بدان معناست که ما در حال کار بر روی ساختمان اعتماد ساکنان و ما احترام به حرمت زندگی است. بنابراین اگر شما با آن شروع فلسفه است که شما نیاز به اعتماد ساکنان خود را و شما باید برای احترام به حرمت زندگی شما قرار داده است که فلسفه به یک عمل … شما در حال رفتن به بسیار موفق تر از اداره پلیس است.”

Cappelli با اشاره به تعدادی از دیگر سرمایه گذاری های بخش ساخته شده است برای بهبود روابط.

“ما سرمایه گذاری در یک هوشمند شیوه ای. … ما به سرمایه گذاری در فن آوری ما به سرمایه گذاری در آموزش و ما سرمایه گذاری در جامعه محور” او گفت:. “پس از آن زمان برای گرفتن بودجه به دور از گروه. از آن زمان به سرمایه گذاری هوشمندانه. و آنچه که ما انجام داده ایم این است که ما قوی تر سرمایه گذاری ما با سازمان های غیر انتفاعی مانند Camden County مخدر اعتیاد نیروی کار با ورود مجدد برنامه با روحانیت و سازمان های مذهبی را بر جامعه ما پلیس مدل.”

اما بنسون گفت: او نا امید شده توسط رسانه ها روایت شعار این اصلاحات به عنوان یک الگو برای سایر شهرها اصلاحات تلاش هر دو به دلیل راه اصلاحات مجبور شدند در این شهرستان و به دلیل مشکلات اساسی که باقی می ماند.

“من فقط می خواهم داستان گفته شود با دقت,” او گفت:. “قطعا آن مانند داستان تکرار شده است در برخی از بسته در یک راه خاص به آن Cappelli و اسکات تامسون هستند ‘ما که این مسائل است.” اشتباه است. و من نشسته وجود دارد به دنبال این مسائل است که می آید در اخبار, مانند, ‘خانواده هستند ناجور دروغ گفتن!'”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>