اخلاقی است به استخدام مربوط تحویل خدمات و پاک کننده ها در حال حاضر ؟

افراد ممکن است انجام بهترین آنها می توانند به پیروی از قوانین اجتماعی فاصله اما اگر هر چیزی روشن شده است چند هفته به قرنطینه آن را فقط چگونه بسیاری از مناطق خاکستری وجود دارد.

پس از همه, آن را غیر ممکن است به طور کامل محدود کردن تعاملات با کارگران خط مقدم مانند فروشگاه های مواد غذایی, کارکنان و یا تحویل مردم است. و اخلاقی پیامدهای استفاده از خدمات و نیز تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن در هفته های اخیر. تنش ها و نگرانی های ایمنی در میان گیگ و کارگران خط مقدم در حال افزایش است; در روزهای اخیر با اعتصاب کارکنان آمازون Instacart و تمام مواد غذایی بیش از شرایط کار منجر می شوند مصرف کنندگان به سوال که آیا این اخلاقی به حتی استفاده از چنین خدمات.

“پزشکان و پرستاران باید یک تعهد اخلاقی به نشان می دهد تا به کار حتی با درک آنها ممکن است در معرض یک ویروس است. اما فروشگاه مواد غذایی کارمندان و یا تحویل مردم هرگز سودا برای این. اگر آنها را نشان نمی دهد تا آنها از کار اخراج شده و یا دریافت نمی پرداخت می شود می گوید:” لئونارد Fleck پزشکی ethicist و اقدام مدیر مرکز اخلاق در کالج پزشکی انسانی در دانشگاه ایالتی میشیگان.

چه خدمات شخصی می تواند — یا باید شما با استفاده از در حال حاضر ؟ در اینجا چیزی است که شش متخصصان بیماری های عفونی و کارگران نمایندگان پیشنهاد برای ساخت امن و اخلاقی انتخاب به عنوان وزن شما در تعامل با دربان, کارکنان در ساختمان های بلند با استفاده از خدمات تحویل و یا استخدام نگهداری از کودکان و یا مراقبت از حیوان خانگی پشتیبانی بنابراین شما می توانید نگه دارید تا با کار خود را.

“به طور کلی من می خواهم بگویم, اصلا, بچه نگهدار آمده می گوید:” دیوید Cennimo یک پزشک و دستیار پروفسور پزشکی متخصص اطفال بیماری های عفونی در دانشگاه راتگرز. “اما که گفت: من با بسیاری از فوق العاده پدر و مادر در مراقبت های بهداشتی که در حال دستکاری خانواده و مسئولیت کار.” اگر شما نیاز به یک نگهدار فکر می کنم از آن به عنوان “گسترش دایره.” این Cennimo می گوید: به معنی در نظر گرفتن خود و خانواده خود را بخشی از خانواده خود را — حتی اگر شما زندگی می کنند در خانه جداگانه.

این به این معنی شما ممکن است بپرسید که او را نمی بینم دیگر مشتریان (و پرداخت هزینه اضافی برای آن امتیاز) و است که شما مطمئن شوید که برای نگه داشتن یکدیگر مطلع از علائم و یا عوامل خطر ابتلا به کوروناویروس. برای مثال آیا خود نگهدار پسر درایو برای سوار-به اشتراک گذاری خدمات ؟ که خود را افزایش می دهد خطر قرار گرفتن در معرض. خط پایین: شما نیاز به دانستن هر یک از دیگر رفت و آمد که ممکن است به معنی داشتن مکالمات در مورد هر یک از خانواده روال عادات و اجتماعی فاصله تلاش می گوید Cennimo.

“ما نمی باید دستورالعمل های رسمی و یا توصیه های پس کار خیلی شخصی می گوید:” لورا شرودر co-رئیس فدراسیون بین المللی انجمن پرستار بچه. “آنچه ما در حال دفاع از این است که ما دایه گفتگو با کارفرمایان خود را در مورد وضعیت سلامت خود را و مطمئن شوید که هر چه-اگر حالات پوشانده شده است.” به عنوان مثال یک پرستار یا پرستار بچه را در نظر بگیرید پناه در محل با یک خانواده ؟ خواهد شد یک پرستار بچه هنوز هم پرداخت می شود حتی اگر او بیمار بوده یا در تماس با کسی که Covid-19 و دیگر نمی تواند کار کند در حالی که قرنطینه? است که این امکان را برای خانواده به ارائه یک سواری یا ماشین اجاره به حداقل رساندن پرستار بچه با استفاده از حمل و نقل عمومی ؟ “ما در حال ارائه مشاوره به مردم برای پرداخت هزینه پرستار بچه خود را حتی اگر آنها در حال و نه در آینده اگر آنها می توانند” می افزاید: شرودر.

