نظامی آماده مسئولیت رسیدگی به COVID-19 در درون صفوف خود را?

این Covid-19 همه گیر است و هنوز ارتش آمریکا است. این ویروس در هواپیما حامل و آلوده تفنگداران دریایی در آموزش های پایه در کارولینای جنوبی به عنوان به خوبی به عنوان سربازان در آموزش های پایه در سن آنتونیو. به عنوان موارد همچنان به افزایش در جوامع در سراسر کشور از وزارت دفاع خواسته است تا پایگاه های خود را متوقف عمومی گزارش خود را فرد شماره با استناد به تهدیدات امنیتی.

شده اند وجود دارد گزارش های متعددی از “آمادگی بحران” و شک و تردید است که ارتش می تواند محافظت از خود از جمله لس آنجلس تایمز مقاله نشان می دهد که پنتاگون در تلاش برای مهار عفونت در وظیفه فعال صفوف در حالی که همچنین کمک به شهروندان در سخت ضربه متحده و شهرستانها. به عنوان از آوریل 5 نزدیک به 5000 پرسنل نظامی تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19. در حالی که وزارت دفاع قصد دارد برای تست همه از اعضای آن را در تابستان امسال در یک نشست خبری در ماه گذشته توماس McCaffery دستیار وزیر دفاع برای سلامتی امور اذعان کرد که این منصفانه است که فرض کنیم که وجود دارد بسیاری از خدمات اعضای که این ویروس بوده اند اما تست شده تا کنون.

تبلیغات:

به عنوان یک نتیجه, نظامی شده است قادر به حفظ برخی از فعالیت های هسته ای. ارتش متوقف گرفتن نیروهای جدید در آموزش های پایه برای دو هفته قبل از از سرگیری آموزش “در کاهش ظرفیت.” در ضمن دریایی سپاه بسته parris در جزیره بوت کمپ برای استخدام جدید در مارس 30, قبل از بازگشایی سه هفته بعد. وزارت دفاع نیز با تاخیر همه نظامی حرکت متوقف استقرار در افغانستان و تاخیر در بازگشت از سربازان در حال حاضر مستقر وجود دارد. برخی از بازگشت نیروهای نظامی با آن مواجه هستند قرنطينه در زیر منابع و امکانات.

در آوریل 27, 10 حزب دموکرات در نامه ای به وزیر دفاع علامت Esper این استدلال که وزارت دفاع را “آهسته و بی ربط پاسخ قرار داده و خدمات اعضای در معرض خطر و تضعیف آمادگی”.

کاهش در عملیات “در حال تبدیل شدن به یک مسئله بزرگ گفت:” علامت گذاری Cancian یک مشاور ارشد بین المللی از برنامه های امنیتی در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی (CSIS) در واشنگتن, D. C..

تبلیغات:

نظامی نیست همیشه در یک موقعیت آسیب پذیر. آن را دارای سابقه ای طولانی از موفقیت در مقابله با بیماری های عفونی و قدمت آن به جنگ انقلاب زمانی که جورج واشنگتن تلقيح ارتش خود را در برابر آبله چرا که نیروهای نظامی خود را بیشتر مستعد ابتلا به این بیماری از انگلیسی ها. در واقع از ارتش اولین روز آن پزشکان رهبری تحقیقات به بیماری های عفونی به نگه داشتن پرسنل خود را سالم و آماده برای دفاع از کشور است.

اما امروز با بهتر واکسیناسیون و بهداشت و سلامت دیگر اقدامات در جای خود فرض تبدیل شده است که بیماری های عفونی شده اند و تحت کنترل در آورد. به عنوان یک نتیجه, اقدامات پیشگیرانه در طب نظامی مربوط به پاسخ همه گیر نشده اند “مقدم در اکثر مردمی ذهن گفت:” توماس Crabtree یک سرهنگ بازنشسته ارتش و جراح است که گروه پزشکی مدیر برای امی یک شرکت متخصص در ارائه مراقبت های بهداشتی راه حل های از راه دور و به چالش کشیدن محیط های. در عوض در سال 2017 کنگره مشخص شده یک طرح برای از بین بردن حدود 18,000 پزشکی مواضع و تمرکز طب نظامی در اصطلاح “تروما ماموریت” است که در درمان سوختگی و مبارزه با جراحات ناشی از درگیری ها در مناطقی مانند افغانستان و عراق است.

در عین حال به عنوان Covid-19 نوردد و در شاخه های مختلف برخی از کارشناسان نظامی در حال بازنگری است که, استراتژی, پزشکی سپاه در تلاش برای نگه داشتن آن سربازان وظیفه فعال و سالم در حالی که ارائه کمک به شهروندان است.

تبلیغات:

“امروز بحران باید یک شوکی به تجدید نظر هر گونه تلاش برای کوچک نظامی مراقبت های بهداشتی” نوشت: بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ ژنرال اورویل رایت و بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ کیت Zuegel در اخیر نظر قطعه در ارتش بار. “ملت ما گرفتار شده است آمادگی برای این بیماری همه گیر. ما فاقد هر دو آماده ذخایر حیاتی تجهیزات و پرسنل آموزش دیده برای کمک به پاسخ می دهند.”

“بی تدبیر به کاهش خدمات درمانی نظامی” نویسندگان اشاره کرد بعد “خطرات مطرح است که رسیدن به مراتب فراتر از نظامی و شامل ملت بیشتر نظام سلامت است.”

تبلیغات:

* * *

بیماری های عفونی همواره خطر در محله های نزدیک از رتبه نظامی و فایل. آبله بود به خصوص شدید در طول جنگ انقلاب و برای هر سرباز که در اثر مبارزه با زخم در طول جنگ داخلی دو بیشتر در اثر حصبه و سایر بیماری های عفونی. “ارتش بدنام ظروف پتری برای بیماری شیوع گفت:” کارول Byerly یک مورخ نظامی و پزشکی و نویسنده “تب جنگ” یک کتاب در مورد آنفلوانزای همه گیر است که در سراسر جهان گسترش یافته و از طریق آمریکایی در اردوگاه های نظامی در طول جنگ جهانی اول

1918 آنفلوانزای همه گیر شد و به خصوص پس از سانحه پزشکی افسران چرا که “آنها نمی تواند به نجات جان هزاران نفر از سالمترین افراد در کشور — جوان سربازان Byerly گفت. “آنها فقط شکست خورده و آنها نمی تواند مقابله با آن است.”

تبلیغات:

مبارزه با آمریکا و میر در جنگ جهانی اول بالغ بر 53,402 اما در مورد 45,000 سربازان آمریکایی درگذشت آنفلوانزا و پنومونی مرتبط با پایان سال 1918. افسر فرمانده یک اردوگاه آموزشی Byerly گفت: کشته شدن خود را پس از 500 مردان جوان درگذشت آنفلوانزا در یک روز. در کل بیش از 675,000 آمریکایی (نظامی و غیر نظامی) درگذشت از آنفولانزا در سال 1918.

در تلاش برای جلوگیری از آینده فاجعه بار عفونت های پزشکی افسران راه اندازی در سطح بالا و بیماری های عفونی کمیته در طول جنگ جهانی دوم برای نظارت بر شیوع بیماری. نظامی دانشمندان به رهبری راه را در تحقیقات بیماری های عفونی و توسعه اولین واکسن آنفولانزا در سال 1943.

در همان زمان یکی دیگر از بیماری به عنوان یک خطر عمده سلامت: “مالاریا تقریبا متوقف جنگ در اقیانوس آرام” Byerly گفت. ژنرال داگلاس مک آرتور متوجه می شوند که او نمی خواهد بود قادر به مبارزه با جنگ تحت چنین تهدید یک لحظه متوقف شد و تمام عملیات تا زمانی که نظامی می تواند به دانشمندان در یک antimalaria برنامه رفتن.

تبلیغات:

تقریبا تمام داروهای ضد مالاریا در حال حاضر استفاده نظامی در طب آمد از تحقیقات در طول جنگ جهانی دوم در والتر رید ارتش موسسه پژوهش. والتر رید پس از آنها ملی نظامی مرکز پزشکی نام یک پزشک نظامی که شناسایی ناقل تب زرد که مشکل ویرانگر برای سربازان آمریکایی در طول جنگ اسپانیایی آمریکایی در سال 1898.

“ارتش ایالات متحده است و این سنت افتخار از تمرکز بر روی بیماری های عفونی گفت:” دین وینسلو بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ و جراح و زمان استاد پزشکی در دانشگاه استنفورد.

* * *

در سال های اخیر, ارتش, بیماری های عفونی, برنامه های تحقیقاتی شده است مسئول توسعه واکسن و داروهای بیماری های عفونی به احتمال زیاد به تاثیر عملیات نظامی است. بیشتر از این کار انجام شده است و در والتر رید ارتش موسسه تحقیقات نیروی دریایی تحقیقات پزشکی مرکز و موسسه تحقیقات پزشکی ارتش از بیماری های عفونی. در عین حال حتی به عنوان تحقیقات همچنان ادامه دارد امروز منتقدان باید اشاره کرد که آماده سازی برای پاسخ به بیماری های همه گیر شده است به ترتیب اولویت دولت فعلی است.

