ممکن است برای داشتن رابطه جنسی در طول قرنطینه بدون ما Nosey بچه ها شنیدن ؟


Collage of a couple making out with above them a set of pink neon eyes glowing.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Motortion/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

چگونه پدر و مادر از preteens و رابطه جنسی بدون بچه ها دانستن و یا شنیدن ؟ ما بچه های 11 و 13 در حال تبدیل شدن به آگاهی بیشتری از آنچه که با گذشت هر روز. در سال گذشته آنها را پیدا کردم ما روانساز و گوگل آنچه در آن بود قبل از ما گفتن ما بودند ناخالص یک فیلم دی وی دی از ما سال کالج و آن را انداخت در پدر خود را در نفرت و متوجه شدم که من “back massager” ممکن است فقط برای کسانی که انواع عضلات. ما تا به حال بسیاری از, مذاکرات در مورد محدودیت ها و شروع کرده اند به درخواست آنها نه حفاری در اطراف در اتاق ما.

اما آنها همچنین ماندن تا بعد. ما استفاده می شود قادر به قرار دادن آنها را قبل از 9 p. m. و آن را در پس از 10 با آنها را به سرعت به خواب پایین سالن. در حال حاضر حتی اگر ما آنها را ارسال به رختخواب قبل از 9 آنها هنوز هم خواندن (هیچ الکترونیک در اتاق) گذشته 10 ترین شب. شوهر من و من سعی کردم در حال حرکت به صبح اما ما هر دو نیست صبح مردم است. ما سعی کرده ایم وسط روز اما شوهرم به خانه, روزهای هفته در 6 و بچه ها در خانه به طور مداوم با این بیماری همه گیر مستند پس از آن کار نمی کند. گاهی اوقات من التماس آنها را به تماشای تلویزیون در همکف یا زیرزمین تلویزیون, اما پس از آن آنها فقط مشکوک در مورد سرگرم کننده آنها باید گم کردن و رفتن نیست. ما سعی کرده ایم ماندن اما در هر صورت ما به خواب رفتن و یا ما فوق العاده بد خلق روز بعد.

من هنوز کمی فروش خارج از نوجوانان و شنوایی من پدر و مادر, به طوری که بزرگترین ترس من برای آنها. آیا ما فقط به آنها بگویید که از دست داده بود و بی پرده در مورد آنچه ما انجام می دهند ؟

— حفظ حریم خصوصی لطفا!

عزیز حریم خصوصی لطفا

اگر من در موقعیت شما من می خواهم شروع به انفجار موسیقی به طور تصادفی در طول روز بچه ها استفاده می شود به آن به عنوان یک اتفاق به طور منظم و پس از آن استفاده از آن را به ماسک برای تلفن های موبایل از عشق. اما من پدر و مادر نیست. در واقع من به دقت اجتناب والدین. بنابراین من رسیده به دن Kois از تخته سنگ های فرزند پروری پادکست مامان و بابا در حال مبارزهو در اینجا چیزی است که او تا به حال به می گویند:

داشتن رابطه جنسی در یک خانه کوچک با بیدار نوجوانان یک چالش واقعی برای مطمئن شوید. آن را شامل درب-قفل بودن کمی ساکت تر از شما ممکن است در غیر این صورت بود و stoutness در چهره پژمرده نوجوان نگاشته است. کلید این است که به آنها بگویید که شما با داشتن رابطه جنسی اما روشن است که شما انجام رابطه جنسی که این یک چیز بزرگ است که شما انجام دهید که هر کس سزاوار خود را سخت به دست آورد حریم خصوصی به خصوص در pandemic عصر. آن را روشن است که در گذشته یک زمان خاص شما و شوهر خود را در اتاق خود را قفل و آن را شغل خود را به احساس گناه برای هر چیزی که کودکان خود را ممکن است شنیدن و اذیت خواهد. شاید امید نمی overhearing شما آنها را به خواب رفتن کمی زودتر برخی از شب.