یک راه حل: اگر شما در حال حاضر یک پرستار بچه و کودک شما به اندازه کافی به پرداخت توجه مستمر به یک چت تصویری برای 30 دقیقه در نظر داشتن آنها زوم برای دوره های کوتاه مدت مهم خود را در طول کنفرانس تلفنی و یا جلسات بنابراین کودک شما می تواند سرگرم و اشغال کارت های بازی, رنگ آمیزی و یا بازی کردن بازی ها با خود نگهدار می گوید شرودر.

اگر شما زندگی می کنند در یک شهر بزرگ شما در حال رفتن به تعامل بیشتر از اگر شما در یک شهر کوچک می گوید: لیلا Woc-Colburn مدیر پزشکی بیماری های عفونی بخش در Baylor College of Medicine. “پیروی از قوانین کلی: حفظ 6 پا فاصله. پوشیدن ماسک, مطمئن شوید که آنها با پوشیدن یک ماسک خود را دریافت بسته خود را به جای شخص دیگری آن را لمس و ارائه آن را.”

در صورتی که پروتکل نیست که به دنبال آن ممکن است ارزش رسیدن به ساختمان خود را مدیریت و درخواست در مورد سیاست های خود را برای حفاظت از کارگر و Woc-Colburn می گوید: درخواست یک راه جایگزین از دریافت بسته است. اگر بسته های ذخیره شده در یک اتاق که در آن سرایدار باید بازیابی آن را به شما بپرسید که آیا آن را ممکن است برای ورود به اتاق خودتان و یا تحویل فرد رها کردن آیتم ها به طور مستقیم در خارج از درب خود را. انتظار سه روز آن را باز نهایی اندازه گیری ایمنی شما پس از دریافت یک بسته اما اگر که ممکن است Woc-Colburn توصیه می کند به طور کامل شستن دست های خود را قبل و بعد از دست زدن به بسته نگه داشتن بسته باز کردن به یک منطقه از خانه خود را مانند entryway که بعد از آن شما را از یک نقطه به پاکسازی هر روز.

همانطور که برای تحویل کارگران عواقب اقتصادی ممکن است به این معنی است که آنها ممکن است نشان می دهد حتی اگر آنها احساس بیمار. در حالی که این مسئله خواسته های اجتماعی تغییر در این فاصله شما می توانید کمک به حفاظت از خود و کارگران با استفاده از خدمات است که اجازه می دهد تا برای مرخصی استعلاجی. خرده فروشان مانند Safeway, Kroger و خارج در حال حاضر ارائه مرخصی استعلاجی برای کارکنان با تایید Covid-19 تشخیص (که ناظر گروه می گویند کافی نیست, با توجه به کمبود آزمون در دسترس است); اما کسب و کارهای محلی ممکن است ارائه یک مطلب همه جانبه سیاست چتر برای مرخصی استعلاجی برای محافظت از کارگران است. شرکت ها همچنین باید کافی تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش. با توجه به فشار افکار عمومی و امکان حملات مثلا Instacart در حال حاضر فراهم می کند ماسک صورت ضد عفونی کننده دست و دماسنج به کارگران است.

اتحادیه های مختلف قوانین و دستورالعمل های مربوط به کارکنان و coronavirus. برای مثال 32BJ-SEIU, بزرگترین خدمات املاک اتحادیه در کشور (به نمایندگی از doormen پاک کننده ها و کارکنان فرودگاه در میان دیگران) باعث می شود آن را روشن است که اعضای اتحادیه حاضر نمی تواند به کار اگر از آنها خواسته برای تمیز کردن یک فضای که در آن کسی با یک مورد تایید شده از Covid-19 بوده است اگر چه کارفرمایان خود را ملزم به ارائه تجهیزات حفاظت شخصی. اما آشنایی خود را با کارگران شرایط — درخواست در مورد مرخصی استعلاجی سیاست تجهیزات حفاظتی و اقدامات پیشگیرانه شرکت در حال گرفتن نمایندگی از کارگران ممکن است مفید باشد به عنوان شما را ارزیابی خدمات شما نیاز به استفاده از, می گوید: Fleck.

