است این نمایشگاه به سوال یک نامزد ریاست جمهوری روانی ،

“قلب من غرق او به عنوان floundered راه خود را از طریق پاسخ های بی مهارت با یادداشت های خود را نحو نامشخصی برای کلمات از دست رفته. او نگاه خسته و سر در گم” ران ریگان پسر رونالد ریگان رئیس جمهور نوشت: از پدرش عملکرد در طول اولین سال 1984 ریاست جمهوری بحث است.

در آن زمان وجود دارد تا به حال مدت طولانی است که شایعاتی که ریگان مبتلا به اختلال شناختی — شاید بیماری آلزایمر — و به عنوان او تلاش می کرد در طول بحث خود را در برابر دموکراتیک حریف معاون سابق رئیس جمهور Walter Mondale کسانی که نگرانی و تهدید گروههای مبارزه است. او بهبود در طول بحث دوم با به یاد ماندنی کنایه, شوخی که او نمی خواهد اجازه می دهد سن برای تبدیل شدن به یک مسئله در مبارزات انتخاباتی به دلیل “من قصد ندارم به بهره برداری, برای اهداف سیاسی من حریف جوانی و بی تجربگی است.” مخاطبان خندید ملت منتقل شد و یک دهه بعد ریگان اعلام کرد به جهان است که او مبتلا به بیماری آلزایمر است.

تبلیغات:

ما هرگز نمی دانیم که آیا او تا به حال این وضعیت در طول سال 1984 در انتخابات و اینکه آیا Mondale می تواند تبدیل شدن به رئيس جمهور اگر مشخص شد که ریگان به حال بیماری ناتوان کننده. آنچه ما میدانیم این است که تقریبا چهل سال بعد مشابه جنجال بوجود آمده در زمان انتخابات.

تشخیص یک رهبر سیاسی از راه دور است معروف امر پر. در 1960s بهداشت ، Barry Goldwater آریزونا را که تا به حال از دست رفته در يک لغزش زمانی که او برای رئیس جمهور به عنوان نامزد جمهوری خواه در سال 1964 شکایت کرد واقعیت این مجله برای در حال اجرا در یک مقاله که در آن 1,189 روانپزشکان گفت: او نا مناسب برای دفتر. Goldwater برنده کت و شلوار همیشه از رسانه ها دنبال کرده است و آنچه شناخته شده به عنوان “Goldwater قانون که می گوید که روانپزشکان باید ارائه نظرات حرفه ای بر آمار و ارقام مگر اینکه آنها باید شخصا آنها را بررسی کرد.

به طور کلی پزشکان و متخصصان سلامت روانی خجالتی و دور از حتی گمانه زنی بیش سلامتی کسی که آنها نمی توانند بررسی به طور مستقیم. مغلوب ساختن پیشی جستن به ویژه منجر به تجدید بحث بر سر اخلاق پزشکی از تشخیص از راه دور: برخی از روانشناسان بر این باورند که به عنوان یک چهره عمومی که برخوردار قدرت بسیار کارشناسان اخلاقی ضروری برای بالا بردن پرچم قرمز زمانی که آنها را ببینید; در حالی که سایر متخصصان پزشکی بر این باورند چنین رفتار غیر اخلاقی است و رنگ حرفه ای خود را در نور بد.

تبلیغات:

هنوز رفتار عجیب و غریب در یک محیط عمومی می تواند احساس نگران کننده برای کسانی که در حال توجه است. و در واقع به عنوان به احتمال زیاد دموکراتیک نامزد جو بایدن رفتار عمومی است که به طور گسترده ای پخش است و حتی به یک layperson اغلب عجیب و غریب است. او به اشتباه خود به صورت خواهر خود موفق به یاد داشته باشید نمادین ترین کلمات از اعلامیه استقلال گفت: یک گیج کننده و تا حدودی خزنده داستان در مورد بچه های کوچک دست زدن موهای پاها و ادعا کرد در یک نقطه است که او در حال اجرا بود برای سنا و خواست مردم که دوست نداشتن او را به “رای برای دیگر بایدن.” گوش دادن به خود پس از جلسه سخنرانی پس از شکست در نوادا — یک آدرس است که قبل از باز گشت در کارولینای جنوبی اولیه آن است که تکان دهنده دشوار است به درک آنچه که دقیقا او در تلاش است برای گفتن.