یک چیز دیگر: به عنوان یک فرد بالغ رشد شما واقعا هنوز هم فروش با این ایده که پدر و مادر خود را به حال یک زندگی جنسی فعالی نیز به ازدواج خود را? من مصرانه از شما برای مشاهده آن سال ها از چشم انداز فعلی خود را و فکر می کنم در مورد چگونه بزرگ آن است که آنها هنوز هم تا به حال وقت و انرژی و تمایل به دریافت آن حتی با یک دختر در اتاق بعدی ساخت یک آقای اوه صورت. در حال حاضر شما می دانید چقدر دشوار می توان آن را!

برخی از افکار اضافی: اگر شما بودجه و احساس راحتی ترک بچه ها به مراقبت از خود را برای یک شب در یک هتل staycation هستید ممکن است به شما فضا—ادبی و استعاری به داشتن رابطه جنسی. و seconding چه Dan گفت: ممکن است آن را پر از دست انداز در حال حاضر, اما به عنوان فرزندان خود را, من و انتظار آنها استراحت در رابطه جنسی شرم و حتی به قدر آنچه که جنبه ای از زندگی خود را به ارمغان می آورد خود را به رابطه زناشویی. این تغییر در چشم انداز حتی ممکن است شروع به تغییر در اطراف این زمان است که رابطه جنسی می شود جالب به آنها.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من یک زن در اوایل 30s و من شده است با داشتن رابطه جنسی با مردان پس من 14. اولین بار من تا به حال با کسی در من “براکت سن” من 21 بود. من به باغ خود را به انواع تروما به عنوان یک دختر زیر سن قانونی که خواب با مردان مسن, اما این چیزی است که من یا قادر به تبدیل به احساس توانمندی و یا به اذعان به fucked up/سوء استفاده از حالات. برای بسیاری از 20s تا به حال من شده اند در روابط بلند مدت. اساسا من خواب حدود زیادی وقتی که من بچه بودم و سپس به حل و فصل “نیز ممکن است به ازدواج” شرایط.

در اینجا موضوع: پس از پایان 2018 من تنها بوده ام و دوستیابی برای آنچه احساس می کند مانند اولین بار در زندگی من و من با داشتن فوق العاده سخت و زمان داشتن رابطه جنسی بیش از دو بار با هر کسی. من باز خودم به قدمت ترانس دیدن غیر دودویی مردمی و همچنین به عنوان کشورهای مستقل مشترک المنافع دیدن و این همه همان. مانند جسمی چرخش سر من دور زمانی که آنها را به بوسه من و یا پایان دادن به مکالمات اگر آنها شروع به دریافت ، من می دانم این است که مضر است. این است که من نمی خواهم رابطه جنسی با آنها; من فقط نمی تواند به آن را دریافت و پس از یک نقطه خاص. و سپس امواج گناه سرحد در مقابل “من مجاز به گفتن هر زمان” سرحد در مقابل “اما من مثل شما و من نمی خواهم به شما صدمه دیده است.” من محکوم به هرگز آرام و بی خیال زندگی جنسی? این احساس فوق العاده عجیب و غریب برای پرسیدن اما وجود دارد یک نقطه که در آن حس می کند به “همراه با آن” از آنجا که شما می خواهم به کسی حتی اگر شما در خلق و خوی ؟ قبل از اینکه شما بخواهید بله, من در, درمان, و بله, من می خواهم برای شروع یک خانواده در یک روز.

— برو با جریان ؟

عزیز برو با جریان

آیا شما در این مورد صحبت خود را با درمانگر ؟ من تصور می کنم آنها می خواهم که بینش بیشتر از آنها با شما یکی و باید از این فرصت به درخواست پیگیری سوال. می خواهم بدانم که چگونه رابطه خود را با آنها است و از آنجا که شما در حال آوردن این به من. آیا شما احساس امنیت و پشتیبانی خود درمانی اتصال است ؟ آیا شما ارزش نظر خود را? آیا شما آنها را به ترس خود را در اطراف صمیمیت و از آنها بخواهید برای کمک به? اگر پاسخ به هر یک از این است که هیچ, شما ممکن است بخواهید برای پیدا کردن یکی دیگر درمانگر.

