است Coronavirus واقعا یک سلاح بیولوژیکی?


A volunteer holds a specimen bag while conducting drive-through coronavirus testing at Malibu City Hall on April 8, 2020 in Malibu, California.

یک داوطلب دارای یک نمونه کیسه در حالی که انجام drive-thru coronavirus تست در شهرستان ملیبو سالن در روز چهارشنبه در مالیبو کالیفرنیا.

ماریو تاما/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

دولت فدرال انجام داده است و نه یک کار خوب کمک به کشورهای نبرد coronavirus ارائه تنها کسری از لوازم پزشکی برخی از کشورها درخواست و گاهی حتی تصرف منابع متحده و بیمارستان ها را برای خود خریداری کرده. اما یک راه وجود دارد دولت فدرال ارائه شده است برای کمک به: با پیشنهاد جدید جنایت را تحت پیگرد قانونی قرار. وزارت دادگستری با صدور یادداشتی به اجرای قانون فدرال در مارس 24, نشان می دهد یک لیست از coronavirus-جرایم مربوط به آنها باید تحت پیگرد قانونی قرار. بسیاری از فعالیت های جنایی ذکر شده در این یادداشت دقیقا این نوع از جرایم است که اجرای قانون فدرال باید هدف—جرایم مانند اینترنت مبتنی بر تقلب غیر قانونی تثبیت قیمت و مدیکر تقلب و سوء استفاده. کسانی که انواع جنایات می تواند دشوار برای دولت به اجرای زیرا آنها عبور از مرزهای دولتی. آن را نیز مناسب برای دولت فدرال برای محافظت از برنامه های خود را مانند مدیکر و به هدف طرح های غیر قانونی که بر اقتصاد ملی است. اما این یادداشت همچنین شامل جرایمی است که نیاز نیست هر فدرال دخالت. مهمترین آن تشویق پیگرد قانونی تهدید به عمد آلوده کردن افراد دیگر با کوروناویروس. این یادداشت ادعا کرد که ویروس واجد شرایط به عنوان یک “عامل بیولوژیکی” تحت قانون فدرال پس از این تهدیدات می تواند تحت تعقیب قرار تعداد مختلف فدرال قوانین کیفری است که حمل جملات تا پنج سال در زندان است.

آیا coronavirus واقعا سقوط در فدرال تعریف “بیولوژیکی،” اما تنها به این دلیل که federal تعریف باور نکردنی وسیع است. قانون فدرال تعریف بیولوژیکی عامل شامل هر گونه ویروس و یا باکتری است که قادر به ایجاد “مرگ و بیماری و یا سایر بیولوژیکی خرابی در یک انسان و یک حیوان یک گیاه یا یک موجود زنده.” Coronavirus واضح است که میتواند باعث مرگ یا بیماری در انسان است. اما تا آنفولانزا و آبله مرغان و حتی سرماخوردگی. این قانون labels هر بیماری, مهم نیست چقدر جزئی از یک “عامل بیولوژیکی.” عمدا انتقال این بیماری به فرد دیگری—می گویند هدفمند سرفه و یا تف کردن بر روی آنها—حمل حداکثر حکم زندگی در زندان است.

این گسترده بیولوژیکی عامل تعریف است که به سختی منحصر به فرد است. کنگره با تصویب بسیاری از قوانین کیفری که فوق العاده گسترده ای در محدوده. برای مثال قانون فدرال تعریف اصطلاح “سلاح شیمیایی” آنقدر گسترده است که یک دادگاه فدرال مشاهده شده است که قانون “نوبت هر کمد آشپزخانه و تمیز کردن کابینه در امریکا به یک پتانسیل سلاح های شیمیایی کش.” و مقامات فدرال استفاده کرده اند که تعریف گسترده به اتهام جرایم جزئی به عنوان بسیار جدی جنایات.

متحده باید خود را در قوانین کیفری است که آنها می توانید استفاده کنید برای تعقیب افرادی که سعی در آلوده کردن دیگران با کوروناویروس.

برای مثال در سال 2007 دادستان فدرال آورده سلاح های شیمیایی علیه پنسیلوانیا زن Carol Anne باند را که یک minorly سوزاننده شیمیایی بر روی دستگیره و پستی از شوهر و عاشق. شیمیایی پتاسیم دی کرومات—که اوراق قرضه خریداری شده در آمازون—باعث جزئی سوختگی شیمیایی در معشوق انگشت شست که عاشق تحت درمان با شستشو نما با آب. دادستان فدرال به اتهام پیوند با نقض کنوانسیون سلاح های شیمیایی اجرای قانون جرم است که آنقدر جدی است که آن را محدود نمی کند حکم زندان که یک قاضی می تواند تحمیل کند پس از محکومیت. پیوند بدیهی است که تا به حال هیچ کسب و کار قرار دادن هر چیز در هر کسی دستگیره و یا صندوق پستی اما اقدامات او می تواند به راحتی تحت پیگرد قانونی قرار گرفته توسط پنسیلوانیا مقامات زیر مناسب تر قانون دولت است.

دیوان عالی کشور را تحت فشار قرار دادند در این گسترده قوانین کیفری بیان کرد که آنها مغایر با قانون اساسی تقسیم قدرت بین دولت های فدرال و ایالتی. در حالی که کنگره می تواند جرم فعالیت های است که آسیب دولت فدرال دلالت روابط خارجی و تاثیر تجارت بین ایالتی آیا به جرم صرفا محلی فعالیت این سایت متعلق به آمریکا با 10هفتم متمم. به همین دلیل است که در سال 2014 دادگاه عالی معکوس اوراق قرضه را ندارند. حتی اگر کنگره تعریف “سلاح های شیمیایی” بسیار گسترده دادگاه حاضر به تفسیر اساسنامه شامل اوراق قرضه را صرفا محلی رفتار مجرمانه. به عنوان قاضی جان رابرتز توضیح داد: “از آنجا که ما در قانون اساسی ساختار برگ محلی فعالیت های جنایی در درجه اول به کشورهای ما به طور کلی کاهش یافته است به خواندن قانون فدرال به عنوان مزاحم در این مسئولیت.”

دادگاه عالی است که به احتمال زیاد فقط به عنوان دشمن اگر مقامات فدرال تصمیم به استفاده از سخت قوانین فدرال جرم استفاده از سلاح های بیولوژیکی به تعقیب کسی که سرفه یا تف بر کسی دیگری. درست است که به زبان ساده از عامل بیولوژیکی قانون شامل coronavirus و انواع بیماری های دیگر. اما تفسیر قانون به طوری گسترده خواهد ناراحت “معمول قانون اساسی تعادل فدرال و دولت قدرت است.” قبل از دادگاه را در نظر ناراحت کننده است که تعادل آن نیاز به یک “بیانیه روشن” از کنگره که در آن در نظر گرفته شده برای فدرال جنایی قانون برای رسیدن به صرفا محلی فعالیت است. دادگاه نمی پیدا کردن چنین بیانیه ای در استفاده از سلاح های شیمیایی و بسیار بعید است برای پیدا کردن یک عامل بیولوژیکی قانون است.

متحده باید خود را در قوانین کیفری است که آنها می توانید استفاده کنید برای تعقیب افرادی که سعی در آلوده کردن دیگران با کوروناویروس. در واقع, وجود دارد, چند گزارش از کشورها با استفاده از خود قوانین کیفری برای محاکمه افرادی که در معرض تهدید به آلوده کردن دیگران توسط سرفه در آنها را — با وجود این واقعیت است که قانون کیفری است که بهترین راه برای مقابله با بحران بهداشت عمومی.

ایالات متحده نیاز دولت فدرال کمک در حال حاضر به امن هواکش و تجهیزات حفاظتی برای پرسنل پزشکی. ایالات متحده نمی نیاز به هر گونه کمک در قرار دادن افراد در زندان برای جنایت که صرفا محلی—آنها در حال حاضر کاملا مهارت در این کار. دولت فدرال باید تمرکز بر کمک به آمریکا آب و هوا پزشکی و اثرات اقتصادی coronavirus به جای استفاده از این همه گیر به عنوان بهانه ای برای رفت و برگشت محلی جنایات به دادگاه فدرال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>