برخی از این gaffes می توان توضیح داد که دور بایدن تاریخ مبارزه با لکنت چیزی است که او باز شده است در مورد. در عین حال جنبه های خود را در تاریخ پزشکی است که اشاره است که خود را gaffes می تواند فراتر از صرف یک مشکل لکنت زبان. بایدن به حال دو مغز آنوریسم در سال 1988 — همان سال او اولین انتخابات ریاست جمهوری — که به ایجاد یک تاریخچه پزشکی او را از مغز مرتبط با تروما. (من رسیده به بایدن کمپین مقامات برای نظر هیچ یک پاسخ داده است.)

بایدن را تیک فراتر از inarticulateness از رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و یا حتی خفیف gaffes که بایدن خودش بود معروف مستعد در طول معاون ریاست جمهوری است. عدم وجود دوره سلامتی و هوشیاری یک مشکل در درک آنچه را که انسان در تلاش است برای گفتن و یا اینکه حتی او می داند که دقیقا همان چیزی است که او در تلاش برای گفتن. وجود دارد یک تفاوت مهم بین داوطلبانی که می گویند چیزهایی که احمق اشتباه و یا مسخره و کسی که به ظاهر در تلاش برای قرار دادن با هم منسجم افکار; یکی از نشان می دهد ناسالم ذهن دیگر ذهن است که ممکن است آشکار پژمردگی دور. آن را دشوار است برای گوش دادن به بایدن صحبت می کنند بدون ترس است که او سقوط به دسته دوم.

تبلیغات:

در میان کارشناسان کسی که با من صحبت کرد — از جمله کسانی که می دانند بایدن شخصا و متخصصان سلامت روانی — برخی از موافقت کرد که بایدن باید فعالانه اقدام به قرار دادن نگرانی های عمومی بیش از ذهنی خود را به استراحت. دیگران ابراز ناخرسندی در بالا بردن سوال.

“به اصطلاح ‘نگرانی’ که مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را همراهی دستیارش در حال جمع آوری در مورد معاون رئیس جمهور سابق نیست و شایسته پاسخ” لورنس قبیله استاد در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد گفت: سالن توسط ایمیل. “من شناخته ام بایدن برای سال ها و تشخیص بدون از دست دادن فکری فراست. او ورقه را از زبان افسانه ای هستند و حتی اگر کمی بیشتر این روزها هیچ چیز در مقایسه با ثابت واقعا ساده لوحانه ورقه ای از مغز است که مشخص مغلوب ساختن پیشی جستن. ما رشد کرده و متاسفانه عادت به تهمت را بریدن از زبان منطق و نحو و معنا,, ما می خواهم تمام توان در حال اجرا برای خروجی.”

تبلیغات:

سیاسی سابق و مشاور باب Shrum که شرکت کرده با بایدن ابراز انزجار با اتهامات در مورد بایدن روانی تناسب اندام در هنگام صحبت کردن به سالن.

“من فکر می کنم آنها مضحک و من فکر می کنم آنها حتی بیشتر مضحک که از محل آنها که از” Shrum گفت: سالن. “منظورم این است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان میدهد ناتوانی ذهنی خود را هر بار که او دهان باز می کند.”

قبیله و Shrum قطعا درست است که مغلوب ساختن پیشی جستن روانی نیز نیاز به یک سوال. به عنوان دکتر Bandy X. لی ییل روانپزشک گفت: سالن ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن است و “ضد انسانی” در روانشناسی, نمایش خودشیفتگی و sociopathic صفات که او منجر به تصمیم گیری است که عمدا صدمه دیده هزاران نفر از مردم و به شدت دست بالا گرفتن خود تخصص. رئیس جمهور همچنین دارای یک پشه مانند دامنه توجه به عنوان مردی که ghostwrote معروف ترین کتاب او پس از مشاهده و نهفته است که اغلب به عنوان آخرین ماه آن به طور متوسط به حدود 15 دروغ در هر روز است.