شما نمی, محکوم, اما شما مجبور به انجام این کار. شما باید به شکل از آنچه شما می خواهید. شما باید برای باز کردن عادت های بد و سمی جاذبه های. من مطمئن نیستم که این مورد است اما این امکان وجود دارد که تمایلات جنسی خود را پیچیده شده بود تا در سوء استفاده برای تا زمانی که شما میل جنسی مطمئن نیست چگونه به پاسخ بدون نوعی از احساسات منفی قرار دادن شما در لبه.

همانطور که برای “رفتن همراه با آن” جعلی آن تا شما آن را کاملا یک پدیده واقعی است. اما من فکر می کنم شما فروش خود را کوتاه اگر شما در حل و فصل برای کسی که شما باید آن را با پس از دو کنسول. نگه دارید برای کسی که واقعا نوبت شما—مانند باور نکردنی, روح الهام بخش مقدار و سپس فاستر که اتصال. شما در 30s خود را در اوایل. شما هنوز هم برای پیدا کردن شریک زندگی شما می خواهم به تولید مثل با کسی که شما را جذاب و جنسی درگیر شدن طولانی مدت است.

دو چیز می تواند درست در یک بار. شما می دانید که شما حق دارند و باید حقی برای گفتن ندارد و یا توقف تعامل جنسی در هر زمان و احساس ساکت برای خروج از آنجا که شما نمی خواهید به صدمه زدن به شخص دیگر احساسات. شما همچنین می توانید می دانم که شما در مورد مراقبت از این فرد و اولویت بندی خودتان. شما می توانید مانند کسی و چوب به مرزهای خود.

شما می توانید کاملا ساخت, آرام, بی خیال, زندگی جنسی, اما شما باید به جستجو برای آن را فقط مانند بقیه از ما. موفق باشید.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من ازدواج کردم به من فوق العاده شوهر در ماه اکتبر. ما تا به حال برخی از راکی تجارب قبل از گرفتن درگیر و به دنبال درمان. از آن بیرون آمد و در طی این روند است که اگر چه ما در حال حاضر در وضعیت مشابه ما تجربه کاملا متفاوت هستند. او بسیار تعریف تفسیر و من باید بسیار انعطاف پذیر تفسیر است. ما کار را از طریق آن و توافق ما قادر به قبول هر یک از دیگر برای ما هستند.

این است کاملا مورد بوده است. او در ادامه به انتظارات است که یا تجربه ما همان خواهد بود و یا تجربه خود را درست است. من به او بگویید که برای تلفن های موبایل کنترل اما او اصرار دارد آن را فقط به من نشان او چگونه بی اهمیت ازدواج ما است و او به من است. این جرقه استدلال سکوت درمان و دلایل برای ادامه درمان. همه از آن را کاهش می دهد, من جاذبه و میل جنسی. قوی و اعتماد به نفس و پرشور مردان همواره به نوبه خود-از آنجا که من قوی هستم و اعتماد به نفس و پرشور مرد نیز هست.

ما به تازگی به حال یک تجربه جایی که من رفت و برای اجرا با یک دوست (اجتماعی دور) و به خانه بازگشت 45 دقیقه پس از زمان من به او گفتم به انتظار من است. من ابلاغ شده و من تاخیر و مجموعه جدید انتظار. هنگامی که من در نهایت بازگشت او به من گفت که با رفتن فراتر از انتظار اولیه است که من ساخته شده دوست من مهم تر در حال حاضر و من درمان او را ناعادلانه. او انتظار داشت به شام ارسال اجرا و من قرار نیست ازدواج ما اول; من قرار داده و من برای اولین بار. چگونه می توانم انتقال به او آنچه که او انجام شده است را کنترل می کند ؟ چگونه می توانم اطمینان او را که او برای من مهم است حتی اگر ما متفاوت تجربه از همان وضعیت ؟ برای من این نقطه رسیده به دنبال به د ورد.

— اجرا میشه ؟

عزیز اجرا میشه

من امیدوار هستم D کلمه شما استناد است و طلاق و نه انکار.

شما که از طریق درمان با هم, و او هنوز هم کشیدن این نوع از زباله است. هیچ استفاده در پرتاب پول خوب پس بد و قطعا وجود دارد هیچ حس در ادامه به تلاش برای انتقال واقعیت شوهر خود را کنترل و رفتار توهین آمیز به او اگر او هنوز هم حاضر به اذعان آن است.

دریافت در حال حاضر نگاهی به برخی از زمان به درمان و به دنبال یک شریک که ارزش خود را از چشم انداز و تجربه است.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من هستم 30 ساله و باکره است. و وقتی که من می گویند باکره منظورم آن است. من هرگز بوسید کسی قبل یا حتی دست برگزار می شود. وجود دارد یک پسر در دبیرستان که من از نوع مورخ بود اما هرگز فیزیکی و او به پایان رسید تا بعد از بیرون آمدن ، در دانشگاه و همه از طریق 20s وجود دارد که احتمالا در بخش های بزرگ به خاطر من نیست به دنبال موقعیت های که در آن من می خواهم ملاقات با مردان خود من سن. در حال حاضر من شروع به فکر می کنم از آن زمان به تغییر است اما من در حفظ و هدف قرار دادن یک مانع: من فکر می کنم من ممکن است فاقد خاصیت جنسی, اما من نمی دانم برای مطمئن. من همیشه خودم را به عنوان راست چون من می دانم که من نه علاقه مند در صمیمی بودن با یک زن, و من می تواند تشخیص زمانی که یک مرد جذاب است در یک نوع انتزاعی حس. اما من فکر نمی کنم من تا کنون ملاقات یک مرد در زندگی واقعی است که من واقعا می خواستم به داشتن رابطه جنسی با. من فکر نمی کنم که ناخالص این معنا که من ناراحت نیست دیگر مردم داشتن رابطه جنسی است که پیدا کردن آنها لذت بخش است, اما زمانی که من فکر می کنم در مورد رابطه جنسی خودم بیشتر احساس می کنم مخلوطی از سردرگمی خجالت و ترس است. برخی از چیزهایی که قطعی, سخت, هیچ برای من مانند, سکس مادر و من نه بیش از حد مشتاق ایده قرار دادن یک آلت تناسلی مرد در دهان من اما حتی چیزی که بسیاری از زنان لذت می برد مانند دریافت کلیک در دهان باعث می شود من دریغ. این ایده از کسی که از دیدن و لمس کردن است که بخشی از بدن من باعث می شود من احساس خجالت و ناراحت کننده است. من گاهی اوقات اما من همیشه از آن لذت ببرید. گاهی اوقات احساس احساس بیش از حد شدید و من نمی خواهم از دست دادن کنترل بدن من. به علاوه هر زمان که من با بدن منتشر شده تمام این مایع که احساس می کند مانند من ادرار. من حدس می زنم که گربه? من از آنها بدم میاید که بدن من کند و من خواهد بود میگردند به انجام آن در مقابل شخص دیگری. من لذت بردن از خواندن رمان عاشقانه با صحنه های جنسی در آنها (اما نه عاشقانه) اما جنس همیشه احساس می کند مانند آن چیزی است که مردم دیگر نه چیزی است که من می توانید انجام دهید.

