جان رابرتز در حال حرکت به سمت چپ ؟


John Roberts looks up and off to the side.
قاضی جان رابرتز در وزارت امور خارجه این اتحادیه در فوریه. 4.
لی میلیس/استخر/ایسنا

در جدید ترین قسمت از Amicus کوکب Lithwick استقبال نیویورکر را جفری Toobin و مدرسه NYU Law پروفسور ملیسا موری به بحث هفته گذشته را سقط تصمیم ژوئن خدمات پزشکی LLC v. روسیهکه در آن قاضی جان رابرتز تصمیم به اعتصاب کردن لوئیزیانا محدود کننده سقط جنین قانون است. موری و Toobin بحث این بدان معنی برای رابرتز’ چیست و اینکه آیا او در حال حرکت به سمت چپ. خواندن بخشی از مکالمه خود را که ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح ،

کوکب Lithwick: در ژوئن پزشکی, رابرتز بود حاضر به قضاوت در مورد اینکه آیا لوئیزیانا قانون سقط شد pretextual. مشکل خود را با لوئیزیانا بود hutzpah. که 5th ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر و لوئیزیانا بودند واژگون 2016 را کل سلامت زن و مناسب نیست درسته ؟

“چیزی است که اتفاق می افتد در Roberts’ است.” — جفری Toobin

جفری Toobin: جان رابرتز می تواند رای داده اند در هر صورت. هنگامی که آنها در زمان ژوئن پزشکی, چرا شما را دقیق مورد مشابه چهار سال بعد دیگر نسبت به معکوس آن ؟ که من فکر. بنابراین من نتیجه. جان رابرتز برای اولین بار در 15 سال در دیوان عالی کشور, گفت, دولت, شما نمی توانید این کار را برای متوقف کردن زنان از داشتن سقط جنین. و این برای من بود, ذهن دمیدن. من فکر می کنم از جان رابرتز به عنوان یک گروه اختصاص داده های نرم افزار-زندگی عدالت و او نمی, رای گیری در نرم افزار-زندگی و موقعیت. اگر او می خواست به تصویب مقررات سقط جنین او می تواند رای به تأیید 5هفتم مدار. و او نبود. و این به نظر من بزرگتر از این نظر او با استفاده از در نظر او.

شما درست است که شما نمی توانید جدا از فرار خود را در DACA و فرار خود را در عنوان هفتم. روشن است که این است که رئیس دادگستری که ما دیدیم حتی در این زمان در سال گذشته است.

Toobin: همه ما که پوشش دادگاه همیشه پرسید: چه چیزی آنها واقعا فکر می کنید ؟ و چه خبر است ؟ و صادقانه پاسخ این است که در جهنم می داند ؟ من نمی دانم. من هیچ دسترسی به جان رابرتز’ درونی ترین زندگی است. اما در اینجا شما باید سه بسیار مهم موارد است. اغلب ما صحبت در مورد این موارد در انتزاعی. این سه مورد تاثیر بسیار زیادی در زندگی مردم است. آن است که در حال حاضر غیر قانونی در کل ایالات متحده را به آتش گی مردم فقط به این دلیل که آنها همجنسگرا. که درست نیست یک ماه پیش. هفت صد هزار خیال در صورتی که مورد رفت و راه دیگر شده اند که موضوع را به اخراج از کشور امروز و از آنها نیست. و در حال حاضر لوئیزیانا را هفت درمانگاه سقط جنین به جای یک اگر که رفته بود راه دیگر. که فقط زیاد است. و جان رابرتز رای دادند با لیبرالها در همه آنها. به من می گویند من نمی تواند توضیح دهد که چه می گذرد در سر خود را, اما آن است که هنوز در جان رابرتز نوشت که Shelby County, کشته شدن قانون حق رای. چیزی است که اتفاق می افتد در خود دارد. من فکر نمی کنم او را تبدیل شدن به اموزش Bader Ginsburg, اما او به نظر نمی رسد به همان جان رابرتز او دو پنج تا 10 سال پیش.

ملیسا من می خواهم شما را به واکنش نشان می دهند. عمدتا به دلیل من به تماشای چهره خود را در زوم و آن را بسیار رسا.

