است coronavirus ایمنی غیر ممکن است ؟ یک مطالعه جدید می آفریند گریم سوالات

Coronavirus قرنطینه ممکن است آخرین به مراتب طولانی تر از انتظار می رود.

یک مطالعه جدید نشان می دهد که فردی ایمنی به COVID-19 ممکن است بیش از چند ماه به این معنی است که یک فرد می تواند تبدیل به reinfected. این یک احتمال است که اگر درست خواهد شد که پیامدهای جدی برای توانایی ما برای مهار این بیماری همه گیر.

تبلیغات:

این مقاله که نشده است نظیر بررسی شد ارسال شده در هفته گذشته در preprint سرور medRxiv. پس از اشاره به این که آنتی بادی ها به ویروس است که باعث COVID-19 SARS-CoV-2 معمولا قابل تشخیص در عرض 10 تا 15 روز پس از یک فرد آغاز می شود برگزاری نمایشگاه علائم محققان توجه داشته باشید که معلوم نیست چه مدت این آنتی بادی خواهد داشت و اینکه آیا آنها نقصان بیماران از آلوده شدن دوباره.

برای تعیین اینکه آیا آنتی بادی است که می تواند در خنثی کردن ویروس (nAbs) باقی بماند و به اندازه کافی بلند به ارائه پایدار, حفاظت یک گروه از دانشمندان مورد مطالعه نمونه خون گرفته شده با گذشت زمان از 65 نفر که تست مثبت برای coronavirus — که شرایط در محدوده بدون علامت حيات- بیش از یک دوره تا 94 روز پس از آنها در ابتدا نمایش داده می شود علائم.

آنها دریافتند که بیش از 95% از بیماران مورد مطالعه در حال توسعه آنتی بادی و انجام nAbs تقریبا هشت روز پس از آنها تشخیص داده شد با nAb سطوح اوج پس از به طور متوسط از 23 روز. NAb سطح به زودی شروع به رها کردن, با این حال و در میان بیمارانی که مورد آزمایش قرار گرفتند و پس از 65 روز تعدادی که حفظ قوی nAbs کاهش یافت و به 16.7 درصد. بيماران مبتلا به بالاتر nAb سطوح در اوج خود نگهداری آنها پس از گذشت بیش از 60 روز در حالی که کسانی که به سطوح بالاتر زخم بازگشت تقریبا پایه خود را. این یافته ها تقویت شده توسط یک مطالعه مشابه محققان انجام شده از 31 بهداشت و درمان کارگران در گروه های مختلف از بيمارستان.

تبلیغات:

“طیف گسترده ای از SARS-CoV-2 آنتی بادی خنثی (nAb) عيار گزارش شده است پس از عفونت و این بسته به طول زمان از عفونت و شدت بیماری” می خواند مطالعه است. “بیشتر دانش در قدر زمان و عمر nAb پاسخ زیر SARS-CoV-2 عفونت حیاتی برای درک نقش nAbs ممکن است در بیماری ترخیص کالا از گمرک و حفاظت از عفونت مجدد (همچنین به نام تمدید و یا موج دوم عفونت).”

سالن رسیده به دکتر راسل, Medford, رئیس مرکز بهداشت جهانی نوآوری و بهداشت جهانی بحران مرکز هماهنگی برای افکار خود را بر روی مطالعه.

“این بسیار خوب مطالعه” مدفود گفت: سالن. “آنچه در آن نشان می دهد که این شبیه به آنچه که ما دیده ایم با دیگر coronaviruses در این کلاس که آنتی بادی عيار را پس از قرار گرفتن در معرض. مسئله اصلی برای ما در حال حاضر در حالی که درست است که به چه درجه است که مربوط به ایمنی و کاهش شدت عفونت رفتن به جلو. و ما نمی دانیم که پاسخ به آن در حال حاضر.”

تبلیغات:

این اولین بار نیست که حدس و گمان بوجود آمده بر سر اینکه آیا انسان قادر خواهد بود به منظور توسعه ایمنی به کوروناویروس. یک پزشک به نام D. رس Ackerly نوشت: به بورسی که او تا به حال 50 ساله بیمار که قرارداد COVID-19 در دو ظاهرا نوبت جداگانه.

“به طور کلی ناشناخته از پاسخ ایمنی بدن به SARS-CoV-2 در حال حاضر بیشتر از knowns,” Ackerly نوشت. “ما نمی دانیم که چقدر ایمنی به انتظار هنگامی که کسی با این ویروس آلوده ما نمی دانیم که چه مدت است که ایمنی ممکن است و ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از آنتی بادی های مورد نیاز برای سوار شدن یک پاسخ موثر.”

تبلیغات:

وجود دارد که حتی اگر یک واکسن موثر توسعه داده شده است برای درمان COVID-19 نه مردم به اندازه کافی آن را برای گله ایمنی رخ می دهد. پس از یک نظرسنجی در ماه مه نشان داد که تنها 49 درصد از آمریکایی ها قطعا واکسینه کنید اگر یک موجود شد (در مقایسه با 31 درصد که مطمئن نیستید و 20% که کاملا نمی خواهد) دکتر ژرژ بنیامین گفت: سالن که تعداد کسانی که نگران بودند.

“ما به روشنی می دانیم که اگر ما نمی تواند 70-چیزی-درصد از جمعیت تحت پوشش ما احتمالا نمی توانید به گله ایمنی” بنیامین مدیر اجرایی آمریکایی بهداشت عمومی انجمن توضیح داده شده است. “برخی از مردم وجود دارد که فکر می کنم که با این برنامه ما ممکن است قادر به رسیدن به آن با 50% به طوری که نه 100%. اما من فکر است که 70-چیزی – ٪ است که در مورد که در آن ما نیاز به آن دلیل است که من در نگاه برخی از داده ها. ما ممکن است رسیدن به آن با 50%, اما خط پایین این است که اگر ما می خواهم به خطر نمی گله ایمنی با واکسن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>