این است که تهمت را بسیار تبلیغ کلروکين واقعا “تغییر بازی” برای COVID-19? دقیقا

به عنوان انتظار می رود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر بیش از آخر هفته به تلاش برای کاهش نگرانی های عمومی در مورد COVID-19 ترویج چند داروی آزمایشی درمان است. در همه کلاه جیر تهمت خواست غذا و داروی آمریکا (FDA) به “حرکت سریع” به تصویب ترکیبی از هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر و آزیترومایسین یک آنتی بیوتیک به عنوان یک درمان بالقوه برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. در توییتر مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان hypeman برای این پزشکی کوکتل نوشتن که این مواد مخدر “باید یک شانس واقعی به یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی است.”

برای کسی که با هیچ پس زمینه در پزشکی تهمت بطور متقاعد اثربخشی این داروها. هفته گذشته در یک کنفرانس مطبوعاتی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او احساس “خوب” در مورد امکان کلروکيندیگر مربوط به ضد مالاریا مواد مخدر و هیدروکسی کلروکین به عنوان درمان بالقوه برای COVID-19. امروز او به اشتراک گذاشته یک مقاله از نیویورک پست در مورد یک مرد بازمانده COVID-19 با تشکر از هیدروکسی کلروکین. هنوز حکایات نباید برای آمار; ترین دانشمندان و محققان و پزشکان به شما خواهد گفت که یک حدیثی داستان از نیویورک پست تلقی نمی شود شواهد بالینی است که هر یک از این داروها می تواند و یا باید مورد استفاده قرار گیرد برای درمان COVID-19.

تبلیغات:

با توجه به یک مطالعه منتشر شده در وب سایت bioRxivوجود داشته است 69 مواد مخدر شناسایی شده از جمله کلروکين که می تواند در درمان بیماری تنفسی است که باعث شده تا 16,359 مرگ و میر و جرم اقتصادی اختلال در سراسر جهان است. سازمان بهداشت جهانی است که به دنبال هر دو هیدروکسی کلروکین و کلروکين که ممکن است راه هایی برای کند کردن و یا کشتن ویروس, اما وجود دارد مقدار زیادی از ناشناختهها است که جلوگیری از آن را از یک “تغییر بازی” را به عنوان برگ برنده به نام آن. مجله علمی جزئیات نگرانی در گزارش اخیر. شبیه به مغلوب ساختن پیشی جستن قبلی خطرناک شعارهای خود ادعا کرده اند این امکان را به علت آسیب بیشتری نسبت به خوب. به عنوان NPR گزارش برخی از داروسازان نگران مردم احتکار مواد مخدر. “اعضای ما قطعا شاهد تقاضای بیشتری برای این دارو و احتمالا برخی از مردم در تلاش برای ذخیره دارو” تاد قهوه ای, مدیر اجرایی, ماساچوست مستقل داروسازان انجمن NPR گفت. “داروسازان شاهد افزایش درخواست ها و نسخه برای آنها در موارد که در آن این روشن نیست که چرا بیمار به آن نیاز دارد در این زمان است.” مقامات بهداشت در نیجریه گفت که سه نفر را overdosed در مواد مخدر است.

سالن صحبت با رادنی J. Y. هواستاد و مدیر هدفمند آستین اقدام و ترکیب Anti-Retroviral درمانی (TLC-هنر) برنامه در دانشگاه واشنگتن در مورد هر دو هیدروکسی کلروکین و کلروکين به عنوان پتانسیل مواد مخدر برای درمان COVID-19.

به طور معمول این گفتگو ویرایش شده برای وضوح.

تبلیغات:

چه هستند این مواد مخدر ؟

کلروکين اصلی مالاریا مواد مخدر که معرفی شد بسیاری از سال پیش. و آن را به طور گسترده ای توزیع شده در مالاریا-شایع مناطق. هیدروکسی کلروکین کمی متفاوت است و پس از آن به مزایای اضافی [به عنوان یک درمان]. مردم پیدا کردن در طول زمان است که هیدروکسی کلروکین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آرتریت روماتوئید. یکی دیگر از راه مردم استفاده از آن را برای لوپوس. تفاوت در این است که هیدروکسی کلروکین, [به عنوان] شما می توانید به عنوان خوانده شده در نام شده اکسیژن.

بنابراین کلروکين و هیدروکسی کلروکین هر دو مالاریا مواد مخدر. شما احتمالا شنیده ام در این مورد از مردم که آنها در دسترس هستند زیرا FDA تایید شده است. اما مواد مخدر است که شما خرید بیش از مقابله با این قرص که تجویز می شوند— به طوری که بسیار مهم تمایز — از آنجا که به معنی آن است که عوارض جانبی که نیاز به مدیریت توسط داروسازان و روابط.

تبلیغات:

و چه کسانی هستند که عوارض جانبی?

پس وجود دارد بسیاری از عوارض اما آنهایی که بزرگ هستند که از آن گرفته شده با دیگر مواد مخدر است. بنابراین می توان آن را به عنوان ساده به عنوان در پیشگیری از بارداری است که می تواند تغییر سطح مواد مخدر, پس از آن که سمی می شود به طوری که چیزی است که نیاز به مدیریت.

تبلیغات:

بنابراین چه چیزی ما در مورد این که چگونه این داروهای درمان COVID-19?

ما می توانیم کشتن ویروس در سطح است که می توان در بیماران مصرف هیدروکسی کلروکین یا کلروکين در خون خود. بر اساس آن مردم شده اند با استفاده از آن به عنوان یکی از چهار یا پنج تجربی داروها [اما] از آنجا که آن را ثابت کرده هیچ چیز تست شده به طور کامل توسط FDA. اما از آنجا که آن را با نسخه پزشک در دسترس است و آن را یک قرص شما می توانید آن را سفارش دهید.

به دلیل آن را نشان می دهد وعده در یک لوله آزمایش می کند که معنی آن می شود که موفقیت می تواند به راحتی منتقل شده به بدن انسان است ؟

تبلیغات:

این ویروس می تواند کشتن مردم در بسیاری از راه های مختلف. [ما می توانیم مشاهده کنیم که در آن است] کشته در لوله آزمایش [اما] سپس شما نیاز به رفتن را از طریق یک آزمون به مطمئن شوید که [آن را] در بیمار در سمت راست صحنه و سمت راست جایی که شما می توانید با استفاده از این [مواد مخدر]. و ما نمی دانیم که هنوز رتبهدهی نشده است. و چه چیزهای دیگر که این ویروس در حال انجام است ما نمی دانیم.

چه ما نمی دانیم این است که این ویروس را کشتن سلول های ریه. ما ریه سلول ها بسیار بزرگ است. فکر می کنم از سلول های ریه به عنوان بالن با جیب در داخل سلول های آنها. این سلول ها در حال لود شده با خون است. این که چگونه ما تبادل اکسیژن است. هنگامی که ریه سلول های آلوده می شوند آنها را خواهد کشت و سقوط آن دسته از بالن. در برخی از مراحل تمام ریه سقوط و سلول های دیگر حمله سیستم ایمنی بدن است. Sp که وقتی هیدروکسی کلروکین ممکن است اثر داشته باشد اما سوال این است که هنگامی که وجود دارد هیچ نقطه ای از بازگشت ؟ و ما نمی دانیم که هنوز رتبهدهی نشده است. بنابراین شما می توانید تصور کنید که عوارض چگونه برای درمان این ویروس و زمانی که برای درمان آن است. ما نمی دانیم که چه زمانی و چگونه به سرعت مردم می میرند از این — ما نیاز به کمک به آنها را با جدا کردن و جلوگیری از شماره از عفونت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>