است جنوب آماده برای Coronavirus?


A view of an empty street in New Orleans on a sunny day.

معمولا شلوغ خیابانی در نیواورلئان’ محله فرانسوی به عنوان دیده می شود در روز جمعه.

کریس Graythen/گتی ایماژ

Coronavirus در حال گسترش است به سرعت از طریق جنوب. ایالت فلوریدا در حال حاضر پنجم-بیشترین تعداد از موارد در کشور است. ویروس’ گسترش در لوئیزیانا است که در میان سریع ترین در جهان است. سواحل فلوریدا و آلاباما و جورجیا و کارولینای شمالی به تازگی تمام درو جمعیت غیر-اجتماعی-دور spring breakers. گزارش خشن, مهمانی, در شهرهای جنوبی مانند نشویل ادامه داد: پس از نیویورک و سواحل غرب نشان داد که چقدر چیزهای بد می تواند دریافت کنید. و کلیساها باقی مانده پر شده با عبادت در حالی که برخی عمیقا محافظه کار جنوبی ها swatted دور نگرانی در مورد بیماری همه گیر شوی آن را یک لیبرال جعل به معنای آسیب رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به عنوان شدت بیماری همه گیر.

برخی از رهبران دولت باید به دنبال او و ابراز بی میلی به انجام هر کاری است. اما این پاسخ در این منطقه متنوع است. دیگر رهبران جنوب از جمله محافظه کار جمهوری خواه سیاستمداران باید توجه به هشدار کارشناسان بهداشت عمومی و پاسخ با احساس بیشتری از ضرورت.

در اینجا این است که چگونه هر ایالت در جنوب شرقی پاسخ به همه گیر.

آلاباما: 1,019 موارد 17 مرگ و میر

تنها دولت بزرگترین شهرستان, Birmingham اتحاد برقرار پناهگاه در محل سفارش. “خانواده ما نیست, لوئیزیانا, ما, نه, نیویورک, دولت ما نمی کالیفرنیا” رژیم صهیونیستی. کی Ivey گفت: در هفته گذشته. “در حال حاضر است زمان برای سفارش مردم به پناهگاه در محل.” روز قبل از آلاباما, Lt. دولتی خواهد Ainsworth منتشر شده بود نامه ای سرگشاده به فرماندار coronavirus نیروی کار به انتقاد از آن برای گرفتن یک “رویکرد واقع بینانه” در مورد آینده “سونامی بیماران بیمارستان.”

تحت یک ایالت منظور صادر جمعه همه غیر ضروری کسب و کار بسته شده اند تا آوریل 17. مدارس بسته باقی می ماند از طریق بهار و تجمع بیش از 10 نفر ممنوع شده است. آلاباما سواحل بسته باقی می ماند از طریق مارس 17. بسیاری از Alabamians هنوز هم هجوم ممنوعیت; شده اخیر چشم انداز مثبت در مردم رفتن بر روی دولت آبراه برای تفریح و سرگرمی به گفته مقامات.

آرکانزاس: 566 موارد 8 مرگ و میر

قانونگذاران آرکانزاس در روز جمعه رای به ایجاد یک $173 میلیون coronavirus صندوق و مدارس و کسب و کار مانند میله های زندان, مو سالن و رستوران ها بسته شده اند. اما دولت پرداخته است امکان هر نوع از اقامت در خانه یا پناهگاه در محل سفارش.

در عوض رژیم صهیونیستی است. آسا هاچینسون خواست ساکنان به جمع آوری در گروه های بیش از 10 نفر و توصیه می شود مردم به دولت پارک های اجتماعی دور تفریح و سرگرمی. هزاران نفر از ساکنان در پاسخ با امضای طومار خواستار فرماندار به “توقف گفتن مردم به دیدار و برای جلوگیری از ازدحام رودخانه و پارک ها در یک تلاش ضعیف در اجتماعی فاصله.” در حالی که هاچینسون نگهداری می شود که پارک شد یک جای خوب برای ساکنان به صرف زمان او به دولت به توصیه برخی از پارک های ایالتی بسته شود برای جلوگیری از بازدید کنندگان از کشورهای دیگر از آینده. او همچنین اعلام کرد: روز شنبه یک “ویژه بعد از نماز” به این امید که “ما می توانیم متحد در نماز تشکر از خدا برای او عشق و رحمت” و به درخواست برای خرد.

فلوریدا: 6,741 موارد مرگ و میر 85

فلوریدا یک کشور با جمعیت قابل توجهی از بازنشستگان شده است یکی از سخت ترین ضربه. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis شده است به شدت انتقاد خود را آهسته پاسخ به همه گیر و امتناع خود را به موضوع یک ایالت اقامت در خانه سفارش—حتی در روز سه شنبه گفت او نمی خواهد انجام این کار به این دلیل که کاخ سفید تا به حال به او دستور نیست. اما در روز چهارشنبه او در نهایت معکوس موقعیت خود و اعلام کرد که ایالت 30 روز سفارش به اثر را به روز بعد.

DeSantis شروع به نشان می دهد او با توجه به چیزهایی که به طور جدی تر در دوشنبه هنگامی که او صادر stay-در-خانه جهت جنوب شرقی فلوریدا. چند تن از کسانی که در شهرستانهای استان در حال حاضر اقدامات سختگیرانه در جای دیگر در این کشور از جمله شهرستانهای حاوی تالاهاسی اورلاندو و تمپا صادر کرده است سفارشات خود را به عنوان به خوبی. (والت دیزنی جهان انتظار دارد که بسته باقی می ماند برای آینده قابل پیش بینی.) روز دوشنبه دولت همچنین اعلام کرد که تعطیلی مدارس را گسترش تا زمانی که ممکن است.

DeSantis نیز معرفی برخی از اقدامات احتیاطی برای محدود کردن سفر از خارج از نیویورک و نیواورلئان, به, دولت, ارسال گارد ملی به استقبال سابق در فرودگاه ها و ایجاد پست های بازرسی با مرز خود را در آلاباما به گرفتن دومی. همه افراد پس از رسیدن از یکی از دو محل اطلاع داده شد که آنها تا به حال به خود قرنطینه به مدت 14 روز و یا به صورت زمان زندان

گرجستان: 4,117 موارد 125 مرگ و میر

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ است صادر اقامت در خانه سفارش برای دولت است. به جای او به تعطیل کردن مدارس از طریق آوریل بسته کافه ها و کاباره ها و خواست افراد مسن و ضعف سيستم ايمنی مردم را به ماندن در خانه. برخی از شهرداران و شهرستان کمیسیون نامیده اند بیشتر اقدام دولت و تلاش برای پر کردن شکاف ها توسط بسته شدن غیر ضروری کسب و کار اجازه حکومت و صدور پناهگاه در محل سفارشات. آتلانتا شهردار Keisha لنس کف صدور اقامت در خانه سفارش با استناد به این شهر تراکم جمعیت بالا و نرخ آسم. دموکرات ها در گرجستان نیز ابراز خشم پس از کمپ را رئیس ستاد گفت: در Facebook ارسال در روز شنبه که دولت های محلی بودند “زیاده” و “نفس بیش از حد” خواهد صدمه دیده و کسب و کار.

جوامع روستایی فرار نیست شیوع است. به گفته نیویورک تایمز Dougherty County, اکثریت سیاه و روستایی شهرستان در جنوب غربی بخشی از دولت در حال حاضر دچار یکی از بدترین خوشه در کشور است. شده اند وجود دارد 26 مرگ و میر در شهرستان 90,000 مردم نسبت به یک مراسم تشییع جنازه مارس است که در حال حاضر به عنوان یک “سوپر پخش كردن, رویداد است.”

کنتاکی: 590 موارد 18 مرگ و میر

رژیم صهیونیستی. اندی Beshear دستور داد تمام غیرضروری خرده فروشی کسب و کار بسته شده در مارس 23 و کارگردانی ساکنان به ماندن “سالم در خانه است.” او روشن است که منظور “به این معنا نیست سوار در خانه خود” اما که ساکنان باید در خانه بمانند مگر اینکه برای ملزومات و یا ورزش. Beshear همچنین دستور داد Kentuckians به ترک دولت و تنها عبور از مرز برای فروشگاه های مواد غذایی, بهداشت و درمان, نیاز, و یا اگر آنها در حال مراقبت از یک عضو خانواده است. هر کسی که سفر در خارج از دولت به هر دلیل دیگر باید خود قرنطینه برای 14 روز.

در کنتاکی تعدادی از زندانیان در زندان بوده است با کاهش 28 درصد به منظور جلوگیری از ویروس’ گسترش در پشت میله ها هر چند دولت رئیس مدافع هشدار داد در نامه ای که دولت باید به شدت کاهش تعداد زندانیان به امید جلوگیری از یک فاجعه شیوع. Beshear گفت که او بررسی خفیف تر پیشنهاد برای آزاد کردن برخی از زندانیان.

