است Federalist جامعه پاداش سوزان کالینز برای او Kavanaugh رای با مبارزات انتخاباتی ،

The Federalist جامعه محافظه کار گروه حقوقی که تحت فشار قرار دادند دیوان عدالت برت Kavanaugh انتصاب شده است بزرگترین کمک کننده به re-کمپین انتخاباتی سناتور. سوزان کالینز بحرانزده مین جمهوری خواه پس از او رای به تایید او فدرال براده نشان می دهد.

اهدا کنندگان در ارتباط با Federalist جامعه است که پشتیبانی متعدد دیگر جناح راست فدرال قضات منصوب رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, کمک بیش از 300.000 دلار به Collins’ کمپین و مرتبط با عمل سیاسی کمیته در طول 18 ماه گذشته. که بیش از مدیران و کارکنان در General Dynamics, دومین عامل کالینز کمک کرده در کل سنا حرفه ای.

تبلیغات:

کسانی که در مبارزات انتخاباتی سهم ریخت و در پس از Federalist جامعه و وابسته به آن برپا چند میلیون دلار به مبارزات انتخاباتی برای اطمینان از Kavanaugh را نامزدی در مدت کوتاهی پس از دریافت مرموز 17 میلیون دلار ناشناس, اهدا, به گزارش مرکز سیاست پاسخگو. تلاش غالب به سختی و پس از Collins بازیگران محوری رای در Kavanaugh را 50-48 تایید.

که رای منجر به یک کمپین crowdfunding است که مطرح شده بیش از 4 میلیون دلار در پیشبرد برای کالینز’ احتمالی دموکرات رقیب. کالینز تقبیح تلاش به عنوان یک “بجای” که “معادل تلاش برای رشوه به من رای دادن در برابر قاضی Kavanaugh.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., قول داد پس از Kavanaugh رای که “کالینز خواهد بود به خوبی تامین می شود.” همچنین پس از رای خود. با توجه به پورتلند پرس هرالد “مبالغ هنگفتی” از خارج از دولت پول ریخت به 2020 سنا مسابقه بین کالینز و جدعون.

تبلیغات:

روزانه وحش قبلا گزارش شده است که اهدا کنندگان عمده به Federalist جامعه کمک کرده بیش از $200,000 برای کالینز’ re-انتخابات تلاش کنند. بسیاری از آنها هرگز به اهدا کالینز قبل از.

فدرال براده نوشته شده توسط سالن نشان می دهد که کل سهم از Federalist جامعه مدیران و هواداران در حال حاضر بیش از 300.000 دلار. این گروه مدیران و حامیان اهدا کرده اند حداقل $210,650 به Collins برای سناتور مبارزات انتخاباتی کمیته $49,400 به Collins’ رهبری تایید شده و یکی دیگر از $41,800 به Collins پیروزی کمیته.

پس از پایان 2018, Federalist جامعه کمک کوتوله کسانی که Collins دریافت کرده است و از کارکنان در دفاع پیمانکار عمومی دینامیک بوده و او بزرگترین حامی مالی بیش از 25 سال گذشته. کارکنان این شرکت که داخل آهن با این نسخهها کار چهارمین خصوصی کارفرما در مین کمک کرده حداقل $201,838 به Collins و مرتبط با PACs قصد بازگشت به سال 1995 بر اساس اطلاعات مرکز سیاست پاسخگو.

تبلیغات:

یک سخنگوی Collins متهم سالن “تعصب سیاسی” در پاسخ به سوال در مورد کمک های مالی.