من می خواهم به دیدار با کسی که چون من نمی خواهم به مرگ به تنهایی و چون من می خواهم کسی در زندگی من است که مرا دوست دارد چرا که آنها مرا انتخاب کرد نه به خاطر آنها باید, اما من واقعا مطمئن نیست که من می تواند مدیریت این نوع از صمیمیت فیزیکی است که هر انسان در 20s خود و یا 30s در حال رفتن به انتظار. اما من نمی دانم اگر این است که چون من واقعا فاقد خاصیت جنسی, و یا اگر آن را چون من فقط ملاقات نکرده یک فرد احساس می کنم واقعا به خود جلب کرد و این که اگر من فقط به دیدار با کسی که من کلیک با من احساس متفاوت است. سه چیز اضافی درباره من است که ممکن است ارائه اضافی از متن: هر چند من هرگز رسما تشخیص داده من گمان می کنم من ممکن است کمی در طیف اوتیسم; من اضطراب اجتماعی است که عمدتا مراکز در سراسر ترس از قضاوت به حق منافع نه خوب بودن در چیزی یا انجام کاری در راه حق; و من مطرح شد در زمینه های مذهبی که موعظه هیچ رابطه جنسی قبل از ازدواج و تمام است که هر چند من دیگر اعتقاد دارند در آن آموزه است. چگونه می توانم حل کردن این همه ؟ چگونه می توانم آن را حل کنم ؟ من 30 سال و من هیچ مفهوم از خودم به عنوان یک موجود جنسی فرد و یا به عنوان کسی که مردان ممکن است پیدا کردن جذاب است. من فقط می خواهم به احساس طبیعی است.

— پتانسیل آس

عزیز بالقوه آس

بیایید شروع با “طبیعی است.” یا اصلا چنین چیزی به صورت عادی و یا عادی دارای یک طیف عظیمی. شما می توانید یک نگاه از طریق archives اینجا به گرفتن یک ایده از آنچه که تمایلات جنسی انسان است. در هجده یا پس ماه من شده نوشتن این ستون من شنیده ام برخی از مردم غیر جنسی و حداقل یک تمایلی squirter.

فاقد خاصیت جنسی, مردم توصیف تجارب خود را به عنوان یک طیف است. برخی از asexuals کاملا بی علاقه در رابطه جنسی از هر نوع از جمله افتاد. دیگران علاقه مند به جنس تنها بسیار خاص عاطفی متعهد شرایط. شما ممکن است پیدا کردن برخی از آرامش در asexuality تابلوهای پیام در asexuality.org و یا دیگر مکان های آنلاین که در آن asexuals اویختن. وجود دارد هیچ چیز مانند جلسه ما به همین فکر همسالان برای کمک به عادی سازی جنبه های خودمان است که ما احساس عجیب و غریب در مورد. شما ممکن است دیدار با افرادی که به عنوان بی علاقه در رابطه جنسی به عنوان شما هستند و به دنبال نزدیک احساسی, روابط صمیمی و بدون که جنبه خاص.

مرگ به تنهایی بعدی: این می تواند به کاهش با دوستان و همسایگان. ما باید این سمی فریم در غرب که اولویت عاشقانه و ازدواج زن و شوهر بیش از دیگر اشکال تعامل اجتماعی و روابط دیگر. من تصور کنید که از یک پس زمینه مذهبی که خجالت زده تمایلات جنسی به شما دو دوز, اما اکثر مردم در جهان انگلیسی زبان را به حرکت این در برخی از نقطه. این که آیا شما تصمیم می گیرید شما فاقد خاصیت جنسی, یا نه, قرار دادن تلاش و انرژی را به دوستان خود روابط و بخشی از جامعه زندگی می کنند. حتی اگر شما را تا پایان با عشق از زندگی خود را, کسانی که روابط دیگر هم در خدمت شما و کمک به جلوگیری از ستون تمام نیازهای خود را بر روی یک فرد در معرض خطر و طاقت فرسا حرکت می کند.