تبلیغات:

“وقتی کسی امتیاز گسل و یا نقص در دیگران آن را می گوید بیشتر در مورد فرد اشاره آنها را خارج و سپس کسی آنها تعیین,” لی گفت: سالن برای این مقاله. “به خصوص در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد آن تا حدودی به این دلیل ما می دانیم که در مورد ساختار روانی ما که رعایت آن در زمان واقعی و تجربه اثرات آن در حالی که برای. و الگوی این بوده است که هر چه او را متهم دیگران او نمایشگاه خود را. “این نوع از ناخودآگاه اعتراف, اگر شما خواهد شد.”

در همان زمان مخالفان تهمت باید برای جلوگیری از خطرات whataboutism. این واقعیت است که مغلوب ساختن پیشی جستن است ذهنی نا مناسب برای دفتر و میلیون ها نفر رنج می برد به عنوان یک نتیجه از گفت unfitness ندارد و باطل نگرانی بایدن و آشکار خود unfitness. آمریکایی ها نباید مجبور به انتخاب بین یک رئیس جمهور با سمی خودشیفتگی و کسی که ممکن است teetering به سمت پیری. مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان هستند ریاکارانه زمانی که آنها نقطه به نقطه بایدن مسائل و چشم پوشی از کسانی که خود را در حدی نیست که بهانه ای بایدن هواداران از ارتکاب یک خطا مشابه.

که وجود دارد یک راه حل برای این مشکل است. به عنوان لی گفت: سالن “وجود دارد احتمالا دلیلی برای نگرانی” در مورد بایدن روان, تناسب اندام, حتی اگر او احساس می کند مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل شایسته توجه بیشتری است. لی گفت که او “هنوز هم توصیه می کنند که جو بایدن در نظر روانی برای وظیفه و ما به تاسیس یک غیر دولتی کارشناس مستقل پنل قادر به انجام این کار است.”

تبلیغات:

یکی دیگر از روانپزشک دکتر David M. Reiss, حال مشابه مشاهده است.

“بدیهی است که او و هر کسی که بیش از 70 باید یک ارزیابی” ریس گفت: سالن. “و من نوشت که در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. من می خواهم بگویم که در مورد او به طور کلی. در شرایط از آنچه که ما شاهد… من او را شخصا. من بررسی قرار گرفت اما آن را باید در چشم انداز قرار داده از اسناد و مدارک است که او همیشه به حال یک لکنت او همیشه به حال برخی از مشکلات با malapropisms ، و شخصا از آنچه من می بینم شما می دانید و از این زمان کوتاه من او را ملاقات نمود من نمی بینم هر چیزی که قابل توجه است. در حال حاضر می شود آن را مناسب برای او را به طور کامل مورد بررسی در 78? البته. اما آیا هر چیزی قابل توجه در مورد ارائه خود را? نه که من دیده ام.”

این یک نقطه نظر و با توجه به آن می آید از کارشناسان آن را نه آرامی باید گرفته شود. اگر افرادی که زندگی خود را صرف مطالعه ذهن انسان احساس می کنید که واکنش بایدن را ظاهری لغزش اغراق آمیز هستند که باید به شدت عامل به ما چگونه ارزیابی ذهنی خود را برای ریاست جمهوری است. همان,, البته درست است این واقعیت است که آنها معتقدند او باید تحت درمان شناختی تست.

در همان زمان بسیاری از آمریکایی ها نیست و کارشناسان در بیماری های روانی. آنها معتقدند آنچه به نظر می رسد در مقابل چشمان خود و آنچه که می شنوند با خود دو گوش. یک نامزد ریاست جمهوری که منجر به بی هدفی به پرت شدن به تلاش برای تمرکز بر همین موضوع در طول سخنرانی خود را خواهد بود به عنوان ذهنی نامناسب به خصوص اگر مخالفان خود را در حال حاضر در حال ساخت است که به اتهام.

