ممکن است برای استراحت در رفت و آمد مکرر در طول یک بیماری همه گیر?


Two lounger chairs, separated.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Devashish Rawat/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

این مقاله بخشی از Reopeningsیک سری در مورد چگونگی کسب و کار عامل در طول بیماری همه گیر.

آمریکایی ها ممکن است قادر به گرفتن دور به همه جا در تابستان امسال اما مقدار زیادی از آنها در حال تلاش به جایی دور. Airbnb رزرو هستند. پارک ملی beckoning. در زمانی که اکثر مردم می خواهم برای جلوگیری از هواپیما و سفرهای جاده ای هستند. در حالی که گردشگری شده است در یک سقوط آزاد در طول چند ماه گذشته به مردم به طور کلی نگه داشته و فاصله آنها از غیر ضروری, فراغت خاطر, سفر, صنعت یک بار دیگر تبادل آمریکایی ها به استراحت در شخص دیگری را به محل. که شامل یک نوع محل که به نظر می رسد بیمار-مناسب برای یک لحظه زمانی که جمعی از تجارب دیده می شود در بهترین حالت با سکوت: تفریحی.

و در عین حال در اینجا آنها در حال تلاش برای اطمینان بخشیدن به مهمانان بالقوه که آنها را اجرا کرده ایم اقدامات ایمنی مناسب و بدون dulling فقط اجازه دهید به-ما-اداره-آن را تجربه می کنند. “وجود دارد یک بیت از شک و تردید در مورد سفر و چه در سفر و در حال رفتن به مانند پس از ایم تعطیل و در سطح جهانی گفت:” استوارت آدام معاون رئیس صندل تفریحی که به ذکر است که او شده است بر روی “حدود 155 زوم تماس” به برنامه ریزی برای بازگشایی این شرکت مکان. “من می گویند که اکثریت عملیات ما دقیقا همان تفاوت که وجود دارد این آگاهی از سلامت و ایمنی پروتکل ها و تمیز کردن عمیق.” صندل’ استراحتگاه در مونتگوبی, جامائیکا; نگریل جامائیکا; و Dickenson خلیج آنتیگوا همه میزبانی مهمانان دوباره بقیه شرکت مکان در سراسر کارائیب در حال بازگشایی در یک نورد برنامه از طریق نوامبر.

مهمانان متوجه تفاوت در بسیاری از استراحتگاه مناسب از چک در. آنها را مجبور به انجام یک چک دما قبل از ورود ملک. به جای رفتن به میز جلو مردم را به جای تکمیل چک در مراحل قبل آنلاین به طوری که آنها می توانند مستقیما به اتاق خود را به خاطر اجتماعی فاصله. “اگر آنها نیاز به رفتن به جلو میز و آن میز خواهد بدیهی است که برخی از نوع پلکسی گلاس و کارکنان خواهد بود با پوشیدن ماسک صورت” گفت بث Steucek مدیر عامل جدید انگلستان کاروانهایی و تفریحی انجمن. صندل استخدام 315 جدید کارکنان در سراسر تفریحی آن برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله گرفتن از لحظه ای مهمان وارد, نظارت بر زمینه های مشترک مانند لابی و شنا کردن میله. (مطمئن باشید این نوار شنا کردن است و قطعا باز است.)

پس از ورود خود را اتاق مهمان می توانید انتظار یک کمی بیشتر از متوسط تجربه. استراحتگاه در حال تلاش برای به حداقل رساندن تعداد افرادی که در یک اتاق خاص برای جلوگیری از هر گونه آلودگی بنابراین خانهدار اتاق-خدمات مسئولین و دیگر مهمان نوازی پرسنل را ترک اقلام خارج و جلوگیری از ورود تا بعد از یک مهمان را ترک کرده است. اتاق خود را نیز ممکن است کمی کمتر مبله اما بیشتر به طور کامل بررسی. “فکر می کنم از تمام موارد شما ممکن است تا به حال قبل از. وجود خواهد داشت کمتر موارد به لمس; همه چیز از بین رفته اند” گفت: Steucek به طور خاص اشاره به بالش ملافه اضافی و تزئینی tchotchkes. رفت و آمد مکرر کارکنان شده اند با استفاده از اشعه ماوراء بنفش چراغ الکترواستاتیک سم پاش مه ماشین آلات و روش های دیگر به اتاق عمیق تر و تمیز. بهائی Mar یک رفت و آمد مکرر پیچیده در باهاما است که برنامه ریزی برای بازگشایی در ماه اکتبر خواهد بود فیلم اتاق با بیماری-پیشگیری goodie کیسه های. “به محض ورود مهمانان را دریافت خواهد کرد ‘شخصی’ مراقبت از ملایمت کیت با ضد عفونی کننده دست, دستمال مرطوب ضد عفونی دستکش و ماسک صورت قرار داده شده در هر مجموعه” گفت: کارین سالیناس افسر ارشد بازاریابی برای بهائی Mar یک ایمیل.

“اگر شما قرار داده خرچنگ و گوسفند و اردک side-by-side در بوفه خط همه جمع وجود دارد. این نوع آشکار است.” — استوارت آدام معاون رئیس صندل تفریحی

استراحتگاه نیز بازسازی ناهار خوری. با توجه به Steucek بسیاری از استراحتگاه در انگلستان در حال انجام دور با بوفه و تغییر بیشتر به سمت گرفتن و رفتن وعده های غذایی است که یک حزب می تواند غذا خوردن خانواده-سبک در یک جدول جدا شده. بوفه در صندل استراحتگاه خواهد شد که کارکنان در خدمت مشتریان در خط به طوری که مردم لازم نیست برای به اشتراک گذاشتن در خدمت ظروف. خدمت خاص ایستگاه نیز پخش می شود برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد. “اگر شما قرار داده خرچنگ و گوسفند و اردک side-by-side در بوفه خط همه جمع وجود دارد. این نوع آشکار گفت:” استوارت. “و به جای داشتن یک نوار بسته به تعداد افرادی که در خانه شما ممکن است ببینید ما باید چهار یا پنج کوچکتر میله های زندان است.” À la carte restaurants در کفش شده اند و استفاده از سواحل به ارائه اجتماعی-فاصله صندلی در فضای باز است که آسان تر است برای انجام به دلیل وجود دارد در حال حاضر کمتر از افراد در استراحتگاه از حد معمول.

جاذبه های اطراف استراحتگاه خواهد شد تا حد زیادی یکسان باقی بماند هر چند این تجهیزات را از طریق دقیق تر شستشو و وجود خواهد داشت سختگیرانه تر ظرفیت محدودیت برای فعالیت های خاص. در انگلستان, پیاده روی, دوچرخه سواری و قایقرانی را بیشتر به احتمال زیاد انجام می شود به عنوان یک خانواده به جای با مهمانان دیگر در رفت و آمد مکرر. “برخی از خواص ما واقعا تغییر کرده تا چگونه آنها در حال انجام kid برنامه” گفت: Steucek. “به جای رفتن با یک گروه از بچه ها سن خود را, شما ممکن است فقط به عنوان یک واحد خانواده است.” صندل کاهش تعداد افرادی که می توان در یک, غواصی, قایق از 28 به 12 و با استفاده از مواد ضد عفونی کننده برای پاکسازی چیزهایی مانند وزن کمربند و تعطیل. در گذشته این موارد را فقط می توان با اسپری آب بعد از هر استفاده. و در بهائی Mar کارکنان را در دست داشته باشد تا اطمینان حاصل شود که مردم پایبند اجتماعی فاصله در استخر. “صندلی در ساحل و استخرهای خواهد شد پیکربندی اجازه می دهد تا برای حداقل شش فوت از جدایی بین هر خانواده یا زن و شوهر گفت:” سالیناس. “استخر همکاران کمک خواهد کرد مهمانان با قرار دادن صندلی و چتر می ایستد.”

به طور مشابه, رفت و آمد مکرر حوادث به احتمال زیاد به یک کمی بیشتر مقهور و صمیمی است. در حدودی وجود دارد نمی توان یک سالن برای زنده رگی باند و کارکنان دیگر آغاز conga خطوط. استراحتگاه نیز تقسیم کردن رویدادهای بزرگتر; برای مثال به جای داشتن مهمانان جمع آوری در اطراف یک bon آتش وجود دارد ممکن است چند سوزاندن در یک بار به صورت گروه های کوچک تر از مردم است.

با وجود همه این اقدامات ایمنی, هنوز هم وجود دارد شانس است که مهمان را COVID-19 در حالی که در رفت و آمد مکرر و گسترش آن به دیگران است. در چنین رویداد بهائی Mar باید 24 ساعته EMTs در کارکنان مشورت با باهاما’ وزارت بهداشت برای ارائه مراقبت. صندل کارکنان نیز تماس محلی وزارت بهداشت و احتمالا سفارت برای مهمانان کشور اگر مراقبت های ویژه مورد نیاز است. در غیر این صورت افراد بیمار را قرنطینه می شود و در اتاق های هتل ها در حالی که کارکنان به ترتیب برای یک هواپیما برای بازگشت آنها را به خانه. “من فکر می کنم این یک خطر است که هر کسی که در سفر آگاه است” گفت: استوارت. “هیچ کشوری از تلاش برای منزوی کردن شما و نگه داشتن شما وجود دارد. این پشت صحنه هدف از هر کشور هنوز هم به انجام بهترین خود را با خیال راحت به خانه شما.” آرامش خود را از کفش و—اگر شما مریض—دریافت کنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>