و اگر شما می توانید نکته کارگران — concierges تحویل مردم — سخاوتمندانه در طول این زمان که مفید نیز می گوید: Fleck. پس از همه آنها وجود دارد خارج وجود دارد, بنابراین شما لازم نیست که به.

در نگاه اول آموزش در خارج 6 فوت از هم جدا به نظر می رسد مانند یک روش هوشمند برای عمل اجتماعی فاصله ارائه مستمر اشتغال برای یک مربی و دریافت مقدار مورد نیاز جسمی و روانی ، اما کارشناسان می گویند چسبیده به جلسات مجازی باهوش تر است, به ویژه هنگامی که بسیاری از مربیان و بوتیک studios در حال ارائه آنها را. (برخی را در نظر بگیرید: Orangetheory را 30 دقیقه تمرینات بری Bootcamp free live IGTV تمرینات و سر و صدا را زنده تمرینات بوکس; نیز وجود دارد کشت از برنامه های ارائه شده در-خانه ورزش برنامه دارد.)

“مردم مشکل دارند با حفظ فاصله در حالی که در تعامل. آنها ممکن است چیزهایی که آنها را درک نمی کنند و انجام یک تمرین نیست زمانی که ما به طور منظم شستشو دست ما و یا با تمرکز بر پاکیزگی می گوید:” Matthew Fox, یک استاد گروه اپيدميولوژی و بهداشت جهانی در دانشگاه بوستون. “و برای بسیاری از ما — حداقل این درست است برای من — عرق کردن زمانی است که ما لمس چهره های ما کمی منصفانه حتی اگر فقط به فشار عرق از چشم ما و یا مقابله با خارش است.” مسئله دیگر می گوید: روباه توسط یک روانی. “اگر شما خودتان را متقاعد کند آن را خوب برای مربی, شما به احتمال زیاد به آن می گویند خوب برای یک دوست و…. به حداقل رساندن خطر ابتلا به چه ضروری است.”

توالت سرریزهای. سقف نشت است. اجاره خود را است. اما اپیدیولوژی روشن: کمتر ارتباط برقرار کردن با مردم بهتر است. “خوب قاعده کلی در حال حاضر این است که به فرض هر کس Covid-19 در حال حاضر. با در نظر گرفتن این عمل به هیچ چیز غیر ضروری رفتن یا بیرون آمدن از [خود] اقامت می گوید:” امیلی ریکوتا همکار تحقیقاتی در واحد اپیدمیولوژی در موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت.

اگر یک سرویس تماس است که واقعا فوری حد تعامل با کارگران و خاص که در مورد سطوح کار خواهد بود لمس کرد. “هر چیزی که لمس توسط کسی که آلوده است می تواند حاوی ویروس می گوید:” روباه در حالی که ادامه بحث در مورد اینکه آیا این ویروس ممکن است در هوا. اگر شما می توانید پاکسازی اتاق که نیاز به کار و سپس جلوگیری از این اتاق به مدت حداقل 24 ساعت. پس از انجام کار, اجتناب از تماس با اتاق به مدت 72 ساعت اگر شما می توانید — حداقل یک مطالعه نشان داده است که رمان coronavirus می تواند در زندگی پلاستیک و استیل ضد زنگ سطوح به مدت سه روز و سپس پاک کردن سطوح.

اگر شما با استفاده از یک محرک تماس در اطراف و سوال در مورد این شرکت از مرخصی استعلاجی و تجهیزات حفاظت فردی سیاست نشان می دهد Fleck. بسته تا آنجا که شما می توانید خود را (و یا استفاده از یک سرویس مانند یک غلاف که به حداقل می رساند فرد-به-فرد تماس); سعی کنید به خارج از محل اقامت در حالی که بسته محرک بقیه. استفاده از جعبه های جدید به جای آنهایی بازیافت. هنگامی که حرکت کامل است چند روز صبر کنید اگر ممکن است قبل از باز کردن بسته بندی و اصول بهداشتی عمل کردن به شما به عنوان باز کردن نشان می دهد Woc-Coburn.

بهداشت ایجاد کرده است یک پارادوکس در طول coronavirus بحران: در حالی که این مهم به حفظ فضاهای به عنوان مقادیر ممکن مشتریان تجاری و مسکونی در حال تخمگذار کردن, پاک کننده.

در حال حاضر یک درخواست با نزدیک به 100,000 امضا از آمریکا تصفیه خانه انجمن درخواست های محلی و رهبران ملی و همچنین CDC برای وضوح با توجه به نقش تصفیه خانه و درخواست روشن از تجاری و مسکونی تمیز کردن به عنوان یک ضروری تجارت در تمام 50 ایالت.

اما بسیاری از اپيدميولوژيستها بورسی سخن می گویند که تمیز و حرفه ای از محل اقامت شخصی است نه ضروری خدمات. “اگر شما می توانید تاخیر یک سرویس, شما, باید,” می گوید ریکوتا. اما اگر تمیز کردن ضروری است — برای مثال اگر شما اجازه می دهد مراقبت های بهداشتی کارگران به ماندن در خانه دوم و یا وجود دارد یکی در خانواده خود را — و سپس آن را هوشمند برای خانه, تمیز کننده در خانه بدون هر کس دیگری در داخل و آنها را تشویق به پوشیدن دستکش و ماسک و استفاده از محصولات در حال حاضر در صفحه اصلی برای جلوگیری از گسترش این ویروس از طریق عرضه کدی می گوید ریکوتا. پس از تمیز کردن انجام شده است فضای ایده آل باید سمت چپ خالی برای چند روز.

اما حتی اگر شما لغو یک سرویس تمیز کردن یک نقطه به پرداخت خود را پاک کن اگر شما در یک موقعیت برای انجام این کار.

به نظر می رسد تماس با ما-اما اپیدیولوژی می گویند وجود خطرات درگیر در استخدام یک سگ واکر. برای مثال این ویروس به طور بالقوه می تواند از طریق سطوح از جمله دسته سه تایی و یقه و یا سگ خود را خز می گوید: Woc-Coburn. دایره مشتریان خود را سگ واکر در تعامل با به طور منظم نیز ممکن است یک منبع نگرانی به خصوص اگر مشتریان ممکن است بیمار حتی اگر آنها در حال نشان دادن هیچ نشانه ای از Covid-19. (در سی دی وجود دارد این است که هیچ شواهد کنونی که حیوانات خانگی خود را می تواند قرارداد و یا گسترش Covid-19.)

آن را نمی کند به این که آیا دوست شما بیمار است یا نه می گوید ریکوتا. این همه در مورد کسی که دوست شما از آمدن به تماس با. بیایید می گویند شما زندگی می کنند با چهار نفر. بنابراین دوستان خود را. اضافه کردن که با هم و به طور ناگهانی به جای اینکه در معرض چهار نفر — و هر آنچه که آنها ممکن است برداشت خود را اجرا و یا در فروشگاه مواد غذایی — شما در معرض هشت نفر. شما نیز به طور بالقوه آوردن آن هشت نفر میکروب ها با شما زمانی که شما بیرون بروید.

“اما من همچنین فکر می کنم این مهم است که به جای اهمیت در سلامت روانی خود هم می گوید:” ریکوتا. “اگر شما به تنهایی زندگی می کنند که می تواند واقعا سخت است. اما خود را در معرض خطر بالا می رود اگر شما اضافه کردن افراد دیگر به گروه خود را و آن را توصیه نمی شود. در حالی که آن را احتمالا خوب به محدود تماس با شخص شما اعتماد و با ایمنی روال در محل آن هنوز افزایش شخصی و جامعه در خطر است.” به عبارت دیگر داشتن یک coronavirus دوستان (که می تواند به عنوان یک پرستار بچه hairstylist یا پیمانکار عمومی در خرج کردن) را می توان امن است. اما این که ارائه شده شما هر دو زیر پروتکل نگه داشتن یک خط ارتباطی را باز و به حداقل رساندن تماس با بیشتر شده است.

حقیقت سخت است که اگر شما در حال سوال اینکه آیا یا نه آن را خوب احتمالا نه. “همه ما باید به بازی همان بازی می گوید:” ریکوتا. “آن را بمکد و ما خسته و نا امید, اما اگر ما استراحت خیلی زود پس از آن همه چیز ما تا کنون انجام داده است که برای هیچ چیز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>