من مترقی محله نژاد پرست تر من فکر می کنم ؟


Protesters hold signs during the Hollywood talent agencies march to support Black Lives Matter protests on June 06, 2020 in Beverly Hills, California.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از غنی خشم/گتی ایماژ.

عزیز حسن نیت سفید پسر

من می دانم که شما همیشه در نظر گرفته شده خود را “در سمت راست از همه چیز.” شما احتمالا خار خود را به ضد نژادپرستانه لیست خواندن. و یا ارسال شده است که مربع سیاه و سفید در Instagram پس از آن تعجب اگر شما باید آن را به پایین. شاید شما سعی کردم به صحبت کردن با کودکان خود در مورد نژاد پرستی, پس از پسر خود گفت: او حتی نمی متوجه مسابقه. شما می دانید وجود دارد قطعا بیشتر است که شما می تواند انجام شود را باید انجام دهند—اما از کجا شروع کنم ؟ در قسمت این هفته از چگونه!, Kronda, نویسنده , بنابراین شما می خواهید به بحث در مورد مسابقهاست صادقانه و بله ناراحت کننده مکالمه با ما شنونده کریس سفید در Austin, Texas. Ijeoma خواستار Chris—و همه ما—به اطلاع سیستم از بی عدالتی در بازی در سطح محلی در محله خود و یا مدرسه خود که بر مردم رنگ. و سپس اضافه کردن صدای خود را به رهبری تلاش ها که در حال حاضر در محل. آموزش خود کافی نیست. این راهنمایی طراحی شده برای کمک به شما در واقع یک تفاوت. این متن شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

کریس: من در زندگی واقعا سفید بخشی از شهر است که کمی محافظه کارانه تر است. من همیشه خودم در نظر گرفته شود “در سمت راست از همه چیز.” اما در هفته های اخیر من بوده ام, شما می دانید عمیق تر آموزش و پرورش است. خیلی بیشتر از ما مردم سفید در حال بیدار شدن از خواب در نهایت و شاید مایل به نگاه در داخل و برخی از مسئولیت. من شاش کردن دوستان در Facebook [با پست تماس نژادپرستی]. اگر آن را نمی خواهی اتفاق می افتد در حال حاضر زمانی که آن را به تو اتفاق می افتد ؟

شما ببینید چیزی وحشتناک [مانند ویدئوها از خشونت پلیس] و سپس شما واکنش نشان می دهند. به عنوان مردم سفید که یک مکان ترسناک چون ما میخوایم باید به مسئولیت. و بسیاری از ما می ترسند به رویکرد است. برای افرادی که در انجام مراقبت و می خواهید برای کمک به من فکر کردن ما باید بهتر در شب.

Kronda: من فکر می کنم که این برای مردم مهم است به رسمیت شناختن که ناراحتی آنها احساس چیزی است نسبت به آنچه که مردم از رنگ در این کشور صورت هر روز. اگر این سیستم در حال کشتن ما حداقل شما می توانید انجام دهید این است که ناراحت کننده در مورد این. شما می توانید آن را اداره کند. شما می توانید جذب که اطلاعات و پس از آن حرکت می کند گذشته آن احساس گناه و ترس و حرکت به سمت عمل است.

حقیقت این است که این قدرت است که مسلم مردم نیست دست به شخص دیگری که شما نمی در آن عمل می کنند. شما فقط تبدیل شدن به شرکت کنندگان حاضر در هر حال انجام است. جورج فلوید بود به قتل رساندند و نه تنها یک مرد است. او به قتل رسید با سه نفر دیگر از پلیس گارد ایستاده در مقابل یک جمعیت از ناظران دلیل آن پلیس می دانست که آنها امن برای انجام این کار. بنابراین زمانی که مردم نگاه به آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید و می گویند, “من زانو من در گردن او” این مهم است که نگاهی به آنچه که سوالات آنها درخواست در مورد سیستم عدالت کیفری. آنها رای دهندگان که سیاستمداران در مورد مراقبت از زمانی که شما در حال رای گیری برای اعضای شورای شهرستان. آنها قدرت بیش از پلیس و آنها قدرت بیش از اصلاحات. شما در مورد این درخواست اما آنها به دنبال رای خود را و آنها خیاطی آنچه آنها را به آنچه آنها فکر می کنم شما می خواهید به شنیدن. شما باید قدرت و مسئولیت است که شما در حال ورزش. و بنابراین شما نیاز به شروع به دنبال در محیط زیست خود را و می گویند: “چگونه من می کنید ؟ چگونه من در حمایت از محیط زیست است که باعث می شود این نوع از خشونت خوب است؟”

چارلز Duhigg: Chris زمانی که شما فکر می کنم در این مورد و به اطراف نگاه محیط زیست خود را در آستین چه جهش در شما ؟

کریس: من نمی دانم. من نمی دانم که چگونه من می خواهم تغییر محیط زیست است.

Ijeoma: وقتی می شنوم که مردم می گویند “من فقط نمی دانم” به این معنی آنها بسیار آشنا با سیستم های اطراف آنها را. بنابراین یکی از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید این است که شروع به گوش دادن به صدای رنگ در منطقه شما. هر منطقه مدرسه سیاه و سفید پدر و مادر که به شدت تلاش می کند که منطقه مدرسه عادلانه تر و کمتر توهین آمیز نسبت به فرزندان خود است. پدر و مادر در حال التماس و تمنا برای حمایت از مردم در جامعه برای کمک به جلوگیری مقدار از دستگیری تعلیق و اخراج در این مدارس. می تواند ما را در کشف کردن که چگونه ما در حال رفتن برای حمایت از که ؟

ممکن است ناراحت کننده به فکر می کنم من قصد دارم به بحث اصلی. ممکن است ناراحت کننده به فکر می کنم من قصد دارم برای رفتن به شورای شهر نشست و من قصد دارم به سوال در مورد آنچه که انجام می شود برای درآمد و نابرابری در میان نژادها در منطقه است. اما من نه تنها برم من قصد دارم به یک دوست. ما در حال رفتن به اجازه دهید آنها را می دانیم که این مسائل. که در آن قدرت خود را نهفته است و شما باید به انعطاف پذیری آن است. سیاه, پدر و مادر دوست دارم که قادر به نشستن در مقابل یک اصل و بحث در مورد راه خود بچه ها هستند که هدفمند و شنیده می شود که بیش از فقط یک سیاه پوست عصبانی فرد است. آنها نه در حال حاضر. سفید برتری تنها از بین می رود هنگامی که آن را غیر قابل تحمل به سفید امریکا است. و بنابراین شما باید به بخشی از آنچه که باعث می شود آن را غیر قابل تحمل. شما باید به بخشی از آنچه که باعث می شود آن را ناراحت کننده است.

چارلز: پس Ijeoma, برای کسی مثل کریس که نقل مکان به یک محله محافظه کار آیا شما فکر می کنم ما باید یک تعهد به یک مرحله شدید به می گویند: “من قصد دارم به حرکت می کند که به سفید محله. و من قصد ندارم به ارسال من بچه به این عمدتا سفید مدرسه”? چقدر مسئولیت آیا شما فکر می کنم ما باید با انتخاب های ما برای خودمان به سعی و خنثیسازی نژادپرستی نظاممند?