تبلیغات:

نظامی است برخورد با شیوع در دهه های اخیر اگر چه هیچ کدام بیماری های همه گیر شد. در سال 2003 در طول شیوع سارس فرمانده نیروهای آمریکایی مستقر در کره جنوبی به سرعت به رسمیت شناخته شده تهدید و تشکیل یک بحران اقدام تیم است که اجرا و نظارت بهداشتی و غربالگری تماس, ردیابی و قرنطینه برای موارد مشکوک. به عنوان یک نتیجه نه تنها مورد پدید آمده در میان پرسنل نظامی ایالات متحده در کره جنوبی. اخیرا ارتش ایالات متحده مستقر در غرب آفریقا در سال 2014 در پاسخ به اپیدمی ابولا برای کمک به ایجاد واحدهای درمان افزایش تست آزمایشگاهی ظرفیت و آموزش کارکنان مراقبت های بهداشتی.

با این وجود کارشناسان می گویند نظامی طراحی شده است که برای پاسخ به یک ملی همه گیر یک واقعیت است که همیشه به خوبی درک شده توسط برنامه ریزان در پاسخ به بلایای طبیعی است. آن است که مشترک فرض که “اگر شما مشکلات و شما لازم نیست که ظرفیت شما می توانید تماس بگیرید در ارتش و آنها باید از این ظرفیت برای انجام هر کاری در هر نقطه در تعداد نامحدودی گفت:” تام Cullison بازنشسته نیروی دریایی ارتوپدی جراح و rear admiral که در خدمت به عنوان معاون جراح عمومی نیروی دریایی است. در واقع “نظامی طراحی شده است برای عملیات جنگی در خارج از کشور. آنها بسیاری از برنامه ها و مفهوم قصد دارد برای انجام این کار و به اندازه بخش های مختلف نظامی از جمله بهداشت و درمان بخشی از آن است که بر اساس آن. و وجود ظرفیت محدود وجود دارد.”

ارتش و نیروی هوایی ذخایر شده اند ضروری به این کشور در پاسخ به Covid-19 اما اعمال نفوذ آنها اغلب به معنی مصرف پزشکی کارگران از یک جامعه به ارسال آنها را به یکی دیگر; کل ظرفیت محدود باقی مانده است.

بنابراین حتی به عنوان Esper تلاش برای اطمینان دادن به مردم که نظامی سیستم پزشکی است تا به دو وظایف او نیز خو انتظارات در مورد ظرفیت آن است. در تاون هال نشست در مارس 24, Esper گفت که او پیش بینی شده است که این نظامی تجهیزات پزشکی می تواند در صورت کمبود با تجهیزات حفاظت شخصی “مانند هر کس دیگری.” در این زمینه بیمارستان ها “در راستای درمان بیماران تروما” و “حمایت از افراد مبتلا به بیماری های عفونی” Esper گفت NPR در 25 مارس.

تبلیغات:

این ظرفیت در حال حاضر در حال کاهش در سال 2017, زمانی که کنگره موظف اصلاحات فراگیر در نظر گرفته شده به انجام دو چیز است: همه را با نظامی تجهیزات پزشکی (ارتش نیروی هوایی و نیروی دریایی) تحت یک ساختار اداری متمرکز — دفاع سلامت سازمان — بهبود و پزشکی “آمادگی” به طور خاص برای درمان مبارزه با تروما در حالی که شروع به برون سپاری غیر تروما مراقبت از تاسیسات غیرنظامی.

بازسازی پیش بینی شده است برای از بین بردن حدود 18,000 نظامی شغل پزشکی. حتی خدمات نظامی دانشگاه که فارغ التحصیل پزشکان و پرستاران در اوایل سال جاری به ارسال آنها برای کمک به بیمارستان ها و بیمارستان را تهدید به کاهش است. کنگره به قرار دادن یک توقف در آن کاهش در حال حاضر, اما این طرح باقی مانده است.

برخی استدلال می کنند این ساختار می تواند ملت کمتر آماده به پاسخ به یک بیماری همه گیر در آینده است. “نظامی نظام سلامت است که مسلما در میان موثر ترین دارو های جهان است و ملت ما استراتژیک پزشکی رزرو. این اخیر همه گیر برجسته ضروری برای حفظ چنین ظرفیت به جای خطر کاهش آن در اندازه و دامنه” نوشت رایت و Zuegel در اخیر خود op-ed.