ملیسا موری: صورت من هیچ لرز. به همین دلیل من نمی توانم بازی پوکر. بنابراین لی اپستاین در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس و اندرو مارتین و کوین کوین صحبت کردیم در مورد این ایده قضایی رانش. که در طول زمان قاضیان حرکت بیشتر به سمت چپ. و شاید این چیزی است که اتفاق می افتد در اینجا, اما من فکر نمی کنم که که در آن است. من فکر می کنم جان رابرتز نقش یک مدت طولانی بازی. او عاقل و زرنگ و دانا فرد و من فکر می کنم او در حال پخش است یک بازی طولانی. و من نمی خواهم به دور از هر چیزی از آن پیروزی در عنوان هفتم از موارد و یا در DACA, اما من می خواهم توجه داشته باشید که کسانی که به طور افراطی پر از شکوفه مترقی پیروزی. بنابراین در Bostockعنوان VII مورد جان رابرتز می پیوندد چه بسیار ساده textualist نظر می رسد که مترقی نتیجه. اما منطق آن و روش که مستقر در واقع کاملا محافظه کار است. ما نمی به سران قانونگذاران. ما به سادگی نگاه کردن کلمات در صفحه ما درخواست ساده معنای آن کلمات. که بسیار ساده نوع روش حتی اگر آن بازده مترقی نتیجه. و در DACA رئیس عدالت است نه حمایت IF; او گفت که این یک ایده خوب است. او به سادگی گفت که برگ برنده دولت در بسیاری از موارد دیگر موفق به از بین بردن این برنامه در راه است که قانون نیاز دارد. رفتن به عقب و از بین بردن آن را به راه راست. آن را فقط اتفاق می افتد که آن را بعید است که آن برچیده خواهد شد چرا که این یک انتخابات سال است. اما خروج از آن به سمت, اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت غالب در ماه نوامبر و در قدرت در دسامبر IF برچیده خواهد شد در راه مناسب زیر اداری روش عمل می کنند.

و بنابراین در اینجا شما باید یک شبیه پویا. و دوباره من دوباره به DACA چرا که من فکر می کنم آنها هر دو از یک قطعه درست است ؟ رفتن به عقب و انجام آن بهتر است. شما نمی توانید در حال حاضر ما با یک قانون است که تقریبا یکسان به یک قانون است که ما را زده تنها چهار سال پیش است و هیچ چیز واقعا تغییر کرده است. و آن را به اندازه کافی می گویند که لوئیزیانا است به طور قابل توجهی متفاوت از تگزاس. این قانون ما می دانیم که هیچ مزایای پزشکی. رفتن به عقب و پیدا کردن برخی از بهتر قانون متفاوت است که مستقیما بر روی نقطه با سابقه ما تصمیم گرفتیم چهار سال پیش و پس از آن شما خواهید دید جان رابرتز شما شناخته شده و برای نسل های. و از همه مهمتر جان رابرتز که حتی به عنوان او را از دست شما این پیروزی نسبی در متن این نظر در واقع نوار 2016 تصمیم همه از آن ماده است. این درست مانند کیسیکه سوخته رو و در سمت چپ یک Potemkin ایجاد پوسته از سقط جنین حق در جای خود محروم آن از آن ماده است. اینجا کل سلامت زن اسمی زنده می ماند اما سود و بار تجزیه و تحلیل است که همه از بین رفته اند. و سابقه که جان رابرتز واقعا گذارم اینجا کیسی سابقه که صادقانه بود و یک پیروزی برای مخالفان سقط جنین به دلیل آن را به ایالات عرض جغرافیایی گسترده ای برای قانونگذاری سقط جنین از وجود است.

“من فکر می کنم جان رابرتز نقش یک مدت طولانی بازی. او عاقل و زرنگ و دانا فرد و من فکر می کنم او در حال پخش است یک بازی است.” — ملیسا موری

Toobin: اما ملیسا او تا به حال انتخاب در هر سه این موارد. سه نفر وجود دارد از قضات در عنوان هفتم مورد و چهار قضات در DACA مورد و چهار در مورد سقط جنین که گفت: خوب راه آن است و شما نمی باید آن را ازنو. شما لازم نیست که به ازنو IF و آن را OK به آتش مردم به خاطر آنها, گی, چون عنوان VII نمی گویند آنچه شما می گویند آن را می گوید. بنابراین شما را بسیار قانع کننده و تحلیل رابرتز’ نظرات, اما او تا به حال انتخاب و او رفت و در لیبرال جهت. و این به نظر من فقط شگفت انگیز است.

هر چه جان رابرتز است که او نه یک Trumpist درست است ؟ در اینجا او است bopping لایحه Barr وزارت دادگستری در بینی زمان و زمان دوباره و من فکر می کنم که برای من جالب است. که هر چه او است که او را ساموئل Alito او کلارنس توماس. Alito سراسیمه به Kermit Gosnell محل. در اینجا نیل Gorsuch صحبت کردن در مورد جنين و بافت اطراف شناور در درمانگاه درست است ؟ هیچ کدام از آن. این است که احساسی نظر—من نفرت سقط جنین. ما قصد داریم به استفاده از این لحظه زودگذر ما از Trumpism به عقب همه چیز را که اتفاق افتاده پس از وارن دادگاه. رابرتز است.

موری: من اصلا با شما اختلاف نظر دارند, اما من قصد دارم به پیشنهاد تحریک آمیز counterfactual. اگر چه در سال 2005 زمانی که جان رابرتز نامزد دریافت جایزه بود به جای ساندرا روز اوکانر اگر رئیس دادگستری ویلیام Rehnquist بودند نمی مردند و جان رابرتز بود و نه پس از آن و سپس پیشنهاد برای جایگزینی خود در رئیس دادگستری و او در عوض در Alito صندلی به عنوان یک دانشیار عدالت ؟ من فکر می کنم شما بسیار متفاوت جان رابرتز. کسی است که بیشتر مایل به زندگی می کنند می میرند و کسانی که محافظه کار قانونی جنبش اصول است. در جایگاه قاضی جان رابرتز یک حیوان بسیار متفاوت. کسی که نقش بازی طولانی است و بیشتر زرنگ و دانا اپراتور که به رسمیت می شناسد که این یک انتخابات سال است. این کشور فوق العاده قطبی. این کشور به نظر می رسد مانند آن را در مورد به منفجر با نژادی را بدست آورد.

این لحظه برای تنظیم کردن عود در مورد سقط جنین و حقوق ؟ احتمالا نه. و بنابراین من فکر می کنم شما او را به تفکر institutionally در مورد آنچه در آن به معنی در این لحظه به رعایت این قانون است که به نظر می رسد بسیار شبیه به یک قانون ما فقط زده به انجام این کار خواهد بود به نام تجاری دادگاه به عنوان بدیهی است که nakedly حزبی و سیاسی است که چیزی است که وقت و زمان دوباره ما را دیده اند او را نمی خواهند. او است بی باک محافظ دادگاه نهادی صداقت. و من فکر می کنم که بیرون می آید در این نظر

Toobin: که من تنها می تواند پاسخ “خوب است. من خوشحالم که او احساس می کند که در راه است.”

موری: من رحم تنفس آه امداد, اما آن را نیز دچار تشنج منتظر چهار سال از در حال حاضر زمانی که شاید ما از جنگل شاید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که هنوز رئیس جمهور شاید وجود دارد دیگر جای خالی در دادگاه و شما یک 6-3 اکثریت و به طور ناگهانی شما لازم نیست که به مانند یک institutionalist دیگر چون این نگاه نمی کند بنابراین مملو.

Toobin: من دقیقا که نگرانی جز این که من تا به حال کمتر اعتماد به نفس است که رابرتز خواهد بود نگران در مورد حفظ دادگاه در این مرکز است. یکی از چیزهایی که در مورد دادگاه عالی است که من همیشه فکر می کنم که من فکر می کنم بسیار مناسب برای رابرتز است که عنوان خود را تحت قانون اساسی است رئیس دادگستری دیوان عالی کشور است. این رئیس دادگستری ایالات متحده است. و من فکر می کنم او بسیار آگاه است. او احساس می کند یک نهادی مسئولیت قضایی شعبه از دولت است.

و زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد گفت: اوباما قضات هستند و مغلوب ساختن پیشی جستن قضات رابرتز شروع به پریدن کرد. من در واقع موافق با مغلوب ساختن پیشی جستن است. در بسیاری از این موارد تحریک آمیز, البته, وجود دارد در حال تهمت قضات وجود دارد و در حال اوباما قضات و آنها در حال رفتن برای دیدن چیزها متفاوت است. اما رابرتز بسیار نگران نهادی احترام است که دادگاه دریافت می کند.

من فکر نمی کنم تصویب این مقررات سقط جنین در لوئیزیانا او انجام داده به طوری که باید در مجموعه ای از فقدان نهادی احترام به دادگاه جز در میان کسانی از ما که به دنبال دادگاه. نبوغ شیطانی از این مقررات این است که آنها به نظر نمی آید مانند آشکار outlawing از سقط جنین حتی اگر آنها اغلب آن اثر داشته باشند. بنابراین من حدس می زنم من به Roberts اعتبار کمی بیشتر شاید که فقط به خاطر من تستوسترون.

برای شنیدن بقیه مکالمه خود را گوش دادن زیر و یا اشتراک به نمایش در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcher, Google Playو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>