است coronavirus هوابرد? آن را پیچیده است.

تنها یک مورد از سرخک می تواند باعث 12-18 موارد دیگر به دلیل سرخک است “هوابرد” — ذرات ویروس معطل در فضاهای ساعت پس از افراد بیمار تنفس یا سرفه ، این ویژگی غیر معمول است و این باعث می شود ویروس سرخک یکی از مهمترین عفونی شناخته شده برای انسان است. به دلیل بیماری های موجود در هوا گسترش تا به سرعت غیر نظامیان و دانشمندان به طور یکسان شده اند و عصبی بدونم که: آیا SARS-CoV-2 coronavirus هوابرد?

پاسخ این است که پیچیده است. نه هر کس موافق در چه هوابرد معنی. این که بسیاری از بیماری های عفونی محققان با استفاده از یک بسیار خاص و تعریف “هوابرد” که نمی بصری برای اکثر مردم است. این منجر به شرایطی مانند این: CDC توصیه می شود آمریکایی ها پوشیدن ماسک صورت در برخی از تنظیمات عمومی برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری حتی اگر coronavirus ممکن است نه دیدار با CDC تعریف هوابرد.

دوم, مدارک مورد نیاز برای اعلام coronavirus رسما “هوابرد” می تواند سال به جمع آوری در حالی که احتمالا به خطر انداختن مردم است. پس از یک بزرگ گروه کر در واشنگتن تمرین با هم 45 از 60 نفر از اعضای مریض شدم حتی اگر هیچ کس علامتی در آن زمان است.

در یک قسمت از تنظیم مجددمیزبان Arielle Duhaime-راس صحبت به علم نویسنده روشنک Khamsi در مورد ریشه های “هوابرد” بحث و اینکه آیا ما باید با استفاده از این اصطلاح در دسترس نباشد. در زیر ما به اشتراک گذاشته به آرامی ویرایش متن مکالمه خود را.

اشتراک مجدد در اپل پادکست Stitcher, Spotify و یا هر کجا که شما گوش دادن به پادکست ها.


Arielle Duhaime-راس

دقیقا چه برنامه چیست ؟

روشنک Khamsi

بنابراین وجود است نه یک جواب به این سوال است. من فکر می کنم که شما می توانید بسیار ساده که به معنی هوابرد به معنی چیزی است که در هوا است. منظورم این است که اگر شما برای باز کردن این فرهنگ لغت که آنچه در آن به معنی. … اما بسیاری از virologists و به خصوص بسیاری از مقامات بهداشت عمومی باید این ایده که چیزی هوابرد اگر آن را گسترش آئروسل و نه با قطرات. در حال حاضر شما تعجب, مانند, چه تفاوتی بین قطرات و ذرات معلق در هوا مناسب است ؟

Arielle Duhaime-راس

آره که 100 درصد آنچه من فکر کردن در حال حاضر.

روشنک Khamsi

بنابراین به طور سنتی مقامات بهداشت عمومی حداقل به تازگی شده اند تعریف قطرات به عنوان چیزی است که مانند یک توپ از مخاط و ویروس ها و املاح است که بزرگتر از پنج میکرون قطر که شما نوع سرفه کردن و یا خارج می گردند ، و هر چیزی کوچکتر از آن می تواند یک آئروسل که شناور در اطراف … در هوا به دلیل آن سبک تر است. تصور کنید که مانند پر یا مانند شناور در هوا.

Arielle Duhaime-راس

بنابراین وجود دارد قطرات بزرگ است که می تواند در اطراف شناور در هوا و وجود ذرات معلق در هوا خوب است که گذشته دیگر در هوا. که تمایز?

روشنک Khamsi

راست. و اگر شما را ردیابی بازگشت به جایی که آنها آمدند تا با این, آن می رود به این معادلات از 1930s که در آن مردم در تلاش بودند به شکل سل و چگونه آن را گسترش. بنابراین ما در حال صحبت کردن در مورد یک واقعا کهنه نقطه نظر در این چیزها. پرسیدم که چگونه شما می دانید که این [coronavirus] نیست هوابرد? چگونه شما می دانید آن را تنها در قطرات? و من دریافت یک پاسخ خوب از آنها.

Arielle Duhaime-راس

پس چرا برخی از دانشمندان هنوز هم گفت که ما نمی دانیم که اگر این ویروس است که باعث Covid-19 هوابرد?

روشنک Khamsi

چون ما نمی. این چیزی است که ما در واقع ندارد و شواهد می گویند که آیا این هوابرد یا نه. در حالت عادی تنظیم منظورم اینه که در تنظیمات که در آن مردم در حال گرفتن انتوبه و این نوع گردند و این چیزی که به هوا حتی کسی که می گوید این خطر وجود دارد از آن هوابرد در آن شرایط اما ما عامل در فقدان شواهد.

Arielle Duhaime-راس

آنچه من از شما این است که … شما نمی توانید به من بگویید در حال حاضر آن است که آیا یا نه. ما فقط نمی دانم.

روشنک Khamsi

دقیقا. پس مردم با من صحبت کرد که شاهد سارس تقریبا 20 سال پیش و سر و کار داشتن با سلامت عمومی, فاجعه, آنها می گویند که ما باید عمل احتیاطی اصل این است که بیشتر به راحتی هوابرد از ما گفتن آن است و یا فرض کنید به این دلیل است که آن را از لحاظ فنی می کند سفر در هوا. پس از آن نقل قول را تمام کردن هوابرد.

Arielle Duhaime-راس

بنابراین این فقط یک زبان چیزی است ؟ آیا این درست است که اکثر virologists فکر می کنم از چیزی بودن هوابرد به عنوان انتقال از طریق جریمه ذرات معلق در هوا به عنوان مخالف به قطرات بزرگ?

روشنک Khamsi

به طور کامل. ما در حال صحبت کردن در مورد یک شکست از زبان در نظر من است. بنابراین ما در حال صحبت کردن در مورد یک کلمه است که شکست ما به دلیل آن واقعا نمی تواند گرفتن تمام تفاوت های ظریف از موقعیت های مختلف. اگر شما در حال ایستاده در مقابل یک اقیانوس و شما احساس می کنید چلپ چلوپ از قطرات Seaspray کسانی که بسیار بزرگ قطرات اما این باد است که حمل آن را به صورت خود را. بنابراین می تواند ما را در نظر نمی آن هوابرد? من فکر می کنم که آنچه بسیاری از مردم که مطالعه این نوع انتقال می گویند.

Arielle Duhaime-راس

چرا شما فکر می کنم درک این کل هوابرد وضعیت وقتی که می آید به Covid-19 — و ویروس است که باعث می شود آن را — آیا شما فکر می کنم که مهم است ؟

روشنک Khamsi

من فکر می کنم این مهم است به درک که چگونه به راحتی انتقال این ویروس در هوا اولین و مهمترین, برای سلامت عمومی کارگران. اگر ما می گویند که CDC گفت: آن را خوب به پوشیدن bandanas در برخی از … شرایط اگر شما در مواجهه با بیماران و یا فلان چیز من فکر می کنم که یک مشکل است.

[توجه داشته باشید: CDC توصیه متخصصان مراقبت های بهداشتی در طرح های احتمالی برای تجهیزات حفاظت فردی و گفت که کارگران ممکن است استفاده از ماسک های خانگی مانند یک دستمال یا شال “برای مراقبت از بیماران مبتلا به COVID-19 به عنوان آخرین چاره.” CDC می افزاید که ماسک های خانگی محسوب نمی شوند تجهیزات حفاظتی.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>