Cullison می افزاید که این کاهش نیز می تواند تاثیر منفی استخدام آموزش و حفظ و نگهداری از بالا نظامی پزشکان بسیاری از آنها باقی می ماند در طب نظامی از این فرصت برای آموزش.

تبلیغات:

بهتر است برای آموزش نظامی جراحان “در خانه” او استدلال می کند چرا که آنها قادر به “یادگیری در محیط که در آن آنها خواهد عمل از دانشکده که درک هر دو تخصص پزشکی و نظامی را کشت.”

شورای اعتباربخشی برای آموزش پزشکی نیاز به انواع تخصص پزشکی — و نه فقط عمل جراحی — را شامل می شود و در پزشکی نظامی برنامه های آموزشی.

اگر آن برنامه ها شروع به گرفتن تعطیل Cullison گفت: “من واقعا می ترسم که طب نظامی خواهد خود را به عقب و از آن خواهد شد بسیار دشوار است برای بازیابی.”

“یکی از بزرگترین ترس های” او افزود: “این است که ما تعطیل برنامه های آموزشی و عمده ما مراکز پزشکی و ما از دست دادن توانایی ما بر اساس آن است.”

به جای Cullison و دیگر کارشناسان اصرار این کشور غیر نظامی و رهبران نظامی به “در آغوش سلامت و امنیت به عنوان یک DOD ماموریت اولویت است.” در یک گزارش در سال گذشته CSIS کمیسیون تقویت امریکا امنیت بهداشتی توصیه می شود بازگرداندن سلامت و امنیت رهبری در شورای امنیت کاخ سفید پس از یک اداره منحل شد یک سال زودتر سابق مشاور امنیت ملی John Bolton. این تصمیم منجر به خروج از بسیار مورد احترام رهبران در زمینه: دریادار تیم mary smith شورای امنیت ملی را مدیر ارشد بهداشت جهانی امنیت و biodefense و میهن مشاور امنیت تام Bossert.

Cullison استدلال می کند که برنامه ریزی برای یک بیماری همه گیر تهدید باید در نظر گرفته شود در تاریخ همتراز با یک تهدید حمله هسته ای و یا حمله تروریستی است. “این هرگز بدست دید در سراسر کشور است که بسیاری از ما فکر می کنم که باید آن را,” او گفت:.

Cullison و دیگران نیز استناد فوری نیاز برای انجام تمرینات آمادگی. در سال 2009 وزارت دفاع طراحی و توسعه یک مفهوم عملیات برنامه ریزی برای پاندمی آنفلوانزا. و سیاسی نشان داد اخیر شورای امنیت ملی راهکار برای پاسخ به بیماری های همه گیر و در عین حال متوجه شد که آن را به حال شده است به دنبال و که معلوم بود اگر مقامات ارشد از آن آگاه است. “این برنامه وجود داشته است” گفت: Cullison. “سوال این است که آیا آنها اعمال شده است به طور منظم ؟ و آیا افرادی که در واقع با استفاده از این برنامه را در درک چگونه کار می کنند به یک سطح است که آنها می توانند بلافاصله در پاسخ به استفاده از آنها؟”

نظامی می کند و آماده سازی نیروهای نظامی برای پاسخ به تهدیدات عمده مانند سیاه زخم حملات گاز اعصاب و دیگر بیولوژیک جنگ می گوید: Crabtree که توصیف تمرینات است که او انجام شده در آماده سازی برای اعزام به مقابله با توده تلفات سقوط هواپیما و بمب و بیولوژیک و شیمیایی تهدید. اما بیماری های عفونی بود که راهکار.

“بنابراین مردم بسیار آگاه از علوم مرتبط با این مسائل اما هیچ یک تمرین “من در اینجا چگونه ما را در مقابله با یک بیماری همه گیر'” Crabtree گفت.

“اگر از شما خواسته یک صد نفر که درک اصطلاح آمادگی در ارتش یا خارج از, نظامی, پنج سال پیش, ‘چه آمادگی چیست؟'” Crabtree گفت: او پیش بینی کرد “نه تنها یکی را گفت:” آماده برای کمک و دفاع از کشور در برابر یک بیماری همه گیر را انتخاب کنید.’ هیچ کس از رفتن به می گویند که. در حال حاضر من شرط می بندم که می خواهد پاسخ های مختلف در آینده است.”

این مقاله در اصل منتشر شد در Undark. خواندن این مقاله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>