لوئیزیانا: 5,237 موارد مرگ 239

لوئیزیانا در حال حاضر کانون coronavirus در جنوب با نیواورلئان به عنوان مرکزی آن نقطه داغ. بیست و هشت دراز مدت مراقبت از امکانات شناسایی شده اند به عنوان خوشه و نیواورلئان دارای بالاترین سرانه مرگ و میر در کشور است. رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز صادر اقامت در خانه سفارش از طریق آوریل بسته شدن مدارس و کسب و کارهای غیر ضروری.

گسترش شیوع در نیواورلئان به نظر می رسد پایانی به لطف اجتماعی فاصله اقدامات, اما این ویروس گسترش نیز به نظر می رسد تسریع در بقیه امور خارجه. ادواردز گفت: هفته گذشته که لوئیزیانا تا به حال سریع ترین نرخ رشد از coronavirus موارد در جهان است.

برخی از کارشناسان بر این باورند که مردی Gras در اواخر فوریه ایجاد شرایط مناسب برای این ویروس به گسترش در سراسر شهرستان. New Orleans شهردار LaToya Cantrell سی ان ان گفت که اگر دولت فدرال به او گفته بود از خطرات ناشی از تجمعات عمومی او را لغو جشن. “با توجه هیچ پرچم قرمز ما حرکت رو به جلو,” او گفت:.

می سی سی پی: 1,073 موارد مرگ و میر 22

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز مورد انتقاد قرار گرفته در طول همه گیر برای عدم تمایل خود را به موسسه محدودیت. ریوز که در تعطیلات با خانواده اش در اوایل ماه مارس زمانی که دولت خود را تجربه اول خود را تایید مورد صدور یک فرمان اجرایی در مارس 24 تعریف شده است که اکثر کسب و کار را ضروری و مجاز برخی (مانند کلیساها) را معاف از محدودیت در تجمعات 10 یا بیشتر مردم است. فروشگاه های خرده فروشی می تواند باز باقی می ماند و رستوران ها و کافه ها اجازه داده شد برای ادامه به ناهار خوردن در خدمات به عنوان طولانی به عنوان آنها نمی باید بیش از 10 مشتریان در یک فضا در یک زمان. (او بعدها توضیح داد که شهرها و استان ها اجازه داده شد به قرار دادن محدودیت های دقیق تر در محل فارغ منظور اجرایی محلی.)

در روز سه شنبه ریوز اعلام کرد یک هفته دو پناهگاه در محل سفارش برای شهرستان Lauderdale که شامل نصف النهار و که تا به حال سنبله اخیر از موارد.

کارولینای شمالی: 1,609 موارد مرگ و میر 12

رژیم صهیونیستی. Roy کوپر قرار است دولت تحت 30 روز اقامت-در-خانه سفارش. او همچنین یک فرمان اجرایی را امضا روز سه شنبه منع هر گونه ابزار شرکت از خاموش کردن خدمات به مشتریان قادر به پرداخت در آینده 60 روز و او مسدود جدید اخراج رسیدگی از راه اندازی و خواست کسانی که در حال حاضر در روند اخراج مستاجران به نظر انتظار.

کارولینای جنوبی: 1,083 موارد مرگ و میر 22

رژیم صهیونیستی. هنری مک مستر دستور رستوران’ شام خوردن در خدمات متوقف نقاط دسترسی دولت به سواحل و آبراه مسدود شده (با استناد به “رفتار مشاهده شده این آخر هفته گذشته) و از روز شنبه تمام غیر ضروری کسب و کار بسته به مدت 15 روز. او همچنین مجاز پلیس برای شکستن هر گروه از سه یا بیشتر مردم است.

او پس از صدور اقامت در خانه سفارش حتی به عنوان تعدادی از قانونگذاران ایالتی به نام برای آن است. او گفت: او مورد اعتماد اهالی کارولینای جنوبی به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل. برخی از شهرستانها مانند کلمبیا و چارلستون صادر شده خود را stay-at-home سفارشات.

