با توجه به آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس محور در چین این جای تعجب دارد که ترس در مورد گسترش بیماری و نگرانی در مورد خطرات ناشی از سفر است.

کاخ سفید روز چهارشنبه گفت این با توجه به ممنوعیت تمام پروازهای بین آمریکا و چین است. بریتیش ایرویز اعلام کرد آن را به حالت تعلیق در سفر به این کشور است. و استرالیا نشان داد مصرف آن را فوق العاده اندازه گیری ارسال و بازگشت شهروندان از ووهان در مرکز چین شیوع به یک جزیره دور افتاده از 1200 مایل در سواحل سرزمین اصلی است.

هنوز هم وجود دارد بسیاری از ما در مورد نمی دانم 2019-nCoV به عنوان ویروس شناخته شده است, از جمله تمام علائم و دقیقا چگونه آن را گسترش. اما ما نمی دانیم مورد تلفات در حال افزایش سریع است. به عنوان از ژانویه 29, حداقل 6,057 مردم کاهش یافته است, بد یک افزایش بزرگ از اوایل ژانویه هنگامی که آن را مانند نگاه وجود دارد بیش از 40 مورد. در حالی که اکثریت قریب به اتفاق این افراد (5,970) در سرزمین اصلی چین و اکثر (3,554) متمرکز هستند در شیوع این بیماری را در کانون استان هوبئی — صفحه اصلی به ووهان — یک تعداد انگشت شماری از آلوده مسافران ساخته شده راه خود را به خارج از کشور. این ویروس هنوز در حال گسترش در بیش از 30 استان و شهرستانها از جمله شانگهای و گوانگ هنگ کنگ و پکن است.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

وجود دارد برخی از اخبار خوب ، بیماری های عفونی محققان و اپیدیولوژی یک مقدار زیادی از تجربه در چگونه ویروس های تنفسی مانند 2019-nCoV می تواند گسترش و حرکت در سراسر مرزهای زمانی که مردم بیشتر در معرض خطر در طول سفر و چگونه به ایمن ماندن.

برای کسب اطلاعات بیشتر در من به نام اسحاق Bogoch یک بیماری عفونی پزشک و استاد دانشگاه تورنتو است که به مطالعه چگونگی سفر هوایی را تحت تاثیر نوسانات شیوع بیماری — های جدید از جمله عفونت کروناویروس. من او را پرسید که برخی از ما (شاید پارانوئید) سفر سوال کردم و بسیاری از اطمینان. در اینجا ما گفتگو ویرایش شده برای وضوح و اختصار.

جولیا Belluz

آن را امن برای سفر از طریق هوا در حال حاضر ؟

اسحاق Bogoch

من شکستن این پایین به چند قطعه مختلف: هنگامی که ما فکر می کنم در مورد سفر وجود دارد مقصد شما در حال رفتن به و اینکه آیا شما می توانید انتخاب کنید تا این ویروس در آن قسمت است. پس از آن وجود دارد [این سفر بخشی]: زمانی که من در راه من به که مقصد من در معرض خطر ابتلا به این عفونت است ؟

در بخش اول در حال حاضر یک بیماری همه گیر در چین است. و به طور خاص در هوبئی استان است. در معرض خطر ابتلا به این عفونت در خارج از هوبئی و واقعا در خارج از چین است قابل ملاحظه ای کم است.

ما می توانید تعداد افرادی که تا به حال هرگز در معرض هوبئی یا چین که آلوده به این ویروس در یک یا دو دست. بنابراین در حال حاضر در معرض خطر ابتلا به این عفونت در خارج از کانون این بیماری همه گیر است که فوق العاده کوچک است. بنابراین اگر مردم در حال سفر در [در هر نقطه خارج از چین] خود را در معرض خطر است و نزدیک به صفر درصد است.

جولیا Belluz

آنچه در مورد گرفتن آن را در جایی در خارج از چین که در آن موارد وجود دارد مانند تایلند, آلمان یا کانادا ؟

اسحاق Bogoch

به تاریخ وجود دارد چیزی شبیه به 70 بین المللی موارد است. و ما هنوز هم می تواند تعداد افرادی که به دست آورد این عفونت بدون نیاز به چین بوده است در یک یا دو دست. بنابراین خطر سفر در حال حاضر فوق العاده پایین در خارج از مناطقی که این بیماری همه گیر در حال انجام است. که شامل مناطق که در آن وجود دارد صادر شده است موارد — تایلند و ژاپن و فرانسه و کامبوج.

در همان نفس این است که پویا وضعیت. ما نیاز به بدیهی است که خودمان را نگه دارید مطلع و به روز در مورد چگونگی این تکامل می یابد به دلیل, سفر, توصیه ها و هشدارهای نیز تکامل به عنوان این یا همچنان به گسترش و یا می آید تحت کنترل بهتر است. این یک نکته کلیدی را به عنوان به خوبی.

جولیا Belluz

آنچه در مورد این ویروس از دیگر مسافران در راه خود را به مقصد خود را ؟

اسحاق Bogoch

شده است وجود دارد برخی از کار به دنبال در معرض خطر ابتلا به بیماری های عفونی از طریق سفر هوایی. مردم در بیشترین معرض خطر ابتلا به یک عفونت تنفسی از طریق سفر هوایی است که هنوز هم فوق العاده کم اما خطر بالا می رود اگر شما در نزدیکی یک فرد [با یک بیماری تنفسی].

این بدان معناست که اگر کسی نشستن در کنار فرد آلوده و معمولا در عرض حدود دو متر پس از یک یا دو ردیف بالا و یا پشت. در آن شعاع وجود دارد به وضوح متغیر است که محل خاصی از افراد در معرض خطر بیشتری مانند نزدیک نزدیکی و یا طولانی مدت قرار گرفتن در معرض همراه با درجه ای از توانايی انتقال فرد است.

بنابراین اگر فرد بسیار خفیف علائم و سرفه احتمال از کسی که در شعاع گرفتن که عفونت واقعا کم است. و مردم دورتر کاهش احتمال ابتلا به این که عفونت را به عنوان به خوبی. این افراد در معرض بیشترین خطر هستند مردم نشسته در کنار آلوده مسافر. و حتی مردم نشسته در کنار آن فرد هنوز هم نسبتا کم شانس ابتلا به عفونت است.

جولیا Belluz

اما من هنوز نگران در مورد فرودگاه ها و حمل و نقل دیگر مراکز. آنچه که من باید انجام دهید برای محافظت از خودم ؟ مثل من باید خرید برخی از ماسک?

اسحاق Bogoch

این واقعیت است که مردم با پوشیدن ماسک — شماره 1 آن را, مفید و شماره 2 آن را بیش از حد جنجال آفرینی. اگر کسی یک عفونت تنفسی ماسک ها مفید برای توقف گسترش یافته است. اما اگر مردم مثلا پوشیدن یک کمی شل و ول ماسک, آن است که رفتن به طور قابل توجهی کاهش می دهد خود را در معرض خطر ابتلا به این عفونت است.

با یا بدون این شیوع بهداشت دست است که همیشه مهم است نه فقط برای این coronavirus برای ویروس مانند آنفلوانزا و سایر ویروس های تنفسی و یا باکتری است که می تواند زندگی می کنند در سطوح بالا هستند که مانند دستگیره های درب و صفحه کلید و دکمه های آسانسور.

جولیا Belluz

بنابراین اساسا آنچه شما می گویید است — مگر اینکه شما در چین — حمل ،

اسحاق Bogoch

رفتار به طور معمول. در مورد زندگی روزانه خود را. گرفتن بچه ها به مدرسه. رفتن به محل کار. اویختن. انجام آنچه شما می خواهم به طور معمول انجام دهد. من نمی خواهد هر گونه تغییر رفتار اگر شما در خارج از شیوع بیماری در منطقه است.

جولیا Belluz

و چه می شود اگر شما مجبور به رفتن به چین برای برخی از دلیل ؟

اسحاق Bogoch

این بسیار مهم است برای آگاهی از, در حال تحول, سفر, توصیه های که در حال تغییر با ادامه بیماری همه گیر. در حال حاضر [مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان می دهد] اجتناب از سفر غیر ضروری و یا تجدید نظر در سفر به چین است.

جولیا Belluz

چه اقدامات احتیاطی خواهد شما را اگر شما بودند برای رفتن به چین ؟

اسحاق Bogoch

من فقط می خواهم دست شستن. در مراقبت های بهداشتی تنظیمات [من می خواهم یک ماسک] فقط اگر من مراقبت برای کسی که با این عفونت است.

جولیا Belluz

من خوانده ام که این ویروس گسترش می تواند حتی زمانی که مردم نمی نشان دادن علائم مانند مورد اخیر در آلمان است. چه چیزی شما را از که ؟

اسحاق Bogoch

من می خواهم برای دیدن اطلاعات بیشتر به این تصور است که واقعا افراد بدون علامت ممکن است انتقال عفونت است. حتی اگر شده اند وجود دارد موارد بدون علامت انتقال این عفونت کسانی خواهد بود به طور معمول در موارد نادر و با فقط در مورد هر دستگاه تنفسی عفونت شناخته شده برای بشر هستند نه افرادی که در حال رانندگی یک بیماری همه گیر.

جولیا Belluz

شما به انجام برخی از مطالعات در چند هفته گذشته در شهرستانها بیشتر در معرض خطر ابتلا به رمان coronavirus عفونت. چه بزرگ غذای آماده?

اسحاق Bogoch

ما نگاه [سوال] اگر گسترده تر است گردش این ویروس در چین است که در آن بین المللی صادرات از موارد [به احتمال زیاد برای رفتن]. ما اساسا برجسته بالای 50 مقصد از انتخاب شهرهای چین است که قابل اتصال با ووهان. جای تعجب نیست که در بالا 50 بسیاری از آنها در شرق آسیا و جنوب شرق آسیا وجود دارد و چند مقصد اروپا که خود را در پاریس و لندن و چند آمریکای شمالی مقصد نیویورک — New York, San Francisco, لا. قاهره تنها آفریقایی مقصد در بالا 50.

به هیچ وجه کسی شگفت زده می شود اگر وجود دارد بیشتر موارد صادر شده به اروپا و آمریکا. اما مکان های که در حال رفتن به بیشترین حجم و تعداد عفونت های صادر شده خواهد بود به شرق آسیا و جنوب شرقی آسیا مراکز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی