آیا این چیزی است که دموکراسی به نظر می رسد مانند ؟ فدرال و شنیدها در خیابان تاریخچه آویزان در تعادل

بیایید با هم نجابت به تظاهر ما نیست, هشدار در مورد این کار باید کنیم ؟ پس عملا روز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد اگر نه قبل از آن مردم مانند روزنامه نگار ماشا Gessen و مورخ تیموتی اسنایدر به ما گفته اند که ریاست جمهوری او خواهد بود پایدار و حمله به دموکراسی و امریکا بود در یک تاریخی چنگال در جاده با حداقل یکی از مسیرهای منتهی به تاریکی. ما شروع به بحث در مورد “فاشیسم” و “استبداد” و شاید این شرایط به نظر می رسید استعاری یا ملودرام کنید. آنها به نظر می رسد که راه در حال حاضر ؟

آیا این احساس مانند پایان دموکراسی آن است ؟ برای استفاده از Gessen زبان آن را احساس خطرناک لحظه بین “استبدادی تلاش” و “استبدادی دستیابی به موفقیت” ؟ راهی نیست که اخبار نگران کننده گزارش از مجارستان و روسیه و ترکیه و فیلیپین انجام دهد. مشکل این است که همانطور که تاریخ به ما اطلاع داد که ما نه به احتمال زیاد متوجه چنین لحظات خطرناک در حالی که آنها اتفاق می افتد. بنابراین توهین و خشونت انباشته و اخبار چرخه رشد تا کنون بیشتر ناسازگار و سورئال اما هنوز هم وجود دارد takeout و Netflix و آمازون است. زندگی در مورد مشابه برای اکثر مردم بیشتر از زمان. شاید آن را یک “نابجا لحظه در زمان” در جو بایدن را جاودانه عبارت است. وجود دارد هیچ رایشستاگ آتش. وجود دارد هیچ سرباز در خیابان. نه تا به حال.

تبلیغات:

ما می تواند استدلال می کنند در مورد اینکه آیا تهمت است که به سادگی بردار که از طریق آن استبدادی جریان — فارست گامپ فاشیسم — و یا پس از او احمق-درخشان مد بسیار کوچک مرد بزرگ تاریخ است. هر دو چیزهایی می توان درست است که به طور موثر چه Gessen استدلال می کند در کتاب جدید خود “بازمانده استبداد.” ما می تواند استدلال می کنند که این همه بخشی از یک بزرگتر جهانی الگوی دموکراتیک بحران است که به وضوح درست است که ایالات متحده در حال حاضر تبدیل به یک تخریب و ناکارآمد شبه دموکراسی در سال 2016 زیرا تنها در چنین جامعه ای می تواند اجازه داده اند تهمت به افزایش قدرت. برنی ساندرز به معنای واقعی کلمه قرمز رفت در صورت گفتن ما که بارها و بارها در طول مبارزات انتخاباتی 2016. او صدا بیشتر شبیه به یک عتیق پیامبر از یک نامزد ریاست جمهوری و راه بیش از حد بسیاری از مردم عادی ناراحت کننده است.

بله, بسیاری از ما — احتمالا همه ما باید به نام به حساب ما چگونه به اینجا رسیدیم. چرا که هر چه ما باور کردیم یا نمی, این کافی نیست و در اینجا ما عبارتند از: چهارده هفته قبل از انتخابات ریاست جمهوری وجود دارد نیروهای نظامی در خیابان ها.

خب ما قرار نیست به آنها را “نیروهای نظامی است.” آنها اعضای نظامی. من فکر نمی کنم که باعث بهبود امور. برای هفته گذشته مردان مسلح در لباس استتار مشخص شده به عنوان “پلیس” که به نظر نمی رسد به تشخیص insignias یا مدالها و لازم نیست نام خود را در لباس مبارزه شده است سیاه و سفید زندگی می کند موضوع معترض در پورتلند اورگان است. اما حتی این زبان استفاده می کنیم برای توصیف این وقایع رشد می کند لغزنده — یکی دیگر از پیامد های تجاوز استبداد که تخلیه به معنی معمولی کلمه است. این پلیس نیست و پلیس و معترضان در پورتلند (و بسیاری از جاهای دیگر) باید نقل مکان کرد و گذشته سیاه زندگی می کند موضوع در دستور کار به چیزی بسیار بزرگتر و سخت تر برای تعریف است. آنها در حال ایستاده در مقابل استبداد, من فکر می کنم ما می توانیم می گویند در حالی که این به اصطلاح پلیس در حال تلاش برای به اجرا درآوردن آن است.

تبلیغات:

این فدرال طرف مقابل باید یا شبه پلیس گزارش شده است و یا به دنبال برافروختن درگیری با پورتلند معترضان پس حداقل 14 ژوئیه با استفاده از گاز اشک آور و یا اسپری فلفل و آنچه شرح داده شده در Orwellian پلیس-صحبت می کنند به عنوان “کمتر-از-کشنده مهمات.” یکی از معترضان دچار جمجمه شکسته پس از ضربه به سر با یکی از این نه کاملا-گلوله. این نیروهای فدرال نیز رانندگی در اطراف شهر پرتلند در بینام, وانت, با توجه به گزارش های متعدد گاهی اوقات کشیدن مشکوک معترضان را در خیابان برای بازجویی بدون اینکه رسمی بازداشت.

گمرک و حفاظت مرزی یکی از حروف الفبا-سوپ سازمان های ظاهرا تامین سربازان یا ماموران و یا هر آنچه که ما را انتخاب کنید به آنها را به این تلاش ها توضیح داد: یکی از این حادثه به نیویورک تایمز با این ادعا که “عوامل ساخته شده است که دستگیری تا به حال اطلاعاتی که حاکی از شک تا به حال حمله مقامات فدرال و یا آسیب دیده اموال و که آنها نقل مکان کرد و او را به یک مکان امن تر برای بازجویی.” CBP نمی خواهد شناسایی عوامل در سوال و یا شک و نیست توضیح دهید که چه نیروهای خود را انجام می دهند در یک شهر آمریکایی 375 مایل از نزدیکترین مرز بین المللی.

توصیف این همه مریم McCord, یک استاد حقوق دانشگاه جرج تاون و سابق وزارت دادگستری رسمی — به عبارت دیگر احتمالا مواج مارکسیستی — گفت: بار “این نوع از چیزی که ما می بینیم در رژیم های اقتدارگرا.”

تبلیغات:

در واقع آن است که ممکن است افزایش این سوال که چه نوع از کشور این است که در تابستان سال 2020 است. اجازه دهید سگ بزرگ از جریان اصلی مطبوعات برخی از اعتباری در اینجا پس از سه سال به علاوه از واگذاری لفظی و سیاسی زمین به تهمت رژیم آنها را ضبط کرده اند در پورتلند داستان با آشکار زنگ. (“مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم” است که یک اصطلاح سالن Chauncey DeVega غالبا در استخدام و به عنوان ویرایشگر, من اغلب به. این است که یک بار به آن را.) هر دو روزنامه نیویورک تایمز و واشنگتن پست را ساخته اند روشن است که این سایه نیروهای فدرال در خیابان پورتلند تحت مشکوک اختیارات قانونی و در برابر اعتراض شهردار تد ویلر اورگان دولتی کیت براون و هر دو دولت آمریکا و سناتورهای, Jeff Merkley و Ron Wyden.

تمام کسانی که از مقامات دموکرات البته که باعث می شود آنها را نامشروع در چشم تهمت رژیم toadies و مدافعان. یکی از جزئی ironies تعبیه شده در این لحظه است که ویلر و قهوه ای می باشد که دقیقا متحدان پورتلند جنبش اعتراضی و بیش از قبل چندین هفته تا به حال به طور متناوب تلاش برای جلب رضایت مردم و در آنها تعطیل است. قهوه ای است و بارها و بارها استدلال کرد که “حضور ماموران فدرال است ملتهب خیابان” به جای آرام کردن اوضاع و می گوید: او گفت: اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ به عقب نشینی نیروهای نظامی: “من گفت: آن را مانند اضافه کردن بنزین به آتش.”

تبلیغات:

گرگ خودداری کرد و با صدور بیانیه که صدا به عنوان اگر آنها دیکته شده توسط رئیس خود را در کاخ سفید این ادعا که پورتلند “شده است تحت محاصره در 47 روز مستقیم با خشونت اراذل و اوباش” و “هر شب یاغی آنارشیست ها نابود و بی حرمت اموال.” براون نتیجه به او گفت: واشنگتن پست است که نیروهای فدرال در حال عمدا تحریک رویارویی “صرفا برای اهداف سیاسی.”

گرگ سارجنت و پل Waldman از پست گرفت و این یک گام بیشتر در نظر مقالات منتشر شده جمعه رعایت “که تصویر بزرگتر این است که آن را به سادگی آشکار است که دولت در تلاش است تا ملتهب وضعیت”:

ما می دانیم که تهمت می خواهد این صحنه به بازی کردن بر مردم را از تلویزیون دور متحده مانند — برای انتخاب چند به طور تصادفی — ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا, آریزونا و فلوریدا.

و با توجه به این که میهن خود رئیس جمهور است که به طور فعال به نادیده گرفتن مقامات محلی’ خواسته است که او را بیرون اجرای قانون فدرال — در شیوه ای که در آن مقامات می گویند که با برافروختن وضعیت — آن را معقول و منطقی به گمان است که تشدید است که نقطه تمام از این تمرینات در وهله اول.

آن را کاملا معقول به درک تقریبا همه چیز را مغلوب ساختن پیشی جستن می کند به عنوان بدبینانه نمایشگری محاسبه شده (اعم از درست یا غلط) به منظور بهبود خود را رو به کاهش شانس مجدد انتخابات است. اما ممکن است کافی است. رئیس جمهور و sniveling همراهان از “اقدام” factotums بالا و پایین امنیت ملی زنجیره ای است منسجم طرح جامع به rip کردن بقیه از دموکراسی آمریکایی توسط ریشه و جایگزین کردن آن با چیزی بیشتر به شهوت و میل خود را. اما بدون شک آنچه را جمعی کندو-ذهن و خواسته مردم وجود دارد و در پشت آنها فقط از نظر کسانی که مایل و قادر به بیان چنین دستور کار واضح است.

تبلیغات:

که به طور کلی چگونه فاشیسم به نظر می رسد به کار. این یک مناقشه تاریخی نقطه, اما به نظر نمی رسد که حتی رژیم نازی بیان روشن و صریح سیاست exterminating به عنوان بسیاری از جمعیت یهودی اروپا به عنوان امکان پذیر است. این یک تصمیم گیری است که به تدریج پدید آمده و تقریبا به ناچار از آن رژیم مجنون داخلی منطق است.

آن است که بی ربط کنار توجه به ذکر است که چگونه بسیاری از پست های کلیدی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برگزار شد با اقدام مقامات ؟ من فکر نمی کنم که صحبت می کند به فئودال یا شاهنشاهی یا fascistic شخصیت از مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم و هیچ رئیس جمهوری در تاریخ اخیر انجام امور خود را از راه دور و از مد مشابه. گرگ اقدام DHS, منشی, تایید نشده توسط سنا; نه بازیگری خود را معین کن Cuccinelli که همچنین این اقدام مدیر خدمات مهاجرت و شهروندی. نه علامت گذاری مورگان اقدام مدیر CBP. نه متی Albence سر اقدام از یخ و یا خود اقدام معاون درک بنر. (Albence است رئیس ستاد نیازی نیست که کنگره تصویب, اما برای برخی از این دلیل او را “اقدام” بیش از حد.)

دقیقا همه این خزنده مردان سفید در پست موقت تحت cratering ریاست جمهوری تا ؟ این چیزی نیست خوب است. آنچه اتفاق می افتد در پورتلند مشخص است به روش های مختلف — یک شهر کوچک دور از رسانه ها در پایتخت شناخته شده با برخی از توجیه به عنوان یک چشمه از آنارشیست فعالیت — اما جدا نیست. ما برای اولین بار شاهد این مبهم “فدرال پلیس” به ظاهر عامل تحت اختیار مستقیم دادستان کل لایحه بار در خیابان های واشنگتن در اوایل ماه ژوئن قبل و بعد از رئیس جمهور تهمت معروف عکس-op اقامت در سراسر پارک لافایت.

تبلیغات:

متعدد وجود دارد گزارش می دهد که این شنیدها کشیده شده از لباس های شسته شده فهرست فدرال به سازمان های اجرای قانون بسیاری از ما هرگز قبلا شنیده شده اند دیده می شود بر روی زمین در شهرهای دیگر از جمله بوفالو, Las Vegas, San Diego و سیاتل. کمتر روشن حساب نشان می دهد آنها استفاده شده است در بسیاری از جاهای دیگر نیز هست: برای مثال نیویورک تایمز ذکر شده در جمعه تقریبا در گذر که CBP “هواپیماهای بدون سرنشین, هلیکوپتر و هواپیما” استفاده شده است برای انجام نظارت از پل معترضان در حداقل 15 شهرستانها.

ما می توانیم فکر می کنم تشخیص یک الگوی در اینجا بدون جسارت بیش از حد به پارانویا. به عنوان اتفاق افتاده در سراسر تهمت ریاست جمهوری به اصطلاح هنجارهای کشیده به نقطه شکستن. این شبه نظامی فاشیست-کنجکاو سرکوب است که بتا-تست شده — در باریکترین ممکن است قانونی و اساسی در یک سری از وسط به اندازه ردیف دوم شهرستانها که در آن رسانه ملی ممکن است متوجه حق دور و فعالان محلی ممکن است به عنوان رادیکال hotheads.

به این نکته گرگ و Cuccinelli و مورگان و زیردستان را باید مشتاقانه گرفته تا شعارهای تعهد نه تنها به سرکوب پورتلند تظاهرات اما برای پایین آوردن چکش به اصطلاح فدرال قدرت حتی با شور و شوق بیشتری در مکان های بیشتری. که بیش از حد بخشی از تست بتا: مغلوب ساختن پیشی جستن به آنها نیاز دارد به بازی دهان سائورون هم چون او فاقد شجاعت یا اعتقاد به کسانی که می گویند همه چیز از تخت و از آنجا که او نیاز به طول و عرض جغرافیایی به پرتاب آن بچه ها دریا اگر این لاسی کمی کودتا-آزمایش در چهره اش.

چه آخر بازی استراتژی در اینجا ؟ همه از این “صرفا سیاسی” به عنوان کیت براون گفت: با هدف وحشتناک چند سفید حومه پیدا کرده اند در “میدان نبرد متحده” را به باور که فقط تهمت می توانید آنها را ذخیره کنید از مهاجم antifa انبوهی که می خواهند به سرقت از خانه های خود را برای دولت-بودجه سیاه مارکسیستی کمون? یا این مبتکرانه backdoor تلاش برای تحمیل حکومت نظامی (از زمان واقعی نظامی نمی خواهد آن را انجام دهد) با امیدوار چشم نسبت به لغو و یا ابطال انتخابات و اعلام دموکراسی در نگه دارید ؟

تبلیغات:

همانطور که در بالا گفتم وقتی که می آید به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جریان های خطرناک است که جریان را از طریق او هر دو چیز می تواند درست باشد. دو راه وجود دارد “جوخه های شبه نظامی” در ایالت Ron Wyden کلمات در خیابان های آمریکا در شهر. تاریخ قضاوت خواهد کرد ما برای ما چگونه پاسخ می دهند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>