دولت فدرال رفتن به رها شهرستانها دوباره ؟


A car covered in signs that read "Workers' Rights Are Essential" and "Compassion Demands Action" drives down a city street
بخشی از یک “سوار به بازیابی” ماشین کاروان تماس برای اطلاعات بیشتر COVID-19 حمایت و کمک در شیکاگو در مارس 7.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس توسط کمیل Krzaczynski/خبرگزاری گتی ایماژ.

شهرستانها در سراسر کشور در حال اجرا از پول است. Coronavirus خاموش شدن ناگهانی باید از بین برود کسب و کار و مالیات بر درآمد و اقدام reopenings به جای احیای اقتصاد را موجب شیوع بیماری های جدید. بسیاری از دولت های محلی در حال حاضر رو به بزرگترین کمبود بودجه پس از رکود بزرگ.

میلدرد وارنر استاد شهر و برنامه ریزی منطقه ای در دانشگاه کرنل به مطالعه راه شهرستانها در پاسخ به چالش های مالی از 2008-09. Spoiler: آن را به خوبی. او می گوید: شهرستانها باید هزینه های بیشتر و نه کمتر زمانی که بیکاری افزایش می یابد و ساکنان مبارزه—اما آنها آن را به تنهایی ندارند. در روز جمعه قسمت از چه بعدی: TBD من صحبت کرد به وارنر در مورد آنچه که دولت فدرال باید انجام دهید برای کمک به شهرستانها از طریق coronavirus بحران است. این متن شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

“دولت است که به countercyclical به اقتصاد است.” — میلدرد وارنر

میلدرد وارنر: بنابراین اساسا فکر می کنم از دولت های محلی به عنوان خود را ، شما به آنها بودجه است. شما اجازه ندهید که آنها را به بیرون رفتن و گرفتن یک کارت اعتباری خود را. شما مانیتور خود حساب پس انداز و هزینه های خود را. شما لازم نیست آنها را به عنوان انعطاف پذیری زیادی برای انتخاب به عنوان یک فرد بالغ جوان را که از خود به خود. و پس از آن فکر می کنم دولت فدرال به عنوان کسی که مشغول به کار و صرفه جویی و غنی است و دارای یک عمر تجربه است و بسیار انعطاف پذیری بیشتر.

دولت کار است و به countercyclical به اقتصاد, به طوری که در یک زمان هنگامی که شما یک رکود اقتصادی که زمانی که شما نیاز به هزینه های دولت. در رکود بزرگ ما را به صرف پول ما در وال استریت به جای خیابان اصلی. تا به حال دولت فدرال انتخاب شده به انجام چیزی بیشتر از آنها با آمریکایی بازیابی و سرمایه گذاری مجدد قانون انجام می شود خیلی بیشتر از آن می شده اند و این فرصت را باید مجددا در, اجازه دهید بگویم زیرساخت های آب—استخدام افراد تحریک صنعت از آنجا که شما در حال سفارش دادن لوله های بازسازی زیرساخت های آب. شما می توانید صرف پول برای تحریک اقتصاد و بازسازی زیرساخت ها در همان زمان. در عوض ما داد و آن را به دیوار خیابان.

هنری Grabar: میلدرد می گوید: ما آن را اشتباه زمان گذشته است. دولت فدرال اجازه شهرها و ایالات متحده flail برای سال. آن بود کشیدن در بازیابی. کریستینا رومر باراک اوباما رئیس اقتصاددان می دانستم که آنجا در بهار 2010. او گفت: “وخیم بیماری از بودجه های ایالتی و محلی است که یکی از سخت ترین headwinds اقتصاد آمریکا در مسیر بهبودی است.” و بعد از آن او به این نتیجه رسیدند که فقط با دادن متحده پول یکی از مهمترین و “ساده و موثر” انواع ضد رکود اقتصادی سیاست. البته این چیزی است که اتفاق افتاده است. حزب چای جاروب عربستان به کنترل که قرار می گیرند. شهرها, استان ها, مناطق سازمان های حمل و نقل هر شکل دولت تا به حال به را کاهش و ما در آستانه ساخت همان اشتباه دوباره.

همه چیز شما را انجام دهد در واقع زمانی که شما گام خود را درب صبح خدمات است که شما به دنبال در در خیابان خود را, کسانی که تمام ارائه شده توسط دولت های محلی خود را که آیا آن را آب, فاضلاب, حمل و نقل جاده شما نام آن را. چیزی که شما خواهید دید شهرستانها برای اولین بار انجام دهید این است که تسلیم تعمیر و نگهداری. همه شکایت در مورد چاههای بازگشت در سال 2012 به دلیل جاده ها یک قطعه بزرگ از هر گونه بودجه شهرستان است. شما می توانید تسلیم نگهداری اما چاههای منتظر نیست—آنها فقط بزرگتر. بنابراین مردم دیدن که. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که مردم نمی بینم.

زیرساخت—چه چیزی می تواند کمتر پورنو موضوع از که ؟ و این ممکن است به همین دلیل آن را یکی از اولین چیزهایی که برای رفتن به دلیل سیاستمداران فکر می کنم هیچ کس متوجه خواهد شد. اما آن می تواند پیامدهای عظیمی پایین جاده. این چیزی است که اتفاق افتاده است در فلینت میشیگان. پنج سال پیش در فلینت آب رودخانه بیرون آمدن از مردم شیپور خاموشی وجود دارد آنقدر کثیف است که جنرال موتورز نمی استفاده از آن در موتور گیاه برای ترس از فولاد ضد زنگ فلز.

اما چرا چخماق گرفتن آب آن از رودخانه ؟ به دلیل رکود اقتصادی را نابود کرده بود فلینت ترازنامه. درآمد حاصل از مالیات بر دارایی کاهش 33 درصد درآمد حاصل از مالیات بر درآمد کاهش 39 درصد و کمک های دولت کاهش 61 درصد است. در سال 2011 یک میشیگان بررسی هیئت مدیره اعلام کرد این شهر در وضعیت مالی اضطراری است. دولت منصوب اضطراری مدیر با قدرت به نادیده گرفتن شهردار و شورای شهر. این غیرمنتخب مدیر که روشن چخماق از دریاچه هرن آب به آب رودخانه به صرفه جویی در پول.

این است که چرا ما صحبت شده است به مدت 10 سال مورد نیاز به صورت عمده زیرساخت های لایحه کنگره شکست خورده به گام تا. آن استفاده می شود به این صورت که دولت فدرال پرداخت می شود برای بسیاری از این زیرساخت ها و دولت ها نیز کمک کرده است اما در واقع هر دو ایالت ها و دولت فدرال باید رفت و گفت: “شهرها و مقابله با آن را در خود.” و وجود دارد فقط پول به اندازه کافی به آن نوع از سرمایه گذاری در کوتاه مدت به خصوص زمانی که شما در حال برخورد با رکود بزرگ 12 سال پیش و در حال حاضر جدید COVID-19 رکود است.

و این نوع کاهش—صرفه جویی در پول با استفاده از زیرساخت ها صرف نظر کردن تعمیر و نگهداری—این چیزی است که اتفاق می افتد ، سپس اخراج. آیا شما یک مقدار زیادی از اخراج پس از رکود بزرگ?

بله ما شاهد حدود یک و نیم میلیون نفر در دولت های محلی, و ما بیش از آن که در حال حاضر در حال حاضر. انجمن ملی از استان ها می گوید که دولت های محلی دهکدهای از دست 1.2 میلیون شغل از ماه مارس.

پس از رکود اقتصادی بزرگ می تواند به شما فکر می کنم یک مثال خاص از یک جایی که این در کوتاه مدت کاهش هزینه در دراز مدت است که تصمیم گیری ساخته شده بودند که زخم مانع از بهبود در یک راه بسیار خاص?

در رکود بزرگ صدها و صدها نفر از جامعه توسعه برنامه ریزان گذاشته شد ، آن دسته از افرادی که تصور آینده جامعه خود را. آنها تصمیم می گیرید که در آن چیزهای جدید می رویم ساخته شود که در آن شما در حال رفتن به خود را گسترش سیستم های حمل و نقل که در آن شما در حال رفتن به ساخت مسکن مقرون به صرفه. ما هنوز نمی حفر خودمان را برای خروج از بحران مسکن. ما کمبود زیادی مقرون به صرفه و نیروی کار مسکن. کالیفرنیا یکی از بزرگترین مقرون به صرفه مسکن چالش های هر دولتی در بخشی به دلیل آن اقتصاد پررونق است و تعداد زیادی از مردم در حال رفتن وجود دارد. تخمگذار کردن مردم بسیار است که برای کمک به طراحی و کشف کردن که در آن است رفتن به رفتن به شما کمک کند رشد در دراز مدت.

ما می دانیم آنچه که تولید این رکود اقتصادی: یک بیماری همه گیر که نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای. ما می دانیم که آن را برای رفتن به کوتاه مدت. و بنابراین ما می تواند منطقی سرمایه گذاری به ما از طریق دانستن که در آن است رفتن به بهتر در طرف دیگر. این است که یک تغییر دائمی در اقتصاد است. آن را ندارد به. شما قرار نیست قفل خود را در دستشویی های عمومی از آنجا که شما نمی توانیم به کسی که تمیز کردن آنها را از آنجا که شما در واقع می خواهید مردم قادر به شستن دست های خود را.

این بار سخت است. این است که هنگامی که شما شیب خود را به صندوق روز بارانی. این زمانی است که شما را از پس انداز. این زمان است.

گوش دادن به کامل قسمت با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به چه بعدی: TBD در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>