وجود دارد هر گونه غیر دلیلی جنسی به کودکان و نوجوانان خود را پدر نام خانوادگی?

قسمت یادداشت ها

در قسمت این هفته: دن پیوست الیزابت Newcamp و گابریل راث برای پاسخ به یک سوال از یک مادر بحث که آیا او پسر باید گذشته او یا نام او نام گذشته. و یا آنها می تواند hyphenate اما این بار پسر او بعدها در زندگی ؟ ما همچنین یک سوال از یک پدر و پسر که نقش سفر هاکی حتی اگر او را بمکد در هاکی. به صورت تخته سنگ به همراه الیزابت به ما می گوید حقیقت را در مورد مدرسه در منزل. ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه.

توصیه:

دن توصیه رمان گرافیکی Snapdragon توسط کت Leyh است که در مورد یک دختر در یک شهر کوچک که در می یابد یک جادوگر در محله خود است.

الیزابت توصیه می کند “رنگ توسط برچسب” کتاب بزرگ بر روی بروید فعالیت است.

گابریل توصیه موسیقی زندگی من است: موسیقی متن فیلم خلق و خوی خود را با 80 هنرمندان برای هر مناسبت با Myles Tanzer و علی مک. یک کتاب که به معرفی بچه ها به های مختلف هنرمندان موسیقی.

تاریخ مافیس بوک و ایمیل با ما در [email protected] به ما بگویید چه شما فکر امروز را نشان می دهد و به ما ایده ها برای چه ما باید به بحث در مورد در آینده قسمت. سوال کردم که شما می خواهم به ما جواب بده ؟ تماس بگیرید و به ما ترک یک پیام در 424-255-7833.

پادکست های تولید شده توسط رزماری Belson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>