تبلیغات:

این به نوبه خود می تواند هزینه دموکرات 2020 انتخابات ریاست جمهوری بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آن است که عادلانه یا ناعادلانه.

من باید اضافه کنم که من در تلاش برای اضافه کردن به این ننگ را احاطه کرده است که مسائل مربوط به سلامت روان. من نوشته اند قبل از اینکه در مورد چگونه بیماری روانی ننگ در خطرناک و ناعادلانه راه های, چگونه به عنوان یک فرد مبتلا به اوتیسم من به خصوص حساس به بهداشت روانی مبتنی بر تبعیض و چگونه من شده اند شخصا نهفته آن است.

در همان زمان: آیا یکی آن را دوست دارد یا نه وجود دارد تفاوت بین یک رئیس جمهور به سادگی داشتن سلامت روانی موضوع مانند اضطراب و افسردگی و اختلال دو قطبی و یا اعتیاد به الکل (یک سال 2006 مطالعه نشان داد که کمتر از نیمی از رئیس جمهور آمریکا تا به حال حداقل یکی از شرایط آن از جمله ما بزرگترین رئیس جمهور آبراهام لینکلن) و یک رئیس جمهور که ناتوان از انجام این کار به دلیل مسائل مربوط به سلامت روان.

ما در حال حاضر شاهد است که با مغلوب ساختن پیشی جستن را در خود جذب و باعث او را به اتلاف وقت با ارزش امریکا نیاز به آماده شدن برای coronavirus همه گیر و یک مطالعه اخیر تخمین می زند که از 36000 نفر به دلیل تاخیر در مستندات که تهمت می تواند ابتکار عمل را به پیاده سازی. به عنوان لی با اشاره به وجود یک apt قیاس به در چگونه رئیس جمهور وودرو ویلسون دچار سکته مغزی ناتوان کننده با یک سال و نیم در سمت چپ در دوره دوم خود, ارائه, او را قادر به انجام وظایف خود را در طول یک بیماری همه گیر آنفلوآنزا ظریف صلح وظایف پس از جنگ جهانی اول و امریکا ماموریت به زنان حق رای و منع الکل.

تبلیغات:

“شرح وودرو ویلسون incapacities در سال 1920 تقریبا آینه دقیقا incapacities توصیف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نیز برخی از دلایل اصلی 25 قانون اضافه شده به قانون اساسی ایالات متحده” لی گفت: سالن توسط ایمیل با اشاره به اصلاح قانون اساسی است که تلاش برای قرار دادن مکانیسم های در محل برای جایگزینی ذهنی بی کفایت رئیس جمهور. “به جای تکیه بر فوق العاده مشکل است روند استفاده از متمم 4 بخش پس از یک خطا ساخته شده بود به نظر من که ظرفیت ذهنی ارزیابی و یا تناسب اندام آزمون خواهد بود ارزشمند برای انجام جلوتر از زمان. آنها معمولا اجباری برای مشاغل که در مقابله با مرگ و زندگی, موقعیت, و در حال حاضر معمولا حتی برای کمتر متعاقب موقعیت. این مردم سزاوار به این اطلاعات در هنگام تصمیم گیری آنها برای استخدام برای مهم ترین کار در جهان به طوری که آنها ممکن است یک انتخاب آگاهانه.”

البته در حالی که ویلسون قادر به پنهان کردن از رسانه های نزدیک به 18 ماه و در نتیجه جلوگیری از قرار گرفتن در معرض گسترده خود را برای روان unfitness بایدن ندارد این لوکس. کابوس سناریو برای دموکرات ها است که در لحظه ای سرنوشت ساز در طول مبارزات انتخاباتی بایدن مبارزه خواهد شد به قرار دادن با هم یک فکر منسجم برای حفظ خود را به وضوح برای متقاعد کردن رای گیری عمومی که او قادر است به مشاجره با تهمت و جمهوریخواهان در مسائل. باید که اتفاق می افتد دموکرات ها را در هدر دادن فرصت نخست به سوی کاخ سفید است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>