“مین سنا نژاد در حال حاضر گران قیمت ترین در کشور و مبارزه ما همچنان به طور قابل توجهی outspent توسط چپ های افراطی گروه های منافع خاص است که در حال صرف پول در چه مستقل واقعیت-چکرز بارها و بارها یافت می شود ‘عمدتا نادرست و گمراه کننده تبلیغات” گفت: Collins سخنگوی کوین کلی. “سناتور کالینز’ احتمالی رقیب را نیز دریافت خواهد کرد $4.1 میلیون در CrowdPAC پول — نتیجه تلاش برای رشوه به رای گیری در برابر عدالت Kavanaugh را نامزدی. سناتور کالینز نمی توان رشوه و او ساخته شده ذهن خود را بر اساس شایستگی نامزدی. این کاملا خنده دار است که همان افرادی که سعی در خرید سناتور کالینز’ رای بیش از 4 میلیون دلار را در حال حاضر نشان می دهد که او به فروش می رسد او برای رای دادن به مراتب کمتر است.”

تبلیغات:

کالینز جدید حامیان مرتبط Federalist جامعه شامل استیون Calabresi شده است که رئیس گروه هیئت مدیره از سال 1986 و محافظه کار فعال Cleta Mitchell یک Federalist عضو جامعه ساخته شده است که او اولین کمک مالی به Collins روز Kavanaugh تایید شد.

رهبران Federalist جامعه و قضایی بحران شبکه یکی دیگر از تیره-پول گروه نزدیک تراز وسط قرار دارد با Federalist جامعه کمک کرده و بیش از 50.000 دلار به Collins’ re-انتخابات تلاش پس از رای دادن.

لئونارد لئو the Federalist جامعه است معاون اجرایی رئیس جمهور و همسرش هر سهم حداکثر $5,600 به Collins’ کمیته کمپین سال گذشته است. لئو نیز برگزار شد جمع آوری کمک برای کالینز در $4 میلیون تابستان عمارت که او خریداری شده در همان ماه Kavanaugh تایید شد. که جمع آوری کمک به نظر می رسد که باعث موجی از کمک های مالی از این گروه و حامیان.

تبلیغات:

کالینز استقبال شد توسط معترضان در این رویداد است. “آینده خود را برای رشوه ؟” یکی از نشانه گفت.

کالینز صدا “برافروخته” هنگامی که سوال بیش از کمک های مالی با توجه به بلومبرگ خبرنگار استیون دنیس.

“پس من رفتم به 20 نفر جمع آوری کمک” او گفت:. “این فقط مسخره, کاملا مسخره است.”

تبلیغات:

شرکت کنندگان شامل C. Boyden خاکستری یک Federalist جامعه عضو هیئت مدیره. خاکستری قبلا اهدا $3,600 به کالینز در طول سال 2014 به کمپین اما این بار کمک $10,600 به Dirigo PAC کالینز’ رهبری تایید شده.

یک هفته پس از جمع آوری کمک نیل Corkery های اجرایی در حوزه قضایی بحران شبکه اهدا $10,200 به Collins’ re-انتخابات پیشنهاد شده است.

که همان ماه رجینالد قهوه ای که نشسته بر روی Federalist جامعه مدیره از بازدید کنندگان کمک $2,800 به Collins’ کمپین.

Diana Spencer Davis که نشسته روی تخته از بازدید کنندگان ساخته شده او سهم به Collins با سه کمک های مالی در مجموع $5,600 ظرف یک ماه از Kavanaugh را تایید.

تبلیغات:

تد اولسون یکی دیگر از اعضای هیئت مدیره از بازدید کنندگان اهدا $2,000 به Collins پس Kavanaugh را تایید هر چند او نیز اهدا شده به مبارزات انتخاباتی او در سال 2007 و 2014.

دانیل کیسی رئیس جمهور قضایی بحران شبکه نیز حداکثر $5,600 به Collins’ کمپین اولین کمک مالی برای سناتور. این گروه همچنین از راه اندازی شش رقم مبارزات انتخاباتی آگهی برای تشکر از Collins برای حمایت از Kavanaugh.

The Federalist جامعه اهدا کنندگان کمک کرده است بیش از 250.000 دلار به Collins مربوط PACs. برخی از حامیان به اصطلاح مدیسون باشگاه پلاتین هواداران که اهدای 100 ، 000 دلار یا بیشتر در سال به Federalist جامعه است. این عضو کمک $78,500 به انتخاب مجدد تلاش کنید. هیچ کدام از سهم در آمد از مین ساکنان و بسیاری از اهدا کنندگان هرگز قبلا پول داده می شود کالینز و یا او را همراه PACs.

این خدمات عبارتند از Home Depot از بنیانگذاران برنارد مارکوس و همسرش, که کمک $20,800 به Dirigo PAC در سال گذشته بیش از 10 برابر این مقدار به زن و شوهر اهدا کرد به کالینز در سال 2014.

تبلیغات:

توماس اسمیت شریک مدیریت از پرسکات سرمایه گذاری اهدا $20,000 به Collins کمپین Dirigo تایید شده و کالینز پیروزی در کمیته 2019.

راجر Hertog سابق رئیس جمهور داد مدیریت سرمایه و کمک $15,300 به Collins’ کمیته کمپین و کالینز پیروزی در کمیته 2019.

Ravenel کاری بنیانگذار عقاب مدیریت سرمایه دو کمک های مالی در مجموع $5,600 در سال 2019. دیوید و دبرا Humphreys که ال کریگ بنیاد عمده حامی از Federalist جامعه نیز اهدا حداکثر $11,200 به مبارزات انتخاباتی خود را. رکس Sinquefield از بنیانگذاران آزادیخواه متمایل فکر می کنم تانک نشان می دهد-من موسسه نیز اهدا حداکثر $5,600 در سال 2019.

چند Federalist جامعه مدیسون باشگاه طلا اهدا کنندگان که کمک بین $50 ، 000 و $99,999 سالانه اهدا دلار دیگر 20,100 به Collins پس از رای دادن.

تبلیغات:

انرژی سرمایه دار خیلی مهم فیلیپ Anschutz که بنیاد اصلی Federalist جامعه حامی اهدا مجموع $11,200 به Collins’ کمپین و کالینز پیروزی کمیته. وکیل Anthony De Nicola اهدا $5,600 به کالینز در سال 2019. مایکل Boskin رئیس Koret بنیاد عمده منابع و مدارک از Federalist جامعه اهدا دیگری $2,800. هیچ یک از این سه نفر تا کنون به اهدا کالینز در گذشته است. مری الیزابت وایس از صندوق های تامینی مدیر ریچارد وایس اهدا اضافی $500.

چند Federalist جامعه مدیسون نقره ای باشگاه خیرین که کمک بین $25 ، 000 و $49,999 سالانه اهدا دلار دیگر 53,600 به Collins’ re-انتخابات تلاش کنند.

میلیاردر مدیر صندوق پرچین کلیفورد Asness و همسر خود را اهدا مجموع $26,800 به Collins’ کمپین کمیته Dirigo تایید شده و کالینز پیروزی کمیته. Federalist جامعه کمک کننده سفت Kendrick و شوهرش اهدا $26,800 به Collins’ re-انتخابات تلاش کنند.

دیگر عمده Federalist جامعه اهدا کنندگان که به اهدا کالینز پس از رای گیری عبارتند از: San Francisco Giants مالک چارلز جانسون و همسرش ان ($21,200), ساخت و ساز, مغول جیمز استفنسون و همسرش دونا Yancey استفنسون ($21,200), بهداشت و درمان فن آوری مدیر عامل رستوران نرسی نظری ($5,600), املاک و مستغلات سرمایه گذار بوید اسمیت ($5,600) سابق بوش در دوران دیپلمات فرانک باکستر ($2,000), Anne Columbus, دختر سابق, تنسی, رژیم صهیونیستی. لایحه مور و همسرش دیوید ($11,200), وکیل رابرت Giuffra جونیور ($2,800), املاک و مستغلات سرمایه گذار ریچارد هفتگی ($2,700) وکیل فرانسیس مانتون (250 دلار) وکیل دونالد Toumey ($2,800) وکیل آدم پاریس ($2,800) وکیل دیوید تامپسون ($2,800) وکیل Kannon Shanmugam ($2,800) وکیل گوردون تاد ($2,400) وکیل مایکل کاروین (2000 دلار) وکیل جی Stephens (2000 دلار) وکیل آلفرد پوتنام جونیور (2000 دلار) وکیل هیل Wellford (1000 دلار) و وکیل استوارت بیکر (500 دلار).