تنسی: 2,239 فتح کرد گرفته شد موارد مرگ و میر 23

روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. بیل لی صادر ایالت سفارش بسته شدن غیر ضروری کسب و کار. 15-بعد “امن تر در صفحه اصلی” منظور نیز دستور ساکنان به ماندن در خانه “را به عنوان آنجا که ممکن است” اما آن را نمی باید قدرت اجرای. “این است که یک موظف ‘پناهگاه در محل سفارش از آنجا که آن را عمیقا برای من مهم برای محافظت از آزادیهای شخصی” او گفت:. لی در حال حاضر در برابر تماس از برخی از شهرداران و بهداشت حرفه ای به موضوع یک ایالت سفارش با این استدلال که Tennesseeans خواهد بود مسئول و یک ایالت دستور خواهد بود بیش از حد دشوار برای به اجرا درآوردن. شهرهای ممفیس Knoxville و نشویل در حال حاضر قرار داده و در محل خود اقامت در خانه سفارشات.

روز جمعه کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear خود گفت ساکنان به عبور از مرز به تنسی است. “ما بسیار تهاجمی مراحل سعی کنید برای جلوگیری و یا محدود کردن گسترش coronavirus سعی کنید برای محافظت از مردم ما,” او گفت:. “اما همسایگان ما از جنوب در بسیاری از موارد نیست.” لی در پاسخ با اشاره به جمعیت تفاوت بین ایالات متحده ساخته شده است که شامل گسترش بسیار سخت تر در دولت و اخراج او در Beshear: “ما تست شهروندان ما سه برابر بیشتر از سرانه از ایالت کنتاکی است.”

ویرجینیا: 1,484 موارد مرگ و میر 34

رژیم صهیونیستی. رالف نرتهم روز دوشنبه با صدور ایالت اقامت در خانه سفارش ماندگار از طریق ژوئن 10. او با ملاقات فوری مخالفت جمهوری خواهان که به چالش کشیده شده طول آن. دولت مقدماتی در ژوئن 9 و جمهوری خواهان پیشنهاد کرد که منظور خواهد سرکوب مردم در انتخابات. نرتهم دفتر گفت که منظور اعمال نمی شود “این عملیات از دولت است.”

های مختلف coronavirus درگیری در اونورتر که در آن ساکنان ابراز خشم بیش از آزادی تصمیم به دانش آموزان اجازه می دهد به عقب بر روی محوطه دانشگاه. هفته گذشته جری فالول جونیور که در مقایسه COVID-19 به آنفولانزا و فرض شده است که پاسخ به آن در نظر گرفته شده برای صدمه زدن به مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشایی دانشگاه و 1,900 دانش آموزان بازگشته است. به گفته نیویورک تایمز نزدیک به ده نفر بیمار با COVID علائم مانند از جمعه. یک آزمایش مثبت برای coronavirus. فالول است پس گفت: او مطابق با اقامت در خانه سفارش لغو تمام کلاس ها.

نرتهم به چالش کشیده شده است توسط دموکرات ها برای اینکه بیش از حد محتاط است. نسبت به مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان و سی شهردار موریل Bowser نرتهم عمل کرده است به آرامی. او آخرین از سه دولت ها در منطقه به مدارس و تعطیل صندلی در رستوران ها و کافه ها.

West Virginia: 162 موارد مرگ 1

غرب ویرجینیا گذشته دولت برای تایید یک مورد از COVID-19 اما رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت نسبت داده شده است که تاخیر به عدم تست در دولت است. سعی کنید به سرعت گسترش عدالت صادر اقامت در خانه سفارش در هفته گذشته. عدالت در حال حاضر بسته مدارس و بسیاری از غیر ضروری کسب و کار. روز سه شنبه او ممنوع تمام اعمال جراحی الکتیو و بسته خصوصی اردو به بازدید کنندگان از خارج از دولت او اعلام کرد که دولت اولیه خواهد بود نقل مکان کرد و به تاریخ 9 ژوئن.

عدالت در زمان یکی از مهمترین اقدامات شدید در روز دوشنبه زمانی که او به پلیس برای نظارت بر جاده ها برای مردم ورود از coronavirus نقاط خارج از دولت است. هر کسی که از مکان هایی مانند نیویورک, نیوجرسی, لوئیزیانا, کانکتیکات, ایتالیا یا چین باید خود قرنطینه به مدت دو هفته و یا در معرض خطر بودن متهم با انسداد است. عدالت نیز گفت: مقامات خواهد انجام خانه چک برای اطمینان حاصل شود که ساکنان منطبق هستند. روز سه شنبه او اذعان کرد که این سفارش ممکن است خلاف قانون اساسی است, اما او گفت: او را به ادامه اجرای آن به دلایل ایمنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>