شما لازم نیست ذکر است که دین شما در آن بزرگ شده, بنابراین من مطمئن هستم که دقیقا چه کلمه خود خدا می گوید در مورد تمایلات جنسی. اما اگر شما هنوز هم برخی از اتصال به آن سنت و فکر می کنم آن را کمک خواهد کرد, شما همچنین ممکن است در نظر رفتن به منبع متن و خواندن آن را به شدت برای خودتان. نگه داشتن در ذهن که این در حال آمدن است از یک زن که فکر می کند که ده فرمان مطلقا اجازه می دهد تا به صورت نوسانی و غیر تک همسری و روابط بنابراین من تفسیر متون دینی را می توان غیر متعارف. آن را بخوانید و تصمیم گیری خود را در مورد آنچه خوب و درست نیست.

به صورت ناخواسته انزال, شما ممکن است قادر خواهید بود برای آموزش بدن خود را به عقب نگه دارید و با فشار دادن دندانها کامپیوتر شما عضلات سمت داخل هنگامی که شما شروع به اوج لذت جنسی. توجه داشته باشید که من گفت: “ممکن است”—این یک احتمال است اما نه تضمین. شما می توانید کامپیوتر خود را عضلات با متوقف کردن جریان ادرار. این ممکن است کمک به فکر می کنم از لگن خود را به عنوان یک کاسه با یک لوله در حال اجرا از طریق وسط این لوله ای که بودن خود را در کانال واژن. فشار دادن دندانها روی لوله باید توقف جریان ادرار و کمک به شما در تماس با آن بخشی از بدن خود را. سپس همین کار را گره به عنوان شما شروع به اوج لذت جنسی. با این حال برخی از زنان گزارش یک احساس سوزش در صورتی که نزدیک به انزال و پس از آن لازم نیست, بنابراین حتی اگر شما می توانید دستیابی به آن—این ممکن است یک راه حل برای شما.

لطفا تشخیص خود را. تشخیص های افتراقی روی حیله و تزویر. شما لازم نیست که آموزش به مرتب کردن بر اساس آنچه که ممکن است با اوتیسم و آنچه که ممکن است ضربه اضطراب اجتماعی یا ضعف اجتماعی با توجه به تربیت خود را. تو خیلی بهتر از دیدن یک حرفه ای واجد شرایط بیش از برخی از زمان به طوری که آنها می توانید یک عکس از که شما و جایی که شما مبارزه در زندگی است. و مهمتر از همه آنها می توانند به شما آموزش مهارت به شما کمک کند حرکت جامعه و دنیای درونی خود. خودتان را به یک درمانگر. من فکر می کنم شما می توانید این مرتب کردن.

— Stoya

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

شوهر من یک ناتوانی جسمی. من او را دوست دارم و زندگی جنسی ما خوب است. ما نمی صمیمی بیش از حد اغلب, اما زمانی که ما این فیلم سرگرم کننده است, شدید, عاشق لذت بخش و پرماجرا. من بسیار به او جذب شده و ناتوانی خود را تغییر نمی کند که در همه. مسئله این است که او fetishized ناتوانی خود را. او ساعت و خوانده شده انجمن منحصرا مربوط به ناتوانی است. او علاقه مند در آوردن از کار افتادگی بازی به اتاق خواب و می خواهد من به همسرم به عنوان کسی که با ناتوانی جسمی. من به آن مرا ناراحت و حتی فکر کردن در مورد آن است. من نمی خواهم به شرم او خوردگی. من هم نمی خواهم به شرم او را برای ناتوانی خود را. اما آن را نگه می دارد تا در اتاق خواب و نیست برای من! ناتوانی خود را یک مشکل نیست—این فقط چیزی است که من می خواهم به تمرکز بر روی در اتاق خواب. چگونه می توانم کار در سراسر ناتوانی, طلسم, در حالی که هنوز در آغوش ناتوانی?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabahisnowbeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000silivri korsan taksiMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisKurtköy Escort