این تهمت کمپین برنامه ریزی اوکراین “اکتبر سورپرایز”?

اوکراین است که برای اولین بار پس از اتحاد جماهیر شوروی سابق کشور که غرب به دنبال جهت گیری شده است به طرز ماهرانه ای بهره برداری مستقل فدراسیون روسیه است اطلاعاتی خارجی جانشین کا گ ب به GRU.

درگیر شدن در آنچه که به عنوان شناخته شده “هیبرید جنگ” مسکو هدف بلند مدت شده است به مانع و معکوس نفوذ غرب — که در حال افزایش بوده است پس از سقوط اتحاد جماهیر شوروی در سال 1991.

تبلیغات:

ماموریت 1: نگه داشتن غرب

اوکراین یک دموکراسی جوان با یک مشکل ملی تاریخ است که قادر نبوده است به لرزش گرفتن از سیاستمداران و الیگارشی دلسوز به مسکو است.

اثر خالص از خود در خدمت منافع و رقابت وفاداری است که مهار اصلاحات و تشدید فساد در اوکراین است. به همین دلیل این کشور را فراهم کرده است غنی شکار زمینه را برای اختلاس و پول شویی و کلاهبرداری و برای-استخدام توطئه های سیاسی ضد منافع غرب.

تبلیغات:

روسی اینتل در مرکز عنکبوت

برخی از این بازیگران سیاسی باید باز مستقیم و فعال روابط به هوش سیاستمداران و الیگارشی. آنها با تکیه بر کنترل ریسک در اوکراین, صنعتی, انرژی و شرکت های رسانه ای و هماهنگی با سایه لابی شرکت برای محافظت از خود سوال برانگیز نفوذ از بررسی دقیق.

به شدت مدبر اثرگذارندهها آنها تبدیل شده اند ماهر در تضعیف نهادهای مدنی و موثر داخلی و خارجی انتخابات در پشت سر هم با روسیه کمپین دروغ به رهبری روسیه اینترنتی تحقیقات آژانس.

تبلیغات:

ماموریت 2: نگه داشتن اوکراین پایین

این بازیکنان با استفاده از نفوذ خود برای ایجاد جایگزین روایت در یک “جنگ اطلاعات است.” این روایات کمک به دولت از هرج و مرج است که مضرات اوکراین و خارجی دموکراسی مبتنی بر نهادهای’ تلاش برای پاک کردن اوکراین است.

تبلیغات:

تعاونی چارچوب ملی و بین المللی و قوانین از قانون در نظر گرفته شده است سمی توسط اوکراین مروج و جنایت و illicitness.

روسیه/تهمت nexus: ایجاد هرج و مرج در اوکراین

این هرج و مرج سیاسی تفرقه ضروری است به روسیه kleptocratic و توسعه اهداف سیاست.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین است که به شدت وابسته به بسیاری از اوکراین الیگارشی جنایتکاران و سیاستمداران فاسد است که باید برجسته در روسیه موفق ترین مبارزات برای تضعیف غربی حل و فصل. آنها مصمم در قصد خود را به توخالی از همکاری با غرب به عنوان بهترین آنها می توانند.

پوتین در اوکراین

برای بیش از 10 سال پل Manafort تهمت سابق مدیر کمپین به رهبری روسیه و حمایت بین المللی لابی ماشین آلات در کیف و بروکسل است.

تبلیغات:

تلاش خود را طراحی شده برای ترویج ایده مضحک از تغییر علامت تجاری فاسد و به شدت مسکو-حمایت ویکتور یانوکوویچ به عنوان “طرفدار غرب” و طرفدار اصلاحات است. هدف از لابی بود برای گول زدن غرب به پشتوانه نامزدی خود را.

از فساد به خیانت

این “Manafort ماشین” کمک یانوکوویچ برنده انتخابات سال 2010. یانوکوویچ در انتخابات بود و هدف اصلی از شش سال از GRU-کارگردانی انتخابات, دخالت, دخالت و سایه لابی در اوکراین است.

از مراسم تحلیف خود تا میدان انقلاب در سال 2014 که تحت فشار او را به ترک یانوکوویچ و “خانواده” اختلاس و سرقت حدود 160 میلیارد دلار از اوکراین.

تبلیغات:

کالا را تحویل او به مسکو در ازای این “فرصت” به شدت محدود اوکراین تراز نسبت به اتحادیه اروپا است.

هنگامی که اوکراینی ها به صورت جمعی اعتراض خود را به فساد و ناخواسته محوری از “غرب” به “شرق” در سال 2013 و 2014, یانوکوویچ مدیریت داخلی پلیس به قتل بیش از 100 معترض.

در پاسخ یانوکوویچ به روسیه گریخت با سرقت خزانه داری بودجه و در را باز کرد روسیه به تجاوز نظامی به اوکراین است.

روسیه هدف واقعی فراتر از یانوکوویچ

تبلیغات:

یانوکوویچ همچنین اجازه اوکراین نیروهای مسلح به چشمان پر اشتیاق نگاه کردن به حدود 20% مبارزه با راندمان در زمان خود به عنوان رئیس جمهور.

یانوکوویچ است که مظنون به داشتن عمدا اجازه اوکراین گارد پایین به راه اندازی روسیه به ضمیمه کریمه و همچنین به تحریک و حمایت از قیام در دو از اوکراین در مناطق شرقی.

کریمه الحاق و ادامه جنگ نیابتی در Donbas اند و نقش مهمی را در مسکو اهداف تضعیف غرب اصلاحات تلاش ها و ارزش های غربی تعاونی امنیت را تضمین می کند.

وارد Zelensky

تبلیغات:

به نظر می رسد که اوکراین در حال حاضر رئیس ولدیمیر Zelensky, و دولت او حملات خود را فوری سلف پترو پوروشنکو نشان می دهد چند امکانات جالب در مورد آمادگی خود را برای کمک به روسیه در آن هرج و مرج جنگ اطلاعات است که در نهایت در نظر گرفته شده به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن.

به طور کلی Poroshenko است عجیب و غریب یک هدف برای یک جوان “اصلاحات” رئیس جمهور مانند Zelensky.

هر Poroshenko را شکست جنگ در شرق اوکراین-زمان رئیس جمهور متهم شده بود با وظیفه دشوار دفاع و بازخرید این کشور پس از یانوکوویچ خیانت در روسیه چند وجهی حمله.

واشنگتن ماشین چرخش اوکراین-دروازه

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین جانشین رودی جولیانی و مسکو گرا سیاستمداران اوکراینی در ادامه به سعی کنید به چرخش اوکراین-دروازه و پی در پی استیضاح رسوایی در مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع. این Zelensky-پوروشنکو قدرت مبارزه صرفا به عنوان یک پس زمینه.

جولیانی شده است در جلسه و هماهنگی با آندری Derkach به عنوان بخشی از یک کانال نفوذ مبارزه جو بایدن.

Derkach یک oligarchical اوکراین MP از پرت و دور افتاده (دفعات بازدید: buyable) منطقه شد, آموزش های سابق KGB. Derkach به تازگی منتشر شده و ویرایش نوار مکالمات تلفن از بایدن و پوروشنکو.

که به طور غیر قانونی به دست آمده نوار مشکوک بودن ارائه شده توسط کیفری بین المللی تاجر الکساندر Onyshchenko که کسب و کار روابط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یانوکوویچ “خانواده” (بسیاری از آنها در حال حاضر اقامت در روسیه با اختلاس و اقبال).

پس از رفتن جو بایدن

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در تلاش است تا چرخش نوار به عنوان پشتوانه خود را در اوکراین-دروازه دفاع به نظر می رسد به عنوان اگر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بود تابع Poroshenko در زمان به آتش دادستان کل ویکتور Shokin.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مدعی است که بایدن قرار است هدف این بود که برای پایان دادن به تحقیقات به Burisma یک شرکت که مشغول بود در تضاد منافع با بایدن پسر شکارچی.

اما آن را به خوبی درک غربی و مقامات دولت کنونی اوکراین و همچنین به عنوان توسط Shokin سابق معاون دادستان ویتالی رستوران کاسکو که Shokin بود, در واقع فاسد خود را.

Shokin واقعی هدف این بود که سپر صاحب Burisma از تحقیقات مشکوک به پول شویی از وجوه مشکوک بودن اختلاس از دولت اوکراین منابع در مقیاس گسترده است.

مشکوک شدن “اصلاحات” رئیس جمهور

به عنوان Derkach نوار منتشر شد Zelensky ramped تا قضایی حملات در Poroshenko اشاره به treasonous اتهامات. هیچ سوال Poroshenko یا خود دست برداشت دادستان کل به جای Shokin یوری Lutsenko همچنین مرکزی احتمالا نابکار نقش در اوکراین مشکوک گرفتاری در سیاست آمریکا.

با این حال پس از از دست دادن به Zelensky Poroshenko پیدا کرده است خود موضوع بسیاری از غیر مومن تحقیقات و احضاریه توسط سرویس امنیتی اوکراین به دانشگاه شهید بهشتی که اتفاق می افتد به رهبری یک دوست دوران کودکی از Zelensky.

به عنوان اعتماد به نفس در Zelensky wanes که او خود را صادقانه در تلاش های اصلاح خواهد شد و نه “تسلیم” به روسیه را تلاش در جهت “federalization” از اوکراین پیشنهادهای خود را از treasonous اتهامات ممکن است تنظیم اوکراین تا برای یکی دیگر از ویژگی های نقش در یک رسوایی بین المللی است.

یک ماه اکتبر در حال ساخت است ؟

بسیاری از تعجب که چگونه این گیج کننده دشمنی سیاسی در اوکراین را تحت تاثیر قرار خواهد سیاست آمریکا که آشکارا بازتاب سیاست اوکراین پس از ظهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

حزب جمهوری خواه تاریخچه ای از سابقه بسیار مخربی غیر اخلاقی توطئه بین المللی جغرافیایی-سیاسی طبیعت برای برخی از رای دهندگان احساسات فقط قبل از انتخابات ریاست جمهوری.

در سال 1968 ریچارد نیکسون گفت: ویتنام شمالی را از طریق بازگشت به کانال و نه به هر گونه معاملات صلح با جنوب است که دولت دموکراتیک از لیندون جانسون بود حمایت می کنند.

یک “خیانت مرحله نهایی مسابقات” بین اوکراین جدید اصلاحات و رییس جمهور قبلی آن جنگ در زمان رئیس جمهور است اثبات می شود زمینه مناسبی را برای دیگر جمهوری خواه “اکتبر سورپرایز” — اما با تهمت و نیکسون به عنوان کلاه بردار.

روسها آن را قبل از

خواه به رهبری کمیته اطلاعات مجلس سنا پشتیبانی اطلاعاتی ایالات متحده ارزیابی که مسکو بود راه انداختن بیش از حد فعال کمپین دروغ به نمایندگی از مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات ریاست جمهوری تلاش کنند.

در ارتفاع 2016 ریاست جمهوری ایالات متحده کمپین هالیوود دسترسی به نوار کاست منتشر شد و پیش بینی شده بود به یک کشنده, بمب, ضبط از یک نامزد ریاست جمهوری لاف زدن در مورد ارتکاب تجاوز جنسی. اما مسکو GRU به آن را دیدم که ویکی لیکس را یک موجود شگفت انگیزی “فقط در زمان” عملکرد.

ویکی لیکس رله حساس در خانه مبارزات انتخاباتی, ایمیل, از هیلاری کلینتون مدیر کمپین که هک شده بود به سرقت رفته و با هوش است.

شواهد مرتبط از پل Manafort بین المللی لابی شرکت و تهمت کمپین مشاور راجر سنگ بودن به شدت متصل به آن توطئه انتخابات دخالت.

تهمت کثیف گردان: آنها دوباره آن را انجام دهد?

به عنوان ایالات متحده وارد یکی دیگر از بسیار حساس انتخابات, شمارش معکوس مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است تمایل نسبت به سوء استفاده از دفتر کار خود در یکی دیگر از توطئه دعوت شده یا مجبور انتخابات دخالت به عنوان فعلی ایالات متحده رای گیری داده به شدت نشان می دهد او را به فلک زده با کمتر از پنج ماه قبل از انتخابات.

وجود دارد بسیاری از حدس و گمان به آنچه به عنوان یک جسارت و از جان گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در ذهن به کمک شیب سنجی در رئيس جمهور را به نفع.

پس از همه تهمت تا به حال کلید جمهوری خواه به رهبری سنا پشتیبانی قبل در کوه در می رم از حقایق که به عنوان چهره های سیاسی در ارتباط با رشوه, کلاهبرداری و اختلاس و خیانت به دفاع در برابر اتهام سوء استفاده از دفتر.

هر آنچه در آن طول می کشد

محتمل ترین سناریو از دیگر آمریکا-اوکراین رسوایی است که به نوسان احساسات در مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع قبل از انتخابات اقدام قاطع گرفته شده در برابر کنگره استفاده خواهد شد با مغلوب ساختن پیشی جستن به کمپین عشاق بایدن در تخلف است.

این پیشامد برای اوکراین را افزایش و نقش مهمی در سیاست بین المللی است که جنایتکاران در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار قادر به دست آوردن حساس دولت ضبط شده و در حال هماهنگی با انتشار مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در روز روشن و بدون بررسی دقیق.

در زمینه Zelensky را fizzling محبوبیت و اعتماد عمومی و افزایش توطئه های سیاسی در اوکراین به موقع کیفرخواست Poroshenko به صورت بالقوه اشتباه و زشتی به نظر می رسد آماده بهره برداری می شود به آسیب بایدن در یک لحظه بحرانی در سال 2020 آمریکا.

این مقاله چاپ از این Globalist: روزانه ما تجدید نظر جهانی شدن و جهان چگونه واقعا آویزان با هم. فکری متقابل کشور مقایسه و بینش از همکاران از همه قاره ها. کاوش آنچه متحد و چه تقسیم ما در سیاست و فرهنگ است. Follow us on Facebook و توییتر. و ثبت نام برای ما برجسته ایمیل اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>