در دوران مدرن از آمریکا عظمت مشتق شده است مفهوم است که ایالات متحده حفظ یکپارچگی خود در انتخابات و در نتیجه حصول اطمینان از نمایشگاه به نمایندگی از شهروندان خود در سالن دولت است. اين انتخابات به ارمغان آورد در مورد suffragist و حقوق مدنی حرکات مشخص شده است که تکاملی تغییرات ساختاری در دموکراسی آمریکایی است که تراز وسط قرار دارد و این کشور بیشتر از نزدیک با آرمانهای مندرج در قانون اساسی آن. زمانی که انقلابی عمل نامیده می شود برای کشور ما دارای توانایی و اراده خود را بهتر و دفاع از ارزش های آن.

هرج و مرج در اطراف 2020 آیووا جلسه دو هفته پیش بود bellwether, نوید دیگری فرآیندی لحظه. ما تمایل به اقدام خواهد تعریف آمریکا در مسیر. این وقایع در منطقه مرکزی کشور ما یک شوکی به کل ملت است. آنها اهمیت حفاظت از امنیت و یکپارچگی سیستم انتخاباتی.

تبلیغات:

هیچ کس نمی تواند انکار پیشرفت های فن آوری قرن 21 در حال رادیکال و اغلب مثبت است. اما ما نباید اجازه سرعت پیشرفت به پیش افتادن از توانایی ما برای اطمینان از یکپارچگی فرایند دموکراتیک است. آسیب پذیری نشان از شکست یک داده ساده مجموعه برنامه شب که لگد کردن رای گیری در سال 2020 ریاست جمهوری سیستمیک هستند که به عجله برای پیاده سازی پیشرفته ابزار مناسب و بدون بررسی.

ایمان از مردم آمریکا در یکپارچگی روند انتخابات میباشد به موفقیت ما دموکراسی و امنیت ملی زیرساخت ها است. اوایل رای نامزدها در آیووا ایجاد یک روایت خلاء. در دروغ, عصر داستان توطئه رشوه و نرم در حال تکثیر virally و اغلب انتخاب نشده است.

آیووا حزب دموکرات درست در به تأخیر انداختن انتشار حزبی نتایج جستجو برای اطمینان از دقیق گزارش. به عنوان یک ملت ما باید به دنبال آیووا مثال: اولویت حفاظت از شهروندان در صدای در همه هزینه ها. ما نیاز به کم کردن سرعت کار با متد و اطمینان دموکراتیک ما ابزار می توان به راحتی به فساد.

تبلیغات:

گرايش به گزارش اول و بررسی حقایق بعد علامتی از ما 24/7 چرخه از اخبار. فرهنگ ما باید یاد بگیرند که این درس مهم است که آن مهم تر است به گزارش اطلاعات درستی نسبت به اول. صداقت آمریکایی در انتخابات باید در اولویت قرار گیرد بالا ارضاء فوری از آخرین اخبار. ما نیاز به اعمال جراحی با دقت زمانی که یکپارچه سازی فن آوری و نوآوری به روند دموکراتیک و با احتیاط ادامه دهید.

به عنوان یک نتیجه از مسائل ذاتی نمایندگی وccuracy در این جلسه روند بسیاری از ایالت ها باید معطوف به بیشتر های سنتی اولیه سیستم. تام پرز رئیس کمیته ملی حزب دموکرات رفته است تا آنجا که به درخواست recanvass از دولت است. آیووا حزب دموکرات — که صندلی بوده و مجبور به استعفا شد و پس از قفقاز — ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن انجام همان.

وجود دارد بدون شک فن آوری قدرت برای تقویت سهولت و بهره وری که با آمریکایی ها شرکت در سیستم دموکراتیک به خصوص وقتی که می آید به شهروندان معلول برنامه کار گیج کننده و انعطاف ناپذیر مراقبت مسئولیت. با این فن آوری سهولت با این حال می آید خطرات ذاتی ما باید وزن. سیستم های رای گیری الکترونیکی اعم از فیزیکی به ماشین های مجازی و برنامه های کاربردی تنها باید مستقر شود و پس از تست کامل برای قابلیت اطمینان و امنیت در برابر حملات سایبری و هک. در آیووا مورد سایه, Inc. نرم افزار نه از این چیزها. آن اشتغال باید به عنوان یک داستان عبرت انگیز در مورد خطرات ناشی از استفاده نوپای تکنولوژی به فرایندهای تصمیم گیری آینده کشور ما.

تبلیغات:

منفی پایدار و اثرات ناشی از کسری در انتخابات اعتماد نمی تواند اغراق آمیز باشد. تلاش برای دستکاری دموکراتیک ما سیستم ها و یکپارچگی ما اعتماد موسسات چیز جدیدی نیست. وجود دارد, اما راه های دیگر برای افزایش رای دهندگان دسترسی و مشارکت بدون به خطر انداختن امنیت ملی ما. برخی از ایالت ها مانند اورگون و کلرادو گرفته اند طرح افزایش دسترسی شهروندان اجازه می دهد برای رای دادن از طریق پست. رفتن به جلو ما باید یک ارزیابی مجدد از جلسه روند و کشف فرصت برای افزایش دسترسی در حالی که حفاظت از تمامیت انتخابات.

بسیاری از مردم آیووا نمایندگان شان به توافق برسند. برای مثال هیئت تحریریه سرو رپیدز روزنامه به نام حزبی شکست یک “unworkable” کابوس برای دولت است. هیئت تحریریه در ادامه به توجه داشته باشید که با وجود قوانین جدید و ابزارهای جدید را “مسائل اساسی از نمایندگی ورود و دسترسی هنوز به طور معنی داری خطاب.”

تبلیغات:

مانند رهبران دموکرات قبل از ما در تاریخی دیگر تقاطع. ما باید جهت را انتخاب کنید که در آن برای ادامه. هر کدام مسیر ما را در دستیابی به عدالت و برابری ما باید تعادل فرصت های پیشرفت فن آوری با منافع امنیت ملی. انتخاب ما تصمیم خواهد گرفت که آیا ما به جای دموکراسی ما در دست آسیب پذیر, تست, تکنولوژی, ناقص, بررسی روش ها و نابکار منافع بازیگران خارجی; و یا اگر ما دو برابر کردن و دفاع از ارزش منصفانه نمایندگی و انتخابات یکپارچگی است که یک بار دیگر خار ما در ادامه تکامل به سمت برابری بیشتر و عادلانه تر نمایندگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی