آن را به نظر نمی آید مانند تظاهرات باعث COVID-19 سنبله


Protesters hold their fists in the air and wear masks and shirts that say "I can't breathe"

شب زنده داری برای جورج فلوید در فولی مربع در نیویورک در مارس 29.

Timothy A. کلاری/گتی ایماژ

زمانی که ده ها هزار نفر از مردم در خیابان ها در اعتراض به پلیس به قتل جورج فلوید بسیاری نگران است که جمعیت—اغلب بیش از حد متراکم اجازه می دهد توصیه می شود 6 پا اجتماعی فاصله—را جرقه موج جدیدی از COVID-19 موارد است. در عین حال در نیویورک, شهرستان و مقامات دولتی به من بگو, شده اند وجود دارد هیچ خوشه از بیماری است.

و نه وجود دارد شده اند ناگهانی موج در چندین شهر دیگر که در آن تظاهرات بزرگ برگزار شد از جمله مینیاپولیس که در آن فلوید کشته شد و اولین تظاهرات فوران و فیلادلفیا. خوشه های رخ داده در جای دیگر—به خصوص در تگزاس و آریزونا و فلوریدا و کالیفرنیا — اما آنها همزمان با بازگشایی, میله, رستوران ها و سایر موسسات داخلی ساخت آن سخت است برای ردیابی upticks به تظاهرات.

عدم وجود موج در شهرستانها با تظاهرات گسترده اما برخی دیگر از اجتماعات بزرگ گرفته شده بسیاری از مقامات و سلامت تحلیلگران ، اما به عنوان آنها را مورد بررسی قرار داده و این فیلم یک چیز روشن است که مسائل به یک اندازه: درصد زیادی از معترضان عینک ماسک.

مطالعات اخیر پیشنهاد کرده اند که ماسک ممکن است بزرگترین مانع برای گسترش coronavirus. چه جدید در این داده ها در مورد تظاهرات این است که اجتماعی فاصله ممکن است بسیار کمتر مهم ممکن است از یک عامل در همه—حداقل اگر جمعیت پوشیدن ماسک و ازدحام می گیرد در خارج از منزل.

ممکن است پیامدهای عمیق می باشد. آنها نشان می دهد که طیف بسیار گسترده تر از فعالیت در فضای باز—رویدادهای ورزشی, سواحل, استخرهای شنا, زمین های بازی و غیره—می تواند با خیال راحت مجاز بسیار زودتر از در حال حاضر برنامه ریزی شده است. به عنوان یک نتیجه, نیویورک, مقامات به فکر گسترش و شتاب است.

اما مقامات تاکید می کند که این بررسی تنها به فعالیت در فضای باز به غلظت مردم در داخل و حتی خارج از منزل, ماسک, هنوز هم باید پوشیده شود.

جفری شمن مدیر آب و هوا و برنامه سلامت در دانشگاه کلمبیا و نویسنده به طور گسترده ای به اطلاع عموم مطالعات بر گسترش COVID-19 گفت: من در یک مکالمه تلفنی روز شنبه “من فکر می کنم شخصا که سهم شیر از عفونت رخ می دهد در داخل خانه. من فکر می کنم که در خارج از منزل و در آفتاب, با ماسک های نسبتا امن محیط زیست است.”

شمن گفت که او و تیم او در دانشگاه کلمبیا مدل تظاهرات به عنوان آنها رخ می دهد تا ببینید که آیا آنها می تواند منجر به افزایش COVID-19 عفونت. آنها مدل خود را از طریق سه سناریو های مختلف قضیه چقدر ماسک و هوا باز خواهد سرکوب انتقال ویروس است. در این سناریو از کمترین سرکوب وجود دارد باید قابل توجهی دست انداز از موارد در حال حاضر نزدیک به سه هفته پس از اعتراضات آغاز شد. در میان سناریو وجود دارد باید کمی پایین تر دست انداز. در این سناریو که در آن ماسک و باز سرکوب انتقال به بزرگترین درجه وجود نداشت و دست انداز. “این چیزی است که ما در واقع شاهد” شمن گفت. “خوش بینانه ترین سناریو تبدیل به دقیق ترین.”

وجود هشدارهای به این اخبار بیان شده توسط Shaman و نیویورک مقامات. آنها توجه داشته باشید اکثریت قریب به اتفاق معترضان جوان بودند. با توجه به این که افراد بالاتر از 50 سال سن هستند احتمال بیشتری برای بیمار هنگامی که در معرض این ویروس آن است که روشن نیست که یک جمعیت خواهد پدید آمده اند به همان اندازه صدمه ندیده است.

دوم شمن توقف کوتاه از حمایت های بزرگ, هوای آزاد, حوادث, از همه نوع. “سواحل—شما رو باز هوا, آفتاب, مردم پخش پتو—که خوب,” او گفت:. “بیس بال استادیوم—مردم صف شانه به شانه نیمه در داخل خانه برای سوسیس و آبجو و برای شلوغ دستشویی—من خیلی دیوانه در مورد آن است.”

هنوز شمن که توصیه نیویورک مقامات بهداشت مسائل فکر می کند بیشتر صرفا وقایع در فضای باز و حتی بزرگ و نسبتا متراکم آنهایی که برگزار می شود—تا زمانی که مردم ماسک و تا زمانی که خود مردم بودند نه در دسته پر خطر مانند سن یا شرایط بهداشتی اساسی.

این ویروس ممکن است کمتر خطرناک در خارج از منزل برای تعدادی از دلایل. عفونی قطرات می تواند رانش در باد و کاهش در نور خورشید. در همین راستا آنها می تواند ساخت تا در داخل خانه به خصوص در مکان هایی با باریک گردشگاهها و تهویه ضعیف.

هنوز, آن سخت است برای تجزیه و تحلیل دقیق اثر مختلف کاهش عوامل—ماسک فاصله هوای تازه و آفتاب و حتی سخت تر به تجزیه و تحلیل اثرات این عوامل در افراد مختلف با سنین مختلف ایمنی بدن, سیستم گروه خونی و غیره. “در تمام این محاسبات” شمن هشدار داد “هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت است.”

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش خبری مشترک به جان کلام را در اپل پادکست ها و یا گوش دادن زیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی