است Jared کوشنر “خطرناک ترین” مرد در امریکا ؟

نوشتن در گاردین این سه شنبه Arwa Mahdawi معتقد است که اگر چه برخی مانند مشخص Jared کوشنر به عنوان یک “supervillain” او فاقد کاریزما برای چنین عنوان شده است. اما در بسیاری از راه عدم جاذبه یکی از بزرگترین نقاط قوت آن به او کمک کرد در زیر رادار پرواز.

“سیاست تبدیل به یک واقعیت نشان می دهد تلویزیون و آرام کوشنر است که اغلب بیش از حد خسته کننده به زحمت با آن است که بسیار جالب تر به تمرکز بر روی خود را پر زرق و برق همسر, Ivanka Trump, و یا خود را garrulous father-in-law” Mahdawi می نویسد. “هنوز بیش از چند سال گذشته کوشنر موفق به قرار دادن خود را به بالاترین سطوح تصمیم گیری در حالی که تا حد زیادی باقی مانده در پشت صحنه.”

تبلیغات:

اما کوشنر دیگر پرواز تحت رادار لطف و موقعیت خود را در coronavirus نیروی کار. با توجه به Mahdawi اخیر خود ظاهر در یک نشست خبری باید به عنوان زنگ خطری برای ایالات متحده “کوشنر ظاهرا در نشست خبری به توضیح است که کار او انجام شده است,” او می نویسد. “با وجود او تکرار کلمه ‘data’ 13 بار آن را به سرعت مشخص شد که او هیچ ایده آنچه که او انجام شده است.”

Mahdawi سپس بازگو کوشنر زندگی که در آن او به طور مداوم شکست خورده به سمت بالا. “هر کجا که کوشنر است, مشکوک, معاملات مشکوک اخلاق و جمعیت بله مردان به نظر می رسد به دنبال دارد. جهان به طور مداوم تعمیرشده به منعکس کننده این واقعیت است که او می خواهد برای دیدن” که شواهد و مدارک توسط این واقعیت است که وب سایت دولت بود تغییر کند تا منعکس کننده ناآگاهانه نظرات او در مورد فدرال ذخایر.

“وجود دارد یک مفهوم مدیریت به نام پیتر اصل است.” می نویسد Mahdawi. “جهان پر از بی منطق مدیران این نظریه ادعا چرا که مردم در حال ارتقا تا آنها افزایش به سطح خود را از بی کفایتی.'”

تبلیغات:

“آن است که تبدیل شدن به طور فزاینده ای روشن است که کوشنر است و نه فقط یک doofus – او خطرناک است.”

جزئیات کامل op-ed در بیش از نگهبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>