فراتر از Kavanaugh the Federalist جامعه شده است و نیروی محرکه مغلوب ساختن پیشی جستن فدرال قضایی قرار ملاقات. لئو بوده است به نام “مغلوب ساختن پیشی جستن قاضی نجوا کن.” با وجود کالینز’ ادعا می شود طرفدار انتخاب او رای به تایید ده ها تن از ضد سقط جنین قضات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و دارای رای به تایید بیش از 100 قضات معرفی شده توسط رئیس جمهور.

کالینز’ کمپین رد این ایده است که سناتور بود “رشوه” را برای او رای و گفت: آن را ریاکارانه به انتقاد از او با توجه به این کمپین crowdfunding در برابر او. اما آملیا Aud سخنگوی حزب دموکرات فوق العاده PAC آمریکایی پل استدلال کرد که Collins’ آخرین گزارش مالی شامل یک “که از محافظه کار قضایی فعالان آورده است که ما برت Kavanaugh و انباشته اند دادگاه با تهمت ضد انتخاب قضایی میدارد.”

“این یک تصادف آنها حمایت خود را از آنجا که آنها می دانند که Collins قابل اعتماد رای برای خود نامزد,” او گفت: مین چراغ. “بیشتر او خم به رابطه او با محافظه DC قدرت بازیکنان مانند لئونارد لئو بیشتر او قرار می دهد Mainers در پشت رایتر.”

در حالی که Collins’ پشتیبانی از Kavanaugh و محافظه کار قضات ممکن است منجر به افزایش Federalist جامعه پول نقد بوده و تقریبا به اندازه کافی برای نگه دارید تا با پیشرو دموکراتیک چلنجر سارا Gideon سخنران از مین مجلس نمایندگان.

گیدئون مطرح 8 میلیون دلار سه ماهه گذشته در مقایسه با بیش از 3 میلیون دلار برای کالینز. گیدئون در حال حاضر مطرح شده 23 میلیون دلار به Collins’ $16.3 میلیون و شمارش نیست کمپین crowdfunding.

Collins یکی از آسیب پذیر ترین جمهوری خواهان به عنوان 2020 انتخابات. گیدئون برگزار شد اندکی سرب در هر نظرسنجی منتشر شده در این سال به عنوان کالینز’ پشتیبانی در میان زنان رای دهندگان تبخیر شده است. کالینز که برنده آخرین مسابقه در سال 2014 با 37 امتیاز دیده است او را تایید رتبه شاقول از 67 درصد زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار فقط 36 درصد در این ماه. او در حال حاضر به عنوان محبوب ترین سناتور در کشور است.

“سوزان کالینز فروخته Mainers زمانی که او رای دادند به یک متهم متجاوز ملاقات عمر به دیوان عالی کشور و حامیان خود را از پاداش خود را به نوبه خود” ژاک هادسون یک سخنگوی آمریکایی پل قرن 21 در بیانیه ای گفت به سالن. “اما تمام پول در جهان از جناح راست منافع خاص نمی تواند تغییر این واقعیت ساده است که سوزان کالینز از دست داد اعتماد مین رای دهندگان به همین دلیل است که او در حال حاضر در امریکا محبوب ترین سناتور. کالینز’ رای برت Kavanaugh ممکن است خریداری شده خود را به میلیون ها نفر در علاقه ویژه نقدی, اما در ماه نوامبر از آن هزینه خواهد شد او را بسازید. ما امیدواریم که او فکر می کند آن را به ارزش آن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>