Ijeoma: پاسخ این است که به من می گویند کشیدن خودم از سفید محله زیرا پس از آن همه شما در حال انجام است و خروج درصد بالاتری از مردم که اهمیتی نمی دهند در آن فضاهای. این مهم است گفت: “من قصد ندارم به اینجا راحت هستم و امتناع از اجازه دهید هر کسی راحت می شود در اینجا تا زمانی که این تغییرات است.” من واقعا معتقدم که شما می توانید آزار مردم به ساخت تغییر پایدار است. فقط شروع به نشان دادن. بود که فرد. این است که چگونه شما را سیستمیک تغییر دهید. شما شروع به صورت محلی. شما شروع به کوچک. و شما فکر می کنم این یک کوچکتر بخشی از سیستم, اما از آن است که سیستم خود را. و این جایی است که من قصد دارم برای انجام کار من است.

کریس: که شروع به باز کردن برخی از چیزهایی که برای من. من در حال حاضر شنود دوستان من با این ایده سفید مسئولیت [اما من می توانید دریافت کنید] کمی بیشتر خاردار با چیزهای شبیه به آن.

Ijeoma: شروع به دیدن آنچه که شما می توانید به دندان سفید برتری در منطقه شما. حتی در مترقی محله, من دیده ام بسیاری از مردم گفت: “مشکوک مرد راه رفتن پایین خیابان” و آن را فقط یک مرد سیاه و رفتن برای پیاده روی. این است که چگونه مردم کشته شدند. بنابراین چالش آن دسته از فضاهای که در آن مردم احساس راحتی با این.

چارلز: وجود دارد مقدار زیادی از نژادپرستی نظاممند است که سخت تر برای دیدن, راست? زمانی که ما شروع به صحبت کردن در مورد پلیس زمانی که ما شروع به صحبت کردن در مورد redlining و ما شروع به صحبت کردن در مورد نژادپرستی ساختاری می رود که در دهه چه می توانم انجام دهم ؟ به نظر نمی رسد واقع بینانه به این باور است که یک فرد می تواند تاثیر زیادی در نیروی پلیس.

Ijeoma: من فکر می کنم این واقعا مهم است به رسمیت شناختن چقدر قدرت ما در واقع باید دسته جمعی. جایی که من زندگی می کنند در اینجا در سیاتل ما بخشی از یک اعتراض به طول انجامید که احتمالا یک سال که شهر ما می خواستیم برای ساخت یک جدید حوزه. آنچه که ما گفته بود: “نه شما در میانهی شب به پایان رسید و تحقق وعده های شما ساخته شده است برای اصلاحات است.” ما نشان داد تا در جلسه بعد از جلسه بودند و ما دست کاملا چند شکست قبل از ما صادر شد به یک پیروزی است. نه تنها که پلیس در حوزه دریافت نمی ساخته شده است اما حداقل نیمی از این پول به پایان رسید تا رفتن به سمت مسکن کم درآمد در جوامع از رنگ.

دلیل که چرا شما فکر می کنم چیز نمی تواند بهتر است توسط طراحی—سیستم های قدرت است که بهره مندی از سفید برتری می خواهم شما را به فکر می کنم این مشکل بیش از حد بزرگ است. آنها می خواهند شما را به فکر می کنم که شما نمی توانید هر چیزی را انجام دهید. اما زمانی که ما در Montgomery bus boycott که در زمان بیش از یک سال از تحریم اما از آن ساخته شده واقعی تغییر دهید. زمانی که ما در آزادی تابستان و هدف از ثبت نام مردم برای رای دادن busloads از مردم از چند نژادها با هم آمد و گفت: “ما در حال رفتن به ثبت نام مردم برای رای دادن. ما در حال رفتن به تغییر دهید.” اینها پایدار تلاش با بتن اهداف است که مردم خود را اختصاص وقت و زمان دوباره. ما قصد داریم به نگه داشتن chipping دور در این تا زمانی که ما آن را دریافت کنید. شما کاملا می تواند کوهها را جابجا کند که راه.

برای شنیدن Ijeoma بگویید کریس چه چیزی برای گفتن به یک خانواده در بلوک گوش دادن به قسمت با کلیک کردن بر روی بازیکن زیر و یا اشتراک به چگونه! با چارلز Duhigg هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>