پس از غیر قانونی ترور ژنرال ایرانی قاسم سلیمانی عادلانه (1/9/20) اشاره کرد که رسانه های شرکت های بزرگ ارائه هیچ اخلاقی اعتراض به قتل یک کشور دیگر را عالی رتبه دولت رسمی. رسانه ها توافق شد که قاسم سلیمانی که یک نفرت “تروریستی” مسئول مرگ “صدها نفر از آمریکایی ها” — یک فرمول است که به خاک سپرده تمایز مهم بین تروریسم و مسلح مقاومت ارائه جنگی نظامی علیه ما و متحدان آن’ نیروهای اشغالگر در خاورمیانه به عنوان ذاتا نامشروع.

'The Game Has Changed'

تبلیغات:
نیویورک تایمز’ پاسخ (1/3/20) به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش ترور یک مقام ایرانی است که به بپرسید که آیا تهمت است “آماده” برای یک “بازی”.

نیویورک تایمز’ هیئت تحریریه (1/3/20) اعلام کرد که “سوال” در مورد تهمت و دولت حمله هواپیماهای بدون سرنشین بود “نه اینکه آن را توجیه بود اما آیا این عاقلانه بود” چون قاسم سلیمانی که “مسلم دشمن مردم آمریکا” و “معمار از تروریسم بین المللی مسئول مرگ صدها نفر از آمریکایی ها و بسیاری دیگر در منطقه از یمن به سوریه است.” لس آنجلس تایمز هیئت تحریریه (1/3/20) ادعا کرد که سردار سلیمانی بود

کلید معمار در ایران را بی ثبات سیاست ها در خاورمیانه و یک نیروی شبه نظامیان و گروه های تروریستی که کشته و معلول بی شماری از غیرنظامیان و سربازان از جمله نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا و پیمانکاران است.

وال استریت ژورنال به هیئت تحریریه (1/3/20) اعلام کرد که “آقای تهمت اقدام قاطع” زده “ضربه ای علیه ترور در راه عدالت و منافع آمریکا” را رد کرد و نیاز به شواهد سلیمانی را به اتهام قصد دارد به “حمله به دیپلمات های آمریکایی و خدمات اعضای” از آنجا که آن را “دیرهنگام عدالت” برای “صدها نفر از آمریکایی ها که سلیمانی به حال دست به کشتار” بود و دیگری موفق “نمایش قدرت” به “جلوگیری از تروریسم علیه آمریکایی ها است.”

این زود باور پذیرش دولت ایالات متحده عمل از نام تجاری رسمی خود را به عنوان “تروریست” می رود به مراتب فراتر از سلیمانی. اگر وجود دارد هر گونه سوال در آنها اغلب محدود به این که آیا این تاثیر منفی ایالات متحده با اعتبار ایالات متحده “تروریستی” نامگذاریهای با همه پیامدهای بودن unimpeachable. برای سال, شرکت, رسانه های غیرانتقادی parroted وزارت امور خارجه به اظهارات پوچ بود که ایران در جهان “پیشرو دولت حامی تروریسم” با یک “نزدیک به رسیدن به جهانی” (واشنگتن پست 9/19/18; سی ان ان 6/2/16 فاکس نیوز 11/2/19). با توجه به وزارت امور خارجه “گزارش کشور با تروریسم 2018” ایران در جهان “را بدترین کشور حامی تروریسم” از آنجا که آن را پشتیبانی

تبلیغات:

حزب الله و فلسطین گروه های تروریستی در غزه و گروه های مختلف در سوریه و عراق و در سراسر خاورمیانه است. ایران مورد استفاده قرار سپاه-سپاه قدس (IRGC-QF) به ارائه پشتیبانی به سازمان های تروریستی ارائه پوشش برای ارتباط پنهانی عملیات و ایجاد بی ثباتی در منطقه است. ایران اذعان کرده است دخالت IRGC-QF در عراق و سوریه, درگیری و IRGC-QF ایران اوليه ساز برای پرورش و حمایت از تروریست ها در خارج از کشور.

نمایشگاه (فوق العاده!, 3/02; FAIR.org, 3/13/19) بارها با اشاره به این که رسانه های ایالات متحده به راحتی جلوگیری تعریف “تروریسم” از آنجا که مطابق تعریف خواهد تضعیف معمولی استفاده — که تروریسم است چه با شما تماس ضعیف nonstate بازیگران با استفاده از بمب های خانگی صرف نظر از هدف خود را. اگر شما تعریف تروریسم به جای آن به عنوان “عمدا و با خشونت با هدف قرار دادن غیر نظامیان برای اهداف سیاسی” که تمایل به رد کردن بمب های کنار جاده ای برخورد نظامی ایالات متحده گشت و حکومت در عربستان سعودی در ایالات متحده-حمایت از بمباران یمن غیرنظامیان است.

تعریف تروریسم توسط ابزار مورد استفاده برای انجام خشونت به جای هدف از آن خشونت و تاکید بر هویت عاملان جای خود را به انگیزه های سیاسی است و یک راه مناسب برای جلوگیری از این نتیجه رسید که ایالات متحده آمریکا “جنگ با ترور” یک ریاکارانه بیهوده (FAIR.org, 3/29/18). Glenn Greenwald با اشاره به عدم صداقت و ریاکاری رسانه های ایالات متحده را پوشش حمله به اهداف نظامی به عنوان تروریسم در حالی که دولت اوباما در تعریف “مبارز” به معنی “همه نظامی-سن مردان در یک حمله در منطقه” — که در عمل می تواند در هر نقطه.

با این وجود زمانی که وزارت امور خارجه اعلام کرد که سلیمانی را پاسداران انقلاب اسلامی گزارش خبرگزاری اهلبیت (ع) است “تروریستی” سازمان بسیاری از گزارش های ارائه شده کمی مقاومت مواجه جز برای این احتمال که ممکن است آن را “پیچیده نظامی و دیپلماتیک کار منع تماس با مقامات خارجی که مشغول به کار با گارد” (تپه 4/8/19) یا “تحریک تلافی تهران علیه سربازان آمریکایی و ماموران” (نیویورک تایمز 4/8/19).

تبلیغات:

NYT: Trump Designates Iran's Revolutionary Guards a Foreign Terrorist Group

توجیهی ارائه شده توسط نیویورک تایمز (4/8/19) برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نامگذاری سپاه به عنوان یک گروه تروریستی است که در آن گفته “کمک قطار هستهای به مبارزه با سربازان آمریکایی”—یک اتهام است که اگر درست نخواهد مناسب ترین تعاریف از تروریسم است.

نیویورک تایمز (4/8/19) نیز مطرح محدود در نظر گرفتن اینکه آیا “دولت های دیگر سازمان های اطلاعاتی که با استفاده از خشونت — از جمله کسانی که از اسرائیل و پاکستان و روسیه و همچنین در حال حاضر دیدار که استاندارد است.” سیاسی (4/8/19) tellingly اظهار داشت که آن را “اولین بار ایالات متحده تعیین شده رسمی نیروی نظامی یک کشور دیگر یک گروه تروریستی” چون چنین نامگذاریهای “به طور معمول این سایت متعلق به بازیگران غیر دولتی.”

تبلیغات:

اما زمانی که یک بررسی وزارت امور خارجه منطقی برای تعیین ایران به عنوان “بدترین دولت حامی تروریسم” باید آن را روشن است که ایران در نظر گرفته شده است بنابراین به دلیل آن پشتیبانی از مقاومت مسلحانه گروه های مخالف آمریکا و اسرائیل را اشغال غیر قانونی از خاورمیانه سرزمین. عنوان نمایشگاه (6/6/19, 1/21/20) اشاره کرد اگر آمریکا تمایل به در نظر گرفتن شاهنشاهی خشونت که توسط ایالات متحده و متحدان آن به صالح و ذاتا دفاعی به طور پیش فرض پس از آن هر ضد امپریالیستی خشونت باید در نظر گرفته تهاجمی و نامشروع به سادگی از آنجا که آن را در برابر آمریکا حمایت کردند.

البته به عنوان Stephen Zunes و گرت پورتر در حال حاضر اشاره کرد (FAIR.org, 1/21/20), شواهد کمی وجود دارد که سپاه-سپاه قدس که قبلا به رهبری سلیمانی مسئول بودند برای 13 سال صحبت کردن نقطه ای از ایران قتل “صدها نفر از آمریکایی ها” در عراق یک کشور به طور غیر قانونی مورد تاخت و تاز است و در حال حاضر اشغال برابر خواهد شد از آن نمایندگان منتخب — به جز دور از ذهن ادعا می کنند که کسانی که بمب شد بیش از حد “پیچیده” شده اند ساخته شده در عراق است. بر خلاف گزارش سلیمانی به نظر نمی رسد “قریب الوقوع” برنامه ای برای حمله به آمریکا, چرا که او در حال وارد بغداد به حضور در منطقه در مذاکرات صلح با عربستان سعودی در دستور نخست وزیر عراق با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دانش است. سلیمانی همچنین به طور گسترده ای مورد احترام دشمن داعش و آمریکا-حمایت سوریه شورشیان مرتبط با القاعده (FAIR.org, 3/21/16, 1/4/17, 7/27/17).

شرکت های بزرگ رسانه تبلیغاتی پوشش آشکار است که آن را همواره حاضر به نگه داشتن دولت آمریکا پاسخگو به استانداردهای خاص خود را برای آنچه به منزله “کشورهای حامی تروریسم است.” مقایسه رابطه ایران با مسلح خاورمیانه, گروه های مقاومت مانند حماس و حزب الله و حوثی ها با آمریکا رابطه با اسرائیل و عربستان سعودی آن را کاملا روشن است که ایالات متحده تا کنون گرفتها ایران در تروریسم حمایت.

تبلیغات:

اگر ایران یک “دولت حامی تروریسم” به دلیل آن را فراهم می کند پشتیبانی به “فلسطین گروه های تروریستی در غزه” در آن ایالات متحده ارائه پول و سلاح و نظارت برای اسرائیل تروریسم دولتی علیه فلسطینی ها واجد شرایط در ایالات متحده به عنوان یک “دولت حامی تروریسم”? با توجه به B’Tselem آمار از سال 2000 تمام راه را از طریق پایان سال 2019 در حالی که شبه نظامیان فلسطینی را کشته اند و در مجموع 301 اسرائیل به غیرنظامیان و نیروهای امنیتی را کشته اند 5,279 فلسطینی که در جنگ یا کسانی که کشته شدند در طول این دوره از قتل های هدفمند (که غیر قانونی تحت قوانین بین المللی).

به همین ترتیب اگر ایران به عنوان یک کشور حامی تروریسم به دلیل آن را فراهم می کند حمایت مادی به حزب الله چه که می گویند در مورد ایالات متحده آمریکا برای حمایت از اسرائیل که غیر قانونی اشغال جنوب لبنان درخواست حزب الله از … در این درگیری بیش لبنان و اسرائیل شده است مسئول ریختن به مراتب بیشتر غیرنظامی خون: با توجه به دیده بان حقوق بشر در سال 2006 لبنان و جنگ منجر به کشته شدن 43 غیرنظامی اسرائیل از حزب الله بی رویه حملات راکتی و حدود 900 لبنان شمار قربانیان غیرنظامی از حملات هوایی اسرائیل.

حتی اگر اکثریت قریب به اتفاق وزارت خارجه–تعیین گروه های تروریستی افراط گرایان سنی که دیدگاه غرب و ایران به عنوان بزرگترین دشمنان Grayzone خبرنگار بن نورتون بارها اشاره کرد که مقامات ایالات متحده صداقت تلفیق سنی miitant گروه هایی مانند القاعده و داعش که مدافع یک نسل کشی انتقاد از سیاست نسبت به داخله و همکار مسلمانان — با شیعه گروه های اسلام گرا مانند حزب الله که در درجه اول حمله نظامی و اهداف دولت به منظور اخراج آمریکا از حضور در منطقه است.

تبلیغات:

با وجود مشکوک رسانه اجماع که ایران بزرگترین کشور حامی تروریسم گزارش سالانه از مرکز ملی مبارزه با تروریسم ویژگی اکثریت قریب به اتفاق حملات تروریستی از سال 2001 به “افراط گرایان سنی” که پایبند به Wahabbi-سلفی ایدئولوژی برگزار شد مشترک داعش و القاعده است. آمریکا متحد عربستان سعودی خرج هنگفتی پول به صادرات این افراطی سنی ایدئولوژی — در حالی که ایرانی/شیعه تروریسم نیست حتی یک دسته در ایالات متحده در مبارزه با تروریسم گزارش و بسیار کوچکتر تهدید از داخلی سفید ملی حملات تروریستی است. در عین حال در حال حاضر تحت قانون ایالات متحده آمریکایی ها می تواند شکایت ایران و نه عربستان سعودی برای تروریسم در دادگاه های آمریکا به دلیل ایران در لیست ایالات متحده تعیین شده دولت حامی تروریسم و عربستان سعودی است.

گذشته از اتهام ارتباط بین مقامات عربستان و 9/11 حملات که به کشته شدن نزدیک به 3000 نفر در خاک ایالات متحده آمریکا عربستان سعودی را نسل کشی جنگ به سرکوب یمن استقلال (در نظر گرفته شده توسط سازمان ملل متحد به بدترین بحران انسانی) همچنین می توانید واجد شرایط به عنوان دولت حمایت از تروریسم است.

با توجه به درگیری های مسلحانه مکان و رویداد اطلاعات پروژه (ACLED) این درگیری ها موجب شده است تا بیش از 100 ، 000 مرگ و میر پس از 2015. در حالی که شورشیان را کشته اند و بیش از 2000 نفر از شهروندان عربستان سعودی کشته 8,000 توسط عمدا حمله به اهداف غیرنظامی را. ایالات متحده حامیان عربستان سعودی بودن آن بزرگترین فروشنده اسلحه و همچنین به عنوان ارائه اطلاعات آموزش و سوخت گیری که باعث می شود ما یک شریک به ائتلاف به رهبری عربستان سعودی به جنایات جنگی (نگهبان 10/3/19).

با وجود رسانه های مبهم و تاریک کردن آن اغلب اذعان کرد که عربستان سعودی نمی تواند دستمزد این جنگ بدون پشتیبانی ایالات متحده به این معنی که ایالات متحده می تواند پایان دادن به این جنگ در هر زمان آن را می خواهد به خروج آن پشتیبانی می کند. حتی در بحث خود از نظر وجود دارد بسیار قوی است که آمریکا و نه ایران است که در واقع بزرگترین کشور حامی تروریسم است. یک کشور است که پشتیبانی آوردن “ترور زمین” به کوبا به خرابکاری خود را انقلابی دولت و تامین مالی تروریستی برضد گروه در نیکاراگوئه با پول نقد حاصل از فروش سلاح به ایران و همچنین فراهم کردن زمینه برای القاعده و داعش به ظهور (فوق العاده!, 1/02; FAIR.org, 11/22/19) هیچ اعتبار برای تعیین هر دولت دیگر به عنوان یک سازمان